Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Saar

1. 3 דקות לפני, אקיטה said:

שים רגע בצד את הארגון.

לטענתך, חיפה ששורפים רכוש מסביב לאצטדיון וזורקים עשרות אבוקות/רימונים/חזיזים על אוהדי מכבי ביציע זה פחות חמור מחזיז שספק פגע בלוקאסן ולא גרם לעצירת המשחק?

לטענתך, יש סימטריה במקרים שלנו ושל חיפה?

אני חושב שיש ביננו פער בהנחת הבסיס, אני חושב שאין שום טוב בפירו ולכן לא משנה אם יש או אין סימטריה מול המקרים של חיפה, צריך פשוט להפסיק עם זה.

גם אם לא היו עונשים, זה מיותר ולא עושה כבר רושם על אף אחד.

2. 3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה אני דווקא לא מסכים איתך. קהל של קונצרטים זה אסון, זה מהות כל הרע במכבי כדורסל למשל, קהל שמוחא כפיים כעידוד עושה לי רע ולצערי זה גם המצב בחצי בלומפילד. מצד שני אין שום קשר בין אבוקות לקהל של קונצרטים, זה לא שחור או לבן. אני למשל לא זוכר שראיתי סרטון אחד של אבוקות מהבונבוניירה של בוקה. 

בבחירה בין קהל שפוגע בקבוצה כמו היום לבין "קהל של קונצרטים" אני מעדיף שלא תהיה פגיעה בקבוצה, כי בדרבי בדקה ה2 כבר הפסדנו את המשחק עם הפירו וזה לגמרי הרס את כל החוויה, אז בשביל מה?

3. השיח הזה על הנראטיב, בטח זה שפה, הוא על גבול ההזוי.

גם ככה הפירו כבר נמאס מזמן, מסכים עם מה שנאמר פה, זה "תפאורה" של ארגון עצלן.

בנוסף לכל זה אמרו לכם שזה אסור, אז למה לעשות דוקא?

אם הארגון לא יבין שהוא לא העיקר פה אז יקיאו אותו החוצה בסופו של דבר, כי אם זה מופעי פירו שפוגעים בקבוצה או קהל של קונצרטים אז אני מעדיף קהל של קונצרטים, לפחות לא נצטרך לדאוג מעונשים של בית הדין.

אתם כבר שנים עם הראש בקיר, אל תתפלאו שילכו נגדיכם בסופו של דבר.

4. איזה עצבים על הפירו אתמול, אמרו לכם שוב ושוב שמחפשים להוריד לנו נקודות אחרי שהורידו לחיפה והנה אתם פעם אחרי פעם נותנים להם הזדמנות.

בדרבי הקודם יצאנו מזה איכשהו אז הפעם וידאתם שנקבל את העונש.

תקחו את האבוקות הילדותיות שלכם ותדחפו אותם לתחת, חבורה של ילדים שמאוננים על עצמם וחושבים שמישהו מחזיק מהם.

תודה רבה באמת.

5. 54 דקות לפני, Davidna said:

דלפ: מוסקרה ממש לא הבעיה כרגע.
    אנשים שוכחים לו את ההצלות נגד נתניה וביתר שליטרלי הביאו לנו נקודות. הוא היה איש המשחק לא פעם אחת העונה.
    במצבת השוערים שיש לנו היום הוא הטוב ביותר.

הבעיה שלנו בהגנה שיודעת שהשוער הוא לא נוייר ברגל ובכל זאת מחזירה אחורה תחת לחץ במקום להעיף קדימה. מנסים לברוח ולשים את האשמה על השוער, לדעתי זה לא נכון.

זה לצד גולים הזויים כמו נגד חדרה, מכבי פ"ת, הפועל ירושלים וחיפה שגרמו לפעמים לאיבוד נקודות, אז לא יודע מה להגיד על השוער הזה.

נראה לי ששטראובר בזר זה מדויק.

6. לדעתי הלא מקצועית יש לו קייס, אם הקבוצה הקודמת שלו הייתה למשל מכבי פתח תקווה ובמעבר לחול הוא עשה קפיצה כלכלית ומקצועית משמעותית, יכריחו אותו לחזור אחורה לתנאים פחות טובים כי גירשו אותו מהמדינה שבה הוא משחק? קשה לי להאמין.

באותו עניין, מה לגבי קארצב? אין סיכוי להחזיר?

אולי אפילו חשוב יותר מיחזקאל.

7. באמא שלכם, זה מה שאנחנו צריכים עכשיו, בלאגן במועדון?

שחררו, התייחסות שלו מכל סוג שהיא לא הייתה פותרת שום דבר, מנגד הביקורת שלכם גרועה פי כמה מכל אפקט חיובי שאולי היה יכול להיות.

קצת מחשבה.

8. 49 דקות לפני, זיפו said:

לא מבין את הטענות שלכם כאן. רובי חייב לגנות את חמאס, חייב להתייחס לטבח כי הוא בקבוצה ישראלית ועשרות מאוהדיה נרצחו רק כי הם יהודים.

אין דבר כזה לא להתייחס.

לא מבקש ממנו להיות נגד הפלסטינים או להביע עמדה פוליטית.

רק לגנות טרור בפומבי. כל אדם צריך לעשות את זה. 

הוא לא חייב כלום, הוא מאמן כדורגל ולא פוליטיקאי.

תפסיקו לשתף פעולה עם מי שרוצה ברעתינו.

9. לפני3 שעות , YoniC said:

איזה מהר הם יוצאים על לברמן. כן כל הקהלים כפויי טובה וכו' וכו, אבל אני לא זוכר שמכרנו את ג׳ורדי כל כך מהר, אולי לקראת סוף העונה האחרונה שלו כמנהל מקצועי התחילו רחשים שצריך להיפרד (ברור שבכישלון שלו כמאמן זה כבר היה קונצנזוס שצריך לסיים, אבל זה היה 3 שנים אחרי האליפות האחרונה שלנו איתו)

גם אנחנו היינו מתהפכים על ג'ורדי אם היה מביא מינוי כמו דגו, אבל ג'ורדי יודע שעל מאמן לא חוסכים.

10. 1 דקה לפני, תחיית המתים said:

להדליק אבוקות זה לא פשע. מי אתה שתצא על הקהל שלך. האוהדים תמכו אתמול בקבוצה לא פגעו בה.  תסתכל בצד האדום איך זה נראה בלי ארגון אוהדים ותעריך את האוהדים שלך

נסה לקרוא שוב, הדלקתם פירו, זהבי צולם אומר "נו מה עכשיו, תנו לשחק", כל הספסל רץ לבקש מכם להפסיק, אתם שמים את המועדון בסכנה בבית הדין ואתה אומר לי שלא פגעתם בקבוצה??

אתם שוב מוכיחים שאין עם מי לדבר, בסופו של דבר מי שיביא לכך שבלומפילד יהיה היכל נוקיה זה רק הארגון עצמו.

11. 2 דקות לפני, תחיית המתים said:

הוא לא היה אתמול במשחק ויוצא על הקהל.  במקום לשבח את הקהל הוא יוצא עליו.

אז מה, גם אני לא הייתי, זה אומר שאני צריך לתמוך באוהדים שפוגעים בקבוצה? 
    אתה יותר אוהד ממנו?
    באמת, הורדת נקודות זה קו אדום.

12. 1 דקה לפני, תחיית המתים said:

לא הדיינתי איתו,   נמאס מאנשים מצטדקים שלא מגיעים למשחקים ואין להם ניקוד חוץ שפותחים על הקהל שלנו במקום לתת לו גב. אוהדי מכבי תומך באוהד מכבי תמיד ולא מפקיר אותו ומנסה להוציא אותו כאחד שמחבל במכבי. 

אלו האנשים שהכי פוגעים במכבי, אותם אלה שרק מלכלכים על הקהל שלנו וממציאים לנו עונשים כאילו  הם שופטים במחוזי.  

אתה רק חושב שהוא לא מגיע למשחקים, כי זו התגובה האוטומטית שלכם כשאין לכם מה להגיד, אין לך באמת מושג.

כמו הטיעון המפגר שהדלקתם אבוקות בגלל המשטרה, תפסיק לבלבל במוח.

13. 3 דקות לפני, netanel7 said:

יש הבדל בין להדליק (לבצע את הפעולה) לבין להבין את מי שעשה אותה.

אני לא אדליק אבוקות גם אם לא יהיו קנסות על זה, אני בעד בדיוק כמוך שזה יפסק או יוסדר.

הרי אנחנו לא תמימים והארגון ידליק עוד אבוקות במהלך העונה (ושוב, מקווה שלא).

אבל אם זה קורה, חצי נחמה שזה קורה ביום שכזה ( ללא קשר לקבוצה שעל המגרש).

לא מבין את התפיסה לפיה הדלקת אבוקות "מחזירה" למשטרה או למישהו על משהו.

המועדון פשוט ישלם בבית הדין, בנקודות או בכסף או גם וגם, לא המשטרה, לא האוהדים, לא ההתאחדות ולא אתה.

14. 1 דקה לפני, netanel7 said:

חבל, לדעתי זה היה משנה את דעתך.

רובנו הגדול האוהדים שהם אני ואתה לעולם לא פגענו במועדון ולא בעד לפגוע בו. 

דעתי האישית, אתה יכול לא להסכים ובזה בסדר, שמה שקרה אתמול היה יוצא דופן ועל כמה אבוקות שנשארו ביציע עושים יותר מדי רעש שרחוק מהעונשים שאנשים צועקים כאן.

בוא תענה לי על 2 שאלות פשוטות.

1. מחוץ לכדורגל, כשאתה לא מסכים עם חוק מסוים, אתה עובר עליו בכוונה כדי להראות שאתה לא מסכים?

2. אם היית צריך לשלם את הקנסות מכיסך, היית עדיין מדליק אבוקות או בעד להדליק אבוקות כדי לעשות דוקא למשטרה?

15. תפסיקו להצדיק את האבוקות, אמרו לכם אסור וזה יפגע בקבוצה אז אסור.

גם מחוץ לבלומפילד אתם מצפצפים על החוק או שם אתם מתיישרים כי אלה אתם שיצטרכו לתת את הדין?

הלוואי שהקנסות יגיעו למי שזרק, אולי תבינו סוף סוף.

סתומים, אין דברים כאלה.

16. 9 דקות לפני, yehonatan6597 said:

ליצנים כולכם 

האבוקות נשארו בתוך היציע ולא נזרקו לדשא היה כיף מאוד ותרם להשפלה על הפועל תהנו מהרגע כבר 

לא הבנת שזה הרס לשחקנים את המומנטום כשהם סימנו לקהל להפסיק?

זה מיותר ופוגע בקבוצה

17. 38 דקות לפני, Prison Mike said:

איזה פרופוגנדה זולה, מה הטענה לארגון? אפילו העונש על תנאי שיש כנגד המועדון לא קשור לארגון אלא לקהל הרחב אז בתור שני אנשי קהל רחב אני דווקא בא בטענות אליכם אולי אתם תתבגרו? 

המשטרה מאמללת את הארגון וגורמת לו להגיע ערום לכל המשחקים החשובים כבר שנתיים או במקסימום בלונים וניילונים אז מן הסתם שהארגון עודה מופעי פירוטכניקה אותם מופעי פירוטכניקה שאחר כך כולם כולל המועדון משתמשים בתמונות ממנו לסרטונים רקעים ומה לא?

אתם מצדיקים את הפעולה של ההנהלה ומסרבים להכיר בדיעה אחרת בשם הבגרות? אתם אוהדי כדורגל אם לא הבנתם ובין אם אתם מעודדים 90 דק בלי חולצה או יושבים בשער 13 וחוזרים הבייתה עצובים אחרי הפסד אתם ילדותיים באותה מידה, להיות אוהד כדורגל זה להיות ילד זה בדיוק לנתק את כל הרצינות מהרוטינה, אז מה עכשיו? נראה את זהבי דוחף את השלישי ונשיר לאוראל דגני מהבית? כל אחד בסלון שלו? נשים חמישייה להפועל ונשיר ביחד עם עוד ארבעה חברים בפאב כמה כיף זה? מה העניין בעצם? לשם מה התכנסנו?

האצבעות שלכם מופנות לכיוון הלא נכון ומהסיבות הלא נכונות, תרימו את הראש ותראו את התמונה הגדולה ולאיזה תמונה גדולה יותר היא יכולה להוביל

שומעים את אותן מנטרות כבר שנים, אבל אז אתם עסוקים במלחמות אולטראס ובכל דרבי באים להראות שיש לכם יותר גדול מהארגון של הפועל.

לא הבנתם שסגרו לכם את שער 11 לחצי עונה ועכשיו הסיכון עלה ומדברים על נקודות, אין מקום לספק.

אתה צריך לשמוח, אם יתנו לכם להיכנס ולמרות שכולם יודעים שבמקרה של אבוקות נקבל עונש נקודות, הלגיטימציה שלכם בקרב "הקהל הרחב" שגם ככה לא משהו תיפגע עוד יותר.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.