Jump to content

yossiel66

משתמשים רשומים
    1
  1. רציתי לדעת האם משהו רכש את החולצות של יוהאן קרויף באתר הרשמי כיוון שאני רכשתי שתי חולצות בית וחוץ במידה xl האם מישהו רוצה להחליף איתי למידה l החולצות לא נלבשו פעם אחת אשמח לתשובות Sent from my LG-H815 using Tapatalk Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  2. רציתי לדעת האם משהו רכש את החולצות של יוהאן קרויף באתר הרשמי כיוון שאני רכשתי שתי חולצות בית וחוץ במידה xl האם מישהו רוצה להחליף איתי למידה l החולצות לא נלבשו פעם אחת אשמח לתשובות Sent from my LG-H815 using Tapatalk Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  3. רציתי לדעת האם משהו רכש את החולצות של יוהאן קרויף באתר הרשמי כיוון שאני רכשתי שתי חולצות בית וחוץ במידה xl האם מישהו רוצה להחליף איתי למידה l החולצות לא נלבשו פעם אחת אשמח לתשובות Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  4. לאריות אירופה מקום שלישי נחשב לכישלון Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
  5. גם אם נעשה קמפיין לא מוצלח בליגת האלופות ונסיים מקום שלישי אנחנו עדיין באירופה כי אז משחקים בליגה האירופית Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
  6. בלי עצבים חברים הוא מציע הצעות מגוחכות אין סיבה לכעוס אלה לצחוק
  7. אנחנו בתור מכביסטים לא צריכים להתייחס אליו אלא לקחת אותו כדמות מצחיקה
  8. חמור אמיתי הללי הזה נותן תוצאות.מהבטן ולא מהראש ככה ניראת תקשורת הספורט בישראל La Decima
  9. הבחור לא מפסיק עם הסיפורים ההזוהים שלו פשוט כל סיפור אגדה La Decima
  10. נכון זה מה שאמרתי ולפי דעתי זה חבל היה יכול להיות נפלא לזכות בעוד ענף Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.