Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by avi.br

1. אתה שואל או אומר? כי אני ביקשתי מעבר מקום ולא התקשרו אליי
  2. כיף שילד שגדל ואהב מכבי מגשים חלום, הלוואי שנהנה ממנו עם תארים ולשנים. בהצלחה . ואני אומר עוד עוד עוד .
  3. שאלה. חידשתי את המנויים ואת הפוראבר פלוס. לאיפה אני פונה בכדי לבקש לשנות מושבים? תודה לעונים
  4. רק לי הוא היה נשמע כמו הכרוז הזבל של הפועל באר שבע?
  5. בודק את זה עם השותף שלי , מחר בבוקר אתן תשובה . באם כן מי שמעוניין בתביעה אשלח לו יפוי כוח ונעביר מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים
  6. תראה מאוד מקומם אותי העניין הזה , השימוש הזול במונחים של נאצים , שואה . ואני מצד שני בהתלבטות אם שווה לבזבז זמן יקר על אחד כמו דולב חזיזה . מאוד רוצה לראות אחד כזה מקיא כסף על הקיא שיוצא לו מהפה.
  7. אני עורך דין ואני שוקל ברצינות לתבוע אישית
  8. ראו תביעה - שפי פז נגד אסף רונאל בית משפט השלום בת"א - סך תביעה של 421,422 ש"ח . לפי חוק לשון הרע סעיף 7א(ג) או 7א(ב) ללא הוכחת נזק 140,474 למקרה בודד...
  9. עזבו אותכם תלונה במשטרה הרי העניין יסגר בעוד כמה חודשים מחוסר עניין לציבור. אפשרי בצורה הרבה יותר אפקטיבית להגיש תביעה אזרחית כנגד כל אחד מהם על פגיעה בשל השימוש במילות הגנאי הנ"ל שאסורות לשימוש והסעד הוא עד 100,000 ש"ח. הכי כואב להם זה בכיס... אני כאוהד מכבי (לא בעיה להוכיח את זה בבית המשפט ) ,לא ניאו **** (וגם את זה לא בעיה להוכיח בבית המשפט) חושב ברצינות כעורך דין להגיש תביעה אזרחית , לדעתי כמה שיותר יותר טוב.
  10. האופציה היחידה שבאר שבע תנצח זה רק אם חיפה תשלשל… ובגדול זה רעיון לשים משהו משלשל לשחקנים במים , אין מצב שיחשבו שזו הרעלה אלא משהו טבעי של הפחים שחיים על הטיטולים
  11. לייב להיות גם מבחינת לאן. מי שקנה לחצי גמר שלא התקיים בבלומפילד יקבל במקום זה כרטיס לגמר , הפועל הרי יקבלו את אותה מכסה ואותם שערים כפי שחיפה היו אמורים לקבל. באמת שאין סיבה הגיונית לקיים בבורקס … וזה הכי מפחיד אותי כי זה עלול להיות בסמי עופר עם ההתאחדות המטומטמת.
  12. מתי הגמר? והאם חיפה עדיין יכולים לבקש דיון חוזר בהתאחדות למשחק חוזר ?
  13. ייייייישששששששש יאלללה לזיין את האדומים!!!! המשחק בבלומפילד ? או בבורקס?
  14. באם מישהו מבטל . להקפיד לבטל רק ביום חמישי וכמה שעות לפני הגמר שלא תהיה להם אופציה למכור את הכרטיסים , לא לקופים ולא לקופה של החזירים בהתאחדות
  15. באם מישהו מבטל . להקפיד לבטל רק ביום חמישי וכמה שעות לפני הגמר שלא תהיה להם אופציה למכור את הכרטיסים , לא לקופים ולא לקופה של החזירים בהתאחדות.
  16. זהו תחום משפטי ( תביעות ייצוגיות ) שאני פחות מתעסק בו אבל אין לי בעיה דרך המשרד שלי להוציא מכתב ובאם צריך בשם קהל רוכשי הכרטיסים להגיש לבית המשפט בקשה לצו מניעה לקיום המשחק או להחלטה לקיום המשחק בחיפה . עד לדיון בעתירה
  17. חברים מה שאני מציע , זה להגיש מכתב רישמי להתאחדות ולמכבי (בדרישה שלהם לתמוך) בבקשה לחזור בהם מההחלטה ולקיים את המשחק בבלומפילד או לחילופין לדחותו. המעבר לחיפה אינו פיתרון סביר או מידתי במיוחד לאלפי האנשים שמגיעים מהמרכז בהתררה קצרה כל כך ואשר רכשו מוצר על פי נתונים שונים ממה שהם מאפשרים כעת. אני גם מציע לדרוש מהם לפנות לכל לקוח שרכש באם הוא רוצה לבטל ולקבל את כספו בחזרה. בקשה לביטול ברמה האישית עלולה ליצור מצב שבו אוהדי חיפה ירכשו את כל הכרטיסים המבוטלים.ללא ספק מבאס ברמה הספורטיבית, אך גם יכולה לעורר קצת רעש תקשורתי. עדיף מאשר נהיה 2000 מול 25 אלף. יחד עם זאת איום בתביעה ייצוגית כנגד האפסים היא אופציה שיכולה אולי להרתיע אותם. אין ספק שכל העניין שלהם הוא קיום המשחק משיקולים כלכליים של טוטו בלבד . אין שום מחשבה על הקהל. או בטיחותו , כי במצב הביטחוני בארץ , במיוחד בזמן קבלת ההחלטה על המעבר לחיפה באין הבדל במצב בין חיפה לתל אביב אינו הגיוני. ולאף אחד בהתאחדות , אלא אם יוכיח במידע בטחוני שקיים מידע על סיכון גדול יותר לקיום המשחק בתל אביב אל מול חיפה . אין לי בעיה ביחד עם עם חברים פה בפורום להרים את הנושא הזה ובאם נדרש גם להגיש בקשה לבית המשפט לצו מניעה. כמובן שהיה נכון וראוי מבחינת המועדון להיות יותר פרגמטי במעשים שלהם אבל באם הם ויתרו ומתקפלים בפני הגביר מחיפה ששולט בהתאחדות אין ברירה , שאנחנו נעשה את זה
  18. הייתי כבר בתוך התור רושם לי מיד תועבר לאתר ואז זרק אותי החוצה לקחת תור מחדש ....!!!!!
  19. איפה אני רואה את הניקוד שלי? זה הקאשבק שמופיע?
  20. פה אנחנו נמדדים, קניתי עכשיו 2 כרטיסים לחברים שהתלבטו. חייב לשכנע כל אחד , מה נהיה פה עם כל האוהדי הצלחות שאחר כך בוכים שאין להם כרטיסים למשחקים מכריעים. מי שמוכר כרטיס לאוהדי חיפה צריך סקילה באבנים!!!!
  21. לחברי הפורום. נותן עדיפות לחברים פה. יריתי לכל הכיוונים כדי להשיג כרטיסים להיום והשיגו לי כרטיסים להיום יותר ממה שאני צריך, כך שיש לי עכשיו 2 כרטיסים מיותרים. יציע של מכבי מחיר נקוב 100 שח. הראשונים שפונים , איסוף עד 19:30 ליד הכניסה ליציע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.