Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Saar

1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עם כמה ששנאתי אותו כשחקן, הבן אדם כמעט מת באימון, לא נראה שיש מקום לצחוק על זה.

אבל נו..

בחזרה לקלינגר; לא משנה איזה סגל היה לו, במצב שבו הוא קיבל את הקבוצה מקום באירופה היה קצת מנותק לדרוש.

פליאוף עליון הם כנראה יעשו.

2.  

יש 2 כרזות שלנו מהימים ההם שאני זוכר בדרבים:

הראשונה זו כמובן ה"חשבתם שנגמרו לכם הסרטים- תראו מי עומד על הקווים", מבלי שידענו שיחד עם ההוא שעומד על הקווים הפועל תיתן לנו בראש באופן קבוע

והשנייה זה משהו בסגנון של "זעקת המכבים יוצאת מהאדמה- העיר צמאה לנקמה" או משהו כזה?

הדבר שהכי דומה לחיפה של היום שאני זוכר זה שיום אחרי דרבי שהסרחנו את המגרש השחקנים אמרו, או אמרו לכאורה שחבל שהדרבי לא עכשיו כי אנחנו בטוח מנצחים.

3. היינו בתקופה השחרה שלנו כמו חיפה? לא זוכר יציאה כל כך הזויה מפרופורציות

מי שאמר "חבל שנתנו למכבי 20 פור" צריך להיות מטופל בכדורים פסיכיאטרים

אנחנו היינו מחכים לקיץ כדי להתנתק מהמציאות, הם עושים את זה לסירוגין, מזכיר חולה מאניה-דיפרסיה.

4. שמע, זה משעשע. אז למה לא. במילא אני לא מאמין למילה שרושמים שם על מכבי. גם על קבוצות אחרות לרוב. למרות שאת הציטוט הזה ספציפית אני יכול לדמיין שאמרו בחיפה

אני קצת יותר נאיבי כנראה, לא מבין למה שיישב כתב של אתר חדשות ספורט גדול וימציא ידיעות.

מאז הדרבי עם פואד אני מעדיף פשוט לא להיכנס ולא לתת לזה לגיטימציה, עד כמה שיש לי השפעה :)

5. לא די, הם פשוט עושים את זה קל מדי חחחח

מספורט 5:

במכבי חיפה אמרו: "חבל שנתנו בתחילת העונה פור למכבי תל אביב, אם הליגה הייתה מתחילה כעת, הפער היה רחוק מ-20 נקודות

לא מבין למה אתם נכנסים לספורט 5? אתמול נכנסתי פעם ראשונה אחרי כמה שנים והבנתי למה הפסקתי כשראיתי ששרף אמר ששכטר יצטרף לחפש קבוצה חדשה בגלל אופואדו.

הכותבים שלהם מנותקים מהמציאות במקרה הטוב וחסרי מושג במקרה הפחות טוב, ככה או ככה מקצועי זה לא.

וגם, פריי הוא שובר שוויון, מסתבר, לפי וואן, מישהו יכול להסביר?

6. טוב מי זה הליצן הזה שמעתי 2 דקות וזה הספיק לי. בלי מושאלים חצי מהקבוצות פה לא מצליחות לגרד את תקציב המינימום ולמה הוא רוצה להגביל משהו שעובד טוב? רק בארץ יבוא החכמולוג שבמקום למשוך למעלה ולאמץ את מה שעובש יציע שצריך להגביל ולפגוע בזה.

ברור שאין חשיבה מאחורי ההצעה, רק בגלל שאנחנו מרוויחים מזה.

7. לחבר שלי הלינק התקין משהו על המכשיר שהו לא מצליח להוריד, גם אחרי איפוס, מלחיץ.

כל הסיפור זה קמפיין נגד יחסים חד מיניים והתבוללות של הבית היהודי.

תראה איך זה עובד יפה, בפעם הבאה החבר שלך יחשוב פעמיים לפני שיכנס לראות תמונות של גברים.

8. לא זכורה לי יריבה מקומית(בתקופת אוסקר) שהכינה אותנו לקמפיין סוזה. אין בזה כלום. מצבנו נהדר בכל מובן.

זה סתם זיוני שכל וגניבת דעת, אין מילים אחרות לתאר, כמו שכל פעם שיש פה קבוצה אז אנחנו תלויים בשחקן כזה או אחר וזה מביך.

הדיון על אירופה הוא לא רלוונטי כרגע כי הקבוצה לא התחילה את ההכנה לעונה הבאה ומי שמנסה להוריד אותנו עם הטיעון הזה עושה את זה כי הוא לא מצא משהו אחר.

אפשר להתעלם, חבל על הזמן, זה כמו שכל שבוע מהמרים בתקשורת על מי תהיה אלופה, שיח ברמה נמוכה של אנשים לא מקצועיים.

9. עונה הבאה נצטרך להחליף את כל הזרים לא ברמה לאירופה (חוץ אולי מסבוריט) קבוצה מאוד מוגבלת, איביץ' יעשה מיני מהפכה אם ישאר.

תן לנו גם את "הליגה חלשה" ונשלים את סט האוהד החיפאי. ;)

שטויות, יש שחקנים טובים וזה לא נכון וכפוי טובה לשפוט קבוצה, בטח את מכבי של העונה, לפי משחק אחד.

10. גם אני ראיתי את הציטוט שלהם לגבי "שופט שכרגיל לובש צהוב" זה קצת מצחיק להגיד משפט כזה על ריינשרייבר ועוד יותר מביך לרשום משפט כזה אחרי כל כך הרבה טעויות שיפוט לטובתם בשנים האחרונות.

זה כמו אוהדי חיפה שאם הקבוצה שלהם חלשה אז הליגה חלשה, הם באים עם זה מהבית ולא משנה להם המציאות.

כשאתה בונה על בן בסט וחן עזרא שיצילו אותך, טוב זה לא יכול להיגמר.

אני גם לא מבין למה שילמו כל כך הרבה ונתנו מקום של זר בשביל הסלביינק; לשניה אחת הוא לא היה נראה היה כמו שחקן של קבוצת צמרת בישראל.

11. מסיבת עיתונאים מפתיעה.

שיר צדק משהו? בטח היא תגיד שהיא נכנסת לפולטיקה אבל תמשיך במלוא המרץ להחזיר את באר שבע לקדמת הבמה ולמקום "הטבעי" שלהם.

שתפתח על השקיפות ובעיות הסמים לכאורה שקרו אצלה בקבוצה מאשר מסיבת עיתונאים שתהיה סתמית.

רצוי: מוכרת את הקבוצה תמורת שלושה גמלים.

מצוי: מה שרשמתי למעלה.

רצוי: אלי זינו עושה קאמבק

מצוי: לא יהיה כלום כי אין כלום

12. 3 מיליון יורו (למשל) זה בערך רבע משכר השחקנים. ממש לא גרושים. זה נחמד לחיות על חשבון המיטש אבל אין ל50 מיליון שהוא שם בשנה תוחלת. זה לא ימשך לעד. אם אתה יכול לצמצם את ההשקעה השנתית שלו- זה נהדר. לאייאקס אין בריירה(בדיוק כמו לך). יש דגים גדולים יותר. היא לא משחקת בשוק גדול אבל צריכה להתמודד עם יובה. איך אתה מציע לה להתנהל?

בכל מקרה, לשם זה הולך. אני לא מדבר על לפרק את הקבוצה במכירות אבל להשתדל להכניס כל קיץ כמה מיליונים מזה. התנהלות נורמלית וטבעית של מועדון ברמה שלנו. רק פה חושבים שהמציאו את הכדורגל, שממומן ברובו על ידי מיטש כן?

אגב אייאקס, היא מיישמת את המודל הכלכלי הזה כשהיא לא מחויבת לשחקני נוער הולנדים בלבד, שמה שהיא מייצרת לעתים אכן נמכר במיליונים, עם מוניטין ברמה אירופאית ולליגת האלופות זה לא מספיק.

אפשר למכור אבל קבוצה לא יכולה להתבסס על מכירות בלבד, בוא נתחיל באיצטדיון עם 20 אלף מנויים ונראה לאן זה מתקדם.

13. התקדמות אמיתית לכדורגל לא תקרה דרך הליגה הישראלית. זה מצב נתון. ליגה אירופאית זה אכן יעד שניתן להגשמה גם עם מה שיש. ליגת אלופות זאת פנטזיה לפעם בעשור. כרגע. בעיני.

ועם רק במכבי עסקינן- עוד לפני חרב הפיירפליי היא היתה צריכה לרצות למכור כל קיץ או שניים בסכום. כי היא צריכה כסף להמשיך להשקיע ולפתח. זה המודל למועדון בסדר הגודל שלה. לא צריך לפחד ממכירה אם אתה מנסה לייצר כל הזמן. תמיד יהיו כאלה שישארו(מיכה נניח) אבל אתה בסופו של דבר מגדל שחקנים עם אמביציה. כדי לפתח את היכולות שלהם- הם ירצו ללכת.

זאת דעתי ולשם מכבי צריכה ללכת.

אייאקס, שידועה כבית הספר הגדול ביותר באירופה לשחקנים צעירים לא מצליחה לשמור על יציבות במודל הזה, אז אנחנו? באירופה?

בעדינות, הייתי אומר שהגישה שלך מנותקת מהמציאות, כי לא תמיד הכל הולך כמו בתוכנית, כי לשחקנים לוקח זמן לצבור ביטחון וניסיון והגרושים בהם נמכרים ישראלים לאירופה לא יספיקו לך לבסס חצי תקציב לעונה אחת.

עומר אצילי, דור פרץ, אלי דסה, ראייקוביץ' למשל, אלה לא שחקנים שיכולים לקחת אותנו לליגת האלופות כרגע וכבר דוחפים אותם החוצה.

אז עם מה נגיע לשם? עם מתן חוזז? עם יונתן כהן?

שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל זה לא הוגן לשים להם כמטרה את אירופה בעונה הבאה. אם יקחו אליפות זה יהיה הישג גדול.

14. אני היחיד שמפריע לו השיח הזה ששולח כל שחקן אחרי כמה חודשים טובים לאירופה, לא משנה לאן בדרך כלל, ומצד שני מבקר את הקבוצות הישראליות(ובעיקר אותנו) על חוסר הצלחה באירופה ורמה נמוכה?

הסוכנים הישראלים הורסים את הכדורגל הישראלי ומונעים מהקבוצות להתקדם.

אין בעיה, אם שחקנים רוצים ללכת לשבת על ספסלים בליגות מצחיקות כדי להגיד "הייתי שם" שילכו, אבל לא רוצה לשמוע אחר כך שנכשלנו כי לא הגענו לבתים בליגת האלופות, או אפילו לאלה של האירופית כי זה לא ריאלי.

15. דור פרץ כבר תקופה חוזר ליכולת שלפני השיפור, אתמול היה השיא. כל הכדורים עוברים לידו, לא מתקלקל, לא זוכה בכדורים ולא לוקח שום כדור גובה (שזה היה אחד מהאספקטים שהוא הכי השתפר בו). לא ברור למה ריבית בחר בשלישיית קישור כזאת שאין בה שום יוזמה, דקה 30 גג, פרץ כבר היה צריך להיות בחוץ על אצילי או כהן (אפילו איראן) ומיכה למרכז.

אין ספק שזה מובן במהלך שנה שלמה כזאת, אפילו פסז הפסידו אתמול פעם ראשונה (ואנחנו לא), אבל יש מגמת ירידה כבר כמה משחקים, סומך על ריבית שכבר בגביע נחזור ליכולת הטובה.

נחזיר בריבית ;)

16. חיפה עם עונה קטסטרופלית לסטנדרטים שלה עושה רעש מ4 נצחונות רצופים על קבוצות פח ומדברת על עידן חדש ועל זה שהם הקבוצה הכי טובה בליגה בלי להתמודד על שום תואר אפשרי

ב"ש כבר 4 חודשים נראים כמו הצל של עצמם..מה שמעיד שווקאמה וכנראה שהחוסר לקיחת תוספים משפיעה עליהם והזוי איך אף אחד לא חקר את זה ש3 שנים ואולי יותר הם בנו שושלת על זה

שיר צדק וחבריו נראים היום כמו שחקני ליגה גנרים שאף אחד מהם לא שובר שיוויון מוחלט, אבל האבסורד הוא שהם לקחו 3 אליפיות עם כוכבית ...בית"ר ממשיכה להחזיק בעלים לא יציב שיוביל אותה למקומות לא טובים

כל הליגה הזו פח, רק מכבי והמושאלים+שחקני הנוער העוזבים שלנו(שועה, קניקובסקי וכ'ו) נראים מעולה ומראים שמיצ'י עשה השקעה מטורפת במשך שנים לעתיד.

אם נפסיק להשתמש במונח האידיוטי "שחקן שובר שוויון" אז הרווחנו עוד משהו מהעונה הזאת.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.