Jump to content

milc

משתמשים רשומים
    251
Everything posted by milc

1. מבוקר אבל לא לוותר על מתפרצות ונייחים. רמת הדריכות של באזל נמוכה בחלק האחורי בגלל פערי הרמות ויהיו לנו הזדמנויות לעקוץ. גם היום ראינו לצד משחק מבוקר הרבה שחקנים עולים לנייחים. וכן כמובן פיצוצים ומכות בראשות נוסא ריקן והכוח.
  2. מנער את כולם בבאזל כאילו מדובר בילדים מהנוער. מדהים.
  3. מזל שיאנקו נפצע, כי אם הוא ממשיך על האגף של עמבה זה נגמר באדום ופנדל עוד לפני המחצית. אני במקום המאמן שלהם שם אותו בקו גם אם אין חלוץ.
  4. פסל להם שער חוקי לגמרי. להחתים.
  5. רק שלא נראה את זהבי בסגול בינואר. רק מי שאימן אותו יודע שמדובר בטוב בעולם.
  6. אותה תוכנית משחק מושלמת כמו מול פלזן. ככה אנדרדוג נושך, מרדים את היריב ו(אלוהים)עוקץ.
  7. וואו. מוריד את הכובע.
  8. משקיען. כל הזמן עובד. משחק הקרבה הרואי.
  9. איזה שחקן מרגש. כל האצטדיון שורק לו והוא נותן כיפים לילדים.
  10. למה הקמע של ה. חיפה טיגריס אם בסמל יש כריש? אפילו בנתניה הקמע יהלום..
  11. אחלה רק אני לא מבין למה לא להחליף 3 זרים שמחלישים אותך בבומבה אחת? איזה סיכון יש בזה? במקרה הגרוע(והלא סביר) יבואו 3 אחרים שמחלישים. השחיקה בשלד נראית בבירור כבר מעונה שעברה.לגבי היחס בין אופי לכישרון, אין ספק שג׳ורדי צודק בחשיבות האופי, רק שזה הגיע למימדים גדולים מדי של חזות הכל והשארת זרים בשם היציבות וההמשכיות ללא קשר ליכולת.
  12. לא מעוניין לבקר את ג׳ורדי, הנושא מוצה, אבל או שהוא לא מודע לעצמו או שהוא חושב שאנחנו טיפשים. איך אפשר לדבר על הגבלת זרים עם הזרים שלנו? ולגבי הטענה שלא משתלם להשקיע עם ההגבלה, גם לא משתלם להשקיע מיליוני יורו על ישראלים שמחממים את הספסל. למעשה הגבלת הזרים פועלת לטובתו. אין לי בעיה עם המדיניות מעבר למקצועית, כבר השלמתי איתה. אבל שלא יסבן אותנו, שיגיד שהוא מאמין בישראלי המוכר ולא בסיכונים של זרים. ועוד אמירה הזויה בראיון שלו: ״עמידה במקום זה הליכה אחורה״, רק שזה בערך החזון שלו. מ4 שחקנים שיודעים לשים גול בעונה הראשונה עברנו ל1(במשך למעלה משנה). זה אפילו לא עמידה במקום. השארת השלד השבע זה כן, והוא אפילו מציין פה שמדובר בשיקולי כבוד ולא עניין מקצועי בלבד. שוב, גורדי מנהל אדיר, מהטובים שהיו כאן אם לא הטוב ביותר, ומקומו בהיכל התהילה של המועדון משוריין בצדק, אבל הביקורת המקצועית עליו במקום.
  13. http://m.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4014941,00.html בחורה לטבעת.
  14. מה אתה רוצה, שיפסוק פנדל חוזר לטובת חיימוב? הכדור נכנס. בכל פעם שחיימוב הדף הוא שרק לחוזר, ואם טב״ח היה מחמיץ היה שורק גם.
  15. עוד מועדון שזהבי ריסק. מרגש.
  16. קשה לבוא לריקן בטענות אם ורמוט עדיין בהתאקלמות..לא חושב שאפשר וצריך לבנות על יכולת הכיבוש של מיכה וורמוט, התפקיד שלהם הוא ליצור. הווינגר בצד השני צריך לתת את המחץ, זו בדר״כ בין 2 העמדות הכי פוריות בקבוצה.
  17. לא יקרה. משום מה מצפים מטב״ח להיות עטר, הוא טוב בלרוץ ולסחוט פאולים, במספרים פחות. המשחק נגד ק״ש זו דוגמה טובה. ולא מספיק שהכנפיים חלשים במספרים, גם אין חלוץ. אז מה הפלא שהכל נופל על ערן(ונוסא).
  18. טורה מדהים. כבר 3.. אין על הכדורגל של סיטי, הכי התקפי ומלא באיכות. הברסה של אנגליה.
  19. נראה לי ירד כדי לשמור כוחות. היו היום כמה קטעים גדולים שלו. זה באמת לא כוחות לליגה, הוא פשוט מדלג על שחקנים, לא צריך דריבל אפילו. ועוד לפעמים מנסים לשים לו גוף ולחטוף את הכדור שזה בכלל הזיה.
  20. אפס אפס אבל הייתי מת למישהו עם עין כמו שלו במכבי. הביא את עאבד ובראון מהלאומית בכסף קטן ואנחנו הבאנו את טב״ח ואזולאי(אותו סדר גודל) במיליונים.
  21. לגמרי. לא חסר בעיות, אבל זה לא הגיוני שכבר למעלה משנה אין מי שישים גול חוץ משחקן אחד. זו תלות מוחלטת.
  22. את השני של ערן היה צריך לפסול גם, בשני של דור חיימוב יצא טיפה כמו פאבלו ולא היה צריך.
  23. מי נותן למיכה לבעוט? ופאבלו זה שטראובר הספרדי, גם בפנדלים. ההפסד זה מ, מה שמדאיג זה הבעיות הרגילות, חלוץ ומחדל הזרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.