Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. שנאה זה משהו שנבנה במשך שנים, אני לא מאשים אף אחד בשנאה, אבל בשפה נמוכה ובשיח מגמתית, כן. מבחינתי, אנשים הופכים למטומטמים כשהם לא מצליחים לנסח את הסיבה שהם שונאים, שנאה זה בסדר וטבעי.
  2. הנה עוד גבר שלא מסוגל להתמודד עם טיעונים אז עובר לקללות בפורום אנונימי. שמעו, הרמה פה נמוכה.
  3. למה לא? מבחינתי, השסע החילוני-חרדי מסוכן למדינה הרבה יותר ולראות תמהונים כמו ליצמן ואריה דרעי בתפקידי מפתח זה מסוכן ומבזה. הייתי מעדיף לראות את אחמד טיבי שר בריאות 20 פעם לפני ליצמן שהמינוי שלו הוא פוליטי לחלוטין, אין לו שום הכשרה ראויה לתפקיד, למשל.
  4. אתה מתכוון פה לחרדים או לערבים? קיצוניים יש אצל כולם, אני בטוח שגם אצל הערבים יש שמתנגדים למדינת ישראל, אין ספק. הנקודה היא שביבי שכנע את התומכים שלו שצד אחד רע ואחד טוב אבל האמת היא שהם זהים כמעט לחלוטין, למעט הבדל קריטי, כמות המנדטים, וזה מלחיץ את ביבי מאוד.
  5. אז שיקרו לך ואתה לא מוכן לראות מעבר, זה בסדר. אתה יכול להפסיק עם השיטה של "הפסקתי אחרי..." זה לא מקטין אף אחד חוץ מאת עצמך, לא מסוגל להתמודד עם טיעונים בלי זלזול או קללות.
  6. אתה חושב שזה שאתה אגרסיבי עושה אותך צודק או חכם? תועלת פוליטית היא עניין סובייקטיבי. מבחינתי חרדים זה הכי גרוע, הם נגד הרעיון של מדינת ישראל, ככה שלהגיד שהם ציונים זו בדיחה רעה. הם בעד כפייה של כמה שיותר דת שביבי מאפשר להם, שגם זה רע מבחינתי. הם לוקחים כסף מהקופה הציבורית עבור אנשים שלא עובדים ולא תורמים למשק. מנגד, יש לך ציבור שנתת לו זכות הצבעה אבל למראית עין, כנראה שהאופורטוניזם לא ראה את הריבוי הדמוגרפי שהולך ובא ועכשיו ל20 אחוז ממדינת ישראל יש כוח פוליטי. אז מה עושים? מסיתים נגדו ועושים אותו לא לגיטימי. בעתיד, האופציה היחידה למנוע מהם להשפיע במדינה דמוקרטית
  7. מצחיק שביבי, שעשה קריירה פוליטית של מעל 20 שנה שכולה מבוססת על שקרים והסתה, מוביל עכשיו קמפיין שמוציא את כחול לבן שקרנים. אין הרבה הבדל בין חרדים לבין ערבים, ביבי פשוט מכר למצביעי הליכוד שצד אחד הוא טוב והשני רע כי הוא הבין שאם הוא יהפוך אותם לשותפיו הטבעיים השלטון מובטח לו. מי שהצביע כחול לבן ולא הבין לאן הרוח נושבת ועכשיו מרגיש ש"תקעו לו סכין בגב" הוא נאיבי או מטומטם. ביבי לא האמין שכחול לבן ילכו לכיוון הזה של הערבים שבמספרים הם יותר מהחרדים וזה מסכן את האסטרטגיה הפוליטית שלו, לכן הליכוד יוצאים עכשיו בקמפיין גוועלד מסית עוד יותר שיכול להסתיים רק באלימות. הכל אופורט
  8. אני לא רוצה להיות אחד מ30 אלף, אבל 1 מתוך 5000 זה כבר מספיק אינטימי.
  9. אני זוכר 3-2 על קרית שמונה בבלומפילד, לפני בערך 10 שנים. שיחקנו גרוע וכמחאה הקהל שר דני עמוס ההומו 90 דקות. אז לא שמענו שהפריע לו. עושים פוליטיקה על חשבון הכדורגל, כי הוא פופולרי. מה שקרה היום במשחק של באיירן זו הזיה, כולם נהיו רגישים מדי והאירופאים בפרט.
  10. כנראה שההישגים גם לא היו אותם הישגים, אבל זה רק מגדיל את הזמן שלו איתנו.
  11. זה לא רע שהם ינסו להקניט אותו, אני בטוח שזה לא יפריע לו. אתמול ראיתי את הראיון של זהבי בערוץ הספורט והרגשתי שהם מנסים להגדיל את ההישגים שלו בהפועל, לשים אותם באותה שורה עם ההישגים שלו אצלנו. אני לא אוהב את הניסיון הזה לשכתב את ההיסטוריה, כאילו מכבי הייתה עוד קבוצה בקריירה שלו וכמו שהוא מזוהה איתנו כך הוא גם מזוהה איתם. צריך לשים את העובדות על השולחן, בלי מכבי כנראה שהיה ממשיך בקריירה בקבוצות בינוניות באירופה או בארץ, פה הוא עשה את הקפיצה הגדולה ואי אפשר להפחית מכך את החשיבות.
  12. זה הגיוני, להפועל חיפה אין אוהדים שיכניסו כסף. יואב כץ ומשה חוגג הם אנשי עסקים, אני מציע להגביל את ההשקעות שלהם, זה לא הגיוני שהם ימנפו את ההון שלהם כדי לעשות הון נוסף בזמן שאנשים פה לא מסיימים את החודש. אם כבר סוציאליזם אז עד הסוף, לא רק איפה שנוח להם.
  13. אף אחד לא צריך להתנצל על כלום. שחקן נחמד שלא עשה מספיק כדי להיות חסין מביקורת.
  14. לוגסי זה אחד הפספוסים שלנו מהעשור האחרון לדעתי. היה לו מה שצריך כדי לפחות להיות שחקן סגל לכמה שנים, לא ברור מה קרה לו. מבחינתי, הגול הזה הוא אחד מחמשת הרגעים הגדולים שלנו בעשור האחרון, שמח שיצא לי לשבת בשער 7 בדיוק בזווית הנכונה.
  15. העונה היו לנו משחקים שהיינו טיפשים כמוהם, אבל חוץ מזה תמיד היה לנו את דור מיכה או מישהו שידע לסדר את המערך. הייתה ויש לנו הרבה יותר איכות מהם.
  16. ביתר עדיין קבוצה טיפשה, יהיה להם קשה לשלב את עטר בשיטה, חבל שהם לא מנסים לשחק יותר על ורד. שבוע שעבר ראינו נס, מסתבר.
  17. דמארי ברמה של ליגה לאומית, לא מבין למה הם מתעקשים עליו.
  18. אם יש עדיין מישהו שלא רואה שמחפשים אותנו בכל תחום ושופטים בחומרה, אם זה השופטים, הואר ובית הדין.
  19. למה ליריבות שלנו מותר לשחק אגרסיבי ולבזבז זמן ונגד מכבי חיפה אסור?
  20. שוב חוסר אחידות מופגן באופי השיפוט. חדרה עם צהוב שני על עבירה קלה מאוד בדקה 35 מול חיפה בסמי עופר, לעומת הויתור על הצהוב השני לטאפוקו בשבוע שעבר לקראת סיום המשחק נגד הפועל חיפה.
  21. די, אלוהי הנאחס כבר לא קונים את החארטה שלך.
  22. כמה תוספת קיבלנו נגד ביתר? 4?
  23. 4-0, כשבאמצע ביתר מקבלת פנדל, עטר רב עם ממן מי בועט ומחטיא.
  24. אני לא חושב שהשופטים אחראים ליכולת החלשה שלנו העונה, אבל גם אי אפשר להתעלם מחוסר האחידות שהם מפגינים. הנזק וההשפעה של השופטים גדול ממה שנראה. אלי חכמון, במשחק של הפועל נגד כפר סבא מצא לנכון להוציא לכפר סבא שני צהובים שניים עוד במחצית הראשונה, שיפוט מחמיר לכל הדעות, אבל נתן לטאפוקו להמשיך עם צהוב אחרי עבירה של צהוב שני ברור על סף הרחבה, בשלב מתקדם הרבה יותר של המשחק בשבת. השופטים משפיעים על המשחק בקטנות, אם זה אומר שמשחק אחד הם מאפשרים אגרסיביות ובמשחק אחר לא, אם במשחק אחד הם נותנים למשוך זמן ובמשחק אחר לא. אני מרגיש שחוסר האחידות בשיפוט זועק, למשל, הצהוב השני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.