Jump to content

Dalembert

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Dalembert

1. חדשות נפלאות. נקווה מאוד שיקרה באמת כמו כולם, גם אני לא שמעתי עליו עד העונה. השלושער שהוא.נתן בתחילת עונה נגד מכבי פ"ת תפס אותי ממש. שלושה גולים מטורפים ושונים אחד מהשני, אי אפשר לעשות דבר כזה בלי להיות משהו מיוחד. שחקן.
  2. אלינור, את יפה כמו מלאך ופנייך יעידו כך בלעדייך לא שווה כל העולם אלינור, אני פה לבד יושב ועלייך רק חושב לשנות את המזל את מוכרחה קובי, שועליקו עולה שועליקו עולה, שועליקו עולה, שועליקו עולה ועין שמאל
  3. תעירו אותי כשיהיה דיווח על מדמון שלא יוצא מצמד התולעים
  4. מה שחיפה עושה עם המתאזרחים והאיזרוחים זה משהו. רק לקנא בהם אשכרה יש להם 8 זרים (לא כולל שראנוב שנפצע) ומקום לעוד אחד
  5. שמע להגזים לצד השני זה גם לא מציאה
  6. מרגע שהורידו לחיפה נקודה הורדת הנקודה הזאת הייתה מעל הראש שלנו, אין מה להשלות את עצמנו. חבל שיש נבלות בקהל שלנו שנותנים את ההזדמנות על מגש
  7. מה נעשה אחי לא ראית היום ה ר ב ה יותר מצבים לגול במשחקים קודמים? זה משחק שבמומנטום סבבה היינו מתנערים ממנו ברגע. במצב הנוכחי זה עוד שלג על הכדור...
  8. בדיוק הוא העלה מערך עם שני חלוצים. שני החלוצים האלה הגיעו יחד ללפחות חמישה מצבים איכותיים לגול
  9. זין בעין אבל... היום לפחות ראינו משהו שעובד, בניגוד לחדרה ריינה וחיפה. יש שני אנשי מטרה בהרכב, שניהם הגיעו למצבים איכותיים ולא מעט. זה שלא כבשנו היום זה עליהם. משחק שאם לא היינו בקריסה היינו אומרים עליו "יש גם משחקים כאלה". לצערי אנחנו כן בקריסה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.