Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by משה פרימו

1. לשפוט שחקנים חדשים שמגיעים באמצע עונה, מתאמנים אימון וחצי ומשחקים באחד ממשחקי החוץ הכי קשים ביורוליג זה לא רציני. לא משנה מי השחקנים.
  2. שופטים נאצים בני שרמוטות החוק אומר בבירור שאם יש ספק אז נשארים עם ההחלטה המקורית ובכל זאת שינו את ההחלטה ונתנו לזליגירס את הכדור. בלתי אפשרי לנצח משחק עם הקבוצה בהרכב שני ועם שופטים שעוזרים להם. צריך לזיין אותם פה.
  3. ג'קסון ינחת הערב באזור 23. לגבי ריינולדס- אם יגיע בכושר שהיה בעונה שעברה בזניט אז יהיה הפתעה נעימה.
  4. זה שהוא נתן צ'אנס לשחקנים שלא קיבלו עד עכשיו דקות סבבה מבחינתי,דיברתי באופן כללי על התגובה שלו לנעשה במגרש באופן כללי ולא רק במשחק הזה. קשה שלא להשוות אותו לסוזה אך בשונה ממנו הוא לא עושה שינויים טקטיים שיכולים להפוך משחקים.
  5. אוהב את איביץ' ואת מה שהוא עושה אבל לצערי רוב הזמן הוא סומך על השחקנים (שזה בסדר גמור) ולא עושה שינוי טקטי.. במשחקי נוק אאוט משלמים את המחיר על האי תגובה שלו. מאמין שזה רק יהפוך אותו למאמן טוב יותר וסומך עליו שידע איך להרים את הקבוצה לקראת בני יהודה.
  6. המסקנות שלי מהמשחק זה שטננבאום,טיבי,ז'איר וגלזר הם הסיבה להצלחה הגדולה בליגה עד כה.. כשהם בחוץ אנחנו נספוג. הקישור של מכבי השנה מבחינה התקפית הוא החלש ביותר בשנים האחרונות שאני זוכר, אם עד עכשיו היה ספק מסויים אז היום היה השיא מבחינתי שקבוצת אמצע טבלה בלאומית עושה לנו בית ספר באמצע. לא אופתע אם לא יהיו שינויים בינואר אבל אתאכזב מאוד כי הקבוצה הזאת זקוקה ל2 קשרים בדחיפות (פרץ יכול להיות אחד מהם אם יחזור בקרוב).
  7. מסכים אבל כרגע אין לנו תחליף כשברסקי/ריקן על הספסל....חייבים חיזוק בינואר לקישור
  8. הקישור של אום אל פאחם זימבר את הקישור שלנו, זה כבר לא קשור לרביעיית ההגנה. לא יודע מה קרה לקבוצה, יש כמה שחקנים שבראשם מיכה שנראים כאילו עושים סבוטאז'. אני לא מאלה שממהרים לשחרר שחקנים אבל יאניוטיס פשוט סתם תופס מקום של זר,חייבים שחקן בקישור ושמיכה לא יראה דשא מצידי עד סוף העונה.
  9. לקחת מהמשחק רק את הניצחון ואת הרבע השלישי,כמה נתונים מעניינים: מכבי מפסידה בריבאונד 37:29,ועדייו מנצחת בדו ספרתי בחוץ. מכבי מסרה 22 אסיסטים וחטפה 10 פעמים. ווילבקין בפחות משבוע מוסר ב2 משחקים יחד 14 אסיסטים. זוסמן הראה כמה פוטנציאל יש לו עם 9 נק', 4 רב', 5 אס' ו4 חטיפות.
  10. לא יודע אם מישהו ציין אבל סידי היה נסבל לשם שינוי,נראה שמישהו העביר לו מסרים.
  11. צ'יקו ויוני היו חסרים מאוד נגד נתניה והיום. כמובן שיש אכזבה מכמה שחקנים היום אבל צריך לומר את האמת תורג'מן עשה עבודה טובה אצלם בעמידה מולנו על המגרש ולעומתו איביץ' ניסה להגיב לזה וסמך על החילופים שיעשו את העבודה,מה שלא עבד.. מכבי זקוקה נואשות לשחקן יצירתי בקישור ההתקפי,ולחזרת החלוצים הפותחים להרכב, אם יש אפשרות להביא חלוץ טוב אז כמובן שעדיף להתחזק גם בעמדה הזאת. אני אופטימי מדי לא יהיה רכש בכלל.
  12. וואו וואו וואו. לעצור את צסקא על 28 נקודות במחצית השנייה זה פשוט פסיכי,יש כאן קבוצה של פייטרים. ההנהלה עכשיו צריכה לעשות הכל כדי להביא גארד רציני שיוריד מווילבקין את העומס.
  13. מן הסתם אין למכבי אפשרות להביא שחקני על עם חוזים.. לגבי ג'ונס יצא לי לראות קצת קטעים שלו, 1.88 על 91 קילו של שרירים, בנוי טוב. זריז מאוד- בקטע הזה הזכיר לי את ג'ונדי בנוסף יש לו לאורך כל הקריירה ממוצע שקרוב ל2 חטיפות בכל עונה ששיחק עד כה. גם נבחר במכללות לחמישיית שחקני ההגנה הטובים ביותר לשנת 2015.
  14. פייר ג'קסון אם היה מסוגל לשמור היה שחקן שאפשר לדבר עליו, בהנחה שמכבי באמת רצו להביא את כריס ג'ונס אז הכיוון הוא ברור- גארד שיודע גם לשמור טוב, יכול להיות שמכאן הספקות על אניס- שנחשב שומר טוב אך הוא אחרי פציעה בכל זאת והאינטנסיביות ביורוליג היא גדולה בהרבה מליגת הפיתוח.. אני הייתי לוקח אותו בכל זאת, אין אופציות טובות יותר בשוק..
  15. עטר הצליח ב20 דקות להראות למה הוא לא נספר על ידי איביץ', האובר חרמנות של הקהל לראות אותו משחק לא ממש עוזרת לו וגם מכניסה אותו לאובר מוטיבציה ולחץ מיותר.. לגבי ההרכב הפותח חושב שאיביץ' טעה בספסול של 2 המגנים הפותחים,אחד מהם היה צריך לפתוח. היום גם ראינו כמה חסר למכבי קשר התקפי ויצירתי שיוצר לאחרים,מיכה בתקופה לא טובה,גולסה לא מורגש התקפית ב2 המשחקים האחרונים...הפציעות של ניקוליץ',שברור שלא באשמתו, דפקו אותנו לגמרי... הייתי משאיל אותו בינואר אם הוא לא חוזר להתאמן מחר ומעלה את גויאגון מהנוער, לדעתי הוא מספיק טוב כמחליף.
  16. מהטוויטר- שחקן בן 15 הגיע למבחנים במכבי. לפי מה שהצלחתי להבין הוא מטוגו. לא בקיא לגמרי בחוקים אבל ממה שאני זוכר מותר רק זר אחד בנוער והוא חייב להיות מעל גיל 18,לא? נניח שהגיל הוא טעות והוא מעל 18, מה זה אומר לגבי גויאגון? יעבור ללאומית או שאולי מכבי יפתיעו? מקור: https://m.icilome.com/?idnews=878859
  17. אולי טיילר אניס? שיחק כבר 9 משחקים בליגת הפיתוח ועושה רושם שנכנס לכושר... לא ייאמן איזה מזל רע לאבד 2 שחקנים חשובים לתקופה ממושכת,הכי כואב על דיברתולומאו שסוף סוף פרץ ועכשיו גמר את העונה.. ההנהלה חייבת הפעם להחתים רכז אחרת העונה תלך לפח.
  18. ציטוא מאתר ערוץ הספורט, אהבתי. איזה נוקאאוט של מכבי,איזה כיף צריך עכשיו לקחת את האנרגיות הטובות האלה ולזיין את הליגה במשחקים הקרובים,יאללה מכבי
  19. החלוץ מטרה היחיד כרגע בסגל הוא שכטר שהעונה הבקיע כשהוא עולה מהספסל,יכול להבין למה איביץ בחר לפתוח עם שוינפלד שיכול לעייף מאוד את הבלמים שלהם ואז ברגע הנכון הוא יכניס את שכטר וגולסה בתקווה שהכל יתחבר כמתוכנן.
  20. במקום לבוא ולזיין אותם נגררים עם החבורת קוקסינלים מירושלים למשחק צמוד,אנחנו פאקינג בבית שלנו נותנים להם להרגיש בנוח. איך אני שונא את המזדיינים האלה כמו ביתר בכדורגל מתאבדים נגדנו,כל שחקן פתאום נהיה לברון. לספוג נגדם 92 בבית זה שיא הבושה,שהשחקנים יחשבו על זה טוב וישתעוררו על עצמם מהר לקראת וילרבאן בחמישי,היורוליג הרבה יותר חשוב.
  21. אגב היה קטע מעניין במשחק נגד מילאנו ששמתי לב אליו אבל חשבתי שטעיתי,בשלב מסוים זכרתי שווילבקין צבר 19 נקודות ואחרי עוד שלשה שלו הוא היה אמר להגיע ל22 אך זה קרה רק אחרי השלשה הבאה..אז מה קרה? כזכור ווילבקין משחק עם גופייה מספר 1 ודורסי עם גופייה מספר 11, פשוט התבלבלו ביניהם ברישום הסל. באתר היורוליג אכן תיקנו את העניין וסקוטי סיים את המשחק עם 28 נקודות ולא 25 ו7/11 לשלוש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.