Jump to content

Dalembert

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Dalembert

1. חייב לעוף: קיו איזה יצור מהתחת, נורא
  2. אולי תורג'מן יראה קצת אשכים לראשונה?
  3. יאללה יהיה קשה אבל מנצחים את האמא שלהם נזיין
  4. אחלה גייצ'י, אבל אני הייתי 100% מקס ועם מעט מאוד אופטימיות
  5. שמע מה זה היה איזה כיף
  6. תעשה סוייר כמו שעשית לסרטי מארוול ושב לראות את כל האירוע אירוע מדהים
  7. א. לא רלוונטי, הדיון הוא מה לעשות עכשיו, לא מה צריך היה לעשות. ב. עזוב, לפי כל הפרסומים והשמועות ההכרזה עליו שם היא עניין פורמלי. השופרות שלהם לא חושבים עצמאית, זה הכל מגיע מהמועדון. הוא יהיה שם. לגבי זה שקין עלול לעזוב מרצונו, אכן בעייתי.
  8. חייב לציין שמשעשע ההבדל בין היחס פה ליוריס לבין היחס למאמן שבלעדיו הוא כנראה לא במכבי העונה
  9. דקסטר כשבכר היה חולב מאיתנו תיקואים מרגיזים כאלה באליפויות של ב"ש ושלהם היו מאוננים עליו פה
  10. אתה מדבר איתי על לפני שבועיים, אבל המציאות היא ש*היום* הוא לא רלוונטי. השאלה היא מה נכון לעשות עכשיו, לא מה היה נכון לעשות לפני שבועיים. אין בכר. אין רב"ש. אתה מעדיף להשאיר את קין או לחפש מאמן זר אחר? כי אלו האופציות כמו שאני מבין.
  11. אוקיי, אבל המצב הנוכחי הוא שהוא לא על המדף, מה לעשות... במצב הזה שלצערי הוא ורב"ש לא רלוונטיים, נראה לי שהאופציה הכי טובה שלנו היא לרוץ עוד עונה עם האירי וליהנות מההמשכיות והניסיון שהוא צבר.
  12. יש הרבה סימני שאלה לגביו, ואתמול באמת היה מאכזב מבחינתו, אבל אני לא בטוח שיש לנו אופציה טובה יותר מלהשאיר את האירי. לצערי הרב הישראלים הטובים לא על המדף..
  13. בשעות הקרובות אפרסם האם את האמא שלהם נזיין.
  14. וואו, כמה בלתי נסבל הוא היה. מה זה החרא הזה. קיו יצור מהתחת, מקווה שיעוף בקרוב.
  15. אחרי פרק 6 של 46 עד עכשיו היה די משמים, בעיקר כי היה שבט מחורבן אחד שלא הפסיק להפסיד. מקווה שעכשיו לאחר האיחוד יהיה מעניין יותר. נוספו לרשימת השנואים - ונוס, קיו פייבוריטים אפשריים - האנטר (רק שיראה קצת אסטרטגיה), טיפאני. האמת שקשה לבחור כי יש שני שבטים שבקושי נדרשו לאסטרטגיה עד כה.
  16. ייני על שחר פיבן על נחמיאס מה עם גולסה?
  17. אחרי שני פרקים של 46 שנואים - ליז ובאנו פייבוריטים - עדיין אין נשגב מבינתי איך יצורים כמו שני המודחים הראשונים (ובאנו) מגיעים לתכנית. מה זה. איך אפשר להיות שחקנים כל כך גרועים, כאילו לא ראו פרק אחד.
  18. די נו, נהוג ששוער שני משחק בגביע. לא המצאה של קין זה בכל העולם ככה. הבעיה היא שהשוער הראשון שלנו ברמה של שוער שני, ושני השוערים האחרים לא מרכיבים ביחד שוער סביר אחד. אחד לץ והשני שחקן עבר
  19. פארסת השוערים במכבי העונה זה ברמת המרסלו וראמון
  20. יא מלך סיימתי את 45. דווקא לא סבלתי כמוך. מנצחת ראויה, חששתי שאוסטין הכבש ייקח. מפסיק לבזות אותך וממשיך דוך ל46.
  21. מקווה שלא מחכים עם הפרק חלילה לאחרי הגביע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.