Jump to content

ROEIMTA

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Recent Profile Visitors

954 profile views
  1. בנטפליקס: גאון מרושע הקלטות של טד באנדי ארץ פראית מאוד נחטפה לנגד עיניהם אל תתעסקו עם החתולים חף מפשע מצוד-יונבומבר
  2. פיקנטריה בשער הראשון הכרוז מכריז על טבח ככובש השער במקום על יובה בלוח התוצאות היה רשום רק את הכובש של נוף הגליל
  3. מה יהיה עם קנדיל והקרנות מיקום מעולה מגיע לכדור - ומחמיץ קבוע כמעט כל משחק זה קורה לו
  4. בכיף תהנה:) הוספתי גם את הסרט "לרקוד עם ציפורים" סרט טבע מעניין ביותר על חיזורים מיוחדים בטבע
  5. אנשים שהמלצתי להם לא הכירו ולא זיהו. ראו בנטפליקס את הנסיך המדליק מבל אייר וחברים
  6. סדרות טובות: פארגו נרקוס אל צ'אפו ילדי האנרכיה אוזרק שובר שורות נמלטים החוטאים כנופיית ברמינגהאם החטא הקדמון מראה שחורה - כל פרק סיפור שונה ברודצ'רץ' מיינד האנטר הכלבים של ברלין על הכוונת דוקו: גאון מרושע הקלטות של טד באנדי חף מפשע - ג'ון גרישם ארץ פראית מאוד נחטפה לנגד עיניהם אל תתעסקו עם חתולים לונג שוט לא פוענחו כשהם רואים אותנו האירועים הגדולים של מלחמת העולם ה2 כסף מלוכלך מצוד-יונבומבר כוכב הלכת המופלא לרקוד עם ציפורים מייקל ג'ורדן הריקוד האחרון קומדיות לא מוכרות: ברוקלין 99 האפי חוליגן אמריקאי סדרות להעביר את הזמן בכיף: לוציפר Suits
  7. בעונה 5 הם העלו רק את חלק ראשון שכולל 8 פרקים. סה"כ אמרו שיהיו 16 פרקים
  8. אפשר להוסיף שכל הפרקים של עונה 7 עלו גם לטלגרם בקבוצת דב סרטים - ערוץ הסדרות לעשות חיפוש בתוך הקבוצה ברוקלין 99. מופיע הכל
  9. חבל שאתם עושים פה ספויילרים אני בעונה 2 באוז. גם אם הסדרות ישנות ולא משנה כמה, נראה לי שעדיף תעשו אזהרת ספויילרים עם הכיסוי תודה
  10. נראה לי אתה מדבר על השיר הזה אחלה שירים. יש לה גם דואט עם ג'סטין טימברלייק וטימבאלנד. אחלה שיר
  11. תודה רבה לך. הרובוט של אריאל מזרחי פשוט מעולה. לא הכרתי
  12. באיזה קבוצה בטלגרם? תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.