Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Saar

1. אני רק אומר את זה מזיכרון לא אובייקטיבי, אבל לדעתי בשנה האחרונה לא היה משחק שבו היינו צריכים גול וקיבלנו מעל ל4 דקות תוספת זמן, לא משנה מה ונגד איזו סכנין שיחקנו. לעומת זאת, כשאנחנו מובילים בגול זה 5 אוטומטי.
  2. מה יהיה עם השופטים? ריינשרייבר פשוט החליט, מהדקה הראשונה ולא ברור על סמך מה, שזה יהיה משחק אגרסיבי ואיטי. כמובן שאחרי מספר פאולים שיכלו לגרור צהובים הצהוב הראשון היה לשחקן שלנו. שנים שהשופטים משפיעים על הקצב של המשחקים, מתי מישהו בתקשורת הספורט העלובה שכל מה שיש לה זה קלישאות יגיד על זה משהו.
  3. צריך לדבר גם על מה זה יעשה לשחקנים שנשארים, לדעתי זה ייצור משבר אמון עם ההנהלה. זה לירות לעצמינו ברגל.
  4. זו תהיה טעות גדולה לשחרר אותם משתי סיבות עיקריות. הראשונה היא שבתקופה שאין שחקנים להביא ואנחנו עדיין עם הגבלות פיננסיות לא בא בחשבון לשחרר שניים מהטובים בארץ ועוד לשלם להם פיצויים. השניה היא שברגע שהם יעזבו את מכבי, כל העליהום שהיה על השחקנים ועל מכבי יתפוגג והם פשוט יחתמו בחיפה או בביתר והפרשה תישכח כמו כשקורה כאשר מדובר בשחקנים של קבוצות אחרות; זריהן ווארן מב"ש, כמו הפרשיות החוזרות ונשנות של שועה ועוד. אני מרגיש שיש גורמים בתקשורת הספורט בארץ שהיו רוצים לראות את מכבי נחלשת או סתם יודעים שפיצוצים במכבי יביאו יותר רייטינג והם מנצלים את זה. מכבי היא מועדון בבעלות פרטית, לא צ
  5. אני מאוד מעריך גם את ראדי על התקופה שלו איתנו, אבל המקרה שונה ועדיף לא להיכנס לזה. ההשוואה בין אלברמן לטיבי לא נכונה אגב, כי טיבי הוא בלם שזה תפקיד שאפשר להזדקן בו קצת יותר, היה בן 31 בקיץ שעבר ויש לו עכשיו עוד לפחות 3 שנים לפניו בזמן שאלברמן היה בן 34 וכנראה ידע שאין לו יותר מעונה או אולי שתיים לשחק.
  6. בעונה האחרונה שלו אצלינו הוא שיחק פחות והיה ברור שאם ישאר ישחק עוד פחות, לכן זה לגיטימי שהלך לקבוצה שבה הוא אמור היה לשחק יותר בעונה-שתיים האחרונות בקריירה. לא מבין איך אפשר להגיד משהו רע על שחקן שהיה חלק מרכזי מאוד בשינוי שעבר המועדון בעשור האחרון ונתן לנו כל כך הרבה.
  7. דבר אחד שאפשר להגיד על המשחק זה שאני מקווה שיזדרזו בהודעה על מאמן ומי נשאר או עוזב כמו שמיהרו להודיע שאיביץ הולך. 48 שעות שאפשר קצת להצטער עליהן.
  8. תגידו, ראוי בעיניכם לשחק משחק בפלייאוף העליון בתנאי מגרש של ליגה לאומית?
  9. יתרון יחסי בתנועה לעומק. איך יגיע לרחבה מהקישור האחורי?
  10. לא זוכר שחקן שהרס ככ הרבה בכל כך מעט זמן.
  11. מועדון מזויף עם אוהדים מזויפים ועקרונות מזויפים, אין סיכוי שהם מאמינים לעצמם.
  12. בהנחה שהמנויים שלהם עלו 1200 שקל כ"א, מדובר בסך של 970 שקלים לשלושתם ביחד. בלי ספק יציל אותם כלכלית.
  13. בעל מנוי לשער 8, לא צריך שום החזר על חמשת המשחקים האלה.
  14. מבוכה גדולה מבחינתנו. אין לי ספק שמכבי תבוא לקראת האוהדים שהפסידו בסך הכל 5 משחקי בית, וגם אם לא תבוא, קניית מנוי היא השקעה בקבוצה יותר משזה מוצר שאני קונה, מבחינתי לפחות.
  15. בגלל שאין מחליף לאגף זו סיבה לשחק במערך שלא מתאים לקבוצה? שישחק 433 ואת הגשר נחצה כשנגיע אליו.
  16. מכבי צריכה לתבוע את ההתאחדות תביעה אזרחית. לא יכול להיות שיש פה עסק שמגלגל מיליונים וגוף אינטרסנט כמו ההתאחדות לוחץ על כפתור ומכניס את היד שלו לכיס של המועדון מתי שבא לו.
  17. אני כבר יומיים שואל את עצמי מה הקשר בין הפרת הנחיות של עשרות עד מאות אוהדים לסגירת הליגה. נניח והתקהלויות האוהדים האחרונות היו אירוע יוצא דופן ביום-יום בו אנחנו חיים, נניח וחוף הים לא היה מלא במאות עד אלפי אנשים מדי יום, נניח ואנשים היו סגורים בבית כל היום ולא היו מסתגרים ביחד באוטובוסים, בבתי הספר ובקניונים; האם בגלל מספר נהגים שלא שומרים על חוקי התנועה היו סוגרים את הכביש? האם בגלל התקהלויות בבתי חולים היו סוגרים את המחלקות ומפסיקים לקבל חולים? למה כשזה מגיע לענף הכדורגל מתייחסים לאוהדים כמו אל ילדים בני 3? למה שהקבוצות ייענשו על מה שקורה מחוץ לאיצטדיון? איפה המשטרה בכל הסיפור הזה? אולי
  18. אני גם חושב שבמצב הנוכחי אנחנו הולכים לבחירות שוב, אבל לא רואה אנשים עוברים מכחול לבן לליכוד, בטח לא ברמה שתשנה את גודל הגושים. נראה מה יהיה במשפט.
  19. גם אני הייתי שמח יותר אם הרשימה המשותפת הייתה "ציונית" יותר, אבל זה לא המצב. נתנו להם להצביע, יש להם אפשרות לחבור לרוב אז עכשיו זה לא מקובל על הצד שכביכול הפסיד? אתה רואה פה את הבעיתיות? בדיוק כמו שמצביעי הליכוד מתעצבנים שה"שמאל" מזלזל בבחירות שלהם, ככה גם אני לא חושב שנכון עבורכם להיעלב בשבילי או בשביל מי שהצביע כחול לבן, ציוני או לא ציוני. פתאום להצביע על שקרים בקמפיין של הצד השני? נו באמת..
  20. אבל אתה גם לא קראת לי בוגד, מי שכן קרא, הוא נכנס לקטגוריה שלך של "פשוט לא מסכים" או מישהו שעוצם את העיניים למציאות ובסוף יהיה בעד אפרטהייד ואלימות רק כדי לשמור על יהדות המדינה? כי יבוא יום שגם הדמוקרטיה לא תמנע את זה. ביום שהחילונים, חרדים וערבים יקבלו ייצוג של שליש,שליש ושליש. מה יקרה?
  21. זה שאתם/אתה יורדים למגננה של קללות ושיח רדוד לא הופך אתכם לצודקים, כמה שזה מרגש באותו רגע. תהיה ענייני או אל תהיה בכלל. הנקודה שלי הייתה מההתחלה ששני הציבורים, חרדים וערבים הם כלי פוליטי עם אותה תועלת למדינת ישראל שאחד הוא לגיטימי ואחד לא בגלל מגמתיות של מפלגת השלטון. איך אתה סותר את זה? אני חושב שהתרחישים שתיארת קצת הזויים, מצד שני, אני כן רואה את הטבעת ההלכתית הולכת וסוגרת לפי הצורך של ביבי. אז אפשר לתת לערבים לשחק בדמוקרטיה כל עוד אין להם סיכוי לנצח?
  22. תן או אל תתן, אתה מוכיח את זה שאתה גם אופורטוניסט, השיטה הדמוקרטית הייתה טובה לך רק כשלא היה לליכוד סיכוי להפסיד, עכשיו זה כבר לא מספיק. אין הבדל בין ערבים בקואליציה, בממשלה או בכנסת בכלל, זה רק מה ששכנעו אותך להאמין בו. בוא תגיד לי בכנות, אם לרשימה המשותפת היו 35 מנדטים, היית בעד למנוע מהם זכות הצבעה?
  23. מה זה משנה? 15 מנדטים הם כלי פוליטי שגם ביבי בעתות משבר פנה והיה משתמש בהם גם אם היה לו צורך. ממה אתם מפחדים? מה יקרה אם גנץ יקים ממשלה בתמיכת הערבים? הוא ייתן להם כסף לממן מחבלים? ישחרר אסירים מהכלא?יחזיר שטחים? קמפיין ההסתה הנוכחי של ביבי הוא אך ורק בגלל שהוא לא חשב להשתמש בערבים קודם ועכשיו צריך להפוך אותם ללא לגיטימיים.
  24. אתה חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא בפורום? אני פה 6 שנים, קללות הן עניין שבשגרה, בין אם זה כלפי מישהו שמגיב פה יותר או פחות. מודע לכך שאני מתנשא, אבל לפחות אני מסוגל להתבטא ולא משתמש בשיטות הקטנה של "הפסקתי לקרוא אחרי.." כאילו זה עושה משהו חוץ מלהעביר שקשה לך עם טקסטים של מעל ל3 שורות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.