Jump to content

Banz

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Banz

1. אתה עובד במשטרה במקרה?
  2. +1 הבעיה מתחילה באנטי לארגון מצד הרבה אוהדי מכבי (גם חלק מ11), כאילו מחכים להזדמנות לעשות דווקא ולהאשים את הארגון בכל מה שקורה ב11 בלי קשר לנסיבות. אם אנשים היו טיפה חושבים או בודקים לפני שהם יורים מהמקלדת היו מבינים שהארגון לא היה בכלל ביציע, אבל קל ישר להאשים אותם בכל דבר רע שקורה ביציע אז בוא נכתוב על זה בפייסבוק\טוויטר\פורום ונשחק אותה גברים. מי שמשחק אותה נאור ובוגר אמור גם להיות מסוגל להבין ולהכיל או לחלופין להתעלם משריקות בוז שהיו אתמול, הרי זה היה ברור שזה בא מתיסכול של אנשים או מטימטום של ילדים, אלה שמחפשים לריב ולפלג בכל הזדמנות, אז למה לענות להם? למה לפתוח נושא כמו "איפה הייתי בגשם?" וכל מיני שטויות כאלה? אתם בתחרות עם מישהו? צריכים להוכיח משהו למישהו? המצב כרגע חרבנה גם ככה אל תעשו אותו יותר גרוע, כל אחד שיעשה מה שהוא רואה לנכון ואל תחפשו תחרות עם אף אחד, רוצים לעודד- סבבה, רוצים לשתוק- סבבה רק תפסיקו עם הריבים המטומטמים האלה, לאף אחד לא אכפת לכמה משחקים אתם באים וכמה ניקוד חוץ יש לכם, אתם סתם מתנהגים כמו מפגרים.
  3. צודק לגמרי, גם חשבתי על זה תוך כדי שכתבתי, הכוונה שלי היא תצלמו מהצד בלי שישימו לב, לא לנסות לפתח איתם שיחה ולא כלום
  4. אני מתחנן לכל מי שקורא את זה - פעם הבאה שאתם רואים דבר כזה תוציאו מצלמות ותכוונו על הבני זונות האלה, מספיק שנתפוס פעם פעמיים שיחה כזאת מתועדת בוידאו כדי שזה יעלה לדיון בתקשורת ואולי יגרום למזדיינים האלה לחשוב פעמיים לפני שהם מדברים ככה לאוהדים
  5. בן זונה גדול דיבר מסריח ורק חיפש לריב, והזין השני לידו צועק כתגובה לתלונות על הדוחק "הגעתם לקונצרט, לקונצרט!" באמת שאין מה לצפות מהארגון הזה לשום דבר, אפס סובלנות, אפס הבנה, אפס אכפתיות, מנצלים את המדים שלהם כדי להתנהג מסריח לאנשים אחרים, פשוט חבורה של אנשים קטנים חסרי ביטחון שלא שווים שקל
  6. לא כל מהלך של ההנהלה\צוות המדיה חייב להיות שיווקי, לדעתי במקרה הזה הם פשוט פירסמו בגלל כל הפניות שהם קיבלו לגבי אמצעי העידוד
  7. סליחה על הטרחנות אבל חסר "על הזין" בשם הנושא
  8. התעלמת/שכחת בעיה קריטית אחת - מנויים ששילמו יותר והוסיפו חברות פוראבר פלוס מקבלים ניקוד כפול עבור משחקי חוץ, ככה שסביר שיקרה מצב שאדם שלא רכש את החברות הזו לא יהיה זכאי לכרטיס כי אחרים עם פוראבר פלוס עברו אותו בניקוד למרות שהגיעו לפחות משחקים ממנו. עדיין אחלה שיטה, אין ספק, אם יתקנו את הניקוד הכפול זה יהיה מושלם.
  9. אם מעודדים במהלך המשחק מחוץ לאצטדיון עם תופים זה נחשב התארגנות לא חוקית או שזה משהו אפשרי מבחינת החוק?
  10. העמידה על הכיסא בדרך כלל מתחילה באזור של הגוש שאין לאנשים מספיק מקום אז אנשים נכנסים בין השורות וחלק עומדים על הכיסא ולפניהם עומדים על הבטון, ואז השורות מעל גם עולים על הכיסאות ואז אין ברירה. הארגון באמת דאג להוריד אנשים לבטון במשחקים הראשונים העונה אבל זה נעלם מתישהוא... במקרים אחרים שסתם איזה דביל עולה על כיסא אז קל להוריד אותם, אבל הדוגמה הראשונה שהבאתי יותר נפוצה רדו לבטון!
  11. מדויק. עלה להם השתן לראש בעקבות השיפוץ של בלומפילד, משום מה הם חושבים שהם יכולים להעניש קהלים ולעשות שרירים כי הם מנהלים את האצטדיון הטוב במדינה, מה שהם לא מבינים זה שהשיפוץ נראה כמו הפרצוף שלהם ושעם כל האהבה לבלומפילד, בלי הקהלים והעידוד זה סתם עוד מבנה בטון. אינשאללה מחר ישרפו את כל היציע
  12. אחי איזה הודעה תלושה מהמציאות על מה לתת כבוד? באים לשחק נגדנו נעשה הכל כדי להוציא אותם מאיזון, אם זה משחק תחרותי על הזין שלי מי זה, יקבל קללות אם יתנהג כמו זונה
  13. שהם הגיעו כבר רוב העליון היה תפוס עם צעיפים וכאלה, כנראה העדיפו לרדת למטה במקום להתחיל להזיז אנשים, בסוף יצא לטובה עם החגיגות
  14. הכריש צודק מבוגר - אור ירוק נוער - אור כתום לא עובר - אור אדום (בחלק מהמגרשים) זה נטו מזל, בדרך כלל אין צ׳קרים אבל ראיתי יותר מפעם אחת שהיו
  15. טען בתגובות שלו שזה מכוון לעוקבים הצהובים שלו כבדיחה או משהו בסגנון, גם לא ממש הבנתי, סתם בן זונה
  16. כנראה שאנחנו לא נגיע להסכמה פה, אבל בכל זאת אני אנסה שוב להדגיש את הבעיה איך שאני רואה אותה: ברגע שאתה מראה שאתה לא מוחה על חוק מטומטם / ענישה מטומטמת אתה נותן לגיטימציה לאנשים האלה לזיין אותך גם בעתיד. לפני כמה שנים דיברו פה על הכנסת מצלמות זיהוי פנים לנתניה כדי לתפוס מתפרעים או כדי לזהות מורחקים בכניסה ולמנוע מהם להיכנס, לא זוכר בדיוק, בכל מקרה היה ויכוח האם זה לגיטימי או לא וחלק מהאנשים פה טענו שזה נותן פתח לשימוש במצלמות האלה גם לאכיפה מסוג אחר כגון סיגריות ומי יודע מה עוד בעתיד, אנשים אחרים טענו פה שזה לא יקרה והנה השבוע במקרה נתקלתי בכתבה שבה יבלו (מנהל אצטדיון נתניה) מדבר על כך שבודקים את המשמעות החוקית של אכיפת עישון ע"י המצלמות הנ"ל, מה שאומר שכנראה דוחפים לכיוון הזה. אז אולי תגיד לי שאתה בסדר עם זה וכל עוד זה משמש למנוע מאנשים לעבור על החוק אז זה בסדר מבחינתך, אבל מבחינתי לא. זה שזה חוק (לא מדבר ספציפית על עישון בשטח ציבורי) לא עושה את זה קדוש או נותן לגיטימציה להשתמש בכל אמצעי כדי לאכוף אותו לא משנה מה ההשלכות. על עבירה של פתיחת אבוקה במגרש כדורגל לא צריך להגיע למצב של לתבוע אדם במאות אלפי שקלים ולהרוס לו את החיים, זה לא עונש מידתי לעבירה.
  17. לדעתי, אם נמשיך בגישה שאתה מציע אז גם גראס לא יהיה חוקי פה לעולם וגם דברים נוספים זאת מלחמה על חלק מתרבות של ציבור אוהדים, אולי בעיניך זו משוואה פשוטה אבל בעיני זה מייצג משהו הרבה יותר גדול אין לי זמן לפרט כרגע (ערב שישי וזה) אז אנסה לסכם במשפט - שאתה מוריד את הראש על פעולות שאין סיבה שיוגדרו כעבירה, אתה נותן לגיטימציה לאנשים האלה להטיל עליך סנקציות נוספות (ושלא יהיה לך ספק- הם מחפשים איך להפוך את הכדורגל לקונצרט)
  18. יש לי כמה הצעות אלטרנטיביות: - לשנות את הגדרת המעשים מ"עבירה" למשהו אחר - לשנות את העונשים - לעשות מה שאפשר כדי שזה יהיה חוקי - לשרוף תמועדון (משל) להוריד תראש ולהגיד אמן שמזיינים אותך לא יקדם אותך בשום צורה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.