Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. לא נעים. מאחורי השחקן יש בן אדם, שוואלה, לא עשה לנו כלום. על מה השמחה לאיד?
  2. השם של המשחק הזה אידיוטי לחלוטין. בני יהודה היא אלופה? מי שתנצח תוכתר כאלופה החדשה? לא ולא. אז למה אלוף האלופים? חוץ מזה שזה אינפנטילי כאילו אכן ילד בן 9 חשב על השם.
  3. הסיכוי שהם ישחקו בליגה האירופית הוא קלוש, אבל הם חולים על זה. אם אני זוכר נכון, כשהם שיחקו בצמפיונס בפעם הראשונה הם שיחקו בליגה עם כדור של הצמפיונס וגם השמיעו את ההמנון של הצמפיונס.
  4. איזה היסטרים אנשים. לכו תנתחו משחקים באליפות אפריקה אם אתם ממש מרגישים צורך, כי לנתח משחק אימון ראשון זה חסר משמעות, בטח כשאתם לא יודעים מה המטרות היו.
  5. לאיביץ' ולמנספורד אילוצים שונים, אחרת לא היה צורך בפיצול הסמכויות. מאמין שמכבי רוצה להביא את השחקנים הטובים ביותר שאפשר להביא ברמת המוניטין שלה, סגירת הסגל בשלב כל כך מוקדם אומרת שמתפשרים על שחקני חיזוק פחות טובים.
  6. ידוע שמכבי מחכה לראות מה קורה במוקדמות ואיך הולך כדי לדעת אם וכמה להשקיע ברכש, זה מה שקורה כל עונה מאז 2013. רק מי שלא עקב אחרי הקבוצה בשנים האחרונות יגיד שזה לא לפי התוכנית.
  7. בודאי ששחקן שהוא שילוב של שני שחקנים שמשחקים בליגות חזקות יותר מליגת העל ירצה לחתום במכבי חיפה, מה זאת אומרת.
  8. על מה מגיע לו שדרוג? על הובלת הקבוצה לפלייאוף תחתון, בואכה ירידת ליגה בעונה האחרונה? מבחינתי מגיע לו שדרוג על האיבוד לשרן ב3-2, אבל חוץ מזה? מעט מאוד.
  9. הוא לא ישב איתם במסיבת העיתונאים של פתיחת העונה רק לפני יומיים?
  10. מסכים; אין שחקן או שניים שאנחנו יכולים להביא שישפרו משמעותית את הסיכוי הקלוש לצמפיונס. רוצה עוד אליפות, לכן, חשוב לשמור על מי שיש.
  11. הוא התחיל נכון, המלחמה על מי היא קבוצה גדולה בישראל באמת טיפשית, אבל ככל שהוא התקדם כך התרחק מגבולות ההיגיון.
  12. 1. סיכום בעל פה מחייב בהולנד. 2. אם מישהו מציע לי שכר גבוה פי 4 או 5 ממה שאני מרוויח כרגע, מחר אני כבר לא מגיע לעבודה ומתחיל שם, מאמין שככה היו עושים רוב האנשים, בטח אם לא ציפיתי שזה יקרה ולא נותנים לי להתקדם. 3. אני לא מודאג שדבר כזה יקרה במכבי, כי ההנהלה הנוכחית ידועה ככזאת שמאפשרת לשחקנים להמשיך ולהתקדם גם בלי שיש מחיר מינימום או הבטחה כזו או אחרת.
  13. ביוני 2020: "לא מבינים למה אנחנו צריכים לשלם לשחקן שלא תרם לנו כלום."
  14. כמה פעמים כבר שמענו על שחקנים שלא רצו לחזור למכבי מהשאלות, אבל כשאתה חוזר ומבין מה זה לקבל את האמון של המועדון אתה משנה את דעתך. אף אחד, לא רק קבוצות כדורגל, לא אוהבות לשמוע שמישהו בא להתגלח עליו לקראת מעבר למשהו "מעניין יותר". מכבי השקיעה בו שנים ומקום של שחקנים אחרים שיכלו לקבל את המשאבים, אף אחד לא ישחרר אותו סתם ככה כי הוא רוצה. שיסמוך על ההחלטות של המועדון, בסופו של דבר מכבי פועלת במידה רבה לפי מה שטוב לשחקנים שלה, מבחינתנו, האוהדים, לשמוע ששחקן מתנה את הישארותו בקבוצה בהבטחות שינתנו לו לפני שהוכיח שזה מגיע לו, מעצבן ומעורר אנטגוניזם, כולה ילד בן 19.
  15. זה היה למראית עין בלבד עם פגישות שבועיות ודרישת הסברים אחרי כל משחק. קשה להגיד שנתנו שם צ'אנס אמיתי, אבל זה טוב לנו, שישאר מעורב בהחלטות מקצועיות, כמה שיותר.
  16. אתה מאמין לעצמך? הבעיה של שחר היא לא שהוא לא משקיע בקבוצה, אלא שהוא מתעקש לערבב כסף עם רגש, זה בדרך כלל לא עובד.
  17. חשוב לציין ששחקן שדורש חוזה ארוך טווח צריך לקחת בחשבון שבשלב כלשהו הוא עלול לא להיות בתוכניות, זה המחיר על השאיפה לדאוג לעצמך כלכלית כמה שנים קדימה. כשיש לך יותר משחקן או שניים שאינם בתוכניות, זה פוגע בקבוצה ונראה רע מכמה סיבות. 1. זה יוצר מרמור בסגל. 2. זה מראה לשחקנים שברגע שלא יצטרכו אותם יעבירו אותם לשלב ההתשה. 3. זה מראה על תכנון מאוד לקוי של הצוות המקצועי. כשר אבל מסריח.
  18. מפתיע אותי שאלונה עדיין לא הבינה שלא מחתימים שחקנים על חוזים ארוכי טווח. 5 שנים לקלטינס וספורי? למה?
  19. אתם מדברים כאילו זה שחקן במנג'ר. זה שחקן שהיה שותף ל4 אליפויות ועוד 3 עונות בצמרת. טבעי שעכשיו לקראת סיום הקריירה הוא רוצה לשחק. אתאכזב מאוד אם הוא יעזוב כי לדעתי הוא יכול להיות ברוטציה ומעבר שלו לקבוצה יריבה יחזק אותה, אבל לבוא אליו בטענות?
  20. להגיד על שחקני כדורגל שהם שליחי ציבור זה קצת אובר סטייטמנט, אתה לא חושב?
  21. זה טוב שיש הנחיות ולפעמים גם צריך להישמע, אבל זה נראה כמו עליהום לצרכי רייטינג.
  22. זאת סיטואציה מורכבת שלא נכביר עליה במילים, כי מי יקרא. בקצרה, זה חלק מתרבות הסקנדל או פסטיבל של תקשורת הספורט הישראלית. אנשים יצאו להתאוורר אחרי יום לא קל בעבודה, שחררו אותם. גם ההפסד יצא מפרופורציה.
  23. אין לזה הצדקה בעיקר. בנתניה לא יבואו אוהדים אחרים במקום מי שלא מגיע ומכבי תפסיד כסף ותהיה חשופה לתביעות. בבלומפילד לא יהיה בזה צורך ברוב המשחקים כי יהיו כרטיסים לכל מי שירצה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.