Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. כמו שנכתב בתגובה של מכבי, אקט פופוליסטי שאין לו היגיון.
  2. פחות מעניין אם זה קרה במשחק חוץ או במשחק בית. זה הזוי שמענישים אוהדים שלא נכחו במשחק בזמן שהמועדונים עושים כל מה שניתן כדי למנוע ולאכוף. העונש הקולקטיבי חסר הרתעה באופן מוכח, אז בשביל מה?
  3. שוב, היחס לאוהדי הכדורגל בארץ הוא כצרכנים סוג ג', במקרה הטוב. זה כולל את התורים הענקיים מחוץ לבלומפילד אתמול שגרמו לאנשים להיכנס אחרי שריקת הפתיחה, כי בשביל מה צריך לבזבז כסף על עוד סדרנים ומאבטחים אם אפשר לדחוס 5000 איש בשתי כניסות. מענישים אותנו כאילו אנחנו חלק מהביזנס, כאילו יש לנו גם הכנסות מהכדורגל. אז לא. אם לא נתלונן לאף אחד לא יהיה אכפת וימשיכו לדפוק אותנו. קשה לי להאמין שמכבי תוכל לעשות יותר מדי מכיוון שהיא צד בדיון ויש לה אינטרס.
  4. אי אפשר לשבת ולהסתכל בזמן שבית הדין של ההתאחדות מעניש באופן שרירותי ותוך כדי פוגע לנו בכיס.
  5. לפי האתר של המועצה לצרכנות ישראלית צריך להודיע לבית העסק לפני הגשת תלונה: היי, אני אוהד ומנוי של מכבי תל אביב. היום הוחלט שהמועדון יספוג עונש רדיוס של משחק אחד ועוד משחק בו שער 11 יהיה סגור. אני מנוי בשער 8 אמנם, לא הייתי במשחק הדרבי המדובר בו בוצעה העבירה עליה ניתן העונש. היום אנחנו נמצאים שבוע לפני שנת 2020 ואין כבר מקום לעונש קולקטיבי מכל סוג שהוא, על אחת כמה וכמה שמועדון מכבי תל אביב עושה כל שביכולתו לאכוף את עבירות היחידים כדוגמת אותו משחק. אין שום סיבה נראית לעין שאני ועוד אלפים כמוני, ששילמנו הרבה מאוד כסף על מנוי, נספוג עונש בעקבות אירוע בו לא נכחנו. מאחר והמועצה לצרכנ
  6. 3 שנים בנתניה לא נתנו עונשי רדיוס אבל עכשיו כשחיפה במאבק האליפות פתאום מוציאים את זה מהבוידעם.
  7. 433 היום, סבוריט חזר לאגף וכל משחק ההתקפה נראה טוב יותר. בשביל לשחק במערך של שלושה בלמים חייבים ווינגבקים חזקים מאוד שיודעים לתקוף ולהגן ולצערי אין לנו את זה.
  8. אולי סבוטאז׳ זה חריף מדי. ברוב המשחקים לא בא להם לשחק, זה נראה ככה מהקיץ.
  9. זאת אינדיקציה לכך שהמערך לא מאוזן. אולי ההופעות באירופה גרמו לאיביץ׳ לחשוב שזה הכרחי ואפשר להבין, אבל בליגה ממש לא.
  10. למה אתה עוקץ? מחפש לריב? בכל אופן, אם להיות ענייני, אז כל הרכב היה צריך לנצח אתמול, אם רוצים להיראות טוב יותר בהמשך סבוריט צריך לזוז חזרה לאגף, כי כמו שכתבו פה, אין לכך הצדקה ומדד הספיגות ההזוי שלנו מוכיח את זה.
  11. חבל שאתה לא מבין, סבוריט חשוב להתקפה כמו שהוא בהגנה, ככה זה מגינים בכדורגל של היום. לשים אותו כבלם שלישי מוציא את הקבוצה מאיזון, לפחות תורם לכך. אז ממש נחמד שההגנה חזקה וספגנו רק גול אחד, אבל זה הגנתי מדי.
  12. למה לעצור בסבוריט כבלם, בוא נשים את גלזר בלם רביעי, נשחק 631, בכלל לא נחטוף.
  13. סבוריט כבלם שלישי ולא כווינגבק זו אחת התעלומות של העונה.
  14. אין לזה פרשנות, זו דעתי בלבד. קרה משהו בקיץ ומאז נראה שהשחקנים לא נותנים מעצמם אפילו לא קרוב ל100 אחוז. מי שמאשים את איביץ שייקח בחשבון שזה אומר שיש לנו בקבוצה שחקנים שלא ראויים לשחק נגד קבוצה מהליגה הלאומית ועד כמה הסגל הנוכחי חסר מנהיגים אני לא מאמין שקבוצה ממרכז הליגה השניה הייתה גדולה על מישהו ממי ששיחק אתמול. אני רק כותב את הדברים האלה כי מתחילת העונה הרמה מביכה, אפשר ליפול במשחק בודד, אבל מי שלא רואה את הפער העצום מהעונה שעברה אולי לא מאפשר לעצמו להיות אובייקטיבי.
  15. יש תחושה של סבוטאז׳, צריך להלחיץ אותם קצת.
  16. אתה מגזים, כבר היו לו תקופות כאלה בעבר. לקבוצה צריכה להיות שיטת משחקת אלטרנטיבית בדיוק למקרים כאלה ואין, אי אפשר להאשים רק אותו באיך שהם נראים.
  17. איביץ׳ עדיין מאמן טוב, אלה השחקנים שלנו שלא הופיעו העונה. את אום אל פאחם צריך לנצח בכל הרכב, בכל מערך. לדעתי, צריך לזעזע קצת את הסגל, להגיד שלום לברסקי ועטר, להחזיר את קרצב בינואר ולתת לגלזר או לטיבי את סרט הקפטן, הם היחידים שנראים כמו עצמם.
  18. זו תמונה משקרת, כמו במשחק נגד קש עם השער שלא עבר את הקו, הראו תמונה של הכדור קצת באוויר ואז זה נראה כאילו זה גול. אי אפשר לצמצם מהלך כדורגל לתמונה, זה פשוט לא נכון.
  19. זה שטויות מה שאתה אומר. לא כל מגע בין השוער לחלוץ בתוך ה5 זה פאול, כמו שנאמר פה, רק כאשר שחקן ההתקפה יוזם אותו ופה באופן ברור שכטר לא יוזם מגע אלא זה עמוס שיורד לו לרגל ומתחזה באופן תיאטרלי במיוחד. גנבו אותנו בפסילה השניה, אולי גם בשלישית.
  20. זה אוהדי חיפה, הם תמיד ימצאו על מה לסובב את זה, כמו ביבי. אם לא יגידו שזה נפרש על שתי עונות יגידו שזה לפני עידן הואר, ואם לא ואר אז הכפפות של טננבאום לא תקניות וכו וכו.
  21. מה יש לפחד? זה רק ספורט. אבל בנתיים הוא מדבר על קבוצה שמעכה את "מכבי האמיתית" בעונה שעברה ובמפגש האחד שהיה העונה ניצחה בלי לשחק. מה הם צריכים כדי לסתום? להפסיד 5 פעמים בעונה? להיות 50 נקודות מאחורינו? לקבל מאיתנו שמיניה? רק תגידו.
  22. בישראל המדיניות היא לחסוך על חשבונך, מעדיפים חווית צרכן עלובה אם זה אומר מיקסום רווחים, לאו דוקא לשמר ענתיקות.
  23. מה שטוב אצל אוהדי חיפה זה שהם מביכים בכל כך הרבה דרכים וזה מאפשר לך לבחור את הדרך האהובה עליך. למשל, הם מספרים לעצמם שאנחנו אוהדי הצלחות, יצאנו מהחורים, יש להם יותר אוהדים מאיתנו מאז שהתחילו לשחק כדורגל ב1984 וכו, ואני לא מבין איך זה מנחם אותם או גורם להם לגאווה כלשהי גם אם נכון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.