Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by avi.br

1. איביץ חזרה זה חלום מבחינתי… הוא ללא קבוצה עכשיו השאלה אם ירצה לחזור אחורה מבחינתו… הוא יכול לעשות סדר אפילו עם הסגל הזה
  2. בעיקר אחרי הפציעה של נחמיאס , היכולת של הרננדס מתחילת העונה , בלטקסה ( עדיין לא זה) , ג׳רלדש וסבו ( נקווה שיחזור חדש מהפציעה ) בכושר הכי חלש שלהם בכול התקופה במכבי . מכבי בבעיה גדולה !!! איך משנים? יש לנו 6 זרים על מי מוותרים ? ומומחי הפורום שמכירים , יש בשוק משהו מעניין ? בלם חופשי שיכול להגיע ? ועל חשבון מי? זאיר למשל היה יכול להיות פתרון מצויין אם היה פנוי . אחרי אתמול הציוות של הרננדס ובלטקסה אותי מפחידה כל התקפה , הם לא מהירים , לא מתואמים ובמקביל השאלה מה כבר יש בשוק שאפשר לשנות והאם בשלב כזה של העונה כדאי לשנות או לחכות לינואר?. פיבן או ייני מאחור יכול לתת יותר ביטחון ויציבות אבל לא מהירות. לדעתי הבעיה שלנו מאוד גדולה מאחור וזה רק בגלל הרשמים מאתמול אלא מתחילת העונה. איך הגענו למצב כזה שאנחנו נראים כל כך קצרים מבחינת סגל ומחליפים בכל עמדה וחלק על המגרש ? גם בהגנה ,גם הקישור ללא יצירתיות , דן ביטון העושה משחק היחיד שלנו ואין מלבדו… אבל אפילו לא הוא קיים … פשוט חלק יצירתי לא קיים, קניקובסקי נעלם באגף ( לדעתי צריך לשחק את ה-10) ובאגף חסרים ווינגרים , בן חייים , גררו נעלמו עקבותיהם, חוזז חייב כוח ומאסת גוף , נזרק בכל תיקול. איך מצילים עונה ?
  3. איפה הם מארחים? אני רוצה לקחת מלון בוינה שגם ככה זה שעתיים נסיעה
  4. קראתי עכשיו בוואלה שתותר כניסת קבוצות חוץ למשחקים.
  5. יש עדכון לגבי כניסת קהל למשחקי החוץ במשחקי הקונפרנס?
  6. יש כבר סידור משחקים? מתי אנחנו באוסטריה? מדינה ירוקה ואפשר לחזור ללא בידוד
  7. וואלה שמח לשמוע שהמשחק המרכזי לא אצלם . בלי הסבל של עמיחי ועומרי. איפה זה אמור להיות משודר ?
  8. איפה המנהלת , הרי כל כך דאגו ופעלו להעביר את הגביע בגלל החשש לבטחון השחקנים והקהל.
  9. אתה שואל או אומר? כי אני ביקשתי מעבר מקום ולא התקשרו אליי
  10. כיף שילד שגדל ואהב מכבי מגשים חלום, הלוואי שנהנה ממנו עם תארים ולשנים. בהצלחה . ואני אומר עוד עוד עוד .
  11. שאלה. חידשתי את המנויים ואת הפוראבר פלוס. לאיפה אני פונה בכדי לבקש לשנות מושבים? תודה לעונים
  12. רק לי הוא היה נשמע כמו הכרוז הזבל של הפועל באר שבע?
  13. בודק את זה עם השותף שלי , מחר בבוקר אתן תשובה . באם כן מי שמעוניין בתביעה אשלח לו יפוי כוח ונעביר מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים
  14. תראה מאוד מקומם אותי העניין הזה , השימוש הזול במונחים של נאצים , שואה . ואני מצד שני בהתלבטות אם שווה לבזבז זמן יקר על אחד כמו דולב חזיזה . מאוד רוצה לראות אחד כזה מקיא כסף על הקיא שיוצא לו מהפה.
  15. אני עורך דין ואני שוקל ברצינות לתבוע אישית
  16. ראו תביעה - שפי פז נגד אסף רונאל בית משפט השלום בת"א - סך תביעה של 421,422 ש"ח . לפי חוק לשון הרע סעיף 7א(ג) או 7א(ב) ללא הוכחת נזק 140,474 למקרה בודד...
  17. עזבו אותכם תלונה במשטרה הרי העניין יסגר בעוד כמה חודשים מחוסר עניין לציבור. אפשרי בצורה הרבה יותר אפקטיבית להגיש תביעה אזרחית כנגד כל אחד מהם על פגיעה בשל השימוש במילות הגנאי הנ"ל שאסורות לשימוש והסעד הוא עד 100,000 ש"ח. הכי כואב להם זה בכיס... אני כאוהד מכבי (לא בעיה להוכיח את זה בבית המשפט ) ,לא ניאו **** (וגם את זה לא בעיה להוכיח בבית המשפט) חושב ברצינות כעורך דין להגיש תביעה אזרחית , לדעתי כמה שיותר יותר טוב.
  18. האופציה היחידה שבאר שבע תנצח זה רק אם חיפה תשלשל… ובגדול זה רעיון לשים משהו משלשל לשחקנים במים , אין מצב שיחשבו שזו הרעלה אלא משהו טבעי של הפחים שחיים על הטיטולים
  19. לייב להיות גם מבחינת לאן. מי שקנה לחצי גמר שלא התקיים בבלומפילד יקבל במקום זה כרטיס לגמר , הפועל הרי יקבלו את אותה מכסה ואותם שערים כפי שחיפה היו אמורים לקבל. באמת שאין סיבה הגיונית לקיים בבורקס … וזה הכי מפחיד אותי כי זה עלול להיות בסמי עופר עם ההתאחדות המטומטמת.
  20. מתי הגמר? והאם חיפה עדיין יכולים לבקש דיון חוזר בהתאחדות למשחק חוזר ?
  21. ייייייישששששששש יאלללה לזיין את האדומים!!!! המשחק בבלומפילד ? או בבורקס?
  22. באם מישהו מבטל . להקפיד לבטל רק ביום חמישי וכמה שעות לפני הגמר שלא תהיה להם אופציה למכור את הכרטיסים , לא לקופים ולא לקופה של החזירים בהתאחדות
  23. באם מישהו מבטל . להקפיד לבטל רק ביום חמישי וכמה שעות לפני הגמר שלא תהיה להם אופציה למכור את הכרטיסים , לא לקופים ולא לקופה של החזירים בהתאחדות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.