Jump to content

Dalembert

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Dalembert

1. ההשפלה הגדולה בתולדות הכדורגל הישראלי.
  2. טוכמן כותב שסבוריט צפוי לפתוח, חדשות טובות. מקווה שנצליח להימנע מלוקאסן הוא גם כותב שרובי מתלבט אם לפתוח עם אבישי מגן ימני או עם תפוזי... משונה
  3. אין לי בעיה עם שחצנות שיש לה אחיזה במציאות מה לא נכון במה שהוא אמר? כשבכר אומר שהוא לא ראה את המשחק שלנו כי הוא היה בשנ"צ למשל זה מגעיל, אבל זה שדגו אומר שהיינו אימפוטנטים נגדם? הוא לא טועה והרוויח את הזכות להגיד את זה
  4. תן לו קובה חמוסטה בקרחת רפי
  5. ספק אם אדו יקבל דקות מהספסל, בטח שלא יפתח
  6. כן, לא היה מזיק לנו איזה בדש. בכלים הנוכחיים אם משחקים עם חלוץ אחד אני הולך עם תורג'מן, בטח לא מוציא אותו מהסגל כמו שהציעו פה (תלוש לגמרי בעיניי).
  7. בכושרם הנוכחי של שני החלוצים שלנו אין בעיניי שאלה בכלל שאני הולך איתו, לא יודע מה עשו או לא עשו בתקשורת.
  8. מטורף בעיניי מה שכותבים פה על תורג'מן
  9. ממש מקווה שתהיה אופציה שלוקאסן לא ישחק מכירה אחת יותר מדי מבחינתי
  10. כן היו חייבים להביא שחקנים שיחליפו אותו בכנפיים כדי שיהיה אפשר לפנות אותו לשחק באמצע אח שלי יש לו איזה 200 דקות מתחילת העונה, נראה לי שהמציאות היא שהמאמן פשוט לא מחזיק ממנו מסיבותיו
  11. זה המשפט הכי מדויק שאפשר להגיד על רובי. על הנייר זהבי ופרץ שני השחקנים הכי טובים שלנו, בפועל זהבי לא טוב כבר חודשיים ופרץ מחרב לנו את המשחק כבר מתחילת ינואר. על יצחקי אמרו "כשברק טוב הוא הכי טוב", על פרץ זה ככה עם רע. הוא אף פעם לא סתם רע. ושחר כבר קיבל את ההזדמנות במקומו בגביע והיה טוב
  12. אי אפשר דובל הוא בלם טוב בבייסליין אבל תמיד פוטנציאל למכירה. כשזה קורה שלוש פעמים בשני משחקים, כשהאחרונה בדקה 3 של משחק העונה, אז התשובה היא שפשוט אי אפשר לסמוך עליו.
  13. תגיד לי חביבי אתה לא מתבייש? שועליקו אי פעם איכזב אותך? חוץ מזה, כשמגיבים למלך נהוג לחתום בשיר שחקן.
  14. כל מי שמתרגש ממיכאל יוכין, חפשו את הכתבה שלו על באטוקיו ותחזרו אלי
  15. כתבתי עכשיו תן לי מכבי עובדים נכון וזה חלון טוב בשבילי
  16. אם מדברים על זיכרון קצר, שתדע שפנחס שלנו הביא את זהבי ופריצה
  17. לא חושב שזה קשור ליחזקאל לדעתי הביאו אותו יותר כפוטנציאל לעתיד בהתבסס על הפרופיל שלו, יחזקאל זה פוש לאליפות
  18. זה בטוח. ויכול להיות שהוא שחקן אבל זר בן 20, אחרי עונת בוגרים אחת (לא מלאה), אחרי חודשיים בלי כדורגל... לא נראה לי שיש מה לבנות עליו כתוסף לדלק העונה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.