Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by משה פרימו

1. בהשוואה לשנה שעברה עם הכנסות מאירופה? חושב שהשנה בכל זאת נגיע להכנסות דומות - נוספו יותר מ4,000 מנויים ואלפי מנויי פוראבר השנה. לפי מה ששמעתי גם המכירות בחנות היו יפות מאוד אחרי הגעת זהבי.. לא בטוח שנהיה בגרעון גדול מדי, לפחות לא כרגע אבל הקיץ באמת טרם הסתיים ואולי באמת יהיה צורך למכור מישהו בסוף..
  2. חוקי הפיירפליי מעט השתנו לטובתנו ומכבי כנראה הגיעה לשיא הכנסות שמאפשר לבצע השקעה גדולה השנה, אני בטוח שלא יחזרו על אותן טעויות שוב ואם יהיה צורך שחקנים יעזבו.
  3. פריצה יימכר רק אם קיבלנו הצעה שאי אפשר לסרב לה, משמע 2 מיליון יורו ומעלה. כבר נדחו הצעות שהיו סביב 1-1.4 מיליון
  4. חבל שלא ממש הגענו למשחק היום, אחרת זה היה שלנו ב100% ועדיין לא מאשים אף אחד, התמודדנו בכבוד גדול מול קבוצה שאולי תיקח את המפעל הזה בסוף השנה. אולי כדי להתנחם כדאי להזכיר שהשנה לוח המשחקים באירופה רצחני אז אולי הכל לטובה. יאללה מכבי עכשיו לדרוס את הליגה, ליגת האלופות בשנה הבאה זאת המטרה.
  5. תודה, 4 למשחק...לכאורה יהיה קשה לשבור שיא כזה אבל סומך על חיפלה שיצליחו להפתיע, אמן יקבלו את פסז'
  6. באמת שאם היה על מה הייתי מפרגן להם אבל בסוף הם עלו בזכות 2 שערים הזויים וטעויות איומות של הכוכב האדום. מאחל להם שיפלו על בית מוות, אולי לא יסיימו בלי להכניס בכלל אבל מה שיא הספיגה לקבוצה בליגת האלופות?
  7. קל מדי, מאבד מהריגוש.... ועכשיו קצת ברצינות מחצית ראשונה הייתה מדהימה, רוצה לראות מישהו מעז לומר שהכדורגל של איביץ' אפור העונה.
  8. הפסקת מים זה קונספט נהדר, סוג של טיים אאוט - היום זה גם עזר מאוד לאיביץ' לפקס את השחקנים ולשנות מעט טקטיקה, מהרגע הזה המשחק התאזן לחלוטין למעשה, נקודת מפנה נוספת הייתה מבחינתי הפסקת המים השנייה, אחריה גם שמנו את הגול. בדקות הראשונות החיסרון של גלזר כסטופר הגנתי במרכז המגרש היה מורגש מאוד, גולסה לא היה בעניינים והיה ברור שיהיה חייב להתעורר למזלנו הוא התעורר בגדול, היה פשוט פנטסטי - 11 נצחונות בקרבות קרקע מתוך 15, 2 מ3 בקרבות אוויר, 3 חטיפות ו8 תיקולים! אני חושב שייקח הרבה זמן לעכל את גודל ההישג והערב הגדול שהיינו נוכחים בו, כל שחקן שפתח אצלם שווה בין 10-15 מיליון יורו והם בהחלט לא זילזלו ופתחו חזק מאוד. תודה לך מכבי על ערב משוגע, חלומות הלילה כבר לא יהיו לי כנראה.
  9. אחרי ההקלטה ואולי עוד לפני היה ברור שמדובר בעיפרון לא הכי חד בקלמר... אגב לי זה נראה כמו הפעלת לחץ שייפתח נגד ניס כי מגיעים סקאוטים לצפות בו
  10. אמנם תמיד היו לנו שחקני בית טובים אבל ההשקעה שמיץ' עושה בשנים האחרונות במחלקת הנוער פשוט אדירה, אפשר להיות רגועים לעוד עשור קדימה, זכינו
  11. שמע בהתחשב בזה שהם פתחו עם 11 זרים ומתוך 16 שחקנים ששותפו היה רק אחד יווני זה די הגיוני, הם לגמרי ההגדרה ללגיון זרים האמת שזה מביך מאוד בשבילם והישג נהדר עבורנו שמוכיח שגם עם הגבלת הזרים אנחנו מצליחים להעמיד קבוצה מצוינת
  12. מדהים, בקושי עיכלתי שהוא חזר והוא כבר עם 2 שערים במאני טיים.
  13. ירדו לי שנתיים בגלל השופט המזדיין הנאצי הזה, מעניין אם עדיין יקבל כסף על המשחק או לא. על אפכם ועל חמתכם ימזדיינים, במיוחד לאוהד אריס עם דגל מדינה דמיונית שהיה ביציע. יאללה מכבי, הפנים לניס
  14. אני חושב שמול קבוצות מסוימות אנחנו עשויים להרגיש בחסרון של שחקן מהסוג שלו. כן לגמרי, תהיה תחרות בריאה על ההרכב ומי שיוריד לשנייה רגל מהגז ימצא את עצמו על הספסל או ביציע.
  15. אין לנו אף קשר עם נתונים פיזיים כמו פרץ, אין מה לחשוב פה בכלל. אחרי הרבה זמן שהייתה חסרה לנו איכות בקישור נראה שאנחנו בדרך למספר שחקנים איכותיים בקישור ואשכרה יש פה אנשים שמודאגים? שהטוב ביותר ישחק, זה יעשה רק טוב למכבי
  16. משחק סולידי שלו, לחץ מצוין וכיסה הרבה שטחים אך במקביל מיהר לשחק בנגיעה אך לא היה מספיק מדויק
  17. היום מכבי חזרה להיות מכבי, העוצמות עם זהבי על המגרש זה משהו לא מוסבר אהבתי לראות את השיתוף פעולה של זהבי עם אוסקר ופריצה, שחקנים גדולים לא צריכים יותר מדי זמן
  18. כרגע ברור שלא, הוא רע מאוד העונה זה הצ'אנס האחרון שלו להוכיח את עצמו כשחקן סגל במכבי, מעבר לזה הוא לא יגיע כמחליף פה ושם לליגה הייתי משאיר אותו, בתקווה שיצליח להיות סביר, כרגע גם ככה אין לנו הרבה אופציות
  19. הוא לא הראה שיפור מהנוער, מבחינת פוטנציאל הוא לגמרי מפוספס - מהיר, דריבל סביר, בעיטה טובה ויכולת מסירה טובה..כל זה כרגע לא שווה כלום כמובן אבל נראה שאיביץ' די מחבב אותו
  20. פוטנציאל גדול אבל עם קבלת החלטות כל כך רעה הוא לא יראה דשא במכבי, חבל בשבילו
  21. זה הגלזר שהתגעגענו אליו, וולקאם בק
  22. היה פשוט ענק, לידו שחקני אריס לא זכו לגעת בכדור בכלל
  23. עשה סחרחורת לכל הקישור ה"מפואר והעוצמתי" של אריס, שאפו גבי
  24. כנס עכשיו ללאן, שיחררו עוד טיפה כרטיסים ל11
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.