Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. הקבוצות הסרביות הן הרבה רעש וצלצולים, בעיניי עצמם הם ריאל מדריד, בפועל הן קבוצות שאין בהן הרבה. תחושה לא טובה לגבי הערב, מקווה שהכוכב יתעלו על עצמם.
  2. אני חושב שהוא בינוני ושני המשחקים האחרונים לא ממש שינו את דעתי, גם אתמול היה לו מצב נוח מול שוער שקובאס הכין לו שהיה חייב לעשות ממנו הרבה יותר, גם ב4-0 , כי בפעם הבאה זה יהיה קריטי. כרגע נראה שקובאס פחות מועיל ממנו, אם יצליחו לפנות מקום לבלם זר בסופו של דבר ולהשאיר אותו, אין בעיה שישאר, הלוואי שייתן עונה טובה ויעזור לקחת אליפות, אבל חלוץ ראשון אצלנו, אני סקפטי.
  3. זה היה יותר תחרות צ'יפים ממשחק כדורגל שיכול לתת אינדיקציה לרמת הקבוצה. יש תחושה טובה סביב הקבוצה כרגע, אבל כדאי להישאר עם הרגליים על הקרקע.
  4. כל השכונה הזו היא זלזול גם באוהדים. נקבע משחק ביום ראשון, אי אפשר לדחות אותו שלושה ימים לפני.
  5. איזה עצבים, זה לא יאמן, פשוט מתיישרים לפי כל מה שהמכוערים האלה רוצים. למה שישחקו בודחא גם? שיעבירו הכל לסמי עופר, זה האינטרס הלאומי.
  6. מתחילים להתבכיין בשידור שחיפה צריכה לשחק בליגה בין המשחקים; אם הם כל כך רוצים לנוח שיעלו עם הנוער, למה הם צריכים לקבל הקלות בליגה? איך זה אינטרס של כולם יא מכוערים?
  7. איך הם מקבלים את כל הפראיירים של אירופה
  8. אגב חיפה, נכון לרגע זה נראה שמבשלים להם דחייה של המשחק מול סכנין. סכנין לא קיבלו אישור לרישום לליגה, לא נראה שזה מטריד מישהו, אם צריך לנחש הם יקבלו הארכה ולא יוכלו להופיע נגד חיפה, כמובן שהנושא יפתר יום-יומיים אחרי המחזור הראשון.
  9. נשמח לשמוע על מה זה מבוסס
  10. אל תתבלבל, זה רק כדי לעזור לחיפה, כשאנחנו נצטרך הזזה של משחקים יגידו שהלוז לא מאפשר. לא עשו אותנו אתמול, אסור להזיז את המשחק, שישלמו את המחיר כמו שאנחנו משלמים אותו תמיד.
  11. אם דוחים להם את סכנין אין ערך ספורטיבי לליגה, שיתנו לחיפה את הצלחת כבר עכשיו.
  12. לנו לא הזיזו את סכנין בין באזל לבאזל, לא רואה הצדקה לדחות להם. רוצים להתקדם באירופה, זה המחיר.
  13. חוץ מאיזו תנועת עומק אחת שהייתה מיותרת וגרמה לחור בעמדה שלו היה מחויב וטוב.
  14. אנחנו לא קרובים, אבל זה בסדר, בכל מקרה הליגה זה 50:50 אה?
  15. ישראליות לא יצליחו באירופה כל עוד הגבלת הזרים בתוקף, כרגע זו הבלחה פה והבלחה. חוץ מזה שזו גישה פרובינציאלית וזה מאוס, שרק יפסידו
  16. בלי קשר לאמירה הזו שאין מה להתייחס אליה, אני חייב להבין איך שחקן כזה או אחר הופך להיות פרויקט לאומי. מי החליט שכל אוהדי הכדורגל בארץ מעדיפים את טובת הנבחרת? חייב לשחק, חייב להתקדם.. לא חייב כלום. מכבי צריכה לעשות מה שטוב למכבי, זה לא קייטנה ולא נבחרת הנערים.
  17. היום קיבלנו הכנה לתירוצים אחרי ההדחה לאריס, גם עם בלם נוסף או סגל גמור היה לנו אותו סיכוי לעבור. אני לא מאמין שיש בלמים שמחכים לראות אם הקבוצה שלהם תשחק בצמפיונס ואם לא ירצו להצטרף אלינו, זה לא קרה בקיץ הקודם וגם לא לפני שנתיים, זה גם לא רלוונטי אם אין לנו בכלל אירופה. אפשר היה לסגור את הסגל לפני חודש ולהיות מוכנים, זה לא עובד כבר על אף אחד. רצינו להאמין שהקיץ זה יהיה שונה, אבל יצחקי הוא אותו טירון שרק מחפש לשמור על הג׳וב שלו.
  18. זה לא רלוונטי כמה "גולרים" יש או אין בסגל, כי פריצה, זהבי ויובאנוביץ' יכולים או רצוי שישחקו בעמדת החלוץ ולא כקשרי 50-50, נכון? אם זהבי כשיר אין לפריצה מקום בסגל, חבל לבזבז עליו מקום של זר כחלוץ שלישי.
  19. יש שני חלוצים שכבר הוכיחו שבהרבה פחות הם עושים הרבה יותר. ברגע האמת הוא הראה לנו כבר שהוא מחרבן במכנסיים, מול לאסק, מול חיפה ב3-2, מול סכנין בפתיחת הפלייאוף, לא עוזר לי שהוא נתן 10 גולים בגארבג'. שכחתם את זה.
  20. לא מבין מה מחזיקים מפריצה, עם 15 הגולים שלו הוא בינוני. הוא בעונה אחת במכבי אחראי דיי לבד על כמה רגעים דיי אומללים, אם אפשר למכור אותו לאירופה ולפנות מקום וכסף לזר בעמדה אחרת צריך ללכת על זה בלי לחשוב פעמיים.
  21. לדחוף להם אותו במיליון יורו לפני שיבינו מה קורה
  22. "אם נודח זו לא אשמתו של יצחקי"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.