Jump to content

אלק נילאש

משתמשים רשומים
    1
Recent Profile Visitors

3,804 profile views
  1. משיכת כדור של האריס. גול ענק. היה במוד חיפה בבלומפילד אתמול, אי אפשר היה להוציא לו את הכדור מהרגל. 6/7 דריבלים מוצלחים. היה מהלך במחצית הראשונה ששלושה שחקנים של בית"ר היה לו על הגב ולא הפסיקו לבעוט ברגליים ועדיין לא הצליחו לחטוף. חבל שכל השאר חוץ מדוידזאדה נראים כמו תחת.
  2. בפרספקטיבה של יום אחרי ובלי עצבים אני חושב שנראינו טוב אתמול. מן הסתם יכול להיות שזה קשור ליריבה, למרות שהפועל נכון לכרגע היא לא הנמושה שהייתה פה בשנים האחרונות. מסוג המשחקים שאם היה לפניו רצף של נצחונות רובנו היינו מבסוטים. הבעיה שזה ממש רחוק מהמציאות והעונה כבר עוד שנייה בורחת לנו. קשה לי לראות איך יוצאים לרצף נצחונות פסיכי כמו שהיה עם פטריק שנה שעברה כשאתה סטטיסטית הקבוצה עם ההגנה הכי חלשה בליגה. הדבר העיקרי שמעודד אותי זה שסופסוף, מאז המשחק מול חיפה, נראינו כמו קבוצת כדורגל. לא הפסקתי להיכנס בו העונה אבל הפעם אני חושב שמגיע קצת קרדיט ליצחקי. אתמול הוא הראה שהוא כן יודע לעשות שינויים טקטיים שיוציאו מהקבוצה יותר ממה שראינו עד עכשיו ולא רק בגלל "אפקט המאמן החדש". זה הרבה יותר ממה שראינו מפטריק בכמה עשרות של משחקים.
  3. האמת במגרש זה היה נראה לי הרבה יותר רע. שיחקנו סבבה לגמרי ביחס לדרבי. הכדור לא נכנס היום, יש ימים כאלה. הבעיה שלנו הייתה ונשארה ההגנה, אם היא לא תתייצב אז מקסימום נגרד את מקום 3.
  4. למרות המשחק הטוב, אני מקווה שלא ייפתח בדרבי. הפועל משחקים עם 3 בלמים וכל משחק ההתקפה שלהם בנוי על המגנים/קיצוניים, אם קוואס לא ישמור כמו שצריך אנחנו נהיה בצרות. בהינתן זה שמלכתחילה לא מדובר באחד ששורף את הקו ושהדרבי בעוד יומיים, אני מנחש שהוא שוב יהיה בור בהגנה.
  5. התכוונתי לכל משחק ההגנה של הקבוצה, לדעתי הבעיה העיקרית היא בכלל באגפים וקשורה לזה שקוואס לא רוצה/מסוגל לעשות הגנה וקניקובסקי פחות מתורגל לשחק שם. ברור שגם ההתקפה שלנו לא מדהימה, אבל לדעתי הכל מתחיל מזה שכל משחק אנחנו חוטפים גול וזה מכניס את כל הקבוצה לפאניקה. בכל מקרה, סטטיסטית להיות ההגנה הכי טובה בישראל זה כמעט תמיד שווה לך אליפות בישראל. כשאף קבוצה לא מראה יציבות זה רק נהיה משמעותי יותר.
  6. הבעיה העיקרית שלנו זו ההגנה. לב"ש יש את ההגנה הכי מסודרת (לפחות כרגע) ובגלל זה הם במקום הראשון. כשכולם מסריחים את הדשא, אם יש לך הגנה טובה אתה לפחות לא תפסיד.
  7. אני מקווה שיצחקי כבר מאתמול בלילה התחיל לחשוב על איך מתמודדים מול שלושה בלמים. בכל פעם שפגשנו במערך כזה העונה חירבנו במכנסיים. הפועל לא קבוצה כדורגל מדהימה אבל כן מצליחה לייצר שליטה ומומנטום הרבה יותר ממה שאנחנו הראינו עד עכשיו.
  8. אין פנדל ואדום במצב כזה, אבל בהחלט הגיע פנדל וצהוב.
  9. בשעה טובה. מקווה שזה לא ייגמר רק בלהביא מאמן חדש, אחרת לא עשינו בזה כלום.
  10. זה בעיקר כי אין גרף התקדמות, או כמו שאוהבים לקרוא לזה בארץ - תהליך. אם הקבוצה הייתה משתפרת משבוע לשבוע הייתה איזושהי תקווה שהוא יצליח לייצב את הספינה, אבל היא לא. איכות המשחקים שלנו היא אקראית, מה שאומר שאנחנו בעיקר תלויים ביריב שמשחק נגדנו ולא בעצמנו.
  11. אם לא הבנת, השורה התחתונה שלי היא שהוא מאמן לא לרמה שלנו. עם זאת, צריך גם להיות אמיתיים והוגנים. בזמן אמת, החילופים היו נראים סבירים (פלוס פלוס). אם בתחילת המחצית הייתי שואל פה לדעתכם מאמין שהרוב המוחלט לכל הפחות היה מבין את החילופים האלה. הבעיה הייתה שמרגע שעברו לשלושה בלמים, לנתניה היו יותר שחקנים במרכז המגרש והם פשוט השתלטו על האמצע. אולי גם הכניסה הרעה של גולסה תרמה לזה. משם, הסיפור כבר היה גמור. ההגנה שלנו כבר תתן ליריבה מספיק מתנות בשביל להבקיע. כל מה שצריך לעשות נגד מכבי הנוכחית זה לשלוט באמצע, כל הקבוצות שעשו את זה פשוט ריסקו לנו את הצורה.
  12. לא משנה מי היה משחק שם, על פניו אלה היו חילופים טובים. מה ששינה את המשחק זה המעבר של נתניה לשלושה בלמים. מכבי לא עברה את החצי במשך עשרים דקות וקיבלנו גם את השני והשלישי. הזיזו לפטריק את הגבינה והוא לא הגיב. כרגיל.
  13. ניתוח מעולה. אקשר את זה גם לפלאניץ', שרוב האנשים יגידו שהוא הבלם הכי טוב בליגה, ובכל פעם שהוא פוגש קבוצה עם קישור חזק (בליגה לצערנו זה רק אנחנו בערך) הוא נראה כמו בלם סביר לכל היותר. אז כמו שאמרת, זה לא שהרננדז בלם ענק והוא טוב מפלאניץ', מחר הייתי מתחלף איתם. זה העניין שאם הרננדז היה במרכז ההגנה שלהם ופלאניץ' בשלנו הבדלי הרמות ביניהם היו קטנים משמעותית. הגנה מתחילה מהקישור, יש שיאמרו אפילו מההתקפה.
  14. הלוואי. אם לא יהיה שינוי קשה לי לראות איך לא נספוג עוד אחד ואז חבל לנו על הזמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.