Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by avi.br

1. איך אני מעלה מאייפון לא מאפשר לי? רושם לי רק בקובץ pdf או jpg
  2. יש הדלפה של החולצה של מכבי, מישהו מכיר?, אמין?. לפי מה שראיתי אחת המכוערות. שילוב פסים של לבן כחול וצהוב. יש לי את התמונה בית וחוץ בגלריית תמונות איך אני מעלה מהאייפון?
  3. ראשית אני חושב שהם לא מנותקים. הם מודעים למצב ולכעס של הקהל, יחד עם זאת הם לדעתי בהרגשה שמדובר בקהל שבוי (לגבי מרביתנו הם צודקים). צריך להמתין עם החידוש מנויים עד היום האחרון , זו לפחות תהיה האמירה שלנו ובתקווה שזה יצור לחץ.
  4. ההבדל שחזיזה החולה עשה הצגה ופה הוא לא. אבל ההבדל הגדול זה בשופטים, באנגליה הרבה יותר מקצועיים , מפעילים שיקול דעת ולא מושפעים. גם הם טועים והרבה אבל טועים מתוך שיקול לא נכון לעיתים , פה הם חיילים של שחר ומתנהלים מפחד.
  5. איזו תחנת רכבת הכי קרובה למגרש, הבן שלי מגיע עם חברים . מה מומלץ? והאם תהיה רכבת לאחר המשחק?
  6. הבן שלי שלף לי שיש איזה מישהו שאומרים שהוא פירסם לא פעם דברים מדוייקים ועכשיו הוא מדבר על סיכום עם שבירו והצעה שהגישו על פלוריין טאובין ששיחק במרסיי,(היה בסגל נבחרת צרפת ב-2018 במונדיאל) כיום משחק בטיגריס במקסיקו אבל שיש לו גם הצעות מסלטה ויגו וולנסיה . משחק קיצוני ויכול לשחק 10. כמה זה קרוב למציאות או שנרים וואלקם למאמן שוערים?
  7. 28!!!! יצאתי פיתה , הייתי בטוח 22-23 . גדול יצחקי שלא קנה …
  8. נכון הוא עדיין לא מושלם, אבל אם לא ניקח עכשיו ובמיוחד לאור היחסים הטובים עם הפועל ירושלים נצטער שהמחיר שלו יהיה גבוה יותר או שהוא יהיה בחיפה או ב״ש. הוא הכי דומה לאצילי רק בלי הקטינות… צריך כיוון ולהיות יותר מחוייב אבל את זה הוא יכול ללמוד . הכניסות שלו מהאגף לאמצע , חוכמת המשחק , זה פיתרון הכי טוב בשוק הישראלי. יצחקי לא עשה כלום בשנים שלו כמנהל מקצועי( בעצם עשה … אבל רק רע) וזו יכולה להיות הבלחה שאולי תביא לו את הסליחה. ואם אפשר על טרייד עם חוזז בכלל זה יהיה תיקון מבחינתו.
  9. לא הבנתי, מי אמורה לקבל כרטיס לליגה האירופית? סגנית אלופה או מחזיקת הגביע?
  10. כתבתי לפני מספר שבועות שכל המחמאות ע״י כתבי חצר ליצחקי כניסיון לטשטש את הכישלון שלו בקיץ יכול לכאורה ליצור מצב שמישהו יצטרך ל״החזיר להם טובה״… אני לא אומר מידיעה ואפילו לא רומז שזה יצחקי אבל אלו דברים שלא היו קיימים בעבר… רז אמיר אמר בפודקאסט שלו היום שכנראה שסילבס גם היה מוכן לזה. זה לא העלה או הוריד את איכות המשחק החלשה של מכבי. אבל לצערי מה שהיה קיים בעבר אצל ג׳ורדי לא קיים היום וחבל. מאיביץ זה לא יצא בטוח.. שחקנים או מישהו בהנהלה מפטפטים את עצמם למוות במקום לתת עבודה. אני יכול לומר רק דבר אחד , הציון או ההצלחה שלהם תבוא מחוות הדעת של בעל הבית אם זה על המגרש או בביצועים המקצועיים שלהם בתפקיד הניהולי. אם הם שמים את מבטחם בכתבי החצר שיהללו את הביצועים שלהם , כדאי שיעזרו בכתבי החצר לעבודה הבאה שלהם…
  11. מעבר להתנהלות של יצחקי בנושא הרכש ( הסחבת, חוסר היוזמה שלו, והאין חלוץ נוסף בסגל בסופו של דבר) מה שהכי מפריע לי זה לקרוא בין השורות של הכתבות לאחר החתמתם של יונתן ושל דרק כמה פירגון יצחקי מקבל מהכתבים על העשייה , בחירה ודחיפה למימוש ההחתמות. חברים אין מתנות חינם… יצחקי שקורא את הביקורת של מרבית אוהדי מכבי מנסה לשדר כלפיי חוץ שהוא עושה ומשפיע לשם כך הוא משתמש בכתבי החצר שלו לכאורה , כדי שיפרגנו לו ויתנו לקהל של מכבי איזו תמונה אחרת. הבעיה שבסוף על ״הפירגון״ הזה צריך לשלם… ויצחקי ישלם גם ישלם ועלול לסדוק את ההתנהלות של מיץ בניהול השקט והדיסקרטי של המועדון. הערכה שלי והיא לא מבוססת רק ממחשבה בלבד שאם יהיו הדלפות כאלו או אחרות זה יגיע מהצינורות למעלה … היום יותר מתמיד אני מבין מדוע מיץ התעקש במשך שנים על מאמן זר ולא ישראלי שמעורבב בביצה. אותו דבר צריך לחזור ולהיות גם בעמדה הכי חשובה של מנהל מקצועי. הניסיון לתת ליצחקי שהיה תחת חסותו של גורדי היה נכון. בסופו של דבר התברר כשגוי ולא בושה להגיד טעינו או ניסינו , ולחזור לדרך הנכונה. בינואר צריך להיות החיזוק הראשון של הקבוצה בעמדה של המנהל המקצועי.
  12. בכאב לב הוצאתי מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים למכבי ולמשרד הכרטיסים לאן. נואשתי מההתנהלות שלהם, מקווה שיתקנו את העוול , לא רוצה לראות את השם שלי נגד מכבי…
  13. מה המייל של מכבי? מת על הקבוצה אבל אם אני שהייתי בתור וניתנה לי האפשרות לבחור כרטיסים ובגלל האתר המסריח של לאן לא יכולתי לממש את זה , תובע את מכבי ולאן. צילומי מסך מפה עד סמי… פשוט בושה ההתנהלות והמשך העבודה הזו עם לאן פשוט לא מובנת …
  14. מה המייל של מכבי ושל לאן? לא יכול להיות שאני מהשעה שלוש באתר , נתן לי לבחור כרטיסים ולא נותן לי להתקדם בגלל האתר הדפוק שלהם.
  15. למה אין סיכוי? בטרנר אנחנו לא יושבים ביציע שמהצד יש גמלים של ב"ש? . שיעשו חציצה על חשבון המקום של חיפה וישימו שם קהל של מכבי. מספיק עם התייפיפות הזו של ההנהלה. לפחות שתהיה הצדקה לשנאה של הקופים למכבי. כל הזמן מרגישים נחותים ובוכים להנהלה שלהם איך דופקים אותם וכמה צריך לדפוק את מכבי...
  16. באתר של אשדוד יציע ה׳ ( שהוא שלהם ) לא אפשרי לרכישה כרגע , יש מצב שאולי יתנו לנו אותו או חלק ממנו. יציע באשדוד זה בערך 850 מקומות ( באמצע ) אז סבירות שאולי עוד 500 יופשרו
  17. הסתדרתי חברים. אם רושם לכם שגיאה פנימית תכנסו בתוך האתר דרך יומן של אירועים תלחצו על התאריך של 10/9 ומשם זה יוביל לקישור של הזמנת הכרטיסים.
  18. כבר רבע שעה בתוך האתר סוף סוף וכול פעם רושם לי שגיאה פנימית....קרה למישהו? מסתדר?
  19. יש איתם חוזה? מעניין למה מכבי עוד איתם? בהפועל אני יכול להבין כי הם שיעבדו בעבר ואולי גם עכשיו מכירת כרטיסים וכו, על הלוואות מגורמים כמו לאן ואחרים. יש מצב שמכבי גם שם?
  20. לא מתקדם כבר שעה על 600 לפני. נגמרו הכרטיסים ?
  21. השאלה , הוא מסוגל לרוץ וגם לשמוע את הבוז ביחד? לא מתאים למכבי, לא מתאים לשרוק לו בוז כי הוא שחקן מכבי ( למרות שלא ברמה) והוא לא אשם , מי שנתן לו חוזה לשלוש שנים הרבה יותר אשם. אבל גם בנימה רצינית , אם הוא מקבל מאיביץ דקות אז כנראה הוא מראה יכולת באימונים , זה לא בא לידי ביטוי במגרש וזה יכול להיות עניין של ביטחון. שמה שבטוח ביטחון הוא לא יקבל משריקות בוז.
  22. לפי ההזמנות זה נותן שורה ומיקום . ממה שזכור לי במשחקי חוץ זה לא מסומן. יאכפו מיקומים? אני מזמין בדיילי ( התבטל לי איזה אירוע אז אוכל להגיע)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.