Jump to content

Dalembert

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Dalembert

1. 40 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

האמת שכאב לי על גייצ׳י, נקרעתי בין שניים מהלוחמים  האהובים עליי אבל מקס זה מקס, אין BMF יותר ראוי ממנו, עם העיניים לטופוריה הליצן.

אחלה גייצ'י, אבל אני הייתי 100% מקס ועם מעט מאוד אופטימיות 

2. 1 דקה לפני, snufkin said:

א. שבועיים זה לא הרבה זמן. היו יכולים לעשות מהלך ולא עשו, אז אי אפשר לצייר את המציאות כאילוץ.

ב. כל עוד הוא לא חתם שם, אפשר להרים טלפון ולתת הצעה גסוה יותר משמעותית.

זה לא אילוץ שלא הביאו את בכר, אפילו לא ניסו ולא מנסים. מבחירה משאירים את קין שזו אופציה הרסה פחות טובה (וזה מבלי להיכנס לזה שהוא יכל לעשות ויברח עוד חודש)

א. לא רלוונטי, הדיון הוא מה לעשות עכשיו, לא מה צריך היה לעשות. 

ב. עזוב, לפי כל הפרסומים והשמועות ההכרזה עליו שם היא עניין פורמלי. השופרות שלהם לא חושבים עצמאית, זה הכל מגיע מהמועדון. הוא יהיה שם. 

לגבי זה שקין עלול לעזוב מרצונו, אכן בעייתי. 

3. 1 דקה לפני, snufkin said:

לא מסכים שהוא לא על המדף. אם מנספורד היה מרים טלפון לפני שבוע-שבועיים , משווה ומעלה, בכר היה במכבי. אין לו באמת זנטימנטים לאף קבוצה. מכבי בהחלטה מודעת החליטו לא לעשות את זה (לפי רז אמיר הם שקלו אפילו להוציא הודעה רשמית שהם לא פנו ולא מעוניינים בו). טעות גדולה

אתה מדבר איתי על לפני שבועיים, אבל המציאות היא ש*היום* הוא לא רלוונטי. השאלה היא מה נכון לעשות עכשיו, לא מה היה נכון לעשות לפני שבועיים. 

אין בכר. אין רב"ש. אתה מעדיף להשאיר את קין או לחפש מאמן זר אחר? כי אלו האופציות כמו שאני מבין. 

4. 3 דקות לפני, snufkin said:

מכבי אפילו לא ניסתה לדבר עם בכר..

אוקיי, אבל המצב הנוכחי הוא שהוא לא על המדף, מה לעשות... 

במצב הזה שלצערי הוא ורב"ש לא רלוונטיים, נראה לי שהאופציה הכי טובה שלנו היא לרוץ עוד עונה עם האירי וליהנות מההמשכיות והניסיון שהוא צבר. 

5. יש הרבה סימני שאלה לגביו, ואתמול באמת היה מאכזב מבחינתו, אבל אני לא בטוח שיש לנו אופציה טובה יותר מלהשאיר את האירי. לצערי הרב הישראלים הטובים לא על המדף.. 

6. 48 דקות לפני, duss21 said:

דווקא שני פרקים אחרונים מאז שהטמבל הזה עף היו נחמדים.

לצערי השבט הצהוב די מעצבן למעט האנטר. השבט הירוק חמוד. קיו ממש מעצבן.

בכללי רוב השחקנים שנשארו מעניינים בעיניי.

וואו, כמה בלתי נסבל הוא היה. מה זה החרא הזה. 

קיו יצור מהתחת, מקווה שיעוף בקרוב. 

7. אחרי פרק 6 של 46

עד עכשיו היה די משמים, בעיקר כי היה שבט מחורבן אחד שלא הפסיק להפסיד. מקווה שעכשיו לאחר האיחוד יהיה מעניין יותר. 

נוספו לרשימת השנואים - ונוס, קיו

פייבוריטים אפשריים - האנטר (רק שיראה קצת אסטרטגיה), טיפאני. 

האמת שקשה לבחור כי יש שני שבטים שבקושי נדרשו לאסטרטגיה עד כה. 

8. לפני5 שעות , פנחס שוף said:

פותח עם ההרכב הרגיל רק זאדה במקום רביבו.

בנוסף מתלבט על גבי/קארצב. גבי לא נתן משחק אחד טוב מול חיפה לדעתי ואולי עדיף קארצב שיוסיף קצת אגרסיביות במרכז המרכז.

נכון שהוא פחות אמין אבל נותן משהו שאולי כן נזדקק לו במגרש. יש משחקים קשה לי לראות את גבי עם הרגליים הקצרות.

זאדה סבוריט נחמיאס שחר

קארצב יוריס

פרץ

מילסון ערן דוידה

ייני על שחר

פיבן על נחמיאס

מה עם גולסה? 

9. אחרי שני פרקים של 46

שנואים - ליז ובאנו 

פייבוריטים - עדיין אין

נשגב מבינתי איך יצורים כמו שני המודחים הראשונים (ובאנו) מגיעים לתכנית. מה זה. איך אפשר להיות שחקנים כל כך גרועים, כאילו לא ראו פרק אחד. 

10. 1 דקה לפני, YoniC said:

מישהו יכול להסביר לי למה צריך בכלל רוטציה בעמדת השוער, ואם כבר רוטציה למה השוער השלישי שלנו שפרש מכדורגל לפני שנתיים עלה? בקושי משפתי שוער לגיטימי בליגה אז פאקינג טננבאום?

די נו, נהוג ששוער שני משחק בגביע. לא המצאה של קין זה בכל העולם ככה. 

הבעיה היא שהשוער הראשון שלנו ברמה של שוער שני, ושני השוערים האחרים לא מרכיבים ביחד שוער סביר אחד. אחד לץ והשני שחקן עבר

11. On 11.12.2023 at 23:44, duss21 said:

בטח נשארתי פה לבד, ובצדק. איזו עונה גרועה. שחקנים משעממים במקרה הטוב ובלתי נסבלים במקרה הרע, ורמת משחק נמוכה מאוד.

יא מלך סיימתי את 45. דווקא לא סבלתי כמוך. מנצחת ראויה, חששתי שאוסטין הכבש ייקח. 

מפסיק לבזות אותך וממשיך דוך ל46. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.