Jump to content

אלק נילאש

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Days Won

1

Recent Profile Visitors

3,359 profile views
  1. מה לא ברור? הבנאדם בא (והוא לא הראשון) לעשות סיבוב על הקבוצה. יזרוק כמה מיליונים בודדים ויקבל פרסומת כמו שהוא לא יקבל בעד פי 10 מזה.
  2. אם בסוף הכלב הזה יהיה זה שיביא להם אליפות זו באמת תהיה העונה הכי משוגעת בהיסטוריה.
  3. ראיתי עכשיו פעם ראשונה את התקציר. במהלך המשחק הייתי בטוח שהגול שלהם חוקי לחלוטין. וואלה אחרי שראיתי כמה פעמים את ההילוך החוזר של הגול? בכלל בכלל לא בטוח. פלאניץ' נותן מכה עם היד לפרץ עוד לפני שהוא נוגח בכלל והכדור (בגלל זה?) עובר מעל פרץ. בקיצור, גבולי מאוד מאוד. ריינשרייבר חתיכת בן זונה גדול, ואנחנו פראיירים.
  4. לא יודע אם זה קהל או פאניקה של חייבים לנצח היום או שזה מן רצון לשדר לשחקנים שהשד לא נורא כל כך או שפשוט שום דבר אחר לא עבד אז בוא ננסה לחשוב אחרת לגמרי. בכל מקרה, מסכים עם כל מילה - הוא הוא האשם העיקרי באיך שהם נראו אתמול. רבאק, בנוסף לכל מה שכתבת, הוא יורד למחצית ביתרון (מזליקי) 1-0, הוא יודע שהקבוצה שלו משלשלת במחציות שניות מולנו, למה לא להחליף אז ולתסכל לנו את הנשמה? מגיע לו זר פרחים על אתמול. האמת? אם אני אעשה ניתוח אישיות בגרוש, לאור ההיכרות שלי עם בכר גם מהתקופה שלו מב"ש, לדעתי ההחלטה הייתה נסיון לשדר לשחקנים שהוא לא בפאניקה וגם הם לא צריכים להיות, בעוד שהוא עלה עם חיתול ושמר אחד בת
  5. תכנית וניהול משחק מופתיים. לא פחות. כשהיו לו את כל התירוצים לא להוות בכלל תחרות, הוא שם את הקבוצה במצב שאנחנו עם החלטות נכונות לוקחים ניצחון מטורף. חוסר מזל, יכולת, שיפוט קצת עויין, כל אלה גרמו לזה שזה לא קרה. פטריק? לא רק שפעם שנייה הוא מעמיד, עם כלים מוגבלים מאוד, קבוצה שההתקפה הכי טובה בליגה לא מצליחה להגיע להזדמנות אחת מולה, אלא שגם החילופים שלו משנים את המשחק. אלו שני ההבדלים הגדולים בינו לבין בכר - (א) בכר זרק את כל הכלים בתחילת המשחק, כשהגיע האדום והוא היה צריך מישהו שיסיים את המשחק פשוט לא היה לו ו(ב) אצל פטריק כל שחקני הסגל הם חלק מהותי בקבוצה בעוד שאצל בכר חוץ מ-12-13 שחקנים כל השאר
  6. אני מקווה שבסוף העונה לא נחזור לרגע הזה ונגיד שבגללו איבדנו את האליפות. כמה טמטום אלוהים ישמור. דווקא עד אז, או לפחות בכל המחצית הראשונה, הוא היה נראה טוב.
  7. עשה עוד פעם לבכר ביתספר. האיש ממש מוציא מים מהסלע.
  8. באמת עונה לא לבעלי לב חלש. מעניין אם זה ילך ממש עד שנייה האחרונה, ההרגשה האישית שלי היא שלא.
  9. העצימות של המשחקים היא פסיכית. יש בקושי לילה אחד לחגוג את החזרה למקום הראשון ומחר אתה כבר מתחיל לחשוב על משחק העונה בעוד פאקינג יומיים. חייב להגיד שלאור היכולת של הקישור שלנו היום אני מגיע בחששות למשחק בסמי. ההתקפה של חיפה היא לא כזו אנמית כמו של ב"ש ואם לא נדע לשלוט באמצע נהיה בעמדה לא טובה. מקווה שפטריק יחולל עוד נס לאוסף וידע למצוא את הפתרונות.
  10. בשלב הזה של העונה מה שחשוב זה בעיקר הנקודות אבל אתה צודק לגמרי. במשחק שלהם נגד חיפה תיקו היה משקף בעוד שבמשחק אתמול ניצחון שלנו היה משקף. אני עדיין בדעה שלי מאתמול, אם נחזור לפגרה ונהיה באותו כושר - זה יהיה שלנו.
  11. קנדיל ממש לא חלש ברמות. הוא מגן מעולה. אחרי ג'רלדש הוא מספר אחת בליגה. אתמול ספציפית היה לו משחק פחות טוב, בעיקר כי הוא התעסק בכל המסביב ופחות בכדורגל. הוא לא היחיד אגב. לזכותו ייאמר שהוא זה שנתן את הפס הגדול לאלמוג שהעביר רוחב לחוזז שהחמיץ ברשלנות. אם זה נכנס, כולנו מן הסתם מדברים אחרת היום.
  12. גם לא של שרן וגולסה ודביטון ושכטר וטב"ח ותאכלס גם לא של פשיץ' שהיה נראה חלוד. ועדיין, כמו שאמרת, חנקנו אותם והגענו למספיק מצבים בשביל להפוך. זה היופי במכונה שפטריק בנה פה בחודשיים האחרונים - השלם גדול משמעותית מסך החלקים. אם הפגרה תגרום לנו לטעון המצברים ולא תוציא אותנו מהקצב אז אני רגוע.
  13. חוץ מהדקות שאחרי הגול שלהם, זה לגמרי המשחק הרגיל שלנו אצל פטריק. כולל היחס המרה של גול על כל חמישה-שישה מצבים. אגב, ה-Xg לפי הסטט' של המנהלת הוא בערך 3 למכבי ו-0.5 להפועל.
  14. אוי ואבוי. אלו חדשות רעות מאוד. עם כל הכבוד ואהבה שלי לשרן, הוא לא מתאים לקישור במשחק בסמי עופר. בלאגן.
  15. גם לי זה עבר בראש. בעיקר הטעות של שרן בגול שלהם, לא מתאים לו להתנפל ככה בגליץ' מטופש 40 מטר מהשער. בד"כ הוא מספיק חכם ואחראי כדי להשהות את המהלך עד שההגנה תסתדר. בהיעדר כל הסבר הגיוני אחר, אני מקשר את זה לאובר מוטיבציה שהגיעה מהחזרה של הקהל. בכלל, פתחתנו עליהם בלחץ פסיכי כשהם בקושי עברו את ה-30 מטר של השער שלהם, הגול שלהם הכניס אותנו קצת להלם והתחלנו להתעסק במכות וריבים במקום בכדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.