Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. אבל זה 60-40, הסכום כולל גם את הניקוד של הנ'
  2. בדרך כלל מה שזה אומר זה שרעננה תקבל 40 אחוז ממכירה עתידית או סכום שממנו יהיו מחויבים לאשר מכירה והמעבר לבש יהיה מידי.
  3. היה ממש נחמד לראות את כפר סבא עושה לביתר מה שעשו לנו, עם קריאות תתפטר לרוני לוי ברקע, בכלל כיף.
  4. חח דפקתי את האוטו עם מצלמה אז כבר עדיף שלא תהיה מצלמה.
  5. ההזוי הוא שמאשימים את הואר ולא את מי שמשתמש בו.
  6. לא יודע אם צריך להתרגש מהמשחק הזה, התוצאה היא יותר בגלל הפועל משזו היכולת של חיפה. צריך לשים אליהם לב ואם זה יעיר את השחקנים שלנו זה טוב.
  7. האמת היא שאני מחפש עבודה בלוגיסטיקה או שילוח, מכיר משהו?
  8. צודק בהערכה שלך בסך הכל, אני כן חושב שאפשר לשנות את האנטי הזה עם פעולות נכונות כמו התגובה ששוחררה היום.
  9. אי עידוד או אי הגעה הם לא מהלכים אלא אמצעים שהקהל תופס כפוגעים בקבוצה ולכן הארגון יספוג על כך ביקורת. אם לפנאטיקס יש מטרות, הם צריכים להציג אותם באופן שיהיה ברור גם לשאר הקהל ולא להיכנס למגננה על כל ביקורת, בסוף זה מה שמוביל לכל הריבים שאתה מדבר עליהם.
  10. מסכים איתך. הארגון צריך לחשוב על איך הוא נתפס בעיני שאר היציעים ולא להתעסק באם זה נכון או לא נכון. כמי שיושב בשער 8, לא יכולתי לדעת באותו רגע שמחאת העידוד היא אקט ספונטני ולא משהו שהארגון מוביל וטוב שהם הוציאו את ההבהרה.
  11. למה חשוב להפריד בין שער 11 והפאנטיקס? מבחינתנו זה אותו דבר, כל מה שקורה שם משויך אליהם. אגב, הם יודעים שזו התמונה, לכן הוציאו את ההבהרה שלא נתנו הוראה להפסיק לעודד. כמו שאמרתי, מפה יהיה קל יותר לעמוד מאחוריהם במטרה שלהם, שהיא היחס של המשטרה.
  12. אני חושב שהבעיה שאתה מתאר נובעת מכך שבכל פעם שנעשה או שהם חושבים שנעשה להם עוול, הפתרון המידי של הפנאטיקס הוא להפסיק את העידוד. הקהל הרחב לא מעוניין במלחמות, בטח לא כאלה שהמטרה שלהן ערטילאית לחלוטין כמו שקורה בחלק גדול מהפעמים ועוד פחות כשהקבוצה נפגעת באופן ישיר כמו שקרה אתמול. אתמול היו אוהדים בשער 11 שהרגישו שאי אפשר להמשיך והיו כאלה שהרגישו שצריך להמשיך בכל זאת ואפשר להבין את שני הצדדים. מפה הפנאטיקס צריכים להתנהל כמו ארגון והתגובה שהם הוציאו לפני כשעה היא צעד בכיוון הנכון, אם נרגיש שטובת הארגון לא מגיעה על חשבון הקבוצה, יהיה לנו קל יותר להתגייס לטובת המטרות שלו. החבל דק
  13. חוץ מהסמל שצריך להיות כחול-צהוב, חולצה יפה. אם ריאל יכולה לשחק בורוד, ירוק ואדום מכבי יכולה עונה אחת לשחק בשחור.
  14. גם אני לא ראיתי מגע, אולי הזווית לא הייתה טובה. עוד צהוב מוזר בזמן שאנחנו מדברים.
  15. לא יודע מה היה במשחק של בש, לא ראיתי, אבל אם השער של נתניה לא חוקי אנחנו חוזרים 30 שנה אחורה לפני החוק של הנבדל הפסיבי. חצי מהגולים אפשר לפסול, כמעט תמיד יש שחקנים בנבדל פסיבי.
  16. גנבו את נתניה, השחקן שהיה באופסייד לא רלוונטי למסירה, חוץ מזה שהשוער יזם איתו איזה מגע לשניה.
  17. זו תוצאה של העונשים הקולקטיביים שהוטלו לאחרונה. הקריטריון היחיד שנמצא בשליטת הקבוצות הוא רמת האכיפה, גם זה רק מקל את העונש ולא באמת יכול למנוע אותו, אז זה מה שצפוי לנו, אכיפה קולקטיבית לא אפקטיבית שתלך ותגבר.
  18. אז היה לי אימון של יומיים בצאלים, ראשון-שני, הגעתי לבלומפילד ישר משם. השבוע היה שוב יומיים בשבטה, אבל לא קראו לי. אני עושה מילואים כבר 10 שנים ואימונים כאלה של יומיים היו 4-5 פעמים.
  19. אני לא זוכר שאי פעם הטקטיקה של מכבי הייתה להגיע לאזור ה20-30 מטר משער היריבה ולהתחזות כדי לקבל כדור חופשי. עם בוזגלו, ברדה ומליקסון היו עונות שזה כל מה שהם עשו. זה מגעיל כששחקנים שלנו מתחזים וזה מגעיל עוד יותר כשמשתמשים בזה ככלי היחיד להבקיע.
  20. מליקסון שחקן טוב שפרץ בשלהי הקריירה, רוב הזמן היה בינוני ולא סתם לא קיבל את ההזדמנות בנבחרת. נזכור אותו כרמאי ומתחזה, כל הפסטיבל שעושים לו בערוץ הספורט מנותק לגמרי מהמציאות.
  21. צריך להראות שהמאמץ של הקבוצות הוא הדבר היחיד שבאמת מצליח להפחית את התופעה. במצב הנוכחי ההתאחדות פשוט משתמשת בקבוצות כארנק ללא תחתית.
  22. לפי הציטוט הזה של סטרשנוב ניתן ללמוד שהוא מחשיב את קהל אוהדי הכדורגל לחיות שצריך לחנך. קודם כל, לבן אדם כזה אין מקום בשום בית דין שעוסק בספורט. דבר שני, ברור מאוד שלא משנה מה עורכי הדין של הקבוצות יגידו או יעשו, הדיינים באים עם העונשים מהבית ללא התחשבות בשום דבר. מאחר וההיגיון נעדר, נראה שהדרך היחידה להפסיק את העונשים הקולקטיביים היא משיכת כל המאמצים שעושות הקבוצות כדי למנוע התפרעות, אבוקות או גזענות. צעד כזה יוכיח שהדבר היחיד שעוזר למנוע מאוהדים להתנהג בצורה שאינה מקובלת על בית הדין הוא המאמצים של הקבוצות ושהעונשים הקולקטיביים משוללי יעילות לחלוטין. אני
  23. מטריות הן השטן. אתה גם עובד כל המשחק שהיא לא תעוף, מסתיר לעצמך, מסתיר למי שמסביבך ובסוף נרטב בכל זאת. המטריות צריכות לפרוש ממגרשי הכדורגל, מעיל גשם טוב ואתה מסודר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.