Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,193 profile views
  1. טמטום שלא נגמר. במקום לדחוף אותם לצד נותנים להם לשבת מאחורי השער על השוער שלנו במחצית אחת. לשים הפרדה ולדחוף להם קהל כמו שהם עושים לנו. מספיק להיות נאיבים
  2. חברים התפנה לי כרטיס אחד להערב הבן שלי לא יכול להגיע. מי שמעוניין יציע מזרחי למטה. מחיר 70 ש"ח. 0523266305
  3. זה לא משנה אם זה שחקן, סנדלר או מביא כדורים. אנחנו מכבי וצריכים לנצח איפה שאנחנו רוצים. סיפרו לנו שלא באמת רצו את סבע ורפאלוב אמרנו אוקיי. אמרו שאין צורך בקינדה ובסכומים שהוא דרש ואני אומר גם בצדק. אבל כשאנחנו כבר מתנהלים מולם , ומול קבוצה שחייבת לנו כל כך הרבה ומפסידים אז נפל דבר אחי ואווירת הנכאים היא מתוך דאגה אמיתית ונכונה. וכמו שאמרתי אם לא ישנו גישה וינהלו מו״מ בצורה אחרת ולא אירופית״ נמשיך להפסיד
  4. עצם זה שהשאירו את ההחלטה בידיי השחקן זה לבוא ולומר למכבי, נכון עזרתם לנו במשך שנים, השאלתם לנו שחקנים אבל אנחנו כמו קבוצות אחרות משתינים עליכם בקשת. מספיק עם התייפייפות של מכבי וניהול אירופי, כביכול… אנחנו במזרח התיכון ופה מנהלים מו״מ עם נשק על השולחן. זה היה רוח הדברים שמנספורד ומיץ׳ היו צריכים לומר לשי אהרון . הפנייה לשחקן וההתרפסות של תבוא אלינו לא היתה צריכה להיות בכלל. למען יראו וירעו מי שרוצה ממכבי משהו צריך לדעת שיבוא יום שיצטרך להחזיר את הטובה. חבל שאי אפשר לקחת עכשיו שחקנים בינואר חזרה מהפועל ירושלים. ואולי זה משהו שצריך להכניס להסכמי השאלות, שלנו תהיה זכות ראשונים להשיב שחקנים שלנו בכל חלון וזכות ראשונים להשוות כל הצעה על כל שחקן שהם רוצים למכור. שבועיים של נאחס פשוט נאחס …הסתברות של אחד למיליארדים שנפסיד את ה-10 נקודות ונפסיד ככה לטרח הזקן מחיפה
  5. חייג אליי 0523266305 יש לי בשבילך. הבן שלי ואבא שלי לא מגיעים
  6. קניתי 3 כרטיסים למחר במושבה, הבן שלי לא יגיע , יש לי כרטיס אחד למכירה במחיר קנייה (70 שח). אפשר לפנות בטלפון/ווצאפ 052-3266305
  7. המשחק נגד זניט זה משהו שנצרב בנשמה. מאז כל משחק של מכבי אני רוצה שנוביל 0:1 כדי שלא ניגרר למרדף, אחרי ה-1 חייב את השני שבטעות לא יחזרו , אחרי ה-2 חייב את ה-3 כדי לא לקבל איזה גול ואז הולכים אחורה בלחץ ויכולים לקבל את השני בסוף. אחרי ה-3 תמיד הייתי רגוע כדי שזה לא יחזור לעולם, מאז זניט אני רוצה את הרבעי, החמישי זה בגלל שזו תוצאה יותר יפה מ-4.
  8. יש לי כרטיס ל-8 מחפש להחליף ל-13 יש מישהו ?
  9. יש מישהו שזכה בכרטיס לדרבי עם מנוי שזכה גם נגד חיפה? או שכרגע רק כאלו שלא זכו נגד חיפה
  10. מייחל לקצת חוכמה ממכבי אבל לא מאמין….!!! נותנים לחיפה 1,400 כרטיסים, תעשו טובה שזה לא יהיה באמצע 4-5!!! שימו אותם צמוד לפינה של שער 2 , אפשר גם עם בידוד קטן כמו שהם עושים לנו בין k ל- j בסמי. העיקר שלא יגיעו לאמצע!!! תהיו חכמים , תהיו רעים !!! על הדשא וביציע!!!
  11. אני יכול לומר לכם בתור אשדודי ואחד שמכיר קצת את הפוליטיקה המקומית , הכדורגל לא פקטור בעניין הזה. ראש העיר מנסה לפני הבחירות הקרובות להשיג השגים מול משרדי הממשלה בשל המלחמה וממשיך לשדר מצב חירום לכאורה. בתי הספר עדיין לומדים בקפסולות . בתי ספר לא ממוגנים מועברים לבתי ספר ממוגנים. כל משחקי הכדורגל בעיר, נוער ובוגרים הפועל, עירוני שמביאות הרבה יותר קהל ממ.ס לא נכנסים. כמובן שזה משרת גם את האינטרס של הנהלת אשדוד שבונה על פיצויים מהמנהלת , משרד התרבות וכו… בקיצור ג׳קי שהוא גם סוג של פטרון של לסרי בריצה לראשות העיר משתף פעולה ברצון רב. חובבי הכדורגל ימתינו עוד הרבה זמן להגיע להיכל הספורט י״א … אני לפני 30 שנה שיחקתי בפח הזה וכבר אז היה מגעיל. לגבי האיצטדיון החדש ? אנשים אופטימים רשמו פה שנתיים שיהיה מוכן עם העלייה חזרה של מ.ס . אני מאמין שיקח הרבה יותר , ויותר מזה מקווה שיקח למ.ס הרבה יותר שנים ( אם בכלל) לחזור לליגת העל.
  12. בלאן מראה שאין כרטיסים ב-k ו-j לערכתכם נגמר הכול או שעדיין לא נפתח בכול השערים?
  13. מילה של עמיגור!!! איפה הכבוד שלכם? התחייבתם, יצאתם קטנים וסמרטוטים. כל נקודה שתרד תהיה עליכם. ואל תצפו למחוות מההנהלה. אוהב אותכם תמיד על עידוד מדהים, היום הכנסתם גול עצמי מהחצי , ואיבדתם את רוב הקהל. תגידו אנחנו לא מסוגלים לשלוט על עצמנו לפני , זה כבר עדיף וזה לא היה סורר אחד אלר עשרות אבוקות. תלמדו את המשל על העקרב והצפרדע , ואח״כ תסתכלו במראה ( היא לא תשבר אבל אתם תראו את הצד הלא יפה שלכם)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.