Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. כל הצוות הזה חסר מושג, אין אחד שיגיד לקין שהוא מעלה מערך והרכב הזיה?
  2. לא מבין איך קניקובסקי וקיקו עדיין על הדשא
  3. במשחק החשוב באמת כבר הפסדנו להם, זה גביע הטוטו. לצפות לפרק אותם כשאנחנו זבל כבר תקופה לא קצרה זה דיי מנותק מהמציאות.
  4. בלי 352 ובלי שטויות, מושיב את ערן יפה על הספסל כי בכושרו ובמצבו הפיזי הנוכחיים הוא תוקע לנו את המשחק. תורג'מן כחלוץ בודד ב433 הישן והטוב עם דוידה וקיקו, בקישור קארצב, פרץ ויוריס. לא נורא אם לא ננצח היום, אבל יש הזדמנות לפתוח דף חדש.
  5. איפה כל הצוות המקצועי שאנחנו מחזיקים שלא מצליח לנצח את חדרה, ריינה ואת הפועל פתח תקווה? בשביל מה הם שם? איפה כל הניסיון והידע שאמור להיות להם? מביך ומרתיח.
  6. איזה מדיניות ג'ורדי, אנחנו מתנס, מועדון שיקומי שמשקיע בפיתוח של צעירים למכירה בגרושים.
  7. מפסידים אליפות למסאי דגו אחרי פער של 10, אין מביך מזה. מי שחשב שאפשר לרוץ לאליפות עם קניקובסקי, דן ביטון ותורג׳מן כשחקני הרכב, בלי הגנה, בלי שוער, עם זהבי בגיל 36 כחלוץ יחיד מקבל היום כאפה מהמציאות.
  8. אני חושב שיש ביננו פער בהנחת הבסיס, אני חושב שאין שום טוב בפירו ולכן לא משנה אם יש או אין סימטריה מול המקרים של חיפה, צריך פשוט להפסיק עם זה. גם אם לא היו עונשים, זה מיותר ולא עושה כבר רושם על אף אחד.
  9. בבחירה בין קהל שפוגע בקבוצה כמו היום לבין "קהל של קונצרטים" אני מעדיף שלא תהיה פגיעה בקבוצה, כי בדרבי בדקה ה2 כבר הפסדנו את המשחק עם הפירו וזה לגמרי הרס את כל החוויה, אז בשביל מה?
  10. השיח הזה על הנראטיב, בטח זה שפה, הוא על גבול ההזוי. גם ככה הפירו כבר נמאס מזמן, מסכים עם מה שנאמר פה, זה "תפאורה" של ארגון עצלן. בנוסף לכל זה אמרו לכם שזה אסור, אז למה לעשות דוקא? אם הארגון לא יבין שהוא לא העיקר פה אז יקיאו אותו החוצה בסופו של דבר, כי אם זה מופעי פירו שפוגעים בקבוצה או קהל של קונצרטים אז אני מעדיף קהל של קונצרטים, לפחות לא נצטרך לדאוג מעונשים של בית הדין. אתם כבר שנים עם הראש בקיר, אל תתפלאו שילכו נגדיכם בסופו של דבר.
  11. איזה עצבים על הפירו אתמול, אמרו לכם שוב ושוב שמחפשים להוריד לנו נקודות אחרי שהורידו לחיפה והנה אתם פעם אחרי פעם נותנים להם הזדמנות. בדרבי הקודם יצאנו מזה איכשהו אז הפעם וידאתם שנקבל את העונש. תקחו את האבוקות הילדותיות שלכם ותדחפו אותם לתחת, חבורה של ילדים שמאוננים על עצמם וחושבים שמישהו מחזיק מהם. תודה רבה באמת.
  12. לא ראיתי בחיים קבוצה שמאפשרת כל כך הרבה קאמבקים בחצי עונה, מנטליות מביכה
  13. בשביל מה לבוא לכדורגל? לכו לאיזה פארק ותדליקו שם כמה פירו שבא לכם
  14. זה לצד גולים הזויים כמו נגד חדרה, מכבי פ"ת, הפועל ירושלים וחיפה שגרמו לפעמים לאיבוד נקודות, אז לא יודע מה להגיד על השוער הזה. נראה לי ששטראובר בזר זה מדויק.
  15. לדעתי הלא מקצועית יש לו קייס, אם הקבוצה הקודמת שלו הייתה למשל מכבי פתח תקווה ובמעבר לחול הוא עשה קפיצה כלכלית ומקצועית משמעותית, יכריחו אותו לחזור אחורה לתנאים פחות טובים כי גירשו אותו מהמדינה שבה הוא משחק? קשה לי להאמין. באותו עניין, מה לגבי קארצב? אין סיכוי להחזיר? אולי אפילו חשוב יותר מיחזקאל.
  16. קבוצה זבל, ניהול זבל, זונות של השופטים
  17. קבוצה של לוזרים, במשחק כזה מגיעים ככ לא מחויבים ולא מעוניינים. מה קרה, לא משלמים לכם מספיק? אתם שבעים מאליפויות? אתם בושה
  18. באמא שלכם, זה מה שאנחנו צריכים עכשיו, בלאגן במועדון? שחררו, התייחסות שלו מכל סוג שהיא לא הייתה פותרת שום דבר, מנגד הביקורת שלכם גרועה פי כמה מכל אפקט חיובי שאולי היה יכול להיות. קצת מחשבה.
  19. הוא לא חייב כלום, הוא מאמן כדורגל ולא פוליטיקאי. תפסיקו לשתף פעולה עם מי שרוצה ברעתינו.
  20. נראה שוואן מנצלים את המלחמה כדי לפגוע במכבי וזה משום מה עובד. מכבי צריכה להיכנס בהם, ורז אמיר, איך אתה נותן לזה לקרות? אתם ביזיון.
  21. גם אנחנו היינו מתהפכים על ג'ורדי אם היה מביא מינוי כמו דגו, אבל ג'ורדי יודע שעל מאמן לא חוסכים.
  22. ממש ארגון של לוחמי זכויות אדם
  23. נסה לקרוא שוב, הדלקתם פירו, זהבי צולם אומר "נו מה עכשיו, תנו לשחק", כל הספסל רץ לבקש מכם להפסיק, אתם שמים את המועדון בסכנה בבית הדין ואתה אומר לי שלא פגעתם בקבוצה?? אתם שוב מוכיחים שאין עם מי לדבר, בסופו של דבר מי שיביא לכך שבלומפילד יהיה היכל נוקיה זה רק הארגון עצמו.
  24. אז מה, גם אני לא הייתי, זה אומר שאני צריך לתמוך באוהדים שפוגעים בקבוצה? אתה יותר אוהד ממנו? באמת, הורדת נקודות זה קו אדום.
  25. אתה רק חושב שהוא לא מגיע למשחקים, כי זו התגובה האוטומטית שלכם כשאין לכם מה להגיד, אין לך באמת מושג. כמו הטיעון המפגר שהדלקתם אבוקות בגלל המשטרה, תפסיק לבלבל במוח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.