Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Saar

1. 1 hour ago, idanico said:

אני שמח לראות שהרבה פה בוחרים את איביץ.

חד משמעית!

זה לא בדיוק  המאכזהב של העונה מבחינת יכולת, הוא פשוט זה שזיין לנו את העונה הזאת.

קיבל הכל ומהרגע הראשון היה ברור שלא רוצה להיות פה, רק התלונן ושידר חוסר חשק.

והשיא היה שהוא נותן חמישיות ושישיויות בקלות ואז במשחקי מפתח הכי חשובים עולה בהרכב פשוט נוראי, ואז לפינאלה עוזב באמצע עונה/חוזה בשביל עוד כמה לירות במדינת מלחמה.

הזייה 

מה איביץ' קיבל?

2. כן, אני לא חושב שיש פה מישהו שלא היה מביא את יוני בקיץ האחרון.

אי אפשר היה לדעת שזה מה שיהיה ואם היה מגיע בסוף לחיפה ונותן עונה טובה זה היה מעצבן הרבה יותר.

בגזרה הזו אני קצת מאוכזב כי אפשר היה לתת לו יותר זמן משחק ולנסות להתעקש עליו יותר, בטח כששחקנים כמו אילייה, חוזז, אלמוג, דן ביטון וקניקובסקי מקבלים כל כך הרבה צ'אנסים ונותנים כלום.

3. לפני5 שעות , Armagedon said:

מאמן מתאים היה ממציא אותו מחדש בעמדת הבלם לדעתי.

גם שרן ייני המציא עצמו מחדש כבלם לא רע ואפילו כמגן ימני.

גלזר לא יכול להיות בלם ולא יכול להיות 50/50, יש לו תפקיד אחד וזה קשר אחורי ב433 קלאסי, כל תפקוד אחר עושה לו עוול.

הוא לא יכול להיות אחד מתוך 2 קשרים שצריכים לבנות את המשחק, אלא כזה שיכול לזוז אחורה כדי לקבל את הכדור מההגנה ולהעביר אותו ל2 קשרים שנמצאים לפניו.

הוא חייב לשחק בשלישית קישור כי אז יש לו חופש לצאת ללחוץ או לרדת לאחור.

אם לא משחקים במערך הזה, אין לו ערך במגרש.

4. לפני2 שעות , idanico said:

כן אתה צודק 

עשינו פליאוף עליון במזל.

אני אמשיך להגיד, האשם הכי גדול בעונה הזאת זה מיסטר איביץ.

זה נכון שהקבוצה לא "מאוזנת" וההנהלה לא "אירופאית", מפה ועד לחרם מנויים? 

תקשיבו זה לא פחות מהזוי

אני גאה בקבוצה שלי, מרבית השחקנים שלנו הם הכי גברים שיש, פרץ, ערן, סאבו, גלזר, אין דברים כאלה. 

לא מחליף אותם באף זבל אחר שיש בליגה הזאת.

נכון, צריך רענון אין ספק, ואני בטוח שיסיקו מסקנות בהתאם, ככל הנראה גם שינויים בהנהלה.

ושוב, לא חייב לחדש מנוי יש מספיק אוהדים שישמחו לרכוש.

די כבר לזיין את השכל עם איביץ, איביץ אשם שאין ניהול כבר 3 שנים? אם אתה מדבר שטויות לפחות תביא לזה הוכחה או לפחות איזשהי הנחת בסיס, בינתיים כל הראיות מצביעות לכיוון אחד.

לא יודע אם שמת לב, אבל יש לך 5-6 אלף מנויים שפשוט לא מגיעים למשחקי בית, אז אני לא יודע על מה אתה מדבר.

5. 9 דקות לפני, המכבייה said:

המנויים עוזרים כלכלית כדי להביא שחקנים איכותיים. והבאנו לא מעט כאלה. אפשר לא לעשות מנוי כי נמאס או כי כועסים ומאוכזבים. אבל לא לעשות מנוי לקבוצה מאד מושקעת רק כי היא פחות טובה העונה ולא ממצה את עצמה? פחות זורם לי. 

העונה? עושים ממך צחוק כבר 3 שנים, כל פעם עם תירוצים אחרים

6. 2 דקות לפני, קובי השועל said:

כן בסדר, תאבד את המקום הקבוע שלך נכון? קצת פאסון לא יזיק. העונה הזאת שבורה מהרגע שהתחילה, כל העזיבות, הרכש הגרוע הצביעו לאן העונה הזאת הולכת ויש עונות כאלה, בוא נראה מה יחליט מיץ'.

אתה חושב שכל ה20 אלף מוטרדים משמירת המקום שלהם? אני מקווה שזה לא איך שמיץ׳ רואה את זה

7. יש לי מנוי מהרגע שיכולתי להגיע למשחקים משנת 2007, עוד כשהייתי בצבא ולא תמיד יכולתי אפילו להגיע למשחקים, ברגעים באמת מחורבנים של המועדון, חידשתי בלי שאלה בכלל.

היום למועדון יש כסף, יש משאבים אבל אין ניהול, ואם אתם לא רוצים לנהל את הדבר הזה שנקרא מכבי תל אביב אז על מה אנחנו משלמים? כדי לרפד את הכיס של יצחקי?

כדי לשלם לשחקנים ואנשי מקצוע בינוניים?

הקיץ האחרון, מתחילתו ועד סופו היה טריק שיווקי שלא נועד אלא כדי למכור מנויים.

אם לא תתעוררו עכשיו אז בעונה הבאה לא יהיה מנוי, כי אי אפשר להכיל את הביזיון הזה יותר.

8. 2 דקות לפני, אקיטה said:

מחריד לא מילה. שים אוהד חיפה שם הוא עושה עבודה פחות גרועה.

קבוצה שדרסנו 4-0 בסיבוב הראשון, שלא היו לה בעלים וכסף להתחיל את העונה, שהייתה מועמדת לירידה וסיימה בפלייאוף התחתון העיפה אותנו בחצי גמר גביע דיי בקלות.

איך? איך מגיעים למצב הזה ומי רואה את זה ואומר סבבה המצב טוב?

זה ביזוי המועדון

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.