Jump to content

Saar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About Saar

• Birthday 10/12/1987

Recent Profile Visitors

619 profile views
  1. להגנתם של ג'ראלדש וטב"ח, כל המחצית הראשונה המשחק שלנו הלך רק לצד ימין, כשג'ראלדש היה עם הכדור אף אחד לא בא לקבל אותו ממנו; קניקובסקי היה ממוקם גבוה מדי והיה דיי חלש, גלזר היה באמצע עם נטייה שמאלה וחוזז היה רחוק. חלאיילה לא מסוגל להשתלט על כדור שמגיע מההגנה ומכל זה נופלים דוקא על ג'ראלדש שלדעתי היה סביר. בחצי השני התחילו קצת להפעיל את אגף שמאל, כשקניקובסקי עבר לשם ודן ביטון נכנס לשחק באמצע לידו, עם סבוריט ועדן שמיר זה כבר היה הרבה יותר טוב. לצערי, קניקובסקי לא מחזיק קישור, אם עמדת המוצא שלו תהיה באגף יהיה לו קל יותר לעשות את הכניסות לאמצע. לקראת העונה הבאה אני ממש מקווה שגולסה יחזור לעצמו כי הוא בפער ה50/50 הטוב בליגה, חוץ מזה הייתי בודק אופציה להביא את שי אליאס או את אליאל פרץ לרוטציה. עם גלזר וגולסה בריאים, שמיר ועוד קשר חזק אפשר לשקם את הקישור החבול.
  2. זה שלא יהיה טקס עכשיו לא אומר שלא יהיה משהו בעתיד, הם עדיין לא פרשו וגם אחכ זה עדיין אפשרי. שחררו מזה, האפקט היחיד שיש לדיון הזה הוא רוח גבית לעוד עליהום של התקשורת על המועדון, שבענו מזה. דבר אחד צריך ללמוד מחיפה וזה להתעלם מביקורת, כי לאף אחד מהמבקרים אין אינטרס בטובת הקבוצה.
  3. לפי טרנספר מרקט אליאל פרץ מסיים חוזה בקיץ, הייתי סוגר איתו לעונה הבאה אם זה אפשרי.
  4. התחילו? כבר כמה שנים שהם מוציאים ככה כל מיני קמפיינים הזויים, משחקנים שלנו שחייבים לעזוב לאירופה כי הם מתבזבזים פה עד קמפיין הליגה החלשה והשופטים של מיץ', הכל עובר אם הם רוצים.
  5. באר שבע החליפה 2 קבוצות בשנים האחרונות. אפשר לבנות קבוצה בפגרה אחת ודוקא בש הם ההוכחה לזה, פשוט צריך מישהו שיודע לבנות קבוצה.
  6. השחקנים היום נתנו את מה שיש להם כרגע, אין לנו קישור להתמודד איתם וגם באגפים זה לא זה. זה מה שהיה לקרסטאיץ לעשות היום וקשה לבוא אליו בטענות, הטענות למי שבנה את הקבוצה.
  7. אפשר להוציא את אותו סכום ולהגיע לתוצאות פחות טובות אם עושים את זה בלי מחשבה. ברור שנעשו החלטות לא טובות, אבל השאלה היא האם יש עוד שמרגישים שפירקו לנו את הקבוצה מבחוץ. אני חושב שכן, במידה מסוימת, ופשוט השלמנו עם זה, המועדון השלים עם זה.
  8. מה זה משנה מקום 3 או 6. הפכנו מאלופה לקבוצה לא רלוונטית, גביע זה נחמד אבל זה נחמה קטנה. בכל מקרה, אתה מתעסק בטפל.
  9. שמח לשמוע שאתה מרוצה מהמצב.
  10. כל פעם שאני רואה את באר שבע ואת חיפה מנצחות, שבוע אחרי שבוע זה רק מעלה בי שוב את התחושה שגנבו אותנו לאור היום. מקבוצה שעשתה שתי אליפויות קלילות והייתה בדרך לעוד שתיים לפחות נמחקנו כמעט לחלוטין. כן אפשר להתווכח על איך המועדון צריך היה לנהל את האירועים אבל לא עם התוצאה ולא מי היו הנפגעים העיקריים שלהם. בסוף השבוע דיברתי על זה עם חברים אוהדי חיפה וטענתי שהסילוק של אצילי והמעבר שלו בסוף לחיפה זה מה שהפך את הגלגל, הנרטיב שלהם כל כך תפס שהם לא הסכימו או אמרו שאי אפשר לדעת. כל מה שאני רוצה לראות היום זה את העצבים על התקופה הזו עוברים אל השחקנים שיבואו לשחק בשביל הכבוד שלהם, של המועדון ושלנו, ייקחו רגליים אם צריך ואם אפשר להפוך את זה לכדורגל אז יותר טוב. כנראה שאליפות כבר לא תהיה לנו השנה, אבל אלה הרגעים והמשחקים שעושים שחקנים וקבוצות, כמו הניצחונות על באר שבע לפני שאיביץ' הגיע, כמו הניצחונות של אוסקר וסוזה על חיפה אז לפני 9 שנים.
  11. לדעתי אסור לפתוח עם שני קשרים במשחק הזה, זה יביא עלינו לחץ גדול מדי וההגנה שלנו גם בחמישה לא משהו. הייתי משחק עם ייני וסאבוריט במרכז ההגנה, גלזר נמוך מאוד, גולסה ושמיר באמצע, קניקובסקי באגף שמאל.
  12. הבעיה שלנו היא שהקמפיינים שלהם מצליחים בזמן שהם מקבלים הכי הרבה מהשופטים. אולי שישלחו שוב את הזונות שלהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.