Jump to content

Maccabist!

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

About Maccabist!

• Birthday 04/08/1989
  1. רעיון יפה, ביצוע בינוני מאוד. התמונות פרופיל בפייסבוק/אינסטגרם זה דבר שצריך לקבל עליו מאסר.
  2. לא חושב שמיצינו את המשבצות, מדובר בחולצה הכי פופולרית ביציעים במשך 25 שנה ולא סתם מכבי הוציאה מהדורת רטרו (פעמיים) של החולצה הזאת. היה לזה ביקוש אדיר במשך שנים וכשהוציאו את מהדורת הרטרו המלאי נגמר בכמה שעות בודדות. יש למכבי מחלקת מרקטינג שעשתה כמה צעדים קדימה בשנים האחרונות והיא יודעת טוב מאוד מה היא עושה. לא סתם בחרו אקראית ללכת על המשבצות השנה. הסתמכו על נתוני ביקוש ומכירות. לגבי העיצוב, זה כבר סיפור אחר. בתור אחד שמאוד(מאוד!) אוהב את המשבצות וחושב שזה צריך להיות העיצוב הקבוע של מכבי, בדומה ליובה ובארסה לדוגמה שהם עם פסים (בניגוד להעונה שהיא יוצאת דופן) ובוקה עם העיצוב הייחודי שלה, אני דווקא מסכים איתך. גם אני מאוד התאכזבתי מהעיצוב של המשבצות החדש והוא באמת מזכיר יותר את עונת 2008/2009 מ95/96 וחבל, כי מכבי כבר הוכיחה שהיא יכולה לעשות העתק מדויק של לא מעט חולצות עבר. אני ממש ממש לא מסכים שהשיתוף עם המועדון ביצירת החולצה צריך להפסיק. הוא חייב להמשיך. זה יעלה את שביעות הרצון בקרב הקהל ויגרום ליותר אוהדים לקנות חולצה ולהעלות את ההכנסות של הקבוצה. Win Win.
  3. מה עם הפונט של המספרים מאחורה? מקווה מאוד ששינו אותו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.