Jump to content

milc

משתמשים רשומים
    251
Everything posted by milc

1. עם כל הבאסה והאובדן המקצועי(לא רואה את טב״ח ועדן), כנראה שג׳ורדי צדק אם היחסים עם זהבי נכונים.
  2. גם השוער הצ׳כי החדש שלהם מרשים(מהקצת שיצא לי לראות). נראה כמו נוייר לעניים. שלבי התפתחות: ואצ׳ליק > טר שטגן > נוייר.
  3. אם יבוא באותה גישה כמו מול פלזן אני אהיה מבסוט. לדרוש ממנו דברים בסיסיים, רק להיות שם ולהתמודד פיזית בלי לחלק מתנות(האמת זו בקשה גדולה בשבילו.. אבל זה מה יש).
  4. חחח רק המחשבה על זיו מצחיקה. ברור שעומרי יפתח, נקווה שיהיה רגוע בראש בלי שטויות כי יש לו את היכולת הפיזית להתמודד. אותי מפחיד יותר מכל השוער, את המתנות שהוא חילק לפלזן באזל יקחו.
  5. תחכו עם השמפניות, לכו תדעו איזה עוד מפלצות מסתתרות אצלם בנוער..
  6. איזה איכויות חוץ ממהירות? לא מנצל מצבים (מעדיף את יצחקי למצב הבודד שנגיע אליו), לא עוזר בהגנה ולא מסוגל להחזיק כדור (לתת להגנה לנשום). ובכללי הוא חלש במשחקי חוץ(מישהו זוכר משחק חוץ טוב שלו?). עדיף שייכנס דקה 60, יותר שטחים ועייפות לנצל את המהירות. הייתי פותח עם יצחקי וורמוט בצדדים.
  7. הימור גדול ולא מובן. אני עדיין מאמין שיבוא שוער מרוב שזה הזוי.
  8. הדבר העיקרי שמדאיג זה אמבולו. לא חושב שיש לנו סיכוי לעצור אותו אם הוא ביום טוב. עם השאר אפשר להסתדר עם כל הנחיתות. להגעיל ולשעמם את המשחק כמו מול פלזן ולבנות על עקיצות.
  9. זה בדיוק הקטע, שלא צריך להשקיע המון בזרים. כל מה שצריך זה להשקיע בחיפוש כמו קבוצות אחרות, ולמצוא זרים טובים יותר באותן עלויות. אז גם במדיניות הנוכחית(השגויה לדעתי) אין תירוץ להשארת 3 זרים שמחלישים אותך, כשהמבחר כל כך גדול ומגוון.ומתחבר לדברים של פריים טיים, ערן זהבי זה שחקן של פעם בדור, שווה ליגת אלופות ומאבק עליה כל שנה. חבל לבזבז כזה דבר. אין לו מספיק איכות לצדו, וזו תגיע רק מהזרים.
  10. סיטי מלאי כישרון, והשלד האיכותי רץ כבר תקופה ארוכה. לטעמי הפייבוריטים לזכייה השנה. מעניין איך יהיו באלופות(כנראה יקבלו כרגיל את בארסה הבאזל שלהם).
  11. הזוי שלכמה קבוצות בליגה יש זרים טובים בהרבה משלנו, ככה שתירוץ של ״זרים טובים עולים הרבה״ מנותק מהמציאות. האמת שרוב הזרים הטובים הגיעו בהעברות חופשיות. אפשר לשדרג את הקבוצה בלי להוציא שקל, פשוט להביא במקום המשכורות(הגבוהות) של זרי החילוש שלנו.
  12. רכש טוב. חלוץ זר טוב והחלון כבר נראה אחרת לגמרי, באיחור אמנם. מסכים אבל שכל עוד לא תשתנה מדיניות הזרים לא נוכל לעשות קפיצת מדרגה, די מיצינו את השוק הישראלי.
  13. איזה חלום זה להביא את עטר, למכור את טב״ח וברווח להביא את דאבור. שחזור מכבי של אוסקר.
  14. שום תעלומה. הגנה וקישור לא ברמה להתחרות על אליפות, מעט שחקני שוברי שוויון וסגנון משחק לא יעיל.
  15. צ׳לסי וסיטי עושות רוטציה על האליפות, השנה תורה של סיטי. קשה לי להאמין שהן לא יסיימו שוב 1-2.
  16. כל היתרונות שלו תלויים בהיעדר לחץ(די הגיוני בשביל שחקן שלא מסוגל לרוץ עם כדור).במכלול אזולאי לא נופל ממנו. אולי לא מנהל משחק כמוהו, אבל עדיף הגנתית ומול לחץ.
  17. מיותר. בשביל להניע כדור ולדחוף קדימה יש ישראלים(אזולאי) שאפילו יודעים גם לרוץ עם כדור ולעשות הגנה.
  18. בדש זו אופציה טובה לטרייד(בהנחה שלהפטר מהזרים לא רלבנטי). עם חלוץ זר, עדן(לצערנו), יצחקי וזהבי לפעמים הוא לא יראה דשא. גם הגולר(הוא חי?). אבל כמו עדן, עוד לא נולד הפרייאר שישלם את המשכורת שלו.
  19. לא קשור. שחקנים כמו עאבד, בראון וכו' אפשר להביא במחירים שפויים, אפילו להשאיל להתחשלות במידת הצורך, ולחסוך הרבה כסף. מכבי קודם מחכה שה"מבינים" בשוק הישראלי יגלו את הכשרונות, ואז קונה אותם אחרי שהם פרצו במחיר מופרז. ומי הביא את דה סילבה לכפ"ס..
  20. לא יודע אם העין הכי טובה(שרצקי..) אבל בהחלט הוא יודע מה הוא עושה. בכל הקבוצות שלו הוא הכניס הרבה כסף ממכירת שחקנים. חבל שאין אצלנו דמות מקומית כזאת שמכירה לעומק את השוק הישראלי, יכול לחסוך הרבה כסף. גם הזרים של טביב מעולים.
  21. דסה בא להיות מגן ראשון לשנים קדימה. לגבאי אין שום עתיד כמגן פותח. וברור שיש הבדל, דסה עדיף בהרבה הגנתית ופיזית, וכמובן עניין הגיל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.