Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Recent Profile Visitors

609 profile views
  1. סבבה מבין ומקבל אבל חושב שאם הוא ימשיך ביכולת הנוכחית יש לו מקום בסגל, לא הייתי פוסל מהר כל כך..
  2. העיקר הניצחון, בפתיחה זה היה נראה כמו אסופת שחקנים (וגם הקהל) שעוד מרוסקים לגמרי מההפסד... ג'ראלדש ממש חסר בטחון כרגע אבל מצד שני לא הייתי רוצה לראות גם את קנדיל בכושר הנוכחי שלו.. שמיר וגלזר נראים סבבה ביחד, עוד גרזן איתם ויהיה אפשר לחזור למשחק הלחץ הרצחני שמלאדן מנסה להנחיל
  3. הוא לא נראה טוב רק כי הוא נותן את הלב... כדי לחלץ כדורים ולהילחם צריך רצון וזה לגמרי בא מהמקום הזה אבל לעומת זאת היכולת הדינמית והטכנית שלו זה כבר כישרון שאי אפשר להתעלם ממנו, ראית את המספרת שלו היום? יש עוד קשר במכבי שמסוגל לעשות את זה? באמת לא יודע על איזה אייקיו כדורגל נמוך אתה מדבר אז אשמח שתסביר
  4. אז אחרי שהם הכשירו לנו שחקנים לבוגרת עכשיו גם מאמן? אהבתי
  5. לחצנו והיינו אינטנסיביים במחצית הראשונה ואם לא הוא אני בטוח שהיינו גומרים סיפור ומובילים עם 3-4 אפס, בפועל כל חטיפת כדור משמעותית הוא שרק לפאול והוציא צהוב לכל שחקן משמעותי בקישור ובהגנה וסירס אותנו לחלוטין, הכין לחיפה את התשתית יופי יופי.
  6. הרננדז ממזמן לא צריך להיות פה ואחרי היום גם ג'ראלדש. לא חושב שצריך מהפכה אבל כן חסרים 2-3 שחקנים משמעותיים בהגנה ובקישור. כשהקישור יהיה חזק נחזור למה שהיינו
  7. מאכזב אבל לפחות יש מאמן שנראה שיש לו דרך מסוימת שבה הוא מאמין וכרגע אין שחקנים שמתאימים כל כך לזה.. האינטנסיביות של מכבי במחצית הראשונה הייתה מדהימה, שמיר וגלזר לחצו כל הזמן ועשו עבודה של 4 שחקנים. אני כן חושב שאחרי הפציעה של בלטקסה הוא לא היה צריך להכניס את ג'ראלדש ופה הוא טעה, ייתכן שהיינו מנצחים אם היה נכנס שחקן אחר.
  8. הייתי מנצל את העוצמות של סתכלו לי בעיניים ומשנה בהתחלה לאור/עומר אצילי על הזין
  9. פריצה עשה בית ספר לבלמים של חיפה במשחק הקודם, לדעתי זה גם המפתח לניצחון - לנצל את השטחים שמתפנים לידו עם שחקנים חדים מול השער, מי שאני יכול לחשוב עליו זה קניקובסקי (כן למרות שהוא בלי שער ליגה) שייכנס לאמצע וקוואס מצד שני כנל..(כבר הוכיח שמול השער הוא לא רע) בקישור הייתי שם את גולסה כקשר 50:50 ומתחתיו גלזר ושמיר כאשר האחרון עולה ומשתתף בחלק ההתקפי גם. בהגנה ג'ראלדש-נחמיאס-ייני-סאבוריט. במשחק כזה לדעתי אין טעם לפתוח עם 5 בהגנה, כנראה שנחטוף שער אחד גם ככה (יש התקפה מעולה לזבלים) ומה שחשוב זה כמה נצליח להבקיע.. יאללה מכבי!
  10. אכן מיובש ולפי השמועות סלטיק רוצה למכור...מעניין אם דודו יסדר לנו גם אותו
  11. העוצמה של מכבי צריכה לבוא מהקישור, שם נחלשנו משמעותית...הייתי מביא את איסמאילה סורו בהשאלה עם אופציה לרכישה
  12. רז הקיר זה עוד עיתונאי שמחפש רק צהוב, לא מאמין לאף חירטוט שלו דיבורים של שחקנים על קשיי שפה של המאמן ותקשורת מוזרה כבר היו בגלוי, להפוך עובדה כזאת לליכלוך זאת עבודה עיתונאית מחכה לתמונה של הקיר
  13. הבנאדם רק פוטר והדבר הראשון שהוא חושב לעשות זה לרוץ לתקשורת ולעשות רעש, אפשר להבין לבד למה פיטרו אותו...
  14. שכחת את גבי.. קשה להסיק מסקנות ממשחק מול יריבה כזאת אבל אם זה מרמז קצת על השיטה של מלאדן אז כבר אפשר לראות 2 דברים חיוביים: גבי משחק באמצע שחקני הכנף נעים למרכז הרחבה והמגנים משחקים על הקו, פריחתו המחודשת של סאבוריט בקרוב?
  15. יאניס קיבל הרבה יותר קרדיט מקודמיו בתפקיד, לא אתפלא אם המשחק מול אנדולו יקבע את עתידו במועדון. עוד משחק שלא נהיה בכיוון וכנראה שהפרידה תהיה בלתי נמנעת... אגב המשחק יורוליג הראשון שלו במכבי היה נגד אנדולו מקווה שלא גם האחרון...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.