Jump to content

oded ger

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    m

Recent Profile Visitors

654 profile views
  1. אבחנו אצלי את אותה פציעה לפני שנה, ושני רופאים מומחים שונים אמרו לי שאין באמת טיפול. אותי הפנו רק לפיזותרפיה וללכת לחזק את השרירים שמעל הברך. אני בן 35 ולא מקיים שגרת ספורט באופן קבוע, ולכן הרגליים שלי גם חלשות משמעותית משל כדורגלן, וזה זוועה לחיות עם זה. אפילו עם כדורגל בשכונה הוא סיים
  2. גם אחרי שער השוויון השני שלהם חזיזה רץ לאצילי והתגרה בו במשך כמה שניות. אפילו ליאני העיר לו על זה לפני שחידשו את המשחק.
  3. לקח 3 עמודים עד שמישהו יתן קרדיט לייני בתור המגן הימני הכי טוב שהיה בתקופת מיץ'. בואו לא נשכח שמגן תפקידו קודם כל להגן, ובזה לא חושב שיהיה מי שיחלוק על כך שייני מגן יותר טוב מדסה. דעתי לגבי עטר היא שהוא שחקן מוערך יתר על המידה. אם אני לא טועה, בעונת 12/13 הוא כבש 19 שערים עד אמצע העונה, ועוד 3 עד סוף העונה. מה השתנה? זהבי הגיע ודחק את גונזלו גרסיה מההרכב. ופעם בדקתי את כל השערים של עטר מאותה עונה, לא זכור לי אחד שלא היה בעיטה מחוץ לרחבה או דחיקה מקרוב במצב שהשוער לא משמעותי. למען הסר ספק, אני לא מתלונן על הגעת זהבי!!! אומנם אהבתי את גונזלו, אבל זהבי זה זהבי... את עטר ודסה לא הייתי מכניס להרכב מהסיבה שהם לא השפיעו על הקבוצה או על שחקנים לצידם. ה - 11 שלי הם: חופ"ב - הוא לא היה שוער חלש כמו שמתארים. ייני - מהסיבה הרשומה מעלה, ה-ג-נ-ה. טיבי וקרלוס - זה פשוט הולך ביחד. סבוריט - עמדת המגן השמאלי הייתה העמדה החלשה ביותר במהלך כל השנים, כך שאין אופציה אחרת. אלברמן - גרזן במשך שנים. מיטרו - ה50/50 היחיד שתיפקד עד לעלייתו של הגולסה. זהבי - כל מילה מיותרת. מיכה - המוסר לשטח הכי טוב שיצא לי לראות. פריצה\קיארטנסון - לא יכול להחליט כי שניהם שיחקו פה במשך אותה תקופה (בערך). עדיפות לפריצה כי הוא שיחק עם זהבי, כך שאולי הוא היה מסיים עם 50 שערים (ההגזמה במקור) כל עונה בלעדיו. מוזמנים לקטול... מבטיח שאני לא אתווכח עם אף אחד על דעה (-:
  4. חבר הצליח עם הקורא ברקוד של הסדרן בכניסה, דרך המכונה הוא לא ניסה
  5. הדיבור הוא על סדר גודל של 400 אוהדי הפועל במזרחי תחתון.
  6. עם מי אפשר ליצור קשר בכדי לקדם משחק הוקרה בין קבוצת ילדים ב' של מכבי לקבוצה מקבילה של מ.ס גליל עליון לזכר אוהד מכבי שנפטר? תודה מראש למי שידע לעזור/להפנות לגורם מתאים.
  7. "אם מכבי חיפה שלך העונה לא תיהיה טוב יותר העונה, תתחיל לארוז את התיק שלך. לא תיהיה הזדמנות שנייה בעונה הבאה" זה תרגום של הולנדי
  8. תסביר לי איך ליגה של כל ה - 14 קבוצות כיום + קבוצות ברמה של:עכו,אחי נצרת,בית"ר תל אביב,הפועל רמת גן,קטמון,עפולה(מקומות 1-8 לא כולל נתניה ופ"ת) תהיה מעניינת יותר? רק תהיה לך יותר בטן של קבוצות שלא משלמות שכר בזמן,כי אין כסף. שאין להם אצטדיון נורמלי. שאין מספיק שחקנים בישראל כדי למלא את הסגלים. לקחת את הדעה שלי לקיצון,תוך כדי התעלמות מהנימוקים. מה ניסית להגיד?שהדעה שלי דפוקה,יכול להיות... יש לך דעה אחרת?תנמק...מה שרשמת זה סתם קטנוני ולא ענייני
  9. מי שדיבר פה על ליגה של 16 או 18 קבוצות יכול להסביר בבקשה על אילו קבוצות הוא חשב,ואם הוא לוקח בחשבון את התקציבים,כמות האוהדים והמתקנים של הקבוצות האלו? אני בכלל טוען שצריך לצמצם את הליגה ל - 8... 4 סיבובים גביע הטוטו,אבל כזה ששווה משהו,ולא איך שהוא מתנהל כיום(זה כבר לדיון אחר) גביע המדינה א.כשיש 8 קבוצות אז הסגלים יותר טובים(זו דעתי). ב.יותר סיכוי למשחקים מעניינים(סגלים חזקים יותר). ג.בהנחה והמדינה תעביר את אותם סכומים,הסכומים יתחלקו בין 8 קבוצות(עוזר תקציבית לקבוצות שאין להם בעלים חזק). כיום יש בליגה מספר קבוצות שהם בליגת העל שהם לא ברמה,לא מבחינת סגל ולא מבחינת מועדון(אוהדים,מתקן):רעננה,אשדוד,אשקלון,כפר סבא,קריית שמונה (לדעתי זה עניין של שנתיים עד שהיא תרד). זאת אומרת שמתוך ה - 8 קבוצות בפלייאוף התחתון יש 3 קבוצות (הפועל,בני יהודה והפועל חיפה) שהן "ראויות". אני אמרתי ליגה של 8,כיום יש 9... מישהו פה חושב שמכבי פ"ת וסכנין הן קבוצות שיהיו בצמרת כל עונה? לא מבין את אלו שקוראים להגדיל את הליגה...
  10. נראה כמו שחקן פיזי שמשחק מהר,בליגה הישראלית זה שווה הרבה. מה שכן, הולכים לשרוק נגדו הרבה עברות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.