Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by משה פרימו

1. כל הקטע עם הפציעה שלו כביכול היה ממש מוזר, אם אתה פצוע מה אתה מתעקש על בעיטה מרחוק?
  2. אפשר לצחוק אבל נגד בונקר אתה צריך את כל השחקנים היצירתיים שלך על הספסל..דן ביטון היה בסדר גמור נגד פתח תקווה ויכל לעלות לכמה דקות היום, כנל אילייה שאם נכלל בסגל המורחב כנראה שיכל לעלות לרבע שעה ולעזור. בסוף נתקעת עם שחקנים שלא יוצרים מספיק אפילו נגד 10 שחקנים.
  3. כמו שלא הכתרתי אותו אחרי חיפה אני לא מעלה אותו על הגרדום היום. נכון עשה טעויות כמו להשאיר את איליה ודן ביטון מחוץ לסגל למרות שיכלו לעזור נגד בונקר של סכנין. אבל עשה סהכ חילופים בסדר והגענו למצבים של 100% שאיכשהו הצלחנו לפספס פעם אחר פעם. מה שכן מעניין אותי מי בצוות שלו אחראי על ההכנה למשחק הגד הפועל וסכנין, הכנה רעה מאוד, איך אף אחד במערכת של מכבי לא הכין אותו והסביר לו קצת את מי אנחנו פוגשים?? בכל מקרה לא צריך לשפוט אותו כרגע ולתת לו להתאקלם מעבר ל10 משחקים.
  4. אני חושב שמעבר למערך דן מאוד מאוד מתאים למשחק לחץ בחצי היריבה, בזה הוא ברמה הכי גבוהה שיש. היו לו הערב כמה חילוצי כדור (שכמובן נשרקו חלקם כעבירה שלא הייתה) שהזכירו לי את דן של איביץ' בעונה הראשונה.
  5. יש פס שלשול שהוא השאיר על הקו
  6. אין מילים, משחק מושלם ונוקאאוט מושלם כמו שרק חולמים שיהיה. שזהבי איתנו הכל אפשרי, איזה ווינר ואיזה יכולת טופ-קלאס, בשבילו בעיטה מחוץ לרחבה זה כמו לבעוט מול שער ריק. לא אשקר חטאתי וצעקתי יש עוד לפני שהכדור נחת בחיבורים.
  7. אני מקווה שאוסקר לא ישתכנע ללכת לרד בול עכשיו, אין ספק שהם ירצו אותו גם בקיץ וגם עשרות מועדונים אחרים. בכל מקרה המחליף שלו זה פארפה, להביא את כנעאן כמחליף לפארפה זה רעיון לא רע בכלל.
  8. אני מאמין שאוסקר מעדיף גם לעבור בקיץ אבל מניח שהוא מקבל עכשיו מלא הצעות מפתות.. במקום להתעסק בכמה ואיך צריך לתמוך בכל הכוח באוסקר ולשכנע אותו להישאר פה עד הקיץ.
  9. כבר לא מנסים להסתיר שזה מכור, מעניין עוד כמה שנים הביזיון הזה ייחשף
  10. יצחקי גם אשם בהתרסקות המטוס בנפאל.
  11. מה זה הלוזריות פה? אנחנו נילחם עד השנייה האחרונה ולא נגמר שום דבר. 8, 4, 17 הפרש זה לא משנה, כל משחק צריך לבוא ולעשות את העבודה
  12. שלא יבלבל את המוח על ליגה חזקה והתקדמות, הלך כדי לרפד את הכיס. חשבתי שהוא ג'נטלמן אחרי כל הסיפורים מהקדנציה הראשונה, לצערי לפעמים מקבלים תזכורות שכדורגל זה ביזנס.
  13. ברור, אתה צודק ואני גם חושב ככה.. פשוט זאת הייתה התייחסות לאיביץ' בקדנציה הנוכחית ולעובדה שבסופו של דבר הוא קצת איכזב ב2 משחקים חשובים, לא אהבתי שהוא ביקש לעזוב וברור שהייתי רוצה שהוא ימשיך לנווט את מכבי אבל אם זה המצב ולאור האכזבה המסוימת בניהול משחקים מסוימים אני יכול להבין למה לא מחזיקים אותו בכוח.
  14. מבחינתי מדובר באכזבה גדולה כי יש סגל מעולה שהוכיח את עצמו עם הצגות גדולות ובמשחקים מול חיפה ובאר שבע פשוט לא הופענו בשום צורה, גם להפסיד יש דרך ובשני המשחקים האלה היינו כלום ושום דבר והיריבות לא הציגו משחק יוצא דופן.. לי אישית הייתה אכזבה גדולה כי כבר האמנתי שעם איביץ' והסגל שכולל הרבה כוכבים שכל מאמן חולם עליהם לא נביט לאחור, ציפיתי שבמינימום נשחק כדורגל מול היריבות הישירות שלנו לתואר, גם זה לא קרה.
  15. היה פה נסיון נחמד לסיבוב שני אבל כנראה שאין הצדקה "להתאבד" על איביץ' איביץ' לא חזר לפה בלב שלם, אני חושב שזה די ברור, גם במכבי ידעו את זה ולכן הוא קיבל תנאים שמעט מאוד מאמנים קיבלו. אחרי סיבוב אחד וקצת בסופו של דבר מול היריבות שלנו כשלנו בגדול ועם סגל כזה מוכשר מדובר באכזבה גדולה. איביץ' מאמן מעולה, אחד הטובים שהיו פה אך נראה שמתקשה לנהל סגל עתיר כשרון. בסופו של דבר אף אחד לא גדול מהמועדון ואם איביץ' לא מעוניין להישאר פה אין טעם להחזיק אותו בכוח, מי שמגיע למכבי צריך להרגיש מבורך. במכבי משדרים עסקים כרגיל לא סתם, לכל אחד יש תחליף ואני בטוח שיגיע מאמן טוב.
  16. מה אומרים על טימור קצבאיה? הייתי מהמר שהוא המאמן הבא
  17. לא יודע אם זה נכון אבל השמועות אומרות שמכבי לא סתם לא עומדת בדרכו של איביץ', יש שם משהו
  18. באסה שנבחרות של כדורגל טוב עפו לנבחרות של כדורגל משעמם ובונקריסטי, מבאס שאחרי המונדיאל הסביר ברוסיה קיבלנו מונדיאל מבאס עוד יותר בקטאר. זכייה של מרוקו / קרואטיה תהיה מביכה מאוד עבור כולם, למרות הפסטיבל מקווה שארגנטינה תזכה ולא הצרפתים.
  19. חידת המחצית - כמה פעמים נשמעו מילים עם השורש ר.ק.ד במהלך המחצית הראשונה? בין הזוכים יוגרל עמיחי שפיגלר. איזה שידור מאוס
  20. טוב אז פוית'רס נפצע ונראה שמכבי מחפשת שחקן לעמדה 4. מה הסיכוי שזה לא יהיה בנדר?
  21. וואלה אתמול פעם ראשונה שהרגשתי שלקטש יש סיכוי להצליח פה, ניהל את המשחק טוב מאוד ולשם שינוי הרגיש את השחקנים וקיבל החלטות טובות ברבע הרביעי במאני טיים, כשמגיע אז מגיע.
  22. הלוואי, אבל אם מביאים שחקן אני חושב שיותר דחוף יהיה 4 ברמה ולא עוד סנטר
  23. במשחקים האחרונים גם אור לא היה בתאים איפה שנכנסתי לפחות
  24. המשחק הזה קבע מבחינתי כי שניהם לא פוגעים כבר תקופה. הם מגיעים למצבים אבל מה שקובע זה הכדור שברשת, בסוף יש שם בעיה כרגע.. אני רואה את זה דווקא אחרת, כשיש חלוץ אחד על המגרש זה אומר 2 דברים - אחד זה שהוא השחקן המרכזי והיחיד שהכדורים יגיעו אליו ושתיים שיהיה קשר נוסף ושחקן נוסף שיוכל להזין אותו.. ברור ששניהם יכולים לשחק יחד אך בהינתן המצב הקיים לדעתי כדאי לחזור לשחק עם חלוץ אחד כרגע ולנסות להחזיר אותם לכושר הבקעה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.