Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. הוא שחקן טוב אין ספק, אבל לדעתי אובר-רייטד לגמרי. הוא חלש פיזית וראינו בחמישי שהוא לא יכול לשחק בקישור, הוא לא מהיר, אין לו אחד על אחד, הוא מוגבל מבחינה טכנית ומבחינת קורדינציה(ע"ע הבעיטה שלו מ6 מטר ב10 הדקות האחרות של המשחק נגד אסטראס שהלכה לשמיים) והוא עושה פעולות טובות לעתים רחוקות מדי וצפוי מדי. אני לא רואה אותו משחק בקבוצה אחרת בארץ וכרגע לא רק שהוא לא מספיק טוב לאירופה, הוא על גבול ההרכב במכבי. יש לו עוד המון לשפר.
  2. אנשים שלא קשורים לספורט יושבים כרגע בפאנל מביך בערוץ, מלכלכים ושוחטים איש מקצוע שלא שמעו עליו מעולם. שכונה. לדעתי, הרמה הטקטית בליגת העל כל כך נמוכה ככה שכל מאמן סביר מהבחינה הזאת במונחים של אירופה יעשה כאן בית ספר לשאר הקבוצות(ע"ע סוזה). מה שמצחיק זה שכל מי שהם מצרפים לשידור ויש לו חצי מושג, למשל נדב יעקובי, מנסה להרגיע אותם אבל הם כבר מזמן יצאו למסע נקמה שלא קשור לשום דבר ממה שקורה כרגע במציאות. תהיו אופטימיים ותעמדו מאחורי הקבוצה, זה הכל.
  3. "בונקריסט, עוד סיבה להחזיר את המנוי". זה אוהד? מה האינטרס שלו בלהגיד דבר כזה בשידור חי?
  4. אתם קצת נסערים מדיי לדעתי. נכון שזה תזמון רע ונשמע שהוא יוצא כאן דיי פחדן, אבל צריך לתת לו ליהנות מהספק שהוא עושה את זה(אם באמת יעשה את זה) בגלל שמופעל עליו לחץ מהמשפחה. במשחק נגד אסטראס הוא היה כבוי מאוד, מה שגורם לי להאמין שהוא פשוט דואג להם ולא כי הוא מפחד באופן אישי. אני יותר מרחם ועצוב בשבילו משאני כועס שהוא הולך לתקוע לנו ברז. מגיע לו קרדיט גדול יותר.
  5. לקחתי את הטיסה עם השחקנים ביום רביעי בבוקר, לפני שפרסמו שיש עוד טיסה בחמישי בצהריים, אבל אני נוסע לבד, ככה שאני אשמח לחברה אפילו רק למשחק. בכל מקרה, אתה מוזמן לדבר איתי בפייסבוק, saar sobol.
  6. כמה נקודות לגבי האיצטדיון החדש בחיפה: 1. בתור אוהד מכבי, אני לגמרי אדיש לגבי מי ישחק את המשחק הראשון או איפה יתקיים הדרבי. אני שמח שהאפשרות שנשחק שם לפני מכבי חיפה כואבת להם כל כך, אבל האמת היא שאם הם היו אדישים כלפי האפשרות הזאת זה היה מוציא לעניין את העוקץ. 2. הרבה פה דיברו על מצב הפוך ומה היינו עושים, אז ככה: אם היה נבנה בתל אביב איצטדיון עירוני, הוא היה משמש כבית לכל קבוצות תל אביב ולא שייך לנו באופן בלעדי ככה שבאמת הייתי אדיש לגבי מי תחנוך אותו, אנחנו, הפועל, בני יהודה או בית"ר ולא הייתי מרגיש שאני בעל הבית. אם היה נבנה לנו איצטדיון פרטי של המועדון, אין לי ספק שהקבוצה הייתה חונכת אותו ב
  7. האמת שהכותרת מנוסחת ממש גרוע וגם מהכתבה קשה להבין למה התכוון הכתב. "שיעזבו", מכוון למשפחות הזרים או לזרים עצמם? קשה לי להאמין שרק אצלינו הזרים(וכל הזרים) מפחדים מהמצב ביחד עם משפחותיהם ובשאר הקבוצות הכל בסדר.
  8. https://www.youtube.com/watch?v=jrdQdG1wSDI קודם כל, מישהו מעליי כתב שזהבי צריך לשחק מתחת לחלוץ כי משם הוא נתן 29 גולים בעונה הקודמת. חשוב להגיד שרוב העונה הקודמת המערך של מכבי היה ה541/352 של סוזה ובאמת במערכים האלו זהבי תופקד מתחת לחלוץ כי האמצע היה הרבה יותר חזק, אם זה בגלל קשר נוסף, אם זה בגלל 2 חלוצים ואם זה בגלל שלושת הבלמים, הוא היה נחוץ פחות למטה כדי ליצור הזדמנויות בקישור וכדי להחזיק אותו. אבל למרות זאת את רוב הגולים שלו, למעט גולים שהם יותר ליקויים בהגנת היריב, הוא עשה כשהוא הגיע בתנועה מאחור. והנה, הלכתי ליוטיוב להסתכל על משחקים שלנו מהעונה הקודמת ואיך התפקוד של זהבי משפיע
  9. אני מתייחס בעירבון מאוד מוגבל לכל ידיעה שמגיעה על מכבי, עם דגש מיוחד על ידיעות שכוללות ציטוטים מתוך המועדון. זה פשוט נשמע לי לא אמין ונוגד את הגישה שמכבי נוקטת מול התקשורת, אז לשחרר הודעה לגבי עניין כל כך רגיש? תמוה. אבל צריך לקחת בחשבון שזה משהו שהיה לו משקל בהחלטה שלו לעזוב לפני שנה ואת הסיכוי שהידיעה נכונה; במקרה כזה, צר לי ועם כמה שאני אוהב אותו, שיסע לשלום. אנחנו חיים במדינה לא קלה, אתם יודעים, אי אפשר להתנהל עם מאמן שמושפע כל כך בקלות מהמצב הביטחוני, גם אם זה לא תלוי בו לגמרי. מעבר לכך שזה לא רציני, אני בטוח שזה פוגע לו בתפקוד וגם עובר לשחקנים, שאני מאמין שגם ככה לא נהנים מהמצב.
  10. מהלך אחד במשחק שבו הרגשתי שאם נבקיע זה יהיה נס. יודע מה, אני מוכן להגיד צפוי באופן יחסי, למצב שבו הוא מגיע מהקישור. ברק יצחקי חסר לנו כמו גשם באוגוסט. מתגעגע.
  11. אין קבוצה בארץ שיודעת ללחוץ בצורה כזאת אפקטיבית, גם אנחנו לא.
  12. אני חושב שהוא צריך לחזור לעמדה האחורית יותר גם כשאין שחקן יצירתי אחר בחלק הקדמי. אם הוא מתופקד מתחת לחלוץ או בצד ימין הכדורים עדיין הולכים אליו, הוא מקבל אותם ללא תנועה, הוא מאוד צפוי, זה סותם את הנתיבים לראדי שבקונסטלציה כזאת עושה את התנועה שלו לעומק הרבה הרבה פחות, דור מיכה לא יכול לעשות את הכניסה לאמצע כי היא נהיית מיותרת ואנחנו לא מגיעים לכלום. המשחקים הגדולים שלו ורוב הגולים מגיעים מכך שהוא עושה תנועה מאחור, פותח את ההגנה, מייצר ומאפשר לשאר השחקנים לזוז כתוצאה מתזוזה של ההגנה. זה גם משפר את האפקטיביות של החלוץ המרכזי, אם פריצה בכושר יותר טוב או פחות.
  13. אני לא מסכים איתך לגבי כמה נקודות, אני אגיד לך את דעתי ותגיד לי מה אתה חושב. דבר ראשון, לדעתי הסגל הנוכחי הרבה הרבה יותר טוב מהסגל שהתחיל את עונת 12/13. להזכירך, עד שהגיע זהבי פתחו לסירוגין לוגסי ורפי דהן כקשר ה50-50 כשראדי שיחק קצת יותר מקדימה בתפקיד שאליו נכנס אחר כך זהבי. דאבור ועטר, עם כל ההערכה כלפיהם, שניהם אובר-רייטד - אף אחד לא זוכר את העונות הגרועות של עטר לפני עונת האליפות, שבשביל להבקיע הוא היה צריך להגיע ל10 מצבים בטוחים, ואני ממש לא חושב שהוא חלוץ שעושה גול מכלום, רחוק מאוד מזה ולהיפך, השחקנים היו חייבים לעבוד בשבילו כמו שמאוחר יותר עבדו בשביל זהבי(שהיה הרבה יותר יעיל והצדיק משחק
  14. אתה צודק, ככה זה אמור להיות. אבל לא הייתי בונה על זה במקרה הזה, הארגון, לפחות ממה שיצא לי להכיר, מאוד מקובע בדעות קצת מוזרות. למשל, כשהיה את הבלאגן סביב האירועי משחק הגביע באשדוד היו הרבה מאוד אוהדים שחשבו שהאלימות מיותרת וקראו להפסיק עם שירים שיש בהם אלמנט גזעני(גם אם זאת לא הכוונה שלהם) והתגובה של הארגון הייתה, "סתמו, אנחנו היינו כאן לפניכם ונהיה גם אחריכם", עד היום אני לא מבין למה זה שהם משקיעים מזמנם הפנוי למען הקבוצה(שזה מבורך) נותן להם לגיטימציה להתנהג באופן אלים וזה גורם לי לחשוב שיש שם אנשים עם מניעים שהם לא טובת מכבי ת"א, או שזה לא האינטרס העיקרי שלהם וזה חבל.
  15. אתה צודק לדעתי. אבל צריך לבדוק למה זה קורה. אני חושב שאוסקר לא חושב שראדי ואלברמן יכולים להחזיק את הקישור לבדם כרגע; ראדי הוא לא הראדי של לפני שנתיים ואלברמן התחיל את העונה קצת פצוע וביחד עם כל הקבוצה הוא לא בשיא כושרו. האלטרנטיבה של ראדי היא נוסא או איינבינדר, שאף אחד מהם לא בכושר משחק שיאפשר לשחק עם שלישית הקישור הקלאסית של המערך של אוסקר, לכן הוא חייב לצרף קשר 50-50 נוסף ולזהבי אין מקום באמצע והוא נדחק לעמדת האגף שבה הוא פשוט מיותר. לא זוכר משחק שהוא תופקד שם והיה אפקטיבי בשנתיים האחרונות. יש מקום לאופטימיות מכיוון שבהמשך העונה אחד מהשניים ראדי או נוסא יגיעו לכושר מספיק וזה יאפשר לזהב
  16. אני מבטיח לך שגולדהאר כן מסתכל על הנסיבות המקלות. אם אתה מתעלם מהם, אז הפתרון לקראת העונה הבאה יהיה להחליף חצי סגל וצוות מקצועי בטענה שהם שבעים. במצב כזה אתה מבזבז הרבה מאוד משאבים, זמן וכסף ולא בטוח שתשיג את התוצאה הרצויה. כשאתה מנתח גורמים לסיטואציה מסוימת אתה חייב להתייחס גם למה שנראה לך כמו תירוצים, אחרת תקבל את מה שהיה לנו לפני קרויף, החלפת חצאי סגלים בכל עונה והגעה לשום מקום.
  17. תודה. קיוויתי שמישהו קורא בכלל את הדברים. יותר משמצב הקבוצה מצער אותי זאת התגובה שלנו כקהל.
  18. מסכים עם כל מילה, כל הכבוד. אני מקווה שזה יעבור מכאן הלאה בקהל שלנו. אחרי השנתיים האחרונות אנחנו צריכים סבלנות ולעמוד מאחורי המועדון לא משנה מה קורה.
  19. זה לא תירוץ, זאת הסיבה שאף מועדון בארץ לא הצליח לייצר המשכיות באירופה. קונים ממך שחקן או שניים, מאמן מתחלף והכל נופל. כל ההצלחות של קבוצות מישראל באירופה הן בגדר סנסציה ויש לכך סיבה. עשינו קמפיין נהדר בעונה הקודמת, אנחנו צריכים להבין שזה חלק מאותן הבלחות מקריות, להגיד תודה ולהשלים עם העובדה שלא נגיע לשם כל שנה.
  20. בפסקה הראשונה שלך אתה מתאר מצב אוטופי שבו יש לקבוצות בישראל אותם תנאים כמו שיש למועדונים באירופה. היינו רוצים שמכבי תבנה שושלת באירופה כמו שעשתה מכבי כדורסל, אבל המצב שונה בתכלית. רמת הכדורגל של השחקן הישראלי לא מאפשרת אפילו הבלחות בזירה האירופית וכל הקבוצות שנתנו קמפיינים גדולים(במידות של הכדורגל שלנו) עשו את זה עם הזרים הטובים ביותר שיכלו להביא והם אלה שהכריעו תמיד. אולי אני לא זוכר כרגע, אבל אתה יכול לציין שחקן ישראלי שבלט בקמפיינים הגדולים של הפועל ושל חיפה? כזה שעשה את ההבדל? בעיה גדולה אפילו יותר מזאת היא הבעיה שאין המשכיות, אם כבר הצלחת להביא שחקן ישראלי שהוא מעל רמת הליגה, לא תמצא לו
  21. התגובות כאן ובפייסבוק טרגיות באופן מדכא ואני לא מבין כל כך למה. אתם דורשים את זה ודורשים את זה, שישחקו ככה וישחקו ככה, כאילו אין עוד גורמים מסביב למועדון במשפיעים עליו, כאילו מכבי היא חברה קבועה בליגת האלופות או בליגה האירופית. צריך לזכור שבעונת 2011/2012 הקבוצה סיימה במקום ה6 ובעונה שלאחר מכן אפילו לא הודחה מאירופה, פשוט לא היינו שם, לכן האמירה ש"אפילו אם ניקח אליפות העונה, היא תהיה כישלון" מקוממת, מעוותת את המציאות. אם ניקח העונה אליפות 3 ברציפות זה יהיה הישג אדיר. מתי הייתה הפעם האחרונה שקבוצה כלשהי בארץ הייתה כל כך עקבית כדי לעשות דבר כזה? אחד הדברים שיותר מצחיקים אותי כשאני קורא הוד
  22. היה מביך אותי לראות כתבה כזאת על מכבי. זה לא שונה מהבאז התקשורתי שהיה סביבנו בכל עונות הכישלון בעשור הקודם, תמיד אמרו שהפעם זה שונה. בכל מקרה, אף גורם רשמי לא צריך להתייחס לאתרי הספורט או לתקשורת הספורט בכלל בארץ וגם לאוהדים אין מה להתרגש, כולם עושים צחוק מעבודה במקרה הטוב. המשך מדיניות השקט היחסי טובה לנו, היא לא נותנת לתקשורת ברירה אלא לפרסם כתבות כאלה, כמו זאת על חיפה, כדי ליצור איזשהו עניין במוצר שהוא הלחם שלה.
  23. ושאם כבר קונים כוס קולה, היא תהיה קולה ולא פפסי מקס..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.