Jump to content

אלק נילאש

משתמשים רשומים
    1
Recent Profile Visitors

4,301 profile views
  1. אז מישהו שלח איזה הודעה מחורטטת בווטסאפ, כזו שפעם היו שולחים באייסיקיו ומי שלא יעביר אותה ימות עוד שבועיים וחצי, ואתם החלטתם שהוא מגיע. עכשיו פתאום יש לכם טענות, למה הוא לא בא? למה הוא לא מודיע איפה ישחק? למה הוא מעדיף את ארה"ב/ברזיל/יוון.... בחייאת, מה אתם רוצים? אתם מכניסים לעצמכם לראש שטויות ואז מתפוצצים מעצבים. תורידו ציפיות והכל יהפוך להיות יותר נחמד בחיים.
  2. על ג'ורדי לא הפסיקו ללכלך. על יצחקי מעולם לא אמרו מילה רעה. מצא את ההבדלים.
  3. יצחקי לא מעריך את קרסטאיץ' ברמה האישית וברמה המקצועית, אבל האמת היא שיצחקי חייב לקרסטאיץ (כמו לפטריק) הרבה. הם הקונסילר, לעבודה הרשלנית והנפשעת שהוא עשה בקיץ הזה והקודם. אם לא הם, לא חושב שהאוהדים היו נותנים ליצחקי אפילו עוד שנייה של חסד. עכשיו בקיץ, הוא יביא את זהבי ואיביץ' וביטון ולא יודע מי וכולנו כבר נשכח הכל. בתקווה שזה בכלל יצליח.
  4. אנחנו פשוט קבוצה חלשה. אם להיות יותר ספציפיים, אז אני חושב שהקבוצה הזו ממש ממש גרועה (באופן יחסי) בהתמודדות מול בונקרים. בבלומפילד הסיכוי שזה יקרה הוא גבוה יותר.
  5. חכה. יש לו עוד משימה אחת אחרונה כדי להפוך לארכינבל המושלם.
  6. פיורנטינה? הקבוצה הנוכחית לא פייבוריטית מול פנא, הפולניות והסקנדיביות שמחכות לנו כבר בסיבוב השני. השנה, יותר מתמיד, אנחנו צריכים לקוות לקבל הגרלות סבירות. עם הגנה כזו חלשה קשה לעבור שלבים בנוק אאוט.
  7. עוד פעם אגדות האחים גרים על בכר? לפני הפלייאוף סיפרו פה עוד אגדה על זה שחיפה נראים רע כי בכר בכוונה מכין את הקבוצות שלו להגיע בשיא לפלייאוף. הנה, לא שיא ולא נעליים. פשוט קבוצה לא טובה. ראית את הפנים של השחקנים (ובכר) ב"חגיגות" האליפות אתמול? זה נראה לך כמו מישהו שעשה בכוונה?
  8. במשחק הקודם בבלומפילד התעצבנתי עליו על זה שהוא נכנס כמבוגר האחראי ובעט כדור מהחצי במקום להחזיק אותו ולהרוג את המשחק. אתמול הוא עשה בדיוק את מה שאני מצפה ממנו. שאפו.
  9. אני חושב שמגן ימני זו עמדה אוברייטד. חיפה שנתיים לקחה אליפות עם איזה ריג'ן שם. ב"ש עם בן ביטון או לא יודע אפילו מי. אם יש לך שני בלמים טובים ואת סבוריט בשמאל אז באמת שלא כזה משנה מה יהיה שם, אתה תהיה מספיק טוב לקחת אליפות*. *בתנאי שיש לך התקפה טובה, ופה בדיוק הבעיה שלנו. אין לנו ווינגר אחד נורמאלי ואנחנו צריכים שניים. לגבי מה שתורג'י אמר, אם מחליטים לשחק עם מגן ימני זר אז אני חד משמעית בעדו. בטח אם איביץ' חוזר.
  10. הלוואי. השחקן הכי חשוב ואנדרייטד בקבוצה שלהם. אתמול קיבלנו עוד הוכחה לזה.
  11. אתה באמת חושב שבמצבנו יהיה חכם לבזבז משבצת של זר על עמדת המגן הימני? בלי קשר לעובדה שבקדנציה השנייה שלו הוא בינוני, וגם בזה אני עדין.
  12. לא. אבל זה אומר שלהיפטר מהחוזה שלו לא יהיה פשוט. בעוד שקוואס מקבל ארגזים ויושב רוב הזמן ביציאה, ג'רלדש שיחק את רוב הדקות בעונה. קשה לי לראות איך משחררים שחקן הרכב קבוע עם חוזה.
  13. לא היה דיבור על זה שלג'רלדש יש אופציה שהופעלה אוטו' כשהוא עבר מספר דקות מסויים? אם כן, אז מה זה כל הדיבורים פה על מצבת זרים בלעדיו?
  14. נתונים: גלזר- 2551 דקות. בישולים/שערים 0/0. מסירות מפתח נסיונות/מוצלחות 3/6. לביא - 774. 1/0. 2/5. רודריגז - 1855 3/0. 5/14. אחרי הנתונים, אגיד שלביא בחצי עונה זוועתית. הדיבור עליו שיש לו פציעה שדפקה לו את המשך הקריירה, ולדעתי כמו שהוא נראה שנה הבאה הוא כבר לא שחקן הרכב ועוד שנתיים הוא עוזב שם. ועדיין הנתונים שלו טובים יותר. אם נלך עונה אחורה הם כבר יהיו משמעותית טובים יותר. רודריגז חד משמעית מקדם את הכדור טוב יותר ובגלל זה בכר כל כך אוהב אותו ואפילו הרכיב אותו בלא מעט משחקים כמגן שמאלי (!!!). גלזר לא יודע לקדם את הכדור, לא לייצר מצבים ולא ולבנות התקפות. זו הסיבה שהוא פה ולא התקדם קדימה מהביצה המקומית. בעונות אחרות הוא היה תחנה אחרונה, העונה גם זה לא. בין אם זו הפציעה או השחיקה שלו מזה שאין לו מחליף - העונה זה לא זה.
  15. ספציפית, אני חושב שהבעיה הייתה בעיקר בו ולא בנו. הוא היה הנסיך של המחלקה תחת פטריק, היה בטוח שיחכו לו בבוגרים עם שטיח אדום וכתר. כשזה לא הגיע, הוא התחיל להתנהג כמו לוזר, לא כמו מכביסט. אני לא מאמין בו. לא חושב שיש לו את הקאראקטר או היכולת להיות משהו גדול באמת. חוטב עצים משודרג.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.