Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. לא שיוצא לי לראות יותר מדיי את התוכנית הזאת שכבר שנתיים דיי מעוררת רחמים, אבל אני חושב שכל יום זה קצת יותר מדיי יציע העיתונות. אני מקווה שמודי יוסיף קצת איכות לחבורת הליצנים הזאת ואולי אפשר יהיה לשבת להקשיב להם.
  2. מצטער, לא התכוונתי שזה ישמע מתנשא. אבל זה דיי ברור, יש להם כמות גדולה של מנויים שהם חייבים למכור כמעט בכל מחיר כדי למנוע מצב שבמשחקי בית יהיו 20 אלף כיסאות ריקים, זה יכול להיות מביך. אני לא חושב שזה רלוונטי כמה עלה להם מנוי בקרית אליעזר, לא שבדקתי. בכל מקרה אין מה להשוות את בלומפילד לאיצטדיון ההוא.
  3. שטויות. לך לויקיפדיה ותכתוב היצע וביקוש, זה הכל. יש להם היצע קשיח כמעט לחלוטין של מנויים ביחס למחיר. המחיר של המנוי שלנו זה מחיר שאומר "אנחנו באים לקראת האוהדים שלנו", כשיש ביקוש מלא.
  4. אם המחיר של מנוי למכבי בבלומפילד היה עולה 650 שקל, הייתי קונה 2. בואו נגיד את האמת, בכזה מחיר אני מאמין שמכבי הייתה מוכרת 20 אלף אם זה היה אפשרי, זה מחיר שאומר "אנחנו חייבים למכור אחרת תהיה פאדיחה".
  5. לא אמרנו שהוא לא טוב או תופס מקום של שחקן אחר(תלוי בשיטת המשחק), רק שלא נראה שיש סכנה שהוא לא ימשיך במכבי.
  6. הוא שחקן טוב אין ספק, אבל לדעתי אובר-רייטד לגמרי. הוא חלש פיזית וראינו בחמישי שהוא לא יכול לשחק בקישור, הוא לא מהיר, אין לו אחד על אחד, הוא מוגבל מבחינה טכנית ומבחינת קורדינציה(ע"ע הבעיטה שלו מ6 מטר ב10 הדקות האחרות של המשחק נגד אסטראס שהלכה לשמיים) והוא עושה פעולות טובות לעתים רחוקות מדי וצפוי מדי. אני לא רואה אותו משחק בקבוצה אחרת בארץ וכרגע לא רק שהוא לא מספיק טוב לאירופה, הוא על גבול ההרכב במכבי. יש לו עוד המון לשפר.
  7. אנשים שלא קשורים לספורט יושבים כרגע בפאנל מביך בערוץ, מלכלכים ושוחטים איש מקצוע שלא שמעו עליו מעולם. שכונה. לדעתי, הרמה הטקטית בליגת העל כל כך נמוכה ככה שכל מאמן סביר מהבחינה הזאת במונחים של אירופה יעשה כאן בית ספר לשאר הקבוצות(ע"ע סוזה). מה שמצחיק זה שכל מי שהם מצרפים לשידור ויש לו חצי מושג, למשל נדב יעקובי, מנסה להרגיע אותם אבל הם כבר מזמן יצאו למסע נקמה שלא קשור לשום דבר ממה שקורה כרגע במציאות. תהיו אופטימיים ותעמדו מאחורי הקבוצה, זה הכל.
  8. "בונקריסט, עוד סיבה להחזיר את המנוי". זה אוהד? מה האינטרס שלו בלהגיד דבר כזה בשידור חי?
  9. אתם קצת נסערים מדיי לדעתי. נכון שזה תזמון רע ונשמע שהוא יוצא כאן דיי פחדן, אבל צריך לתת לו ליהנות מהספק שהוא עושה את זה(אם באמת יעשה את זה) בגלל שמופעל עליו לחץ מהמשפחה. במשחק נגד אסטראס הוא היה כבוי מאוד, מה שגורם לי להאמין שהוא פשוט דואג להם ולא כי הוא מפחד באופן אישי. אני יותר מרחם ועצוב בשבילו משאני כועס שהוא הולך לתקוע לנו ברז. מגיע לו קרדיט גדול יותר.
  10. לקחתי את הטיסה עם השחקנים ביום רביעי בבוקר, לפני שפרסמו שיש עוד טיסה בחמישי בצהריים, אבל אני נוסע לבד, ככה שאני אשמח לחברה אפילו רק למשחק. בכל מקרה, אתה מוזמן לדבר איתי בפייסבוק, saar sobol.
  11. כמה נקודות לגבי האיצטדיון החדש בחיפה: 1. בתור אוהד מכבי, אני לגמרי אדיש לגבי מי ישחק את המשחק הראשון או איפה יתקיים הדרבי. אני שמח שהאפשרות שנשחק שם לפני מכבי חיפה כואבת להם כל כך, אבל האמת היא שאם הם היו אדישים כלפי האפשרות הזאת זה היה מוציא לעניין את העוקץ. 2. הרבה פה דיברו על מצב הפוך ומה היינו עושים, אז ככה: אם היה נבנה בתל אביב איצטדיון עירוני, הוא היה משמש כבית לכל קבוצות תל אביב ולא שייך לנו באופן בלעדי ככה שבאמת הייתי אדיש לגבי מי תחנוך אותו, אנחנו, הפועל, בני יהודה או בית"ר ולא הייתי מרגיש שאני בעל הבית. אם היה נבנה לנו איצטדיון פרטי של המועדון, אין לי ספק שהקבוצה הייתה חונכת אותו באירוע חגיגי עם משחק שלא קשור לאף אחת מהמסגרות המושחתות בישראל לפני שהייתה מזמינה קבוצות אחרות להתארח שם, לפחות כשמדובר בהנהלה הנוכחית. 3. החלפת הביתיות סכנין-חיפה. אין מה לדבר על ספורטיביות מכיוון שכל המפעל נעדר ספורטיביות, אבל מה שכן, מדובר בטורניר רשמי של ההתאחדות\המנהלת. אם היא תאפשר לקבוצה להעביר משחק מהאיצטדיון שלה לאיצטדיון של הקבוצה האורחת משיקול של רווח לאחת הקבוצות(הפעם זה לארח ראשונים, בפעם הבאה זה יהיה כסף או מרחק), זה בעצם ייצור תקדים לאישור החלפת ביתיות כזאת בליגה. מה תגיד המנהלת כקבוצה תרצה לארח באיצטדיון אחר ותפנה לבית הדין\משפט? ולאוהד של חיפה שהגיב פה, "זויינתם"? באמת? מה אתה בן 9?
  12. האמת שהכותרת מנוסחת ממש גרוע וגם מהכתבה קשה להבין למה התכוון הכתב. "שיעזבו", מכוון למשפחות הזרים או לזרים עצמם? קשה לי להאמין שרק אצלינו הזרים(וכל הזרים) מפחדים מהמצב ביחד עם משפחותיהם ובשאר הקבוצות הכל בסדר.
  13. https://www.youtube.com/watch?v=jrdQdG1wSDI קודם כל, מישהו מעליי כתב שזהבי צריך לשחק מתחת לחלוץ כי משם הוא נתן 29 גולים בעונה הקודמת. חשוב להגיד שרוב העונה הקודמת המערך של מכבי היה ה541/352 של סוזה ובאמת במערכים האלו זהבי תופקד מתחת לחלוץ כי האמצע היה הרבה יותר חזק, אם זה בגלל קשר נוסף, אם זה בגלל 2 חלוצים ואם זה בגלל שלושת הבלמים, הוא היה נחוץ פחות למטה כדי ליצור הזדמנויות בקישור וכדי להחזיק אותו. אבל למרות זאת את רוב הגולים שלו, למעט גולים שהם יותר ליקויים בהגנת היריב, הוא עשה כשהוא הגיע בתנועה מאחור. והנה, הלכתי ליוטיוב להסתכל על משחקים שלנו מהעונה הקודמת ואיך התפקוד של זהבי משפיע על ההתקפה (אני לא אתייחס לכל מה שרואים בסרטון כי זה 14 דקות, אבל לחלקים החשובים): מחזור ראשון נגד עכו חוץ: בגול של זהבי, הוא מתחיל את המהלך מהקישור, מה שמאפשר לפריצה להתנהל עם הכדור מול פחות בלמים, זהבי מנצל את התנועה שלו קדימה כדי להיכנס בניהם כשההתקפה עומדת. כשאמרתי שזהבי הוא שחקן צפוי התכוונתי למצבים כאלו בהם ההתקפה היא לא במשחק מעבר ואז כשהוא מקבל את הכדור לרגל ממש בתוך מרכז הגנת היריב או אפילו בצד הוא לא יעיל. מחזור 3 נגד חיפה חוץ, ב3-0 זהבי מצטרף מאחור, אין לו שומר, הכדור מגיע אליו מבן הרוש וההגנה של חיפה כתוצאה מכך מאבדת גם אותו וגם את פריצה. אתם מוזמנים להמשיך ולראות את הסרטון הזה ולהבין שזה חוזר על עצמו, זהבי לא יודע לשחק כחלוץ, אין לו את היכולות המתאימות, האפקטיביות האישית והקבוצתית שלו באות לידי מיצוי כשהוא משחק מאחור. אפילו בחגיגות האליפות בסיום המשחק בבאר שבע הוא היה הרבה יותר יעיל כשהוא הצטרף מאוחר.
  14. אני מתייחס בעירבון מאוד מוגבל לכל ידיעה שמגיעה על מכבי, עם דגש מיוחד על ידיעות שכוללות ציטוטים מתוך המועדון. זה פשוט נשמע לי לא אמין ונוגד את הגישה שמכבי נוקטת מול התקשורת, אז לשחרר הודעה לגבי עניין כל כך רגיש? תמוה. אבל צריך לקחת בחשבון שזה משהו שהיה לו משקל בהחלטה שלו לעזוב לפני שנה ואת הסיכוי שהידיעה נכונה; במקרה כזה, צר לי ועם כמה שאני אוהב אותו, שיסע לשלום. אנחנו חיים במדינה לא קלה, אתם יודעים, אי אפשר להתנהל עם מאמן שמושפע כל כך בקלות מהמצב הביטחוני, גם אם זה לא תלוי בו לגמרי. מעבר לכך שזה לא רציני, אני בטוח שזה פוגע לו בתפקוד וגם עובר לשחקנים, שאני מאמין שגם ככה לא נהנים מהמצב.
  15. מהלך אחד במשחק שבו הרגשתי שאם נבקיע זה יהיה נס. יודע מה, אני מוכן להגיד צפוי באופן יחסי, למצב שבו הוא מגיע מהקישור. ברק יצחקי חסר לנו כמו גשם באוגוסט. מתגעגע.
  16. אין קבוצה בארץ שיודעת ללחוץ בצורה כזאת אפקטיבית, גם אנחנו לא.
  17. אני חושב שהוא צריך לחזור לעמדה האחורית יותר גם כשאין שחקן יצירתי אחר בחלק הקדמי. אם הוא מתופקד מתחת לחלוץ או בצד ימין הכדורים עדיין הולכים אליו, הוא מקבל אותם ללא תנועה, הוא מאוד צפוי, זה סותם את הנתיבים לראדי שבקונסטלציה כזאת עושה את התנועה שלו לעומק הרבה הרבה פחות, דור מיכה לא יכול לעשות את הכניסה לאמצע כי היא נהיית מיותרת ואנחנו לא מגיעים לכלום. המשחקים הגדולים שלו ורוב הגולים מגיעים מכך שהוא עושה תנועה מאחור, פותח את ההגנה, מייצר ומאפשר לשאר השחקנים לזוז כתוצאה מתזוזה של ההגנה. זה גם משפר את האפקטיביות של החלוץ המרכזי, אם פריצה בכושר יותר טוב או פחות.
  18. אני לא מסכים איתך לגבי כמה נקודות, אני אגיד לך את דעתי ותגיד לי מה אתה חושב. דבר ראשון, לדעתי הסגל הנוכחי הרבה הרבה יותר טוב מהסגל שהתחיל את עונת 12/13. להזכירך, עד שהגיע זהבי פתחו לסירוגין לוגסי ורפי דהן כקשר ה50-50 כשראדי שיחק קצת יותר מקדימה בתפקיד שאליו נכנס אחר כך זהבי. דאבור ועטר, עם כל ההערכה כלפיהם, שניהם אובר-רייטד - אף אחד לא זוכר את העונות הגרועות של עטר לפני עונת האליפות, שבשביל להבקיע הוא היה צריך להגיע ל10 מצבים בטוחים, ואני ממש לא חושב שהוא חלוץ שעושה גול מכלום, רחוק מאוד מזה ולהיפך, השחקנים היו חייבים לעבוד בשבילו כמו שמאוחר יותר עבדו בשביל זהבי(שהיה הרבה יותר יעיל והצדיק משחק שכזה) ואני חושב שטוב עשה המועדון כששחרר אותו בסיום העונה כי הוא לא היה משחזר את המספרים. אני לא מסכים שאיגיבור בהכרח ישחק על חשבון ראדי. לפי מה שראיתי ממנו בליגה הספרדית, הוא מסוגל לשחק כקשר האחורי במערך של אוסקר ודוקא את התפקיד של ראדי בנתיים לא ראיתי אותו עושה. זה מביא אותי לנקודה החשובה ביותר, מה שבעיני תוקע לנו את המשחק עד עכשיו. בעונת האליפות של אוסקר היה לראדי וזהבי(כשהוא הגיע מעמדה קצת אחורית יותר) התפקיד החשוב ביותר בשיטה, להצטרף מאחור למשחק ההתקפה, אם זה למרכזה או הצידה ולפתוח את המשחק, ליצור אופציות מסירה. ראדי של היום עושה את זה הרבה פחות וזהבי שמתופקד קדימה מדיי לא יכול לעשות את זה, נוצר עומס בהתקפה, למיכה אין את המקום לזוז לאמצע ובן בסט עדיין לא מחובר. נקודה הבאה. הגיעו 2 שחקנים שאמורים לשחק בתפקידי מפתח במערך, בן בסט ואיגיבור. לוקח הרבה יותר מחודש כדי להגיע לרמה גבוהה עם שחקנים חדשים בעמדות קריטיות כמו אלה, ככה שלשפוט אותם עכשיו זה סתם לא רציני. גם לפריצה ולזהבי לקח זמן להיכנס לעניינים, אז על אחת כמה וכמה לשני שחקנים שבעונה הקודמת מיעטו לשחק. אני כן מסכים איתך לגבי משך הזמן שלקח לאוסקר לבנות את הקבוצה ב2012 ונכון שבהתחלה הקבוצה לא נראתה טוב ולכן אני חושב שאנחנו צריכים להיות אופטימיים ולתת את הזמן, כמו שאמרתי ואמרו פה קודם, החליפו מאמן, זה זעזוע לא קטן בשביל קבוצה בסדר הגודל של מכבי באירופה. אפשר להגיד שההדחה הצפויה השבוע תהיה כישלון, אבל זה מחמיר מאוד. הדיון פה הוא לא מכבי חיפה, אבל אתה קצת מעריך את היכולות שלהם יתר על המידה.
  19. אתה צודק, ככה זה אמור להיות. אבל לא הייתי בונה על זה במקרה הזה, הארגון, לפחות ממה שיצא לי להכיר, מאוד מקובע בדעות קצת מוזרות. למשל, כשהיה את הבלאגן סביב האירועי משחק הגביע באשדוד היו הרבה מאוד אוהדים שחשבו שהאלימות מיותרת וקראו להפסיק עם שירים שיש בהם אלמנט גזעני(גם אם זאת לא הכוונה שלהם) והתגובה של הארגון הייתה, "סתמו, אנחנו היינו כאן לפניכם ונהיה גם אחריכם", עד היום אני לא מבין למה זה שהם משקיעים מזמנם הפנוי למען הקבוצה(שזה מבורך) נותן להם לגיטימציה להתנהג באופן אלים וזה גורם לי לחשוב שיש שם אנשים עם מניעים שהם לא טובת מכבי ת"א, או שזה לא האינטרס העיקרי שלהם וזה חבל.
  20. אתה צודק לדעתי. אבל צריך לבדוק למה זה קורה. אני חושב שאוסקר לא חושב שראדי ואלברמן יכולים להחזיק את הקישור לבדם כרגע; ראדי הוא לא הראדי של לפני שנתיים ואלברמן התחיל את העונה קצת פצוע וביחד עם כל הקבוצה הוא לא בשיא כושרו. האלטרנטיבה של ראדי היא נוסא או איינבינדר, שאף אחד מהם לא בכושר משחק שיאפשר לשחק עם שלישית הקישור הקלאסית של המערך של אוסקר, לכן הוא חייב לצרף קשר 50-50 נוסף ולזהבי אין מקום באמצע והוא נדחק לעמדת האגף שבה הוא פשוט מיותר. לא זוכר משחק שהוא תופקד שם והיה אפקטיבי בשנתיים האחרונות. יש מקום לאופטימיות מכיוון שבהמשך העונה אחד מהשניים ראדי או נוסא יגיעו לכושר מספיק וזה יאפשר לזהבי לחזור לקישור, על סמך עונת 12/13, אוסקר מקובע מאוד בשיטה שלו כדי להשאיר את זהבי בחלק הקדמי.
  21. אני מבטיח לך שגולדהאר כן מסתכל על הנסיבות המקלות. אם אתה מתעלם מהם, אז הפתרון לקראת העונה הבאה יהיה להחליף חצי סגל וצוות מקצועי בטענה שהם שבעים. במצב כזה אתה מבזבז הרבה מאוד משאבים, זמן וכסף ולא בטוח שתשיג את התוצאה הרצויה. כשאתה מנתח גורמים לסיטואציה מסוימת אתה חייב להתייחס גם למה שנראה לך כמו תירוצים, אחרת תקבל את מה שהיה לנו לפני קרויף, החלפת חצאי סגלים בכל עונה והגעה לשום מקום.
  22. תודה. קיוויתי שמישהו קורא בכלל את הדברים. יותר משמצב הקבוצה מצער אותי זאת התגובה שלנו כקהל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.