Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. עוד לא הבנת שהם משלמים בתשלומים בפריסה מאוד רחבה? זאת כנראה הבעיה של הבעלים הבא עכשיו.
  2. שוב שולחים מכאן את דסה ואת פרץ בטענה ש"אין להם מה לחפש בישראל". אחר כך יחגגו עלינו כשלא נצליח להגיע לצמפיונס. אם רוצים להצליח באירופה, שחקנים טובים צריך להשאיר!!
  3. גם אם מניחים שאתלטיקו לקחה את זה ברצינות, בלי 12 חילופים בדקה ה60 השחקנים של ביתר היו עומדים על המגרש.
  4. אין קשר מקצועי מובהק בין שניהם. אם ירצו את ביטון ימצאו איך לממן את זה מבחינת הפיירפליי גם בלי למכור את דור פרץ. ספורט 1 אמין כמו ביבי.
  5. הם חגגו כי ברגע האחרון הצליחו להימנע מהפסד 5 נגדנו באותה עונה. רגע מכונן.
  6. קצת מצחיק שזה מה שמטריד אנשים, את מי הזמר שישיר את שיר האליפות באמת אוהד. אין לנו דברים יותר מעניינים להתעסק בהם?
  7. עוד מעט כשהמחאה נגד גרשון תימשך ותתעצם הם ימציאו שהם שורקים לו בוז כי הוא זרק עליהם כיסא. כמה שאנחנו לא הקהל הכי טוב, הם פשוט נוראיים. העיקר שהם מגיעים כשהקבוצה פח.
  8. באותו עולם שבו שחקנים כמו שועה, עופרי ארד וקניקובסקי מתמודדים עם שחר פיבן על תגלית העונה. כולם שחקנים עם חביבים עם פוטנציאל, אבל אין מה להשוות בינם לבין שחר, בלם שעלה מהנוער ישירות להרכב של האלופה שספגה 13 גולים במעל 30 משחקים. הזוי.
  9. מה עם ידיעת חוקי המשחק? החוק הישן של שחקן שמונע גול "ודאי" כבר לא כל כך רלוונטי, בטח כשהעבירה הייתה 40 מטר מהשער. תיקול ללא כדור עם 2 רגליים קדימה זה אדום. השדרים והפרשנים בארץ צריכים לעבור התלמדות בחוקת המשחק ויפה שעה אחת קודם.
  10. לא ברור לי למה אתה חושב שמישהו חייב לך דין וחשבון. תדאג לעצמך.
  11. איזו אמירה של אפס זה להגיד תנו לי 150 מיליון שקל ואני לוקח אליפות כל עונה. 1. אף אחד לא נותן לאף אחד כסף. 2. התקציב לא כל כך גבוה, בטח לא העונה ובשנים האחרונות לא גבוה בהרבה משאר קבוצות הצמרת. 3. קח גם חצי מיליארד שקל, אתה לא יכול להוציא ללא הגבלה והיצע השחקנים הישראלים לא יגדל פתאום כי יש לך כסף. 4. המוניטין של הליגה וחוקי השוק הסגור שמשום מה חלים עליה הם שמונעים את ההתקדמות של הקבוצות ולא הכסף. 5. זו טענה שאי אפשר להוכיח או לסתור, הכי קל.
  12. חנן גולדבלט. גם שחקן, גם חנן וגם יודע לעשות תנועה לעומק.
  13. יש נסיגה ביכולת שלו בחודשיים האחרונים. טועה ומאבד יותר כדורים, הפסיק להבקיע ומאוד לא צפוי באופן הלא טוב כשהוא צריך למסור בשליש ההתקפי. כבר לא בטוח שימכר ביכולת הזאת, בטח לא לאן שיעדו לו באמצע העונה, אבל בשבילנו הוא מספיק טוב, מקווה שישאר.
  14. אין סיכוי שהוא יצליח בעתיד? למה זה בוודאות לא נכון?
  15. היגיון? אתה זוכר שאתה מדבר על אותם חברה שגיבו שופט שהרחיק שחקן שהותקף על ידי אוהד?
  16. מצחיק ששופטים במונדיאל ובליגת האלופות השתמשו כבר בVAR אבל האגו של השופטים בישראל לא עומד בזה.
  17. מעדיף את המועדון כמו שהוא עכשיו אם האלטרנטיבה זה להתלונן בתקשורת אחרי כל טעות. נכון שאתמול זה היה קריטי במיוחד, אבל באמת שאף קבוצה לא נדפקת יותר או פחות מטעויות שיפוט.
  18. עונה מדהימה שבדיעבד הייתי לוקח ב4 ידיים אם היו מציעים לי. תודה מכבי.
  19. אם אתה לא מכיר את חוקי המשחק שום VAR לא יעזור לך.
  20. יש VAR וזה טוב, עכשיו איגוד השופטים צריך לבדוק שהשופטים שלו מכירים את החוקים של המשחק.
  21. אתה מדבר על אתמול ואני מדבר על הVAR באופן כללי. כמו שטענתי, השופטים בישראל לא יודעים לזהות סיטואציה, לא מבינים מה הם רואים, יש לזה מעט קשר לVAR כלל.
  22. היה משחק מגעיל, מאכזב ומכעיס, אבל אפשר להוציא מזה משהו חיובי. אני מקווה שהקבוצה תלמד ותשפר, מערך שלושת הבלמים לא עובד, למשל, בוודאי ללא דור מיכה וללא סאבוריט, דסה ככלי יחיד להעברת כדור להתקפה הוא אינו מספיק. אנחנו יכולים לשאוב מזה איזשהי מוטיבציה, אם חשבנו שאי אפשר להפסיד והכל קל מדי. נתבאס היום וביום ראשון צריך לחזור לנצח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.