Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. במובן של יניבו את אותו הסכום כמו של המכירה הראשונה..
  2. ברור שאין חשיבה מאחורי ההצעה, רק בגלל שאנחנו מרוויחים מזה.
  3. כל הסיפור זה קמפיין נגד יחסים חד מיניים והתבוללות של הבית היהודי. תראה איך זה עובד יפה, בפעם הבאה החבר שלך יחשוב פעמיים לפני שיכנס לראות תמונות של גברים.
  4. זה סתם זיוני שכל וגניבת דעת, אין מילים אחרות לתאר, כמו שכל פעם שיש פה קבוצה אז אנחנו תלויים בשחקן כזה או אחר וזה מביך. הדיון על אירופה הוא לא רלוונטי כרגע כי הקבוצה לא התחילה את ההכנה לעונה הבאה ומי שמנסה להוריד אותנו עם הטיעון הזה עושה את זה כי הוא לא מצא משהו אחר. אפשר להתעלם, חבל על הזמן, זה כמו שכל שבוע מהמרים בתקשורת על מי תהיה אלופה, שיח ברמה נמוכה של אנשים לא מקצועיים.
  5. תן לנו גם את "הליגה חלשה" ונשלים את סט האוהד החיפאי. שטויות, יש שחקנים טובים וזה לא נכון וכפוי טובה לשפוט קבוצה, בטח את מכבי של העונה, לפי משחק אחד.
  6. זה כמו אוהדי חיפה שאם הקבוצה שלהם חלשה אז הליגה חלשה, הם באים עם זה מהבית ולא משנה להם המציאות. כשאתה בונה על בן בסט וחן עזרא שיצילו אותך, טוב זה לא יכול להיגמר. אני גם לא מבין למה שילמו כל כך הרבה ונתנו מקום של זר בשביל הסלביינק; לשניה אחת הוא לא היה נראה היה כמו שחקן של קבוצת צמרת בישראל.
  7. רצוי: אלי זינו עושה קאמבק מצוי: לא יהיה כלום כי אין כלום
  8. לא זיהית כי במקור המשפט נאמר תוך כדי שהוא נחנק ומסנן בוצ'ה וחרפה.
  9. אכן מוגזם להגיד ועושה לאצילי עוול גדול מאוד.
  10. אגב אייאקס, היא מיישמת את המודל הכלכלי הזה כשהיא לא מחויבת לשחקני נוער הולנדים בלבד, שמה שהיא מייצרת לעתים אכן נמכר במיליונים, עם מוניטין ברמה אירופאית ולליגת האלופות זה לא מספיק. אפשר למכור אבל קבוצה לא יכולה להתבסס על מכירות בלבד, בוא נתחיל באיצטדיון עם 20 אלף מנויים ונראה לאן זה מתקדם.
  11. אייאקס, שידועה כבית הספר הגדול ביותר באירופה לשחקנים צעירים לא מצליחה לשמור על יציבות במודל הזה, אז אנחנו? באירופה? בעדינות, הייתי אומר שהגישה שלך מנותקת מהמציאות, כי לא תמיד הכל הולך כמו בתוכנית, כי לשחקנים לוקח זמן לצבור ביטחון וניסיון והגרושים בהם נמכרים ישראלים לאירופה לא יספיקו לך לבסס חצי תקציב לעונה אחת. עומר אצילי, דור פרץ, אלי דסה, ראייקוביץ' למשל, אלה לא שחקנים שיכולים לקחת אותנו לליגת האלופות כרגע וכבר דוחפים אותם החוצה. אז עם מה נגיע לשם? עם מתן חוזז? עם יונתן כהן? שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל זה לא הוגן לשים להם כמטרה את אירופה בעונה הבאה. אם יקחו אליפות זה יהיה הישג גדול.
  12. בהתחשב בזה שכל שחקן שיגיע אצלנו לעונת שיא ירצה לעזוב בזאת שאחריה, הייתי אומר שאין סיכוי לקומבינציה הזאת.
  13. אני היחיד שמפריע לו השיח הזה ששולח כל שחקן אחרי כמה חודשים טובים לאירופה, לא משנה לאן בדרך כלל, ומצד שני מבקר את הקבוצות הישראליות(ובעיקר אותנו) על חוסר הצלחה באירופה ורמה נמוכה? הסוכנים הישראלים הורסים את הכדורגל הישראלי ומונעים מהקבוצות להתקדם. אין בעיה, אם שחקנים רוצים ללכת לשבת על ספסלים בליגות מצחיקות כדי להגיד "הייתי שם" שילכו, אבל לא רוצה לשמוע אחר כך שנכשלנו כי לא הגענו לבתים בליגת האלופות, או אפילו לאלה של האירופית כי זה לא ריאלי.
  14. מעניין איך זה התבצע; הוא ישב אחד על אחד עם אחד מהם והשאר ישבו בצד וחיכו או שהוא נכנס לאותו בית קפה 4-5 פעמים באותו בוקר.
  15. אם נפסיק להשתמש במונח האידיוטי "שחקן שובר שוויון" אז הרווחנו עוד משהו מהעונה הזאת.
  16. ברור, אבל משעמם לי בעבודה..
  17. הרבה קבוצות עברו ניהול כושל, זה פשוט שבדרך כלל זה לא מגיע עם תקציב גדול כמו שאלונה מקבלת מבעלה.
  18. זאת הגאוניות שבכינוי הזה, כל אחד בוחר לעצמו את הסיבה לפי מה שמעליב אותו באופן אישי.
  19. אתה רואה שנפל דבר, אני רואה הזדמנות להלל את הקפטן.
  20. אז לא מינואר, ממרץ-אפריל.. לא מכיר הרבה קבוצות בעולם שממשיכות את אותה יכולה מסוף עונה אחת לעונה שבאה אחריה. המוכנות שלנו לאירופה תלויה ברכש שנביא עכשיו ובהכנה שנעשה בקיץ. לרמה של הליגה עכשיו תהיה השפעה מזערית על כך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.