Jump to content

nirc2

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by nirc2

1. 1. אוהדי מכבי באים לדרבים עם דגלים, תופים, מעודדים כל המשחק בצהוב והולכים הביתה מאושרים, אוהדי הפועל באים עם דגלים תופים ומעודדים 90 דקות. צבע, אווירה, עידוד כייפי 2. אלימות מחוץ למגרש, ילדים בבתי חולים, אולי מישהו במצב קשה, אבוקות, רימוני עשן, גזענות. באיזה סנריו אומרים "די, אין יותר דגלים, אין יותר תופים, אין יותר קהלי אולטראס במגרשים בארץ"
  2. ברור שזה מפריע ומרגיז. אבל כאן זה פורום אוהדי מכבי ואני מדבר אל אוהדי מכבי, לא אל המנהלת
  3. איזה קפיצה לוגית מרשימה. ועדיין, זה מרתיח שאתה מנרמל אלימות נגד ילדים בשם הזכות שלך לשרוף דברים ביציע. במיוחד שאתה יודע שזה יפגע בקבוצה בהורדת נקודות
  4. חכה. הפאנטיקס שאוהדים את עצמם עוד יכולים לפוצץ את המשחק מבחוץ
  5. אתה לא רוצה לבוא כדי לעודד את הקבוצה, אתה רוצה לבוא כדי "שיהיה בלאגן" תטוס לסרביה לדרבי שם אם אלימות עושה לך את זה, או תלך לצבא להוציא קצת אגרסיות שם. אתה באמת חושב שילדים בני 15 בבתי חולים יגרום להם להגיד "האולטראסים צודקים. צריך לתת להם יד חופשית ביציעים"?
  6. איך אבוקות קשור לזה? יש בעיה עם מחירים? תחרימו. יש בעיה עם כניסות? לכו עם זה לכנסת. מה הזכות בלהדליק אבוקה לכל הרוחות? אבוקות זה אמצעי, לא מטרה
  7. אחלה, אז תטפל בנושאים האלה. מה הקשר לאבוקות אבל
  8. אני במגרשים משנת 89, באופן קבוע מעונת 91/92 (כיתה ג). מסיבות אישיות אני לא בארץ מהפלייאוף של עונת 2016. חישוב זריז מראה שהייתי במגרשים 27 שנים. הייתי בשער 4 ליד אסי ואלפרד ברכה, הייתי בשחקן עם איציק גורילה ואורי הורוד. קוסמן חפר לי מתחת לבית שעתיים על פרוייקט שער 8. הייתי בUM96 עם בוזי ושי ירון. נשמתי יותר אדי צבע ממה שבריא לנשום, עשיתי יותר לילות לבנים ממה שאנשים נורמלים אמורים לעשות ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם בעונות שהאבוקות רק נכנסו לארץ בשנות ה00. הייתי במחאות, נעצרתי ע"י המשטרה, דיברתי בכנסת, הייתי בפגישות עם ההנהלה, אני יודע דבר או שניים על זכויות קהל. ועכשיו לענייננו, אני מזלזל בזכויות הקהל כפי שאתה מציג אותן, כן. מה זה זכויות הקהל שאתה מדבר עליהן? התורים בכניסות? המחירים במזנונים? בניית גג בבלומפילד? הסעות? מחירים לכרטיסי חוץ? לא! הזכות לשרוף דברים כדי שיהיו תמונות יפות ושנוכל לאונן על "תרבות האולטראס" ושחלילה לא יקראו לנו הומואים ומלשינים. אבוקות זה יפה? כן, זה יפה. אבל מה הקטע לעשות דווקא, בזמן שאתה יודע שיורידיו לנו 3, 4 נקודות על זה? המטרה של האוהדים בכדורגל זה לא להדליק אבוקות. המטרה של האוהדים זה שהקבוצה תנצח. אבוקות גורמות לטירוף ועידוד פסיכי ומכניס את השחקנים לדריכות וככה ננצח? אז אני בעד. האבוקות יגרמו להפסד טכני והורדת נקודות? אני נגד. זהו.
  9. זכויות הקהל!!!!! לא פחות ולא יותר! מקסימום הזכות של אוהדי אולטראס ישראל לאונן על "תרבות האולטראס אחי, טיפו אחי" והזכות שכמה ילדוני שתן מהקהל של הפועל לא יקראו לכם מלשינים.
  10. לאבוקסיס היתה ראיית משחק מהטובות בליגה
  11. הביא לנו טריפל, וריסק את הפועל סופית. הביא גם נושא אגדי על ההסתננות לשער 5, במשחק שהם קרעו פוסטרים וזרקו חולצות שלו
  12. אם יהיה אפשר לכתוב בסוגריים כמה משחקים שוחקו, זה יהיה נחמד נגיד: גביע הטוטו (1):
  13. כשיר אוהדים ב01/02, כשיר בפתיחת משחקים 02/03 ואם מחר לצורך העניין מכבי נתניה תשנה את הסמל שלה להיראות כמו הסמל החדש נצטרך לשנות שוב? ואם קריסטל תחליף את הסמל שלה לסמל של קוקה קולה, האחרונה תצטרך לשנות?
  14. כן, רק שאתה מתעסק כאן עם ילדים עם אגו בשמיים שחיים בסרט על 1312, מלשינים, תרבות האולטראס, וכו'
  15. להפך. מכבי צריכה להיות בשקט עכשיו. אין לנו שום אינטרס שיורידו להם נקודות. את הבלאגן אנחנו צריכים לעשות אחרי שיורידו לנו נקודות בגלל זריקת כוס קולה משער 8
  16. למה ללכת רחוק ולהמציא, לי מלאך כבר כתבה משהו דומה על תושבייה המסכנים של שכונת פלורנטין השלווה, שאוהדי מכבי מאמללים את חייהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.