Jump to content

Banz

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Banz

1. אתה צודק, מהאתר של חיפה: יציע 10-11 מבוגר- 104 ₪ נוער (עד גיל 18), חייל, אישה- 55 ₪ *אין כרטיסי סטודנט יציע 13 מחיר אחיד- 125 ש"ח יציע 13 - תא כסף (שורות 1-5) מחיר אחיד- 245 ש"ח
  2. הפסקתי להקשיב אחרי 2 וחצי דקות... הוא פשוט מתגונן בתשובות שלו ולא מתייחס לבעיות עצמן דוחפים את כולם לעבוד דרך האינטרנט ולתת כלים וירטואלים שלאוהדים יהיה נוח לשחזר סיסמה וכו בשרות עצמי, כל הכבוד, אבל למה לדחוף עמלה הזויה על השרותים האלה בזמן שלעסק עצמו זה חוסך כסף? אין אף אחד בכנסת שזה מעניין אותו ויוביל חקיקה בנושא, למכבי כנראה שלא אכפת כי הם בכלל לא מתייחסים למחיר העמלה, ואנחנו בינתיים לקוחות שבויים שמשלמים 11 שקלים עמלה כל משחק חוץ כדי שלא נצטרך לנסוע לאמצע תל אביב לקנות כרטיס באזור הכי פקוק ונטול חניה בארץ / לא נעמוד שעות בתור בקופות ביום המשחק. 2019-2020, הכל דיגיטלי וממוחשב, ואנחנו משלמים עמלה על משהו שאמור להיות ברירת מחדל בטכנולוגיה של היום... את העמלות צריך לחייב את מי שבא לקנות בלאן או בקופות וגורם להם להחזיק עובדים בשכר, לא את אלה שקונים אונליין
  3. זה שיש שתי עמלות על קניית הכרטיס זה פשוט טימטום, אם אתה קונה בדלפק אז יש עבודה של הנציג הפרונטאלי פלוס עלות סליקת האשראי שלך, מדפיסים לך כרטיס במקום וגובים על כל התענוג הזה 6 שקלים אם אתה קונה באינטרנט אתה חוסך את העבודה של הנציג הפרונטאלי, מקטין תור פוטנציאלי בדלפק, מערכת שכבר קיימת ומשלמים עליה בכל מקרה סולקת לך את האשראי (עלות סליקה אותו דבר כמו במקרה הקודם) ואתה מקבל קובץ במייל להדפסה ביתית, על זה גובים ממך 11 שקל, איפה ההגיון??? סבבה שלמערכת "שרות עצמי" יש תמחור לפי כמות בקשות וכמות מיילים שנשלחים אבל בחייאת אין סיכוי שזו עלות כפולה מזו של הנציג הפרונטאלי, אין שום סיבה בעולם לשלם 11 שקלים עמלה על כרטיס שעולה 60 שקלים
  4. איילון דרום מהשלום ופונה בקיבוץ גלויות, חונה בכניסה לחניון מול ג׳ינה, כל הדרך לבלומפילד פקקים מטורפים ורמזורים אדומים הדרך חזרה לקחה לי 19 דקות כולל הפקקים
  5. תשמעו אני גם עם קטנוע, גר בגבעתיים לנתניה היה לוקח לי 25 דקות , לבלומפילד לוקח לי גם 25 דקות, הזוי
  6. אני אוהב להגיע למשחקי חוץ באשדוד, גם למגרש באשקלון אהבתי ללכת ואפילו ללויטה יש משהו נוסטלגי במגרשים פח האלה שאין במגרשים החדשים, אפילו אם מטפטף עליך גשם מהבטון בלויטה או שאתה נתקע בפקק בחניון ביציאה מאשדוד עדיין מדי פעם כיף לשבור שיגרה ולי זה בעיקר מעלה זכרונות מסכים עם אלה שאמרו פה שזה פוגע ברמה של הכדורגל אבל בחייאת רבאק אתם משווים לי את הליגה השנייה באנגליה לליגת העל? אנחנו לא ברמה הזאת יש פה בקושי 4 קבוצות שאפשר לראות משחק שלם שלהם בלי להירדם
  7. בשנים האחרונות יש בגואה המון תיירות פנים של הודים שבאים למסיבות, גם באוף סיזן, ההילטופ לוקחים כסף בכניסה (סכומים גבוהים מאד יחסית להודו) וקורעים במחירים בבר אז מבחינתם כל עוד יש מי שישלם (הודים בעיקר) הם יעשו מסיבות... מבאס קצת מה שנהיה מהסצנה בגואה, אבל עדיין שההילטופ מלא ויש ליינאפ טוב האוירה חשמל
  8. יש כרטיסים שם עכשיו חבר אסף בשבילי לפני שעה בערך, הוא אומר שהוא הגיע בדיוק שהגיעו הכרטיסים
  9. לגבי השנקרה, מה הקטע שהפקות טועות בפרטים בליינאפ? לכתוב שקוסמוזיס מספרד? GMS מישראל? אף אחד לא בודק את זה לפני הפרסום?
  10. פעם קודמת שם הייתה הדפסה ביתית וסרקו עם מכשיר בכניסה לא?
  11. זה לא קשור להחלטה של הקבוצה לדעתי, החלטה של קצין משטרה שמנהל את האירוע
  12. בטלויזיה ראו את זה ממש טוב, ליאני "מרגיע" את יונתן עם שפת גוף של "אל תדאג ראיתי שהוא אשם ולא אתה", באותו רגע הבנתי שהוא מרדים אותו והולך לזיין גם את יונתן, אחרי 10 שניות צהוב לשניהם... יונתן יצא חמור שאחרי זה רץ לכיוון השוער ובירך אותו עם יד על הפה, אם היה שולט בעצמו אני לא חושב שהיה יוצא בחילוף ליאני עם סוג של שיגעון גדלות במשחק הזה, הרבה פוזה וניפנופי ידיים בזמן שהיכולת המקצועית שלו כשופט הייתה נמוכה מאד אתמול
  13. מוזל רגיל מראה שנגמר מוזל פוראבר עדיין יש
  14. תקשיבו לקצב של התופים ותשירו לפיו, אל תמהרו מדי תנו לאנשי גדר ול11 להוביל את השירים ואז הכל יהיה בסדר
  15. קיים תקדים למה שאתה אומר פה? אני שואל ברצינות כי אני לא זוכר משחק בבלומפילד שלא אושרה חציצה ב4-5 בגלל רגישות המשחק, אני לא זוכר אם מכרו מנויים גם לשער 4 או שהוא תמיד היה שער לקניית כרטיסים ללא מנויים, ובגדול אני לא זוכר כלום...
  16. היה כיף ב11, אחלה אווירה, מאמין שהארגון יעשה את התיקונים שצריך כדי לשפר את העידוד כמו שאמרו פה לפני כבר והכי חשוב - רדו לבטון יא בני זונות!
  17. דווקא אני לא מסכים איתך בנושא הזה עבדתי בשירות לקוחות (גם בתפקיד ניהולי) ולדעתי הכל תלוי על מי אתה נופל, באמת ברוב המוקדים רוב הנציגים לא אכפת להם וינסו להוריד אותך מהקו אבל תמיד יש את הנציגים/מנהלים האכפתיים שאם תגיע אליהם הם יעשו הכל כדי לפתור לך את הבעיה במיוחד אם אתה מציין שפנית כמה פעמים ולא קיבלת מענה נכון. המלצה שלי - הנציג טמבל/מתרץ/מדבר שטויות - נתקו ונסו שוב. הבעיה במקרה הספציפי שלנו שעד שאתה תופס את לאן בטלפון אתה לא תנתק...
  18. דווקא עם הבעלים הנוכחי שלהם זה לא כזה בטוח בעיני כל ההתנהלות של ההנהלה והדוברות שלהם מרגישה לי מתחנפת מאד לאוהדים שלהם
  19. מה לעשות שיצא שהחלום התגשם והם ירדו ליגה? לא מבין מה מפריע בלשיר על הפועל, באמת, ושזה בא כמה שירים ברצף זה עוד יותר כיף אני כבר לא יכול לשיר יום שישי עולה בלי להמשיך ישר ללא שכחתי
  20. ברור אחי, אבל עדיין זה לא מסביר את כמות הלחץ שיש פה לגבי המנוי התהליך הפעם נראה די בסדר, קיבלנו סמס עם הכתובת למשלוח, היה אפשר לשלוח תגובה לתיקון הכתובת, שולחים בדואר 24 כלומר יגיע יום אחרי שנשלח, זה נראה לי אחלה (בהנחה שמערכות לאן עובדות טוב ואכן יעדכנו כתובות לפי תגובות הסמס) מי שפחות טכנולוגי והפרטים שלו בלאן לא מעודכנים באמת יסבול יותר, אבל זה ככה היום גם במשרדים ממשלתיים וכו', הטכנולוגיה מתקדמת בכל מקרה אני האחרון שיסנגר על לאן, פשוט חושב שיש פה קצת אובר לחץ מצד אנשים
  21. לכל הלחוצי מנוי - לפי לאן גם אם המנוי לא יגיע בזמן בדואר תהיה אפשרות לאסוף את המנוי בקופות במשחק הבית הראשון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.