Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Saar

1. לפני7 שעות , kaplaey2 said:

חברים המצב כואב, אבל בשביל להבין למה הגענו לאיפה שהגענו אתם צריכים לזכור

שהיה פה אחד איביץ שהגיע ופצח בפרוייקט "מכבי רטרו ת"א" בו קנינו מכל הבא

ליד כל מי שאי פעם לבש חולצה צהובה בכמה שנים האחרונות ונראה משוטט ביבשת

אירופה ואו בפרובינצייה הנקראת מדינת-ישראל, ללא הבחנה ללא חשיבה, פשוט קנינו

מכל הבא ליד.

על סמך מה אתם אומרים שאיביץ' היה אחראי על הרכש או קיבל כל מה שרצה?

איך אפשר להגיד שמאמן שמעדיף מערכים של חלוץ אחד ורביעיית הגנה בנה לעצמו קבוצה של 352?

כל העובדות מצביעות על מערך סקאוטינג שלא אוהב לעבוד קשה, לא אוהב להחליף שחקנים ושאין לו מאגר של שחקנים למקרה הצורך.

כבר מעל לשנתיים שכולם יודעים איפה צריך לעשות את החיזוקים ומה חסר, אז איביץ' הגיע ולא ראה? הוא מטומטם?

ההערכה שלי היא שאיביץ' עזב בגלל שהוא לא קיבל מה שהוא רצה, הוא לא קיבל מה שהוא רצה והוא הבין כמה מכבי היום היא שונה מזו של הקדנציה הראשונה שלו מבחינת הניהול, ועם כל הכבוד הוא לא בא לפה כדי להפסיד אליפות למכבי חיפה כשהוא עם ידיים קשורות מאחורי הגב, לכן אפשר בהחלט להבין את העזיבה שלו.

2. אני קצת מקנא במי שעדיין לא הבין שמבחינת ניהול המועדון חזרנו לתקופה של לפני גולדהאר ושיש מישהו במועדון שיש לו יכולת לאתר מאמנים או שחקנים.

זה לא משנה אם קראנקה ישאר או יילך כי מי שאמור לבחור את המאמן הבא אין לו מושג, אנחנו בלופ מתמשך כבר 3 שנים.

יצחקי לא עובד; מי שעובד לא הולך ומספר לאתרי החדשות שהוא עובד, הוא עושה את זה בשקט, בטח אחרי שורה ארוכה של כשלונות, בטח אחרי שלא הצליח להביא ולו שחקן רכש אחד שנחשב סביר בכל התקופה שבה הוא אחראי(או לא אחראי) על בניית הסגל, אם הגיעו שחקנים טובים למכבי זה דרך המלצות שהוא מאוד אוהב לקבל כי לא צריך לחפש, אבל אי אפשר לסמוך על זה שמה שממליצים לנו זה מה שאנחנו צריכים וכשמסתכלים על הנסיונות בשנים האחרונות רואים בלי שום ספק שמי שבונה את הסגל לא יודע בכלל מה נדרש.

לא יכול לעבוד או לא רוצה לעבוד, ככה או ככה הוא צריך לשים את המתפחות ולהתפטר כי כל עוד זה המבנה הניהולי שום דבר לא ישתנה בעונה הבאה, אנחנו נותנים לחיפה אפשרות לעשות פה 4 אליפויות ברציפות, זה אסון ספורטיבי.

3. יובאנוביץ, עם כל השערים שלו, לא מצדיק הצבה של חלוץ שני ליד זהבי.

רוב הזמן הם מפריעים אחד לשני, אבל זה בעיקר פחות שחקן קישור שיכול להצטרף להתקפה מאחור ונגד רוב קבוצות הליגה זה קריטי.

יש סיבה שרוב הקבוצות היום משחקות עם חלוץ אחד.

4. 8 דקות לפני, קובי השועל said:

מה עם אירועי הדרבי החיפאי האדיר?

הפועל קיבלו עונש, מכבי חיפה משום מה לא העמדו לדין. מנסים להשתיק את זה הזבלים, אנשים כבר שכחו.

לא היה דיון כזה בנוגע למכבי חיפה.

זה דוח המשקיף:

עמידה בלוחות זמנים חריגה מלוחות הזמנים שנקבעו (ביתית)המשחק החל בשתי דקות איחור בהתאם לפירוט הבא: לפני עליית השחקנים נוגן שיר שאמנם הופסק עם עליית השחקנים אך בפועל הקהל המשיך לשיר אותו. כרוז קבוצת מכבי חיפה, במקום להתחיל את הטקס שתוכנן להיערך, המתין במשך כחצי דקה עד לסיום השיר על ידי הקהל (תוך שהשחקנים והשופטים עומדים על הדשא וממתינים) ואף שר את המשפט האחרון במיקרופון ורק אז החל את הטקס. הדבר גרם לעיכוב בלוחות הזמנים. אציין כי בשיחה מוקדמת עם מתאם האירוע התרעתי בפניו על מקרה שאירע במחזור ה-22 וביקשתי שלא יישנה. דקת איחור נוספת נרשמה בעקבות אבוקות שהודלקו ביציע הצפוני שאוכלס על ידי אוהדי קבוצת מכבי חיפה.; דו"ח משקיף; תקריות תקריות ואירועי משמעת כדקה לפני תחילת המשחק הודלקו ביציע הצפוני שאוכלס על ידי אוהדי קבוצת מכבי חיפה כ-8-10 אבוקות. כשתי דקות אח״כ נדלקו ביציע הדרום-מערבי שאוכלס על ידי אוהדי קבוצת הפועל חיפה כ-5-6 אבוקות ואחת מהם אף נזרקה לכר הדשא ונחתה מאחורי שלטי הלד. לאחר הבקעת השער הראשון על ידי קבוצת מכבי חיפה שוב נדלקה אבוקה ביציע הצפוני. מאמן קבוצת מכבי חיפה ברק בכר התייצב בסיום לעמדת הראיונות עם בנו וביצע את הראיון במשותף עמו. הדבר גרם לכך שבנו נכנס לעמדת הראיונות הממוקמת באיזור סטרילי במתחם חדרי ההלבשה של הקבוצות והשופטים שאמור להיות סטרילי עבור שחקנים, אנשי צוות, שופטים ואנשים הלוקחים חלק בניהול המשחק בלבד. כשהערתי על כך לדובר הקבוצה הוא אמר שיש לילד יום הולדת.

5. לא ראיתי שהתקבלה החלטה בנוגע למכבי חיפה, אבל יכול להיות שהם עדיין לא עדכנו את האתר.

שימו לב לדוח המשקיף מהמשחק שלהם נגד מכבי נתניה;

דו"ח משקיף; תקריות תקריות ואירועי משמעת בדקה ה-31 לפני ביצוע כדור קרן של מכבי נתניה הושלך מכיוון יציע מכבי חיפה מצת לכיוון שחקן נתניה שנחת על הדשא.השופט מסר לי כי נוסף למצת הושלכו עוד מצתים ומספר חפצים שלא פגעו באיש.מתאם הארוע מסר לי בסיום כי האוהד שהשליך את המצת נעצר והוצא מהמגרש וכן הראה לי את תמונתו.; תקרית; בדקה ה31 נזרקו מצתים וחפצים לעבר שחקן מכבי נתניה בעת בעיטת הקרן של קבוצתו. החפצים נזרקו מהיציע הצפוני המאוכלס על ידי מכבי חיפה

אפשר לראות את הסייגים שמועלים על ידי המשקיף כאילו הוא עובד מטעם מכבי חיפה.

הושלכו מצתים אבל לא פגעו, מתאם האירוע אמר שמישהו נתפס.

וגם, הסיבה שהוחלט לדחות את ההחלטה בנושא:

החלטת ביניים : לפי הפרקטיקה הנוהגת במקרים דומים אני דוחה הדיון בשבוע. בהעדר: 13.4.23 ישראל שמעוני-דיין ראשי

6. נכנסתי לאתר של ההתאחדות, ניתן לראות את דוחות המשקיפים בכל משחק, את העבירות ואת העונשים.

בדוח המשקיף מהמשחק בו הם חגגו נגדינו הפסד עם האבוקות מצוינות 2 עבירות על תקנון ההתאחדות; פריצת שחקנים ובעלי תפקידים לכר הדשא והשלכת אבוקות, הן ליציע שאכלס את האוהדים שלנו והן אל כר הדשא. מצוין גם שהמשחק נעצר לכמה דקות כמו שאנחנו זוכרים. בסיום דוח המשקיף מצוין שלמרות פריצת השחקנים אל כר הדשא ולמרות הדלקת והשלכת האבוקות הסדר נשמר(מה?).

בפירוט העונש מצוין שזו ההרשעה ה19 של מכבי חיפה בגין התפרעות אוהדים באותה עונה אבל בגלל תפיסת המשליכים ניתנה הקלה בעונש - 20 אלף שח.

מהשוואה בין גזר הדין של חיפה לגזר הדין שלנו מעבר להבדל של הנסיבות המחמירות, עולה שהפער בעונש נובע מהמאמץ שעשתה חיפה כדי לתפוס את האוהדים המתפרעים, האם זה נכון? אולי. האם זה מונע את הישנות העבירות? לא. האם זה באמת הסיבה לפער בין העונש שאנחנו קיבלנו היום להקלות שהם מקבלים? אני לא מאמין.

7. בדרך כלל אני נגד לתת לקהל להכתיב את התנהלות המועדון אבל במקרה הזה, אחרי כל כך הרבה זמן שברור לכולם מה צריך לעשות ומה יקרה אם לא נעשה את זה אנחנו חייבים למצוא דרך מחאה אפקטיבית כי עוד עונה לא תחרותית תהיה אסון עבורינו.

8. 3 דקות לפני, Double said:

לא ישתנה כלום. בסוף העונה יעיפו את הליצן על הקווים מה שיקנה שקט לגזרה הניהולית.

יש! אני במקבץ הנבחרים!

הנה משהו גם לסיכום של העונה הבאה, אם לא יגיע מנהל מקצועי עם סמכויות נקבל קיץ דומה השנה, עם הארכות חוזים למי שלא צריך ואולי אפילו קראנקה בתחילת העונה הבאה כדי שיהיה את מי להאשים בינואר 2024.

3 שנים אנחנו בלופ של יצחקי, למה שלא נקבל גם שנה רביעית.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.