Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. באמת שכולם, אין אחד שלא יכל לעשות יותר
  2. נחמד כדורגל דוקא, צריך לשקול לעשות את זה יותר
  3. ייני היה היום הכי טוב אצלנו וזה אומר הכל
  4. סמרטוטים אם לא מתחילים לשבור פה רגליים
  5. כן, אני לא חושב שיש פה מישהו שלא היה מביא את יוני בקיץ האחרון. אי אפשר היה לדעת שזה מה שיהיה ואם היה מגיע בסוף לחיפה ונותן עונה טובה זה היה מעצבן הרבה יותר. בגזרה הזו אני קצת מאוכזב כי אפשר היה לתת לו יותר זמן משחק ולנסות להתעקש עליו יותר, בטח כששחקנים כמו אילייה, חוזז, אלמוג, דן ביטון וקניקובסקי מקבלים כל כך הרבה צ'אנסים ונותנים כלום.
  6. גלזר לא יכול להיות בלם ולא יכול להיות 50/50, יש לו תפקיד אחד וזה קשר אחורי ב433 קלאסי, כל תפקוד אחר עושה לו עוול. הוא לא יכול להיות אחד מתוך 2 קשרים שצריכים לבנות את המשחק, אלא כזה שיכול לזוז אחורה כדי לקבל את הכדור מההגנה ולהעביר אותו ל2 קשרים שנמצאים לפניו. הוא חייב לשחק בשלישית קישור כי אז יש לו חופש לצאת ללחוץ או לרדת לאחור. אם לא משחקים במערך הזה, אין לו ערך במגרש.
  7. די כבר לזיין את השכל עם איביץ, איביץ אשם שאין ניהול כבר 3 שנים? אם אתה מדבר שטויות לפחות תביא לזה הוכחה או לפחות איזשהי הנחת בסיס, בינתיים כל הראיות מצביעות לכיוון אחד. לא יודע אם שמת לב, אבל יש לך 5-6 אלף מנויים שפשוט לא מגיעים למשחקי בית, אז אני לא יודע על מה אתה מדבר.
  8. שמואלביץ ממשיך להיות השופט הגרוע בליגה, איך לא מפרישים אותו, לא ברור. שחקנים שנראים נורא כבר חודשיים, כן מאמן לא מאמן, לא יכולים להיראות טוב פתאום. מוכנים להגיע להתבזות ביום שני.
  9. העונה? עושים ממך צחוק כבר 3 שנים, כל פעם עם תירוצים אחרים
  10. אתה חושב שכל ה20 אלף מוטרדים משמירת המקום שלהם? אני מקווה שזה לא איך שמיץ׳ רואה את זה
  11. יש לי מנוי מהרגע שיכולתי להגיע למשחקים משנת 2007, עוד כשהייתי בצבא ולא תמיד יכולתי אפילו להגיע למשחקים, ברגעים באמת מחורבנים של המועדון, חידשתי בלי שאלה בכלל. היום למועדון יש כסף, יש משאבים אבל אין ניהול, ואם אתם לא רוצים לנהל את הדבר הזה שנקרא מכבי תל אביב אז על מה אנחנו משלמים? כדי לרפד את הכיס של יצחקי? כדי לשלם לשחקנים ואנשי מקצוע בינוניים? הקיץ האחרון, מתחילתו ועד סופו היה טריק שיווקי שלא נועד אלא כדי למכור מנויים. אם לא תתעוררו עכשיו אז בעונה הבאה לא יהיה מנוי, כי אי אפשר להכיל את הביזיון הזה יותר.
  12. קבוצה שדרסנו 4-0 בסיבוב הראשון, שלא היו לה בעלים וכסף להתחיל את העונה, שהייתה מועמדת לירידה וסיימה בפלייאוף התחתון העיפה אותנו בחצי גמר גביע דיי בקלות. איך? איך מגיעים למצב הזה ומי רואה את זה ואומר סבבה המצב טוב? זה ביזוי המועדון
  13. ניהול מחריד של העונה, ברמה הכי נמוכה שיש
  14. איזו הזיה הכדור אפילו לא היה קרוב לעבור, הקוון סתם הרים
  15. עמיחי שהבת שלך תשתתף בערב פיצות וסושי עם מיכה ואצילי, אפס
  16. על סמך מה אתם אומרים שאיביץ' היה אחראי על הרכש או קיבל כל מה שרצה? איך אפשר להגיד שמאמן שמעדיף מערכים של חלוץ אחד ורביעיית הגנה בנה לעצמו קבוצה של 352? כל העובדות מצביעות על מערך סקאוטינג שלא אוהב לעבוד קשה, לא אוהב להחליף שחקנים ושאין לו מאגר של שחקנים למקרה הצורך. כבר מעל לשנתיים שכולם יודעים איפה צריך לעשות את החיזוקים ומה חסר, אז איביץ' הגיע ולא ראה? הוא מטומטם? ההערכה שלי היא שאיביץ' עזב בגלל שהוא לא קיבל מה שהוא רצה, הוא לא קיבל מה שהוא רצה והוא הבין כמה מכבי היום היא שונה מזו של הקדנציה הראשונה שלו מבחינת הניהול, ועם כל הכבוד הוא לא בא לפה כדי להפסיד אליפות למכבי חיפה כשהוא עם ידיים קשורות מאחורי הגב, לכן אפשר בהחלט להבין את העזיבה שלו.
  17. אני קצת מקנא במי שעדיין לא הבין שמבחינת ניהול המועדון חזרנו לתקופה של לפני גולדהאר ושיש מישהו במועדון שיש לו יכולת לאתר מאמנים או שחקנים. זה לא משנה אם קראנקה ישאר או יילך כי מי שאמור לבחור את המאמן הבא אין לו מושג, אנחנו בלופ מתמשך כבר 3 שנים. יצחקי לא עובד; מי שעובד לא הולך ומספר לאתרי החדשות שהוא עובד, הוא עושה את זה בשקט, בטח אחרי שורה ארוכה של כשלונות, בטח אחרי שלא הצליח להביא ולו שחקן רכש אחד שנחשב סביר בכל התקופה שבה הוא אחראי(או לא אחראי) על בניית הסגל, אם הגיעו שחקנים טובים למכבי זה דרך המלצות שהוא מאוד אוהב לקבל כי לא צריך לחפש, אבל אי אפשר לסמוך על זה שמה שממליצים לנו זה מה שאנחנו צריכים וכשמסתכלים על הנסיונות בשנים האחרונות רואים בלי שום ספק שמי שבונה את הסגל לא יודע בכלל מה נדרש. לא יכול לעבוד או לא רוצה לעבוד, ככה או ככה הוא צריך לשים את המתפחות ולהתפטר כי כל עוד זה המבנה הניהולי שום דבר לא ישתנה בעונה הבאה, אנחנו נותנים לחיפה אפשרות לעשות פה 4 אליפויות ברציפות, זה אסון ספורטיבי.
  18. יובאנוביץ, עם כל השערים שלו, לא מצדיק הצבה של חלוץ שני ליד זהבי. רוב הזמן הם מפריעים אחד לשני, אבל זה בעיקר פחות שחקן קישור שיכול להצטרף להתקפה מאחור ונגד רוב קבוצות הליגה זה קריטי. יש סיבה שרוב הקבוצות היום משחקות עם חלוץ אחד.
  19. השופט משום מה לא נתן אבל קניקובסקי גרם פה לאדום
  20. למה משחקים עם שני חלוצים ונותנים לגלזר וקניקובסקי לבנות משחק? מה מצפים שיקרה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.