Jump to content

Banz

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Banz

1. אז תתמקד בלמה בית הדין גוזר עונשים לא מידתיים ומפלה בעונשים בין קבוצות במקום לחפש איך להרוס לילד שפתח אבוקה את החיים
  2. אם אתם לא רואים כרטיסים זמינים אז תחכו כמה דקות ותנסו שוב, ברגע שכרטיס נמצא בסל קניות הוא יורד מהמלאי, תמיד יש כאלה שמתפקשש להם החיוב והכרטיס חוזר למלאי
  3. סטרשנוב הגיב למאירי: "מה כל עונש משיג? עונש מאסר עולם משיג משהו? צריך לחנך את הקהל". אחד המשפטים הכי מטומטמים שקראתי לאחרונה
  4. אז בוא נגיד אמן לכל עונש/הוראה/הנחיה/חוק של המזדיינים האלה והכל יהיה בסדר? ממש לא
  5. אל תחפשו הגיון כי אין הגיון, לא במשטרה, לא בבית הדין ולא אצל חבורת הפקידים "חברת היכלי הספורט" כל הגורמים האלה פעלו יחד בצורה מכוונת לפגוע במכבי, דחיית העונש לזמן הכי נוח (שהכי יכאיב) וענישה קולקטיבית הזויה תלושה מהמציאות, סגירת אזור הגוש המעודד ופירוק הבמה, איסור על הכנסת ציוד עידוד כולל תופים(?!) ובידוקים מטורפים ואיטיים עד כדי כך שזה נראה מכוון קשה להילחם במסגרת החוק מול גורמים שמנצלים את הסמכויות שלהם לרעה ורק מחפשים לזיין אותנו כנקמה על זה שהם יצאו רע בתקשורת "בגללנו". אני אתמוך בכל החלטה שמכבי תקבל, אבל אני מקווה שמבינים במועדון שהגיע הזמן להוריד את הכפפות ולהנמיך מהג׳נטלמניות ולהתחיל להראות גם קצת שרירים
  6. למה פתחו רק 3 גושים למכירה ב10-11?
  7. שלח למכבי הודעה בפייסבוק, עונים יחסית מהר
  8. ככל שהזמן עובר הוא נהיה יותר הזוי
  9. אני מאמין שהם מבינים טוב מאד שמשהו לא בסדר, וגם קיימת האפשרות שהם היו מודעים לבעיה עוד לפני המקרה, אבל לא ציפיתי מהם לשום תגובה אחרת. כסתח, זה הכל, לא פחות ולא יותר, מנפנפים באישורי כיבוי האש, אבל אף אחד לא יקח כיסא לבדיקה אמיתית. מאחורי הייתה אבוקה על כיסא ודלקה עליו עד שנכבתה, התוצאה- כתם שחור על הכיסא וקצת סימני פלסטיק שנמס, הכיסא עדיין תקין יחסית. באזור השריפה הכיסאות ממש עלו באש ודלקו הרבה זמן. יכול להיות שבאזור הגוש הותקנו כיסאות מדגם זול יותר כי זה אזור שבו הכיסאות נשברים/נהרסים בתדירות גבוהה יותר? עם כמה שהתאוריה הזו נשמעת הזויה היא עדיין יותר מסתדרת לי מאשר כל טיעון אחר שהעלו עד עכשיו...
  10. כגודל הכותרות כך גודל החקירות עצוב אבל זאת ההתנהלות של המשטרה בארץ, מטפלים רק במה שיעשה להם יח"צ טוב היכלי הספורט ישר הוציאו הודעה על התקן של הכיסאות וכו', נראה אם מישהו יחקור גם את זה...
  11. לא מסכים איתך, ברגע שזה אנחנו זה לא עובר חלק אף פעם...
  12. מי שהתחבר בזמן הספיק לקנות ל11, נכון שאחרי 20 דקות נגמרו כמעט כל הכרטיסים ובאמת היה טירוף אבל עדיין מי שהתחבר מוקדם הצליח, אצלי 4/4 חברים עם פוראבר ובלי ניקוד הצליחו לקנות
  13. אני יכול להסכים איתך על הצורה שבה נאמרים הדברים, אבל בוא לא נשכח שזה פורום כדורגל והרבה פעמים מוציאים פה דברים מפרופורציה בלי סיבה ואם אתה מנוי ב11 כל כך הרבה שנים אז דווקא אני מצפה ממך להבין מה אומרים פה, אין בעיה לתת את הנשמה בעידוד ולראות משחק, אבל אי אפשר לצפות שזה יקרה באמצע הגוש (או ב11 בכללי אם יחזרו הימים שכל היציע מכוסה דגלים)
  14. לארגון יש מנדט ב11, גם אם זה מתאים לך וגם אם לא, הם מובילים את העידוד שם והם קובעים את הנהלים, אם הם יחליטו (וזה יתאפשר מבחינת גורמים כמו משטרה\הנהלה וכו') שמניפים דגלים כל המשחק אז אין לאף אחד זכות לבקש להוריד את הדגלים. זאת לפחות דעתי האישית, זכותך לומר את דעתך אבל לדעתי אתה קצת מנותק מהמציאות ביציע. ולגבי עניין החסימה ובאן וכו' אני כמובן לא בעד, עדיף להסביר לך עד שתבין
  15. תגיד את זה לאיש גדר תפאורה ב11 זה חלק מהמשחק, אין זכות להתלונן על זה, לא מתאים לך זוז קצת הצידה או תעבור שער, אף אחד לא אמר שעידוד זה רק ב11, אבל אם אתה רוצה לשבת שם תיישר קו עם הנהלים
  16. 30/11/2019 17:30 איצטדיון קרית שמונה במסגרת ליגת הבורסה לניירות ערך - מחזור 11 אוהדי מכבי ת"א יושבים בשער 6 ◄המכירה לאוהדי מכבי ת"א בלבד!!► איסוף הכרטיסים יחל בשבוע הבא! פרטים נוספים בהמשך. מנויי מכבי ת"א במשחק זה תיושם שיטת הניקוד, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 3 נקודות ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל נקודה וחצי. בעל מנוי ובעל חברות FOREVER PLUS יקבלו 6 נקודות. בעל חברות FOREVER PLUS ללא מנוי יקבל 3 נקודות. אנו מזכירים שעל מנת שהניקוד ייצבר בעלי מנוי חייבים לבצע את הרכישה דרך מספר המנוי שלהם. על מי שאינו בעל מנוי לבצע את הרכישה, והרכישות הבאות, דרך אותו שם משתמש (user) באתר 'לאן'. מחירי הכרטיסים: מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט: 60 ₪ איסוף בקופות המשחק פתיחת הקופות - שעתיים לפני המשחק https://www.leaan.co.il/he-IL/shows/%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C%20%D7%A7'%D7%A9%20-%20%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90/events
  17. Shoimer fucking shabbas על הזין אם זה לגיטימי או לא, טוב מאד שהורידו להם את השלט הזה, הוא לא מייצג את אוהדי מכבי שגדלו על כדורגל בשבת כל זין שרוצה למחות על משהו או לקדם איזה אג׳נדה יניף שלט ביציע? לא אהבתי את זה עם דגלי להבה שהיו פעם ולא אוהב את הדגל של שווימר, פרובוקטור בשקל שלא בוחל בשום אמצעי כדי לקדם את האינטרסים האישיים שלו, אני במקום ההנהלה גם שולל לו את המנוי אחרי כל הטינופים שלו.
  18. סלקום - עד אתמול הייתה קליטה על הפנים, אתמול זה הפך ליותר גרוע, פעם בחצי שעה יש קליטה לדקה שתיים ושוב כלום
  19. דווקא 50₪ בשביל לקלל את אבי לוזון נראה לי סכום סביר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.