Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

About Saar

• Birthday 10/12/1987

Recent Profile Visitors

287 profile views
  1. אני גם חושב שבמצב הנוכחי אנחנו הולכים לבחירות שוב, אבל לא רואה אנשים עוברים מכחול לבן לליכוד, בטח לא ברמה שתשנה את גודל הגושים. נראה מה יהיה במשפט.
  2. גם אני הייתי שמח יותר אם הרשימה המשותפת הייתה "ציונית" יותר, אבל זה לא המצב. נתנו להם להצביע, יש להם אפשרות לחבור לרוב אז עכשיו זה לא מקובל על הצד שכביכול הפסיד? אתה רואה פה את הבעיתיות? בדיוק כמו שמצביעי הליכוד מתעצבנים שה"שמאל" מזלזל בבחירות שלהם, ככה גם אני לא חושב שנכון עבורכם להיעלב בשבילי או בשביל מי שהצביע כחול לבן, ציוני או לא ציוני. פתאום להצביע על שקרים בקמפיין של הצד השני? נו באמת..
  3. אבל אתה גם לא קראת לי בוגד, מי שכן קרא, הוא נכנס לקטגוריה שלך של "פשוט לא מסכים" או מישהו שעוצם את העיניים למציאות ובסוף יהיה בעד אפרטהייד ואלימות רק כדי לשמור על יהדות המדינה? כי יבוא יום שגם הדמוקרטיה לא תמנע את זה. ביום שהחילונים, חרדים וערבים יקבלו ייצוג של שליש,שליש ושליש. מה יקרה?
  4. זה שאתם/אתה יורדים למגננה של קללות ושיח רדוד לא הופך אתכם לצודקים, כמה שזה מרגש באותו רגע. תהיה ענייני או אל תהיה בכלל. הנקודה שלי הייתה מההתחלה ששני הציבורים, חרדים וערבים הם כלי פוליטי עם אותה תועלת למדינת ישראל שאחד הוא לגיטימי ואחד לא בגלל מגמתיות של מפלגת השלטון. איך אתה סותר את זה? אני חושב שהתרחישים שתיארת קצת הזויים, מצד שני, אני כן רואה את הטבעת ההלכתית הולכת וסוגרת לפי הצורך של ביבי. אז אפשר לתת לערבים לשחק בדמוקרטיה כל עוד אין להם סיכוי לנצח?
  5. תן או אל תתן, אתה מוכיח את זה שאתה גם אופורטוניסט, השיטה הדמוקרטית הייתה טובה לך רק כשלא היה לליכוד סיכוי להפסיד, עכשיו זה כבר לא מספיק. אין הבדל בין ערבים בקואליציה, בממשלה או בכנסת בכלל, זה רק מה ששכנעו אותך להאמין בו. בוא תגיד לי בכנות, אם לרשימה המשותפת היו 35 מנדטים, היית בעד למנוע מהם זכות הצבעה?
  6. מה זה משנה? 15 מנדטים הם כלי פוליטי שגם ביבי בעתות משבר פנה והיה משתמש בהם גם אם היה לו צורך. ממה אתם מפחדים? מה יקרה אם גנץ יקים ממשלה בתמיכת הערבים? הוא ייתן להם כסף לממן מחבלים? ישחרר אסירים מהכלא?יחזיר שטחים? קמפיין ההסתה הנוכחי של ביבי הוא אך ורק בגלל שהוא לא חשב להשתמש בערבים קודם ועכשיו צריך להפוך אותם ללא לגיטימיים.
  7. אתה חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא בפורום? אני פה 6 שנים, קללות הן עניין שבשגרה, בין אם זה כלפי מישהו שמגיב פה יותר או פחות. מודע לכך שאני מתנשא, אבל לפחות אני מסוגל להתבטא ולא משתמש בשיטות הקטנה של "הפסקתי לקרוא אחרי.." כאילו זה עושה משהו חוץ מלהעביר שקשה לך עם טקסטים של מעל ל3 שורות.
  8. שנאה זה משהו שנבנה במשך שנים, אני לא מאשים אף אחד בשנאה, אבל בשפה נמוכה ובשיח מגמתית, כן. מבחינתי, אנשים הופכים למטומטמים כשהם לא מצליחים לנסח את הסיבה שהם שונאים, שנאה זה בסדר וטבעי.
  9. הנה עוד גבר שלא מסוגל להתמודד עם טיעונים אז עובר לקללות בפורום אנונימי. שמעו, הרמה פה נמוכה.
  10. למה לא? מבחינתי, השסע החילוני-חרדי מסוכן למדינה הרבה יותר ולראות תמהונים כמו ליצמן ואריה דרעי בתפקידי מפתח זה מסוכן ומבזה. הייתי מעדיף לראות את אחמד טיבי שר בריאות 20 פעם לפני ליצמן שהמינוי שלו הוא פוליטי לחלוטין, אין לו שום הכשרה ראויה לתפקיד, למשל.
  11. אתה מתכוון פה לחרדים או לערבים? קיצוניים יש אצל כולם, אני בטוח שגם אצל הערבים יש שמתנגדים למדינת ישראל, אין ספק. הנקודה היא שביבי שכנע את התומכים שלו שצד אחד רע ואחד טוב אבל האמת היא שהם זהים כמעט לחלוטין, למעט הבדל קריטי, כמות המנדטים, וזה מלחיץ את ביבי מאוד.
  12. אז שיקרו לך ואתה לא מוכן לראות מעבר, זה בסדר. אתה יכול להפסיק עם השיטה של "הפסקתי אחרי..." זה לא מקטין אף אחד חוץ מאת עצמך, לא מסוגל להתמודד עם טיעונים בלי זלזול או קללות.
  13. אתה חושב שזה שאתה אגרסיבי עושה אותך צודק או חכם? תועלת פוליטית היא עניין סובייקטיבי. מבחינתי חרדים זה הכי גרוע, הם נגד הרעיון של מדינת ישראל, ככה שלהגיד שהם ציונים זו בדיחה רעה. הם בעד כפייה של כמה שיותר דת שביבי מאפשר להם, שגם זה רע מבחינתי. הם לוקחים כסף מהקופה הציבורית עבור אנשים שלא עובדים ולא תורמים למשק. מנגד, יש לך ציבור שנתת לו זכות הצבעה אבל למראית עין, כנראה שהאופורטוניזם לא ראה את הריבוי הדמוגרפי שהולך ובא ועכשיו ל20 אחוז ממדינת ישראל יש כוח פוליטי. אז מה עושים? מסיתים נגדו ועושים אותו לא לגיטימי. בעתיד, האופציה היחידה למנוע מהם להשפיע במדינה דמוקרטית תהיה שלילת זכות ההצבעה שלהם והחלת אפרטהייד. ועוד משהו שאני חייב להגיד לך כי בכל פעם שאני אותך משתתף בדיונים בפורום זה כולל קללות, אתה יודע מה באמת הופך אנשים לפסולת אנושית? לקלל בפורום אנונימי. זה אפילו לא בפייסבוק ששם יש מאחוריך לכאורה פרופיל, פרטים אישיים ותמונות, פה אתה אף אחד עם תמונה גנרית שמקלל אנשים שאתה לא מסכים איתם, וזו בושה.
  14. מצחיק שביבי, שעשה קריירה פוליטית של מעל 20 שנה שכולה מבוססת על שקרים והסתה, מוביל עכשיו קמפיין שמוציא את כחול לבן שקרנים. אין הרבה הבדל בין חרדים לבין ערבים, ביבי פשוט מכר למצביעי הליכוד שצד אחד הוא טוב והשני רע כי הוא הבין שאם הוא יהפוך אותם לשותפיו הטבעיים השלטון מובטח לו. מי שהצביע כחול לבן ולא הבין לאן הרוח נושבת ועכשיו מרגיש ש"תקעו לו סכין בגב" הוא נאיבי או מטומטם. ביבי לא האמין שכחול לבן ילכו לכיוון הזה של הערבים שבמספרים הם יותר מהחרדים וזה מסכן את האסטרטגיה הפוליטית שלו, לכן הליכוד יוצאים עכשיו בקמפיין גוועלד מסית עוד יותר שיכול להסתיים רק באלימות. הכל אופורטוניזם, ביבי ישכנע אתכם שכל מהלך שמיטיב עמו פוליטית הוא קריטי וחשוב למדינת ישראל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.