Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. בלם טוב עם הרבה פוטנציאל, רואים את זה בכל משחק. חסר לו קצת ניסיון, הוא ילמד להפסיק לעשות את הסיבובים האלה כשהוא אחרון ותנאי המגרש לא מאפשרים.
  2. מצחיק שאתם מנהלים דיון שכולו הנחות שמבוססות על הנחות שמבוססות על ספקולציות, שעל כל זה אתם מחילים את ההעדפות האישיות שלכם, כאילו שכל בן אדם מקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורו תמיד. אף אחד לא יודע מה יהיה, באופן אישי אני לא רואה את דסה מסיים שם יותר משנתיים כשהוא כל כך פציע.
  3. בישראל חושבים שאם זה לא מתחת לחלוץ, זה קשר אחורי, זה ידוע.
  4. לא ברורה הגישה הזאת, לא לוקחים אליפות עם 39 נקודות.
  5. כל פעם שאני רואה את מליקסון יש לי הרגשה שכשהוא מגיע לספר שלו הוא אומר לו "תעשה לי כאילו אנחנו שבוע אחרי פורים 1997".
  6. כמה פעמים שמעתם את הקלישאה, "עם תקציב כזה כל מאמן היה לוקח אליפות", רק אתמול נאמר עלינו על ידי טביב. כסף קונה שחקנים, לשחקנים יש יכולות אישיות אבל הוא לא מה שיחבר אותם לקבוצה. כשקבוצה טובה ומאומנת הקרדיט צריך ללכת לצוות המקצועי ולמאמן בעיקר. להגיד עלינו שעם תקציב כזה ההישגים מובנים מאליהם זה עוול להרבה גורמים במערכת וככה גם להגיד על באר שבע של רוב שלוש השנים האחרונות. יכול להיות שעם בלומפילד אחת האליפויות שלהם הייתה מגיעה אלינו, אבל להגיד שבכר הוא מאמן ששיחק לו המזל זה פשוט לא נכון, מדובר במאמן שיודע מה הוא עושה. לקבוצת כדורגל יש תוחלת חיים מוגבלת וכמו שלקבוצה של יוקאנוביץ' נגמר הסוס וצריך היה להחליף את שחקני המפתח ככה גם קורה לבאר שבע העונה, אבל זה לא מקטין את ההישגים שלהם בשנים האחרונות והכרה בכך לא מקטינה את ההישגים שלנו, רק מוציאה אותנו אוהדי כדורגל טיפוסיים, כמו כל אלה שעכשיו מנסים להקטין אותנו עם "הליגה החלשה אי פעם". תמיד יהיה מה להגיד כדי להקטין, אבל כשאתה מפסיד ומנסה לעשות את זה אתה רק יוצא לוזר.
  7. המשפט הזה מסכם טוב את הסיבות לכך שאוהדי חיפה הם כאלה מאוסים, מצד שני, זה גם מה שעושה עבורם את השנים האחרונות לכל כך קשות. מנסים לשכנע את עצמם שכמו שאנחנו נמצאים היום איפה שאנחנו, ככה זה יכל להיות הם, בכזו פשטות, כאילו כל ההבדל זה כמה שקלים. באותה אינפנטיליות שבה הם מתעקשים לקרוא לעצמם מכבי, זאת חבורה של לירן חולצה אפורה שתקועים בגיל 12. שמישהו יספר להם שזהבי עשה יותר במכבי משבניון הסמל הנצחי שלהם עשה עבורם, רק בכמה חודשים פחות.
  8. זה נכון וזאת הייתה השאיפה ברגע שהוא עזב, שלא ירגישו שחסר לך שחקן כזה או אחר. הוא לא פצוע או מורחק, הוא בסין מרוויח מיליונים, לא חוזר בקרוב.
  9. אתה מדמיין סיטואציה שבה מכבי נתניה הנוכחית מתמודדת על אליפות מול הפועל או חיפה, אבל אם דבר כזה יתרחש באמת התקשורת עשויה להמאיס ולהשניא עליך גם קבוצה שכרגע נראית בלתי מזיקה כמו מכבי נתניה. קבוצה מצליחה זה רעש בתקשורת, זה אוהדים שפתאום מתעוררים וכל מה שנגזר מזה. אז על הנייר, נכון, אני באמת אעדיף שהפועל תפסיד אליפות לקבוצה כזאת, אבל זה עשוי להיות שונה אם יתרחש באמת. אגב, גם לי אין חברים אוהדי הפועל, זה כאילו אני לא מתחבר איתם ברמה בסיסית ביותר כנגד רוב מוחלט של חברים אוהדי מכבי.
  10. אני חושב שזה עניין אינדיוידואלי שמושפע מהסביבה שלך. לי למשל, אין חברים אוהדי הפועל וגם אלה שהכרתי יצאו מחיי כלעומת שבאו, אז חוץ מלקרוא טוקבקים וציטוטים מנותקים מהמציאות פה, אני לא נחשף לחלאות. חיים של אוהד כדורגל הם חיים אימפולסיביים, אתה שונא את היריבות שלך לפי המתרחש. בעונות בהן הפועל רלוונטית יותר, כמו 2013, הדרבי הוא באמת המשחק הכי חשוב, אבל היום זה כמו שאמרת, באים ושוכחים מזה אחרי יומיים. באופן אישי, כשקבוצה שהיא לא אנחנו לוקחת אליפות, זה כואב אותה מידה בין אם מדובר בחיפה, הפועל או באר שבע.
  11. היה נחמד, אהבתי את הקטע עם לשים מזוודה לחדרה ולקחת ניסו אביטן.
  12. נשמע כמו משהו שיפת היה עושה.
  13. בדיוק. לא שמעתי את כל התוכנית עדיין אבל במה שהספקתי מישהו אמר שהם צריכים לדרוס את מכבי בבית וכל מה שחסר להם זה שחקנים איכותיים. חבר אוהד חיפה בעבודה אמר לי אתמול שב20 הדקות האחרונות הוא התבייש בשבילנו כי הם היו קרובים להשוות. הם מנותקים מהמציאות וככל שהם יבינו מהר יותר שהם זבל, מועדון בינוני ורקוב כך ייטב להם. כבר התחלתי לרחם עליהם, בכל זאת השידורים שלהם טרגיים, אבל נראה שיש להם עוד לאן לרדת.
  14. טאהא עמד במשחק עצמו במקום.
  15. יש למישהו לינק לפורום המחתרתי שלהם?
  16. לא מבין למה אתם נכנסים לספורט 5 ונותנים להם לגיטימציה? כל מה שהם מחפשים זה כותרות, לא משנה אם יש בהן אמת או לא, ודרמה, כדי שאחכ יוכלו לחגוג עליה. לא נכנס לשם מ2014.
  17. אני מבין למה עטר, הסיפור שלו מתאים לנו, העצבים שלו בדרבי והעצבים שהוא פורק כשהוא מבקיע, זה קלאסי. אבל עטר של לפני 2012 היה מחרב התקפות, יותר השחקן של מכבי חיפה מהשחקן של העונה של אוסקר, וגם בעונה של אוסקר הוא לא לקח את הקבוצה על הגב, היו שם ראדי ואלברמן ביכולת שיא, היו קרלוס ושרן, היו קולאוטי ודאבור וכשזהבי הגיע הוא הראה לעטר מה זה לקחת קבוצה על הגב, אולי בגלל זה הם לא מסתדרים, מי יודע. טבח היה הרבה יותר מגוון, מהיר וידע להתאים את עצמו קצת יותר מעטר, לכן הייתי בוחר בו קודם. עטר צריך שישחקו עליו, אחרת הוא נעלם. יש לו 2 אליפויות וגביע לעומת אליפות אחת של עטר וצריך לזכור גם את הפנדל שנתן בדרבי של זהבי ועוד הרבה מסמרים לרשת של חיפה.
  18. זה קרב צמוד, אבל אני חושב שהרבה מעדיפים את עטר כי הוא אצלנו היום וכי הוא דמות שקל יותר להתחבר אליה.
  19. כדורגל זה ספורט קבוצתי, ואם אתה מנסה לבחור 11 שחקנים על תקופה של 8 שנים כדאי שתהיה להם לפחות עונה אחת מדהימה שבה הם השפיעו על כל הקבוצה או על חלק ממנה לפחות. ייני נתן ערך מוסף להגנה במשך שנים, דסה כרגע הוא סתם עוד שחקן, היו לא מעט כמוהו שנתנו רצף משחקים טוב, אבל זה לא מספיק כדי לשים אותו בהרכב הזה.
  20. בעונה של אוסקר זיו היה מגן שמאלי וייני ימני. אני לא אומר שדסה גרוע או היה גרוע, פשוט שייני כמגן ובכלל, תרם הרבה הרבה יותר ממנו.
  21. נורא קל לבחון שחקנים לפי התקופה הנוכחית, אבל דסה לא היה טוב מספיק זמן כדי להיחשב כמגן הימני הטוב ביותר בתקופת גולדהאר. ההגנה שלנו הייתה חלשה תקופה ארוכה ויש לו חלק בזה, הוא פציע, נכון לעונה הקודמת ויש לו אחריות גדולה ב4-3 לזניט. הוא יבחן בסיום העונה הזאת.
  22. 1. "היכל התהילה בתקופת גולדהאר", הולך? 2. בעונה שלפני האליפות של אוסקר סיימנו במקום ה6, אני חושב שאפשר להתעלם מכל מה שקרה לפני 2012, לא היה שם שום דבר ראוי לציון ובטח שלא מספיק טוב כדי להיות בשורה אחת עם ההישגים שאחרי. גם להיות מלך השערים של מכבי בתקופה ההיא זה לא תואר מרשים במיוחד. 3. אם קיארטנסון ודסה היו משחקים במכבי שלפני 2012 אף אחד לא היה זוכר אותם, זה רק כי זה טרי. הייתי לוקח את יואב זיו הרבה לפני דסה, עם 3 אליפויות(כשבראשונה שבהן היה לו תפקיד מרכזי) ועם שער בגמר הגביע שלקח.
  23. אני חושב שזה עוול ששחקנים שנמצאים במועדון 3 חודשים נכנסו כבר ל"היכל התהילה". עטר היה גדול בעונה של אוסקר אבל נחלש מאוד עם ההגעה של זהבי ולכן הוא לא עשה מספיק כדי להיות שם. שחקנים כמו גולסה, דסה וקיארטנסון לא יכולים להיכנס בלי אליפויות ברזומה בעידן שבו זכינו ב3. חואן פאבלו, ייני, קרלוס, טיבי, עמבה, אלברמן, ראדי, זהבי, טבח, פריצה ומיכה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.