Jump to content

Banz

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Banz

1. תחשוב מה האינטרס של מכבי פה לזרז את המכירה? לדעתי מבחינת מכבי אין בעיה להמשיך בלוח הזמנים הנוכחי, זה לא שיהיו יותר מנויים אם המכירה תפתח מוקדם יותר, אלא אם אני מפספס פה משהו
  2. מספיק אחד שלא עונה או עדיין מתלבט כדי לעכב הכל
  3. התבוסתנות שלך לא מתאימה לאוהד מכבי, אולי כדאי לך להחליף קבוצה
  4. אל תשכחו שאנחנו ביולי-אוגוסט ויש מלא אנשים בחופשות, מכבי חייבים לתת טווח זמן נורמלי למחדשים כן אפשר לחדש עבור כולם ביחד לא אי אפשר לפצל תשלום כדי לשלם בנפרד תתחבר לכל מנוי בנפרד ותחדש
  5. הארנק של מכבי הכי פשוט שיש, זה נראה יותר כמו הכיסוי מנוי שהיו נותנים פעם, שני תאים שקופים עור שחור דק מבחוץ ולוגו מכבי מוטבע עליו אם יש לך יותר משני כרטיסים מגנטים זה כבר לא נוח לדעתי
  6. איביץ׳ חושב אחרת (לגבי עטר, לא יודע מה דעתו לגבי הנושא)
  7. בוודאות בחידוש פרונטלי מקבלים את הערכה על המקום (חבר שלח תמונה), אין לי מושג אם אפשר לקבוע תור רק בשביל זה...
  8. הבנתי שבחידוש הפרונטלי מקבלים את הערכה במקום
  9. זה מה שקיבלתי בסמס: מנויי שער 8 מעונת 15/16 שהיו מנויים בעונה האחרונה זכאים לקדימות לרכישה לשער 8, לכל הפרטים: https://www.maccabi-tlv.co.il/187527-2/
  10. קיבלתי סמס שמכבי שומרים מקומות למנויי 8 איפה ניסו?
  11. מכבי הפילו לי את הלב עם המייל ששלחו היום מקבל פוש לטלפון, מייל ממכבי עם כותרת "אין באפשרותך לחדש את המנוי", רק שנכנסתי ראיתי את המשך הכותרת "בלי לפתוח את המדריך המלא לרכישת מנוי" ושזה פרסומת לאיך לחדש את המנוי...
  12. ממש לא אחי להערכתי ביום ראשון שיפתח חידוש המנויים לשאר השערים תוכל לחדש לכל שער שתרצה על בסיס כל הקודם זוכה הבעיה שלך היא עם המקום הספציפי שהיה לך ב8? אם כן יום ראשון על הבוקר תתחבר ללאן תכין קפה ומאפרה ותרפרש עד המוות כדי לתפוס את הכיסא/ות שאתה רוצה מצטער אבל אני לא חושב שאי שמירת המקום ב8 היא 'בזיון' כל עוד נותנים לך לבחור לאן לחדש כולל 8 (אגב גם הייתי מנוי ב8 במיקום יחסית סבבה)
  13. אז למה להגיד "הפלו בצורה מגעילה" שכלום עדיין לא ידוע? זה מזכיר את אלה שמשתמשים פה במילה בזיון בלי קשר חכו עם זה לפרסומים הרשמיים, אני לא רואה סיבה שמי שישב ב8 והיה מנוי 3 שנים בנתניה לא יוכל לחדש פחות או יותר לאותו אזור ב8, הרי היציע גדל
  14. לא, ברגע שיש לך מנוי אז יש לך משתמש בלאן שמקושר אליו, יכול להיות שהוא רשום על מייל אחר או סתם על מייל גנרי אם אף פעם לא התחברת אליו, אבל זה החשבון שאתה צריך להתחבר אליו אתה מקבל סמסים מלאן וממכבי על נושאים שקשורים למנוי? אם כן זה אומר שהטלפון שלך מעודכן בחשבון בלאן שמקושר למנוי, תחפש סמס ששלחו לאיפוס סיסמה לכל המשתמשים (נראה לי לפני איזה שנתיים)
  15. החשבון שאתה מתחבר אליו כנראה לא מקושר למנוי התחברת בעבר עם מספר מנוי?
  16. ניסית להכניס רק מספר מנוי בלי האותיות שלפניו?
  17. האלבום של עופר מעולה, אני אישית בכלל מת על המוזיקה שלו מאז ששמעתי את indoor פעם ראשונה והמשיך עם כל הגילגולים האחרים שלו pigs in space, oforia וכו' עדיין הכי מרגש אותי לראות אותו עם אבי אלגרנטי על הבמה (נוסטלגיה וזה)
  18. המכירה נפתחת ב7, בטח קצת לפני יוציאו סמסים עם קוד
  19. אם כתוב לך לפני הקוד "למימוש מתנת ההצטרפות" אז זה קוד למועדון אגב אני עשיתי אתמול את האשראי, קיבלתי קוד ועשיתי פוראבר אבל עדיין לא קיבלתי קוד לכרטיס למשחק
  20. שינית לי את החיים עכשיו בטלפון אני תמיד בודק כמה עמודים יש לנושא כדי לערוך את הלינק בדיוק לעמוד האחרון...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.