Jump to content

milc

משתמשים רשומים
    251
Everything posted by milc

1. אין קשר לרקורד, שניהם לא מרשימים לפי זה. ורטה בנוי טוב, היה טוב בתחילת הדרך באשדוד, יש לו פוטנציאל להשתפר בניגוד לגבאי שהוא מוצר מוגמר.
  2. אני כן חושב שיש הבדל. דסה שיתק את טב״ח בקלות, גבאי לא משתק קונוס. אבל אין ויכוח שהסכומים הזויים ולא משתלמים לחלוטין, במקרה כזה גבאי כמחליף הוא אופציה סבירה. כמובן שהדבר הנכון היה להביא מגנים זרים אבל זה תסריט דמיוני.
  3. לא הייתי קורא לגבאי מציאה. מגן חלש, בהגנה מאוד. לא סתם לא היה לו מקום בחיפה החלשה. אם לא דסה הייתי מעדיף את אלקיים או ורטה בזה הסדר. את דסה ואלקיים היה אפשר להביא בחינם אם היו עובדים במהלך העונה ולא מחכים כמו כל קיץ לרגע האחרון.
  4. לא רק סיכון, גם תדמיתית עדיף שמכבי תמכור מרצון ובחירה ולא מכפייה, שיראו שגם היא מרוצה מהתוצאה הסופית(שהיתה זהה בכל מקרה), וגם להמנע מתקדים אפשרי. מכבי יצאה המתקפלת, אבל גם עם הבוררות היינו מפסידים בתודעה, אפילו אם הבורר היה דוחה את רייכרט הוא היה נמכר בסופו של דבר. תדמיתית לא יכולנו לצאת טוב בשום מצב, וכלכלית זו עסקה מצוינת.
  5. הגזמתם. דסה ליד גבאי הוא קיר בטון. דסה שחקן טוב בהרבה היום ויהיה עוד יותר בעתיד. ועדיין, הסכומים על דסה הזויים, אז אם ישראלי כגיבוי לשפונגין זה בסדר, בעיקר כי הוא חופשי.
  6. זה יהיה עצוב מאוד אם נבזבז את הכסף על דסה ואזולאי. רק זרים או ישראלים כמו טוטו ודאבור. גם גולסה זה הימור משתלם.
  7. חלוץ לקבוצות קטנות. הפועל חיפה תפורה למידותיו.
  8. כבר שנתיים אף צ׳יפ לא מגיע, קלטו את זה כבר.
  9. סבבה בהגנה? אחרי הסיבוב שרמזי ספורי האכיל אותו אני הייתי פורש במקומו.
  10. נקווה שהניעור עזר והוא יחזור להיות נסבל.
  11. פוטנציאל גדול. יודע לטפל בכדור.
  12. 4 טיבי בהגנה, 3 נוסא בקישור ו3 זהבי בהתקפה. זכייה בטוחה באלופות.
  13. מקווה שהמובן מאליו מובן ליוקאן עכשיו, אי אפשר לפתוח בלי שליש מהקבוצה(טיבי).
  14. מזל שיש את נוסא. מדהים לראות את ההבדל בין כמה שחקנים לשאר הבינוניים.
  15. לא, רק הזרים של מכבי. כן מסתבר שהוא קשור לזה..
  16. יוקאן רואה זה ברור, הבעיה היא ג׳ורדי.
  17. טיבי אש תמיד. מהבודדים בסגל שעולה מעל הבינוניות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.