Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. הרבה קבוצות עברו ניהול כושל, זה פשוט שבדרך כלל זה לא מגיע עם תקציב גדול כמו שאלונה מקבלת מבעלה.
  2. זאת הגאוניות שבכינוי הזה, כל אחד בוחר לעצמו את הסיבה לפי מה שמעליב אותו באופן אישי.
  3. אתה רואה שנפל דבר, אני רואה הזדמנות להלל את הקפטן.
  4. אז לא מינואר, ממרץ-אפריל.. לא מכיר הרבה קבוצות בעולם שממשיכות את אותה יכולה מסוף עונה אחת לעונה שבאה אחריה. המוכנות שלנו לאירופה תלויה ברכש שנביא עכשיו ובהכנה שנעשה בקיץ. לרמה של הליגה עכשיו תהיה השפעה מזערית על כך.
  5. גם אם אפשר להתחיל להתכונן לעונה הבאה בינואר, אתה לא יכול לצפות להיות מוכן לאירופה 7-8 חודשים לפני. תהיה ריאלי.
  6. אירופה בעונה הבאה לא רלוונטית כרגע, הקבוצה מן הסתם לא מוכנה עדיין לעונה הבאה, אנחנו בינואר. אל תיתן לניסיונות השכנוע העצמי של חיפה וב"ש להשפיע, זה מנותק מהמציאות, כמוהם.
  7. בהמשך לנושא הדיון הזה, בתקופה האחרונה יש תחושה שכאשר אנחנו ביתרון, השופטים מתחילים לרחם על הקבוצה היריבה ולהימנע מכרטיסים, שריקות לטובתינו וכו. כמו שקרה למשל עם הגול הרביעי של שכטר, שנפסל נגד חיפה. לא מדובר בשיפוט מוטה מלכתחילה כמו שהרבה טוענים, אלא בשיפוט שככל שהמשחק מתקדם הולך ותופס צד. מעצבן.
  8. זה לא כל כך משנה, ההחלטה האם הוא חוזר אלינו בסופו של דבר היא של המועדון. כבר שמענו על לא מעט שחקנים שלנו שהושאלו לקבוצות אחרות ואמרו כבר שלא בטוח שירצו לחזור קפצו ברגע שמכבי רצתה אותם בחזרה. לכן, דיבורים של ילד בן 19 על מה יהיה בעוד שנה או שנתיים זה חסר משמעות, בדרך כלל.
  9. אתם מצפים משחקנים שלנו שיהיה להם האופי המכביסטי ובאותה נשימה שכשהם מבקיעים שלישיה במשחק אחד שישארו צנועים? הבן אדם שם 4 גולים בשני משחקים בקבוצה חדשה, אתם כנראה לא תופסים כמה זה קשה; שיהנה, שידבר, שיעוף על עצמו ושיהיה לזה כיסוי כשהוא חוזר אלינו. למי אכפת מה הוא אומר..
  10. עם כל הכבוד, ב300 אלף לא תמצא מחליף ראוי ויש לך עוד חצי עונה שבה בנו עליו ויש לו חוזה.
  11. כסף, זה לא מספיק כדי לנהל קבוצה גדולה שרוצה להתמודד באירופה, צריך הכנסות. יכולת ניהול משברים, מביכה. נשמע כאילו אתה מתלונן על כך שלגולדהאר יש עסקים בקנדה, אתה לא באמת מצפה ממנו להיות זמין 24/7 לצעצוע שהוא קנה פה בישראל, נכון? תגובות מהירות הן לא תמיד דבר חיובי. בסופו של דבר זה מה שגרם לה להוציא 2 מיליון יורו על סבע, לקנות את הסלביינק, את טאפוקו, את בן בסט וכו ומנגד לזרוק חצי מהסגל עוד לפני שהליגה התחילה. אני מעדיף בעלים שלוקח את הזמן לחשב צעדים ולא מגיב באימפולסיביות של אוהד. אני לא יכול להעיד על היכולת שלה להתחבב אבל מסיפורים ששמעתי היא לא בן אדם נחמד ודיי דורסנית. אוברייטד לחלוטין.
  12. למה להתעצבן? פעם אמרו לי שבסרט ממוצע יש שני טוויסטים, אני חושב שהדרבי השבוע היה סוג של טוויסט בעונה שלנו ואני מקווה שמי שכתב את התסריט של העונה הזאת יתקן עם ניצחון בדרבי בגביע. אני לא רוצה להיכנס לזה שוב, אבל אם היינו משחקים ביום שני לא היה עוזר להפועל כלום, לא השופט ולא המשחק האגרסיבי יתר על המידה. נלחצנו.
  13. עד לרגע זה לא ברור לי למה ריקן צריך היה לדחוף שם ולהדליק את האירוע, היינו בדרך לניצחון בלי להתאמץ. תיקו מאכזב במשחק חלש מאוד שלנו. מקווה לפחות שהשחקנים יבינו שאף משחק לא שלנו לפני שהוא מתחיל. הלאה.
  14. גם אצלי. מישהו בעבודה אמר לי אחרי המשחק האחרון נגדם שהוא מתבייש בשבילנו שבמצב של 3-0 הם "היו קרובים להשוות". ניתוק מוחלט מהמציאות.
  15. מי אמר שקבוצת הב' שלנו תצליח להגיע ללאומית בזמן? כנראה שיקח זמן עד שנראה דרבי כזה, אבל לך תדע.
  16. מניח שקבוצות ב' לא יוכלו להתחיל בליגה הלאומית.
  17. הגרעון של באר שבע בשנת 2017 2 מיליון שקלים?? לא סביר..
  18. מצחיק שלקנות שחקן שלא עשה עדיין כלום במיליון וחצי יורו ל5 שנים זה מה שמרגיע אותם. אני רואה פה עוד כישלון ועוד מנודה, לפחות עד שיוכח אחרת.
  19. אני איתך, אבל צריך לזכור שזה אנשים שרואים כדורגל רק 3 שנים, הם לא מומחי הדור. אולי, רק אולי, אם הם לא היו מביאים לקבוצות העלובות שלהם כל שחקן שנותן חודש טוב, הייתה יכולה להיות רמה קצת גבוהה יותר בקבוצות הדרג הבינוני. אני לא מבין את התפיסה שאם הם גרועים אז הליגה חלשה ועוד פחות מבין איך הם משכנעים את עצמם עם זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.