Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by משה פרימו

1. כיף גדול, יאללה שיעשו אותנו שמחים בפלייאוף. מקווה שבראון יהיה כשיר, סופר משמעותי. דבר אחד בטוח, קטש הבטיח את מקומו בעונה הבאה ובצדק
  2. הרגיש כאילו מכבי שיחקו בהילוך שני ושבעיקר דאגו שלא להפסיד מעל 2 הפרש...האמת שאני ממש בסדר עם זה, הפסד שיכול לאפס את הקבוצה לקראת הפלייאוף.
  3. מאמן עם שיטה שמתאימה לבני יהודה, הביתה. לצערי איבדתי כל תקווה שבהנהלה מבינים שצריך למצוא מאמן לעונה הבאה, בסופו של דבר ממש לא מזמן הם אלו שבחרו בו והחליטו שהוא מתאים למועדון... שיהיה לנו בהצלחה, אולי מינוי מנכ"ל זר מוצלח עם הבנה בכדורגל יוכל לעשות פה קצת סדר
  4. אני כבר לא שואל אם כי העונה זה פשוט שובר שיאים חדשים ואפילו לא מנסים להסתיר, ידו המסריחה של הנשיא בכל וזאת האמת. הקלות שבה השופטים פשוט נותנים לחיפה מתנות פעם אחר פעם כבר הרבה מעבר להזויה, מה שמפתיע מבחינתי זה שעדיין הם רואים בנו איום ודאגו למעטפה שמנה גם במשחק שלנו אתמול, לצערם זה לא עזר להם אני שואל מתי כל הדבר הזה שנקרא כדורגל ישראלי ייחשף ונזכה לסדרה בנטפליקס.
  5. איך יש פה פחות הודעות אחרי ניצחון? עוד משחק מצוין של מכבי, קטש ניהל מצוין את המשחק והרוטציות. קצת מוקדם לחגוג אבל לפחות מתחיל להתחבר פה שלד לא רע בכלל.
  6. שיביאו את זלאטקו זחוביץ' כמנהל מקצועי, גם מכיר את הכדורגל הישראלי
  7. הלוואי ויצחקי היה הבעיה, הוא רק חלק ממנה. עד שמיץ' לא בא לעשות פה סדר כלום לא ישתנה.
  8. אין שיטה, אין דרך, אין כלום. היציאה הפתאומית של פיבן קדימה שמסביבו אף אחד ושל לוקאסן מספר פעמים רק חיזקו את זה מבחינתי.
  9. בסוף מגרש זה מקום שבאים להוציא הרבה אגרסיות, הבוז הזה בוודאי היה מאכזב אבל יכול להבין את מי ששרק
  10. ממשחק למשחק די ברור שהפילוסופיה שלו לא מתאימה למכבי...חייב להמציא את עצמו מחדש או שניפרד יפה בסוף העונה
  11. חלוץ מצוין בתקופה קצת פחות טובה, שער אחד קטן והוא חוזר לעצמו.. עצם זה שהוא הגיע להרבה החמצות ולמעשה להרבה מצבים מראה כמה הוא איכותי וחשוב למכבי.
  12. קשה להיות אופטימי לקראת מחר אבל עדיין מאמין בקבוצה איכשהו...ניצחון ואולי נוכל לצאת לדרך חדשה
  13. מדהים איך מעונה של חזרה של זהבי, איביץ' ושחקנים כמו פארפה ואוסקר והליגיונרים שחזרו אנחנו עשויים להגיע למצב של אחת העונות הגרועות בעשור האחרון אם המצב לא יישתפר...דיכאון
  14. מסכים שהוא בעיה אבל בגלל שהמערכת במכבי ידועה לכולם לא נצליח למצוא מחליף או מאמן שייצב את המערכת ויכסה את כל הבעיות, הייתי משאיר את קראנקה עד סוף העונה ומה שיהיה יהיה.
  15. אולי חוכמה בדיעבד אבל אני חושב שמיץ' היה צריך להיות כאן אחרי עזיבה של מאמן באמצע עונה בלי סיבה מוצדקת ואחרי עזיבה של השחקן הכי טוב ומוכשר בסגל...רק בשביל האמירה אני כאן דבר קטן שיכל לתת שקט, נראה שאחרי שהאנרגיה מהשינויים ירדה נראה שיש השפעה חזקה ויהיה לא פשוט להתאושש...מקווה שאתבדה
  16. לא יודע מאיפה להתחיל...יש כל כך הרבה אשמים במצב שמכבי הגיעה אליו
  17. אמנם כבר התרגלתי למאניה דפרסיה פה אבל עדיין הביקורת כלפי קראנקה קצת מוגזמת לדעתי...נכון טעה בשני המשחקים האחרונים אבל מי שופט מאמן חדש אחרי חודש. מה עם האחריות של השחקנים? רק נגד חיפה ראינו כמה הם היו נחושים לנצח, איפה זה היה בדרבי? איפה זה היה היום? תבינו, גם עם איביץ' היו לנו משחקים כאלו שהתחלנו בלי חשק, הבעיה במכבי היא כנראה קצת יותר ממאמן כזה או אחר
  18. כל הקטע עם הפציעה שלו כביכול היה ממש מוזר, אם אתה פצוע מה אתה מתעקש על בעיטה מרחוק?
  19. אפשר לצחוק אבל נגד בונקר אתה צריך את כל השחקנים היצירתיים שלך על הספסל..דן ביטון היה בסדר גמור נגד פתח תקווה ויכל לעלות לכמה דקות היום, כנל אילייה שאם נכלל בסגל המורחב כנראה שיכל לעלות לרבע שעה ולעזור. בסוף נתקעת עם שחקנים שלא יוצרים מספיק אפילו נגד 10 שחקנים.
  20. כמו שלא הכתרתי אותו אחרי חיפה אני לא מעלה אותו על הגרדום היום. נכון עשה טעויות כמו להשאיר את איליה ודן ביטון מחוץ לסגל למרות שיכלו לעזור נגד בונקר של סכנין. אבל עשה סהכ חילופים בסדר והגענו למצבים של 100% שאיכשהו הצלחנו לפספס פעם אחר פעם. מה שכן מעניין אותי מי בצוות שלו אחראי על ההכנה למשחק הגד הפועל וסכנין, הכנה רעה מאוד, איך אף אחד במערכת של מכבי לא הכין אותו והסביר לו קצת את מי אנחנו פוגשים?? בכל מקרה לא צריך לשפוט אותו כרגע ולתת לו להתאקלם מעבר ל10 משחקים.
  21. אני חושב שמעבר למערך דן מאוד מאוד מתאים למשחק לחץ בחצי היריבה, בזה הוא ברמה הכי גבוהה שיש. היו לו הערב כמה חילוצי כדור (שכמובן נשרקו חלקם כעבירה שלא הייתה) שהזכירו לי את דן של איביץ' בעונה הראשונה.
  22. יש פס שלשול שהוא השאיר על הקו
  23. אין מילים, משחק מושלם ונוקאאוט מושלם כמו שרק חולמים שיהיה. שזהבי איתנו הכל אפשרי, איזה ווינר ואיזה יכולת טופ-קלאס, בשבילו בעיטה מחוץ לרחבה זה כמו לבעוט מול שער ריק. לא אשקר חטאתי וצעקתי יש עוד לפני שהכדור נחת בחיבורים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.