Jump to content

אלק נילאש

משתמשים רשומים
    1
Recent Profile Visitors

3,516 profile views
  1. סנופקין, אתה בונה פה תאוריות. אשמח לדעת על מה הן מבוססות. בינתיים אין שומדבר שונה מרוב העונות של מיץ'. ההבדל היחידי הוא נקודת המוצא - לנו יש סגל בינוני ומולנו יש יריב מגובש ומתואם. מה חדש בזה שהביאו מישהו לנוער? גם בקיץ הקודם היה, ובזה שלפניו ובזה שלפניו ובזה שלפניו... גם ההבאה המאוחרת של שחקנים זה לא משהו יוצא דופן שלא חווינו אף פעם. גם זה שהוציאו מלא צעירים למחנה האימונים. אז שוב, מה חדש?
  2. התייחסת ספציפית לאבו פאני, אבו פאני הוא משל. משל לשחקן שבקיץ אף אחד לא סופר ושנה אחרי הופך להיות האיש שבלעדיו אי אפשר. גם פרץ היה כזה. לפני שנה היית מוכר אותו בחצי מיליון יורו ואומר גם תודה, פתאום הוא חצי קבוצה. יש גם מקרים הפוכים. זה קורה כל הזמן ובכל ליגה. אני לא אומר שזה מה שיקרה בהכרח ושהייתי בונה את העונה שלי על זה, אבל זו אפשרות. לגבי הסגלים, אני הייתי זה שהתווכח איתך (ועם עוד יוזרים) לפני יומיים שההבדלים הם הכי גדולים שהיו פה, לא צריך לספר לי כמה הם תהומיים. העניין הוא שאצל חיפה זה הסגל הסופי, מכבי תתחזק בכמה שחקנים ויש כמו שאמרתי כמה פוטנציאלים להפתעות. בינואר זה לא יהיה מצב הכוחות בין הקבוצות, השאלה מה יקרה עד אז.
  3. לא יודה איפה קראת שאמרתי שהכל סבבה. גם לא יודע איפה קראת שצריך שחקן -שניים. אמרתי באלף נושאים והודעות שהמצב חרא ושחייבים לפחות 3 שחקנים. ושיגיעו מהר. ההבדל בינינו שאתה חושב שזה לא אפשרי ואני כן. אם הייתי רואה תחושה של דחיפות במערכת גם הייתי רגוע. לצערי לא רואה את זה.
  4. פשיץ' על הנייר היה משהו. בפועל נתן אולי 5 משחקים טובים, באשמתו או לא. חצי פורום שלח אותו הביתה בסוף עונה שעברה. דור פרץ באמת אבדה ענקית. הבעיה שלכם שאתם חושבים שכדורגל זה סטטי. לפני שנתיים חזיזה היה הלחם שום בעסקה של אשכנזי ורוב הפורום לא ידע איפה דין דוד משחק. בקיץ הזה היית מוכן לשלם על כל אחד מהם מיליון יורו אולי יותר שיבוא. כנ"ל אדון אבו פאני שבקיץ שעבר בא לחיפה על תקן ילד עם משכורת חייל שאין מה להפסיד עליו ופתאום הוא הקשר הכי טוב בליגה. גם גררו היה הזר שלא ברור מה הוא עושה בסגל שלנו והיום אין מישהו שלא ישים אותו באנקר בהרכב. שחר, קארצב, חלאיילה, נחמיאס ואפילו אלמוג (רחמא לצלן) או חנציס או מישהו שאני לא חושב עליו יכולים להתברר העונה ככאלה. לא הכל חייב לבוא מחיזוק. יש לנו הרבה פוטנציאלים בסגל. כרגע קשה להם לבוא לידי ביטוי כי הכל מסביבם חרא. אז כן, מכבי לא צריכה 5 שחקנים. צריך קשר ל-10 ושפטריק יתחיל להאמין בשחר. רק זה כבר ישפר אותנו משמעותית לעומת מה שאנחנו רואים היום.
  5. א. לפי איך שאתה מתבטא אתה ממש לא אופטימי רציני ידידי. ב. לא יודע מה זה חיזוק "רציני". עובדתית, כמו שרשמתי עם פרץ, פשיץ' ודן ביטון נאבקנו איתם עד השניה האחרונה. אז אם נביא את דן ביטון ועוד חלוץ וקשר זר זה חיזוק רציני או לא?
  6. לא יודע על מה אתה מדבר, היה יותר טוב מהרננדס. בכלל, נכון שהיו לנו הגנות יותר טובות, אבל זו ממש לא הבעיה שלנו. אנחנו כרגע חייבים פנדל כדי להבקיע שער. קבוצה שאמורה לפגוש בונקרים מגעילים ב-34 מתוך 36 משחקים העונה. רק לחשוב איך היינו מראים מול מכבי פ"ת או אשדוד או סכנין בא לי לזרוק משהו על הטלויזיה. אנחנו כבר שלוש שנים לא מייצרים משחק התקפה מדהים, וכל שנה האיכות שלנו רק יורדת יותר. עכשיו זה באמת נוראי לצפייה בכל קנה מידה.
  7. היום בעטנו פעם אחת בסוף. אפילו מצב טוב. זה קרה בעיקר כי היה סופסוף קשר שיודע לקדם את הכדור מעבר לקווי ההגנה ולא בלם שלא מוצא את עצמו באמצע ושחקן שלא נתן מסירת מפתח אחת בשש עונות. אם היה לנו קישור נורמאלי, כמו בשנה שעברה, זה כבר היה נראה סביר. ברור שבאידיאל הייתי מחליף את הרננדז, מביא 8, 10, ווינגר וחלוץ. אבל לדעתי אפשר בפחות מזה להעמיד קבוצה שתתחרה עם חיפה ראש בראש. לא פייבוריטית, אבל יכולה לגנוב את התואר אם הקלפים מסתדרים לה. הסכמנו כבר לא להסכים על זה לפני כמה ימים.
  8. באמת שאני לא חושב שצריך חיזוק כזה גדול כדי להיות במאבק. חיפה בשיא הכנות לא כזו גדולה. שנה שעברה עם פרץ, דן ביטון ופשיץ' נלחמנו איתם ראש בראש עד הסוף. עם קורונה ואירופה ומאמן מחורבן ופציעות ומה לא. יש לנו גם כשרונות בסגל שיכולים להיות אקס פאקטור. הבעיה זה לא מי יגיע אלא מתי. אנחנו כבר ממש מתקרבים לנקודה שאם לא נביא איזה זהבי שומדבר שנביא לא יעזור לנו.
  9. חוץ מחלאיילה (וטעויות השיפוט) לא מסכים עם שומדבר שכתבת, אבל מעריך מאוד את האופטימיות.
  10. מה זה הימור לשני הצדדים? למה שלודוגורץ ישימו סתם תג מחיר לשחקן שלהם עוד לפני שהתחילה העונה? אם יציעו להם סכום שמתאים להם אז יגידו כן ואם לא - לא. למה צריך לשים מחיר ספציפי? סעיף ביי אאוט אף פעם לא מגיע ביוזמה בלעדית של המוכר. אין לו שום סיבה לעשות את זה, תיאורטית הוא יכול לבקש אינסוף למה שישים תקרה לרווח שלו?
  11. אתה צודק לגבי הקריטיות של הפנדל הראשון (לפחות) שכנראה היה משנה הכל. אבל כמו שאמרתי, חוץ מההרגשה להיום בערב מה זה באמת היה משנה לשאר העונה? הקבוצה פשוט לא מספיק טובה ופנדל מטומטם שעושה סתם סאן מנחם לא היה משנה את זה. אני מוכן לפתוח כל עונה בהפסד של התואר הזה במשחק בו אני יושב על הסגנית שלי והם גונבים גול מכלום ולא הפוך.
  12. בתחילת הקיץ קיבלנו החלטה להיפרד מריקן. הוא כבר עשה ראיון בו הוא פותח על מכבי ומספר שהוא משחק עם משאף ובלי אוויר. ממשיך הקיץ ובגלל צירוף של נסיבות ריקן נשאר שחקן מכבי. מתחילה העונה והוא אחד הבאנקרים הגדולים בהרכב. זה, בתמצית, הסיפור של כל הקיץ הזה. אין שום חדש. ברוב הפגרות עבדנו לאט (ובאדישות?), הפעם הבסיס הוא כל כך גרוע שזה פשוט נראה זוועה. קשה למשוך את הבלוף. אין לי ספק שבסוף תהיה, כמו בכל עונה, קבוצה טובה על הנייר. השאלה רק מתי זה יקרה והאם לא נפספס את הרכבת בצורה שגם תגמור לנו את העונה הזו וגם לא נהיה מוכנים לעונה הבאה. אני עדיין אופטימי. באופן יחסי. לגבי היום וואלה התוצאה לא מרגשת אותי במיוחד. התואר הזה הוא סתמי ובגלל שברור לי שאנחנו פשוט חלשים כרגע לא הייתי יוצא מגדרי אם היינו מגרדים איזה תיקו 0-0 כמו בדרבי ההירואי וגונבים תואר בפנדלים. השורה התחתונה היא שכרגע חיפה טובים מאיתנו בפער ענק וזה מצב בלתי נסבל. אני שמח שזה לא נגמר באיזה תבוסה מהדהדת כי אז זה באמת היה חרא לקהל ומכניס את המערכת לעוד יותר סחרור. מרגיש לי שפטריק יחסית רגוע ובטוח בעצמו (כרגיל) ובמערכת או פשוט לא בכלל מחובר למציאות. ימים יגידו.
  13. אם כבר מישהו עושה למישהו את המוות זה אנחנו להם. הם מוכנים לרדת מהאופציה ולתת אותו בפחות, ואנחנו רוצים לסחוט את הלימון כדי לחסוך כסף. בכל מקרה, זה מו"מ וזה ולגיטימי ומקובל. המחיר של זה הוא שאתה פותח את העונה עם סגל לא מלא ועם שחקן שלא עושה בכלל הכנה לעונה ולוקח לו זמן להיכנס לעניינים. היתרון זה שאתה חוסך כמה מאות אלפי יורו. אישית לא מבין את זה אבל זה המצב.
  14. מכבי היא זו שרצתה את האופציה (תקרה) כדי לגדר את התשלום המקסימאלי שיועבר ללודוגורץ במידה וביטון יהפוך לשחקן משמעותי בקבוצה. זה לא התחייבות ולא כלום, ומן הסתם שהתקרה הזו תעמוד על סכום יחסית גבוה לשווי האמיתי של דן ביטון כי זו תקרה שאמורה לגלם תרחיש אופטימי בו דן ביטון הוא רכישה מעולה. לא שילמנו את הסכום כי הוא לא שווה את זה. אם היה נותן עונה של 10 ו-10 כבאנקר בהרכב ומוביל אותנו לאליפות אז דבר ראשון בקיץ היינו ממשים את האופציה. אם דן ביטון יעבור הקיץ מלודוגורץ זה לא יהיה בסכומים האלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.