Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Saar

1. לפני4 שעות , duduha said:

לא רוצה לסנגר על הבן אלף שרמוטות הזה, אבל לפי החוקה חצי דקה לחילוף כפול עשרה חילופים

אני רק אומר את זה מזיכרון לא אובייקטיבי, אבל לדעתי בשנה האחרונה לא היה משחק שבו היינו צריכים גול וקיבלנו מעל ל4 דקות תוספת זמן, לא משנה מה ונגד איזו סכנין שיחקנו.

לעומת זאת, כשאנחנו מובילים בגול זה 5 אוטומטי.

2. מה יהיה עם השופטים? ריינשרייבר פשוט החליט, מהדקה הראשונה ולא ברור על סמך מה, שזה יהיה משחק אגרסיבי ואיטי.

כמובן שאחרי מספר פאולים שיכלו לגרור צהובים הצהוב הראשון היה לשחקן שלנו.

שנים שהשופטים משפיעים על הקצב של המשחקים, מתי מישהו בתקשורת הספורט העלובה שכל מה שיש לה זה קלישאות יגיד על זה משהו.

3. 1 דקה לפני, MTA For Ever said:

מסכים.

התנהלות מכבי לא 100% בלשון המעטה.

במיוחד נוכח העובדה שהכיוון הוא סגירת התיק ללא כתב אישום .

צריך לדבר גם על מה זה יעשה לשחקנים שנשארים, לדעתי זה ייצור משבר אמון עם ההנהלה.

זה לירות לעצמינו ברגל.

4. זו תהיה טעות גדולה לשחרר אותם משתי סיבות עיקריות.

הראשונה היא שבתקופה שאין שחקנים להביא ואנחנו עדיין עם הגבלות פיננסיות לא בא בחשבון לשחרר שניים מהטובים בארץ ועוד לשלם להם פיצויים.

השניה היא שברגע שהם יעזבו את מכבי, כל העליהום שהיה על השחקנים ועל מכבי יתפוגג והם פשוט יחתמו בחיפה או בביתר והפרשה תישכח כמו כשקורה כאשר מדובר בשחקנים של קבוצות אחרות; זריהן ווארן מב"ש, כמו הפרשיות החוזרות ונשנות של שועה ועוד.

אני מרגיש שיש גורמים בתקשורת הספורט בארץ שהיו רוצים לראות את מכבי נחלשת או סתם יודעים שפיצוצים במכבי יביאו יותר רייטינג והם מנצלים את זה.

מכבי היא מועדון בבעלות פרטית, לא צריך לתת דין וחשבון לאף אחד, בטח לא במדינה שבה אנשים שוכחים הכל אחרי שבוע.

זה לפני שמדברים על שאלת מידת האשמה שלהם.

עתיד המועדון בשנים הקרובות תלוי בהחלטה הזו.

5. 4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם ראדי היה חלק מרכזי בשינוי...

אני מאוד מעריך גם את ראדי על התקופה שלו איתנו, אבל המקרה שונה ועדיף לא להיכנס לזה.

ההשוואה בין אלברמן לטיבי לא נכונה אגב, כי טיבי הוא בלם שזה תפקיד שאפשר להזדקן בו קצת יותר, היה בן 31 בקיץ שעבר ויש לו עכשיו עוד לפחות 3 שנים לפניו בזמן שאלברמן היה בן 34 וכנראה ידע שאין לו יותר מעונה או אולי שתיים לשחק.

6. 32 דקות לפני, duss21 said:

אין בעיה, הוא עזב בשביל כסף - כי הוא קיבל חוזה גבוה בקבוצה אחרת. לגיטימי ולא קשור לזה שחיכה למכבי. מעצבן אותי שהופכים אותו לקדוש מעונה.

בעונה האחרונה שלו אצלינו הוא שיחק פחות והיה ברור שאם ישאר ישחק עוד פחות, לכן זה לגיטימי שהלך לקבוצה שבה הוא אמור היה לשחק יותר בעונה-שתיים האחרונות בקריירה.

לא מבין איך אפשר להגיד משהו רע על שחקן שהיה חלק מרכזי מאוד בשינוי שעבר המועדון בעשור האחרון ונתן לנו כל כך הרבה.

7. 7 hours ago, מכביסט לעד said:

הבעיה שאין לך מחליף לאגף אם אתה לא פותח אם שלושה בלמים.

מה שכן, במקום אחד הקשרים הייתי שם את ריקן שהוא קצת יותר התקפי ויכול לעשות משהו שבקישור נגד ב"ש לא היה שחקן שעשה את זה.

בגלל שאין מחליף לאגף זו סיבה לשחק במערך שלא מתאים לקבוצה?

שישחק 433 ואת הגשר נחצה כשנגיע אליו.

8. 25 דקות לפני, Prici said:

מדהים שאנשים פה כבר יוצאים מנקודת הנחה שהם מורחקים ממשחקים, זה רק מוכיח כמה הכל פה רקוב ומושחת.

מה הם כבר עשו לעזאזל?! על מה בכלל להעמיד אותם לדין.

הזיות קשות כל ההתאחדות ובית הדין הזה, עצוב.

מכבי צריכה לתבוע את ההתאחדות תביעה אזרחית.

לא יכול להיות שיש פה עסק שמגלגל מיליונים וגוף אינטרסנט כמו ההתאחדות לוחץ על כפתור ומכניס את היד שלו לכיס של המועדון מתי שבא לו.

9. אני כבר יומיים שואל את עצמי מה הקשר בין הפרת הנחיות של עשרות עד מאות אוהדים לסגירת הליגה.

נניח והתקהלויות האוהדים האחרונות היו אירוע יוצא דופן ביום-יום בו אנחנו חיים, נניח וחוף הים לא היה מלא במאות עד אלפי אנשים מדי יום, נניח ואנשים היו סגורים בבית כל היום ולא היו מסתגרים ביחד באוטובוסים, בבתי הספר ובקניונים; האם בגלל מספר נהגים שלא שומרים על חוקי התנועה היו סוגרים את הכביש? האם בגלל התקהלויות בבתי חולים היו סוגרים את המחלקות ומפסיקים לקבל חולים? למה כשזה מגיע לענף הכדורגל מתייחסים לאוהדים כמו אל ילדים בני 3? למה שהקבוצות ייענשו על מה שקורה מחוץ לאיצטדיון? איפה המשטרה בכל הסיפור הזה? אולי כדאי להתחיל לקנוס את הקבוצות כאשר אוהדים שלהם עושים עבירות תנועה, עבירות צווארון לבן, גונבים או רוצחים כי מתברר שענישה על סמך הזיקה לקבוצת ספורט היא כנראה האפקטיבית ביותר.

באיזו הזיה אנחנו חיים?

10. 1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

הכל טוב ויפה, אבל כשכ"ל השכם וערב אמרו שהם לא מתכוונים להשען אליהם ולהתמך עליהם ולחבור אליהם ואחרי יומיים משנים את דעתם זה, איך נאמר, קצת מגוחך. בטח בסוגיה שמה לעשות - רגישה מאוד לחברה הישראלית ברובה .

אני מכיר אנשים שהצביעו כ"ל שלא יצביעו להם בבחירות הרביעיות (ויהיו לדעתי כאלה) בגלל החבירה למשותפת. 

אני גם חושב שבמצב הנוכחי אנחנו הולכים לבחירות שוב, אבל לא רואה אנשים עוברים מכחול לבן לליכוד, בטח לא ברמה שתשנה את גודל הגושים.

נראה מה יהיה במשפט.

11. 9 דקות לפני, pirlo_21 said:

אפשר בהחלט לתת להם להצביע ואפשר עוד יותר לצפות מכל מפלגה אשר קוראת לעצמה ציונית לא לשבת ולא להתמך ע"י מפלגה שחורטת על דגלה מאבק במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ולא מוכנה להכיר בזה ומתנגדת לכל סמלי המדינה.

תוקם רשימה ערבית שתכיר במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ואז יהיה בסיס להדברות על הצטרפות לקואליציה ולממשלה.

גם אני הייתי שמח יותר אם הרשימה המשותפת הייתה "ציונית" יותר, אבל זה לא המצב. נתנו להם להצביע, יש להם אפשרות לחבור לרוב אז עכשיו זה לא מקובל על הצד שכביכול הפסיד? אתה רואה פה את הבעיתיות?

בדיוק כמו שמצביעי הליכוד מתעצבנים שה"שמאל" מזלזל בבחירות שלהם, ככה גם אני לא חושב שנכון עבורכם להיעלב בשבילי או בשביל מי שהצביע כחול לבן, ציוני או לא ציוני.

פתאום להצביע על שקרים בקמפיין של הצד השני? נו באמת..

12. 2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

למה הזויים? אני לא מדבר על כך שמחר בבוקר אם יגידו לגנץ "או ביטול אופיה היהודי של ישראל או שהלכה לך הקואליציה". 

שינויים , בטח רדיקליים, מתחילים הרבה פעמים בפסיעות קטנות. 

בדיוק אגב כמו שאני לא חושב שאם מרצ מחר בבוקר בקואליציה אז זהו, צה"ל לא יירה יותר קליע אחד בתקופת כהונתם בקואליציה למרות שמרצ היא סמן שמאלי מאוד בענייני בטחון. 

יכול לומר שמבחינתי לפחות הגוש הערבי הוא חלק מהמשחק הפוליטי לכל דבר ועניין. אני פשוט בדיעותיי לא מוצא שום מכנה משותף שיכול לשים אותם בקואליציה שמתאימה לדיעות שלי (ושוב - אני מרכז לגמריי). גם מרצ, כמו שציינתי, היא בעייתית מבחינתי ואגב - מהצד השני אין לי אהבה רבה לגוש הפוליטי החרדי. האם זה הופך את הגושים/כוחות הללו ללא לגיטימיים? ממש לא. הם פשוט רחוקים מהדיעות שלי מידיי. 

אבל אתה גם לא קראת לי בוגד, מי שכן קרא, הוא נכנס לקטגוריה שלך של "פשוט לא מסכים" או מישהו שעוצם את העיניים למציאות ובסוף יהיה בעד אפרטהייד ואלימות רק כדי לשמור על יהדות המדינה? כי יבוא יום שגם הדמוקרטיה לא תמנע את זה. ביום שהחילונים, חרדים וערבים יקבלו ייצוג של שליש,שליש ושליש. מה יקרה?

13. Just now, Echoes said:

אבל אתה גם טועה בלי סוף בדברים שאתה אומר ומכריז פה, גם חסר מושג אפסי על הקהילה החרדית בישראל ותוקף אותה באוטואנטישמיות ורשעות מזעזעת וגם מתנשא פה על כולם. זה לא אפשרי, זה לא עובד ביחד.

זה כבר לא קשור לפוזיציה, זה קשור ללהיות בן אדם.

זה שאתם/אתה יורדים למגננה של קללות ושיח רדוד לא הופך אתכם לצודקים, כמה שזה מרגש באותו רגע.

תהיה ענייני או אל תהיה בכלל.

הנקודה שלי הייתה מההתחלה ששני הציבורים, חרדים וערבים הם כלי פוליטי עם אותה תועלת למדינת ישראל שאחד הוא לגיטימי ואחד לא בגלל מגמתיות של מפלגת השלטון.

איך אתה סותר את זה?

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם.

בינתיים הוא לא יצר איתם קואליציה.

אתה צודק לחלוטין שהם גוש פוליטי. ועדיין, זכותם של אנשים להרתע מהקמת קואליציה עם גוש ששולל את ישראל כמדינה יהודית ציונית ומזהה עם הפלסטינים בצורה טוטאלית (ובצדק מבחינתם. הם פלסטינים מבחינת העם שלהם).

ממה מפחדים? מהגבלות על פעילות בטחונית של צה"ל שעלולות לצוץ דווקא בדברים השופטים וה"קטנים" יותר כי דווקא לגביהם קל יותר למתוח את החבל.

מדרישות קטנות לצמצום האופי היהודי של המדינה. שוב, הם לא יבקשו מחר בבוקר לשנות את ההמנון. אבל לנסות ולחדש למשל את איחוד המשפחות של ערביי השטחים עם ערביי ישראל בתחומי ישראל ובכך ליצור אזרוח של פלסטינים. בבקשות קטנות שיכולות להוות פסיעות קטנות להכרה בהם כמיעוט לאומי עם כל הנגזרות על כך (בדיוק כמו שכתוב במצע שלהם).

גם האמירה ש"להתנגד למשותפת זו גזענות והפיכתם ללא לגיטימיים" היא דמגוגיה. 

הבעיה שלי היא לא עם היותם ערבים. הבעיה שלי איתם היא פשוטה - דיעות פוליטיות. גם בדיעות הפוליטיות שלי (ואני מרכז ימין גג) מרצ היא משהו שאני לא יכול להסתדר איתו בקואליציה. 

אני חושב שהתרחישים שתיארת קצת הזויים, מצד שני, אני כן רואה את הטבעת ההלכתית הולכת וסוגרת לפי הצורך של ביבי.

אז אפשר לתת לערבים לשחק בדמוקרטיה כל עוד אין להם סיכוי לנצח? 

14. 4 דקות לפני, JacK said:

לא אתן לדעתך רבע אחוז לגיטימציה בתשובה עניינית ערב רב, מקווה מאוד שלא תתרבה אדון זונה של ערבים.

תן או אל תתן, אתה מוכיח את זה שאתה גם אופורטוניסט, השיטה הדמוקרטית הייתה טובה לך רק כשלא היה לליכוד סיכוי להפסיד, עכשיו זה כבר לא מספיק.

אין הבדל בין ערבים בקואליציה, בממשלה או בכנסת בכלל, זה רק מה ששכנעו אותך להאמין בו.

בוא תגיד לי בכנות, אם לרשימה המשותפת היו 35 מנדטים, היית בעד למנוע מהם זכות הצבעה?

15. 3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני לחלוטין בחלק החילוני בשסע המדובר, אבל רק אל תשכח את המצע של המשותפת שקורא לעיקור ישראל מהיותה יהודית ציונית , וזה מבלי להכנס להיות חלק מהנרטיב הפלסטיני והצד הפלסטיני בסכסוך שתרצה או לא - הוא קיים.

וזה מבלי עוד להכנס למפלגה כמו בל"ד שהמקים שלה ואביה הרוחני ברח לחו"ל מאחר וריגל נגד ישראל, וח"כ אחר שלה נכנס לכלא בגלל הברחת סלולרי לאסיר בכלא ותכשיטה כמו חנין זועבי.

מה זה משנה? 15 מנדטים הם כלי פוליטי שגם ביבי בעתות משבר פנה והיה משתמש בהם גם אם היה לו צורך.

ממה אתם מפחדים? מה יקרה אם גנץ יקים ממשלה בתמיכת הערבים? הוא ייתן להם כסף לממן מחבלים? ישחרר אסירים מהכלא?יחזיר שטחים? 

קמפיין ההסתה הנוכחי של ביבי הוא אך ורק בגלל שהוא לא חשב להשתמש בערבים קודם ועכשיו צריך להפוך אותם ללא לגיטימיים.

16. 1 דקה לפני, Echoes said:

לא לא

אתה סתם בורח. אנשים לא שמים עליך אז הם ישר מקללים אותך.

הם לא הבעיה, אתה הבעיה. 

כמו בהודעה הקודמת, קודם תהיה מודע לעצמך, אחכ גם תבין למה אנשים לא טורחים אפילו לענות לך ברצינות וישר מקללים אותך.

אתה חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא בפורום? אני פה 6 שנים, קללות הן עניין שבשגרה, בין אם זה כלפי מישהו שמגיב פה יותר או פחות.

מודע לכך שאני מתנשא, אבל לפחות אני מסוגל להתבטא ולא משתמש בשיטות הקטנה של "הפסקתי לקרוא אחרי.." כאילו זה עושה משהו חוץ מלהעביר שקשה לך עם טקסטים של מעל ל3 שורות.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.