Jump to content

limping duck

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

About limping duck

• Birthday 18/11/1981
  1. זוכרים את הפתיח הזה? ואיך הוזכרה פה העונה האגדית של היונייטד מבלי להזכיר את הרגע הזה?
  2. רק לי החולצה מזכירה (קצת) את זו של ברצלונה מ2009? למרות שהמלבישה היא בכלל אחרת... http://www.soccerize.com/wp-content/uploads/2009/05/08-09-barcelona-home-shirt-messi-10-300x300.jpg עם יוניסף זה אפילו עוד יותר מזכיר...
  3. כל חיפה על הזין.. אלון חזן על הקטן צועניה נפלאה ונהדרת ומסוף שנות ה90 (החל מהעונה הראשונה עם קוביקה אם אני לא טועה) התחיל "מי שלא קופץ אדום"
  4. דווקא אבוקות, לפי מה שזכור לי, בקושי היה בשנות ה90... הן היו להיט בתחילת שנות ה2000. לא? מה שזכור לי בשנות ה90 זה רימוני עשן ובעיקר חזיזים...
  5. החמצת הפנדל והגול של נימני ב0-1 על בית"ר במשחק ההכתרה של 1996. כבר מהמשחק המוקדם, של בית"ר ת"א, הקהל כולו לא הפסיק לעשות "גל" לאורך בלומפילד. מהמשחקים הגדולים של השנים האלה אני דווקא זוכר לא מעט... ה2-2 עם חיפה (אז הם עוד לא היו חיפהל'ה) וה0-1 על הפועל חיפה בגומלין אחרי הביזיון בק. אליעזר... איזו אווירה מטורפת הייתה במשחקים האלו... הקהל פשוט לא הפסיק לעודד לרגע...
  6. אפשר בבקשה הבהרה למי שנחת היום וחזר רק עכשיו הביתה? מה הסיפור עם העברת הזכויות על אלטמן בדיוק? יש לו חוזה אצלנו גם לשנה הבאה. האם אנו מציעים להפועל אפשרות להציע לו לחדש אצלהם לפנינו ובונים על זה שיסרב? כי אם הוא חלילה יהפוך להיות שחקן שלהם, יש מצב שהאופוריה הזו עוד תחזור אלינו כמו בומרנג...
  7. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש תודה לאל!
  8. אם זהבי ייכנס, נראה לי עדיף שיקבל גם צהוב בהזדמנות זו ויחמיץ את נתניה. אם לא עכשיו, ואם בדרבי יספוג את הצהוב הזה, הוא יחמיץ את קריית שמונה...
  9. לא היה ספק בכלל... אבל לנו זה דווקא יצא טוב, שיארחו את ב"ש בחיפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.