Jump to content

YossiNew

משתמשים רשומים
    226
  • Last visited

Everything posted by YossiNew

1. המחאה היא למעננו ללא ספק... אני בתומך במחאה... אבל לא בדרך שהיא מוצגת...
  2. ענבר אני לא מבין את מדברת אל עצמך?
  3. אם כל הכבוד לשורה! (ויש כבוד ) לפי דעתי זה בכלל לא מגיע לו... ומקווה שכולם פה מסכימים איתי שמגיע לקרן ליבוביץ שהשיגה כל משטרה אפשרית באולימפיאדת הנכים ובעצם אמרה שבישראל הנכים על המפה!
  4. כל הארץ... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצחיק...
  5. שנה שעברה לא הלך לנו בגביע... אם טובא ורמת גן... ולא עלינו לגמר! לפני שנתיים לא הלך עם צפרירים ולקחנו... אי אפשר לדעת מה יהיה! אלא הקבוצות הכי מסוכנות כי הן רוצות להוכיח! או לפחות השחקנים שלהם
  6. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יפה יפה לו... אני לא ישכח שאחרי המשחק נגד פתח תקווה עצרתי טרמפים ואלין ליזרוביץ עבר וסגר תחלון בדיוק בצומת! בן זנונים
  7. DNA אני ראיתי אתמול תמשחק בטלויזיה... וראיתי תאיש גדר..... ואני מוכן להתערב איתך שיש לו פי 3 יותר שנים מנוי ממה שיש לך...
  8. זוכרים תנשוא שלי? של ה20 עמודים? כנראה שצדקתי בכל זאת... יש לי פה דיבור עם מישהו שהבטיח לי משהו...
  9. הוא צודק... הרסו את ראובן.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. חהחהחהחהחה תרשה לי לצחוק שבוע הבא נגד ב"ש נפסיד ושיר אחד כל המשחק לא תשמע מלבד אני מודה לאלוהים אה בעצם תמע שירים כמו "קלינגר לא רואה" וכאלה... ותראה מה שכתבתי...: אני שונא את האלה שישר תוקפים!!!! הם אוהדי הצלחות לכל דבר ואאם מובילים הם מעודדים ואם לא הם לא... ואני שונא אוהדי הצלחות אז מה? אני אמרתי שאני לא שונא?????????????????????????????????????????
  11. חהחהחהחהחה תרשה לי לצחוק שבוע הבא נגד ב"ש נפסיד ושיר אחד כל המשחק לא תשמע מלבד אני מודה לאלוהים אה בעצם תמע שירים כמו "קלינגר לא רואה" וכאלה... ותראה מה שכתבתי...: אני שונא את האלה שישר תוקפים!!!! הם אוהדי הצלחות לכל דבר ואאם מובילים הם מעודדים ואם לא הם לא...
  12. היה עידוד טוב כי נצחנו , אם היה 0-0 עם אותו עידוד התגובה שלך הייתה שונה . בקטע הזה אין מה להתווכח הם אוהדי הצלחות... אם היה 1-0 להפועל פתח תקווה דקה 20 הייתם רואים איזה שקט היה ותפאום דקה 80 גול של מכבי ו1-1 הם צועקיםםםםםםםםם
  13. men in blow :] ואני לא הייתי במשחק אז אני לא יכול להגיד אם שמעו אותם או לא במשחק אבל בטלויזיה שמעו..
  14. לא שאני בעד... אבל לפחות שמעו אותם רוב המשחק... תאמינו לי הם ישתפרו עם הזמן
  15. ועכשיו מוכן להסביר לי מה הקשר?????????????????????????????????????????? חחחחחחח מה הקשר????????
  16. פירסום ראשוני... שמעון גרשון ידגמן בסוכנות "דונט לוק" ששייכת לרדיו 3-0 אף אם
  17. להגיע למשחקים? שוב דבר מטורף.... שילמתי להסעות עד לטדי 50 שקל... אולי זה קצת מטורף... אבל החגיגות האליפות הלכתי לתל אביב שאני יודע שאין לי איך לחזור הביתה :] ושם לקחתי תטרמפ הראשון שלי חחחחחחחחח
  18. בשנה שעברה בדרבי שהיה ברמת גן שמכבי ניצחה בו 1-0 באתי למשחק בשעה 1... היה יום יפה... ישבתי כמו כולם ליד שער 11... ושרנו.. גם על הפו*ל וגם על מכבי... כל האוהדים המפגרםי של הפו*ל לא אהבו את זה ורצו אלינו חבורה של 50 אנשים עם מקלות בקבוקי בירה ואבנים בידיים! ואנחנו היינו בשער בכניסה לשער 11 ב200 אוהדים בערך... אני קיבלתי כמה בעיטות... ואז אמרתי שאין לי מה להילחם או משהו כזה אז ברחתי... כמובן שהמשטרה נזכרה להגיע חצי שעה אחרי שהיו כבר פצועים...
  19. גם במשחק של הבנים היו אבוקות 2 :] אחד לנו ואחד להם ובטלויזיה צילמו רק את שלהם בני זונות
  20. שי מה המצב אחי? חחחחחחחחחחחחחח סגרנו מעגל שאתה היית בי"ב לקחתם אליפות עם יותם :] ועכשיו שאני בי' אנחנו אלופים... דרך אגגב זה אח של אורטל בללי... הייתי במשחק היה בן זונה :]
  21. אין תגובה... סתם יש תגובה..... הוא בן אדם דפוק וחבל מאוד שקלינגר נותן לו כחל כך הרבה בטחון שהוא יכול לדבר ככה כי אם ראובן עובד היה מדבר ככה על הקהל היו מעיפים אותו ממזמן
  22. מוות יש לידידה שלי יום הולדת וגם יש למחרת ביצפר ככה שאין מצב אני בא :\
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.