Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Posts פורסם על ידי משה פרימו

1. 7 דקות לפני, snufkin said:

יש סיבות דם לבחור בחיפה. קודם כל הם המועדון ששולט בליגה כשנים האחרונות, דבר שני הקישור שלהם חסר מאוד וג'אסר נפצע, שם הוא יכל להשתלב כ 8,6 בקלות יותר מאצלנו. וגם עניין דגו לא מזיק.

כנראה שקשה לי להיות 100% אובייקטיבי אבל כן בחירה בחיפה היא לא רעה עבורו אחרי הכל

6 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

כן ומצד שני, הם בפורמה טובה יותר, ניצחו אותנו לפני שבועיים, אחרי שלוש אליפויות וליגת אלופות והם משתפים צעירים לעומתנו שמלאים אותם במסע השאלות שלא תמיד נגמר + הבטיחו לו הרכב.

זה לא כזה תמוה.

אם מכבי רוצים מישהו צריך להציע לחדרה חצי מליון יותר, לו כפול שכר וזהו, נגמר הסיפור.

בכדורגל המודרני כסף זה הכל. גם מנצ׳סטר סיטי היא הקבוצה החזקה בעולם כיום לא בגלל ההיסטוריה המפוארת והעיניים היפות.

אני לא לגמרי מסכים לגבי הצעירים...זה פימפום שלהם רק מהעונה הזאת, אם תסתכל אחורה לשנים האחרונות הם בין הקבוצות ששיתפו הכי מעט שחקני בית וצעירים בפרט.

2. 49 דקות לפני, snufkin said:

זה כמו מישהו שמנסה להתחיל עם מישהי וכדהיא מסרבת יורד עליה. אחי, לא מתאים לך.

אולי...אבל לא בקטע רע דמיין מצב (ובאמת אני שם רגע בצד אתה האהדה למכבי) - אתה שחקן צעיר ששואף לשחק בחו"ל ויש לך הזדמנות להיות מאומן על ידי אגדה בינלאומית לעומת מאמן מקומי שאימן בקבוצות תחתית בעיקר, מה עדיף? 

קשה לי שלא לשפוט אותו על החלטה שבעיני מוזרה.

3. שחקן ישראלי שמסרב למיץ' ופאקינג רובי קין כנראה לא יודע לדבר אנגלית / חסר מושג / כסיל / תשלימו לבד.

הבחירה שלו מעידה יותר עליו מאשר עלינו, אצלנו הוא יכל לצאת לאירופה תוך שנה לקבוצה טובה, בחיפה גם אם הוא יהיה טוב הוא יתקע כמה שנים ויעבור לקבוצה בינונית באירופה במקרה הטוב.

שמות כמו מדמון / אזולאי זה נחמד אבל נראה אם באמת נצליח להביא אותם עכשיו, סקופ - לא.

4. עדיין צעיר אז צריך להיות סבלניים, אבל הוא כן חייב להפסיק עם המניירות המיותרות ולהתחיל להתעסק בעיקר. במקום לצבוע את השיער ולחפש פאולים וליפול לדשא שיעבוד על המשחק שלו ויהיה מרוכז בלתרום לקבוצה ובלהיות שחקן מרכזי במכבי.

כנראה שהראש שלו, בעזרת הסוכן וכו', כבר ביעד הבא

5. מרגיש שבשבוע האחרון שילמנו את שכר הלימוד של קין כמאמן חסר ניסיון, מאמין שהוא ילמד מזה ונתקדם הלאה.

חייב להשתפר בניהול הסגל, טקטית הוא היה טוב עד עכשיו ובשני המשחקים האחרונים הייתה נפילה, קורה, סביר להניח ששחיקת הסגל היא הסיבה המרכזית לזה גם כן.

6. טוב גם אני נדפקתי מהשיטה ומתוך שני מנויים רק אחד זכה...אם מישהו באותו מצב כמו שלי (ומנוי ל7/8) ורוצה לפחות להבטיח את מקומו באחד המשחקים שישלח לי הודעה.

כנל מישהו שזכה בכרטיס ל7/8 ולא מתכוון ללכת ורוצה למכור 

7. בגדול היה רשום על המשחק הזה הפסד נקודות, היה תקוע כמו עצם בגרון לפני חיפה..

ודווקא בגלל זה ציפיתי מהשחקנים להיות דרוכים ומוכנים לזה.

רוי רביבו הוא תעלומה - מחצית ראשונה היה אדיש בצורה מעצבנת (באשמת חוסר התקשורת עם קיקו או לא) ומחצית שנייה פתאום נראה אחרת לגמרי כאילו יש לו אש בתחת.

בכל מקרה באסה ההפסד נקודות כי כן היינו ראויים לניצחון אבל אני בטוח שנבוא ברביעי בצורה אחרת לגמרי וניקח את מה ששלנו ונשכח מהמשחק הזה.

8. 1 דקה לפני, קובי החולוני said:

עוד מישהו קיבל את ההודעה הזאת שניסה לרכוש בלאן? כמובן שקיבלתי הודעה שזכיתי בכרטיס

כמות כרטיסי הרגיל מוגבלת. נותרו כעת 0 כרטיסים. נסה להפחית את כמות הכרטיסים בתעריף רגיל

בדיוק באתי לפרסם גם....איך תמיד יש בעיות עם לאן האלה זה מדהים

9. לפני1 שעה , Chris said:

גולדהאר התבטא לגבי המלחמה? לא, נכון?

אז כל מי שחושב שקין בושה וצריך להסתלק חושב את זה גם על גולדהאר?

גולדהאר די התבטא לגבי המצב - 

צטט

מאת מיץ' גודלהאר ‏8 באוקטובר , 2023
    אני עוקב אחר האירועים בישראל. לא ניתן לבטא במילים את הזוועות. אובדן החיים, הפציעות והחטיפות מעציבים אותי נורא. חגיגות השימחה על הצער שלנו מצדם של המונים, מטרידות ואסור להתעלם מהן.

המחשבות והתפילות שלי עם הקורבנות, משפחותיהם והאנשים בישראל.

כמובן שאין מה להשוות בין השניים.

בכל מקרה הדיון הזה לדעתי מיותר, גם אני מאוכזב שקין לא השמיע את קולו ואמר משהו פשוט אבל כל עוד הוא פה המעשים שלו מדברים בפני עצמם.

צריך לזכור שהוא זר ומאיזה מדינה הוא הגיע, בסוף הוא פה כדי להתעסק בכדורגל ולא בפוליטיקה וברור שהוא ידאג לתחת של עצמו ויאמר כמה שפחות.

10. תנשמו עמוק, אם מיץ' בארץ אני רגוע.

אם פארפה לא סגור על עצמו שיביא הצעה שמנה ויהנה בבלגיה.

אני מאמין שאם מיץ' פה נצליח לבצע עסקאות מהר ולהביא את השחקנים הנכונים עם המנטליות הנכונה ולא רק הכישרון.

11. אחרי המכירה של פרץ (מבחינתי לא היה צריך לקרות בכלל) אסור להביא רכש זר שמגיע לפה מכורח הנסיבות אלה אחד כזה שמגיע בכסף גדול.

יש מספיק כסף בקופה והגיע הזמן להשתמש בו, אם זה לא יקרה מבחינתי מדובר בהנפת דגל לבן.

אנחנו צריכים להחזיר את כוח ההתרעה, יש לנו אפשרות להביא זר יקר (או יותר אם ניפטר מאחד הזרים / סאבוריט יקבל אזרחות) בעלות של 2.5~3.5 מיליון.

הכל תלוי במיץ' ועד כמה בא לו להשפיל את הליגה שוב. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.