Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

Recent Profile Visitors

396 profile views
  1. לגמרי מה שחסר לנו , על המשבצת של דן ביטון. איזה משחק שהוא נתן היום ובכלל העונה הוא מדהים. גם בועט מחוץ לרחבה ראיית משחק מדהימה ומספרים יפים מאוד. נתניה מחפשים בלם, הייתי בהחלט נותן להם את בלטסקה וגלזר הקטן בהשאלה ואת בלקמן כבונוס
  2. וואו איזה כיף לקבל ממנו תפוקה כזו!!! מהתחלה הוא הראה עליונות במהירות על מנחם ואחכ על טוואטחה. מעבר ליכולת הוא נתן אספקט מאוד חשוב של מהירות ומשחק קו.
  3. לאור הצורך בשחקן יצירתי באמצע הייתם הולכים על עסקה כזו? או משאירים את חוזז ומחפשים שחקן זר על המשבצת באמע במקום ניקוליץ. הכישרון של אוחנה גדול לדעתי , הבעיתיות זה שהוא פציע .
  4. זה לא גורע מזה שהוא צריך לקבל סטירה כדי להתעורר או לבלות על הספסל ולא וא ולא את יכולים לתת לי סטירה עם הזין . אנשים פה מאחורי המקלדת שותים הרבה מיץ של אומץ ומדברים דברים שבפנים לא היו אומרים . תרגיע ומהר
  5. גם אם נשבר לך הזין תדבר בצורה מנומסת ומכובדת , הגיל לא משחק פה תפקיד , כתבת כמו ילד וילד ... לא יודע כמה שנים אתה אוהד מכבי ומאיזה גיל אבל גם אני בכמעט חמישים שנותיי ולמעלה מ-40 שנה אוהד מכבי לא שם את עצמי כאחד שיחליט מי כן אוהד ומי לא . הפורום הזה הוא פלטפורמה להתבטא ולפעמים גם אני שומע דברים שאני לא אוהב יש צורה לענות .
  6. השיח הוא נעים ותרבותי כשמתייחסים בכבוד לכל אדם ובמיוחד לאוהד מכבי כמוני וכמוך בצורה שהוא פנה אליי ( נשמר הזין מאוהדים כמוכם...) מי הוא שידבר בצורה כזו. לשאלתך ( המנומסת) אלמוג היה בין החלשים על המגרש , ולשבץ שחקן רק בכדי לתת לתקשורת שלוחצת או בכדי להיות נחמד לא נכון לדעתי. שחקנים חייבים להבין שאת המקום על המגרש צריך להרוויח , ראה דוגמא של יונתן ( בלי קשר לגולים) הוא שיפר את התנועה רץ נלחם מראה שמגיע לו . יכול להיות שאלמוג ישפר את זה ויגיע לו. להבדיל מייני ופיבן יש לו את היכולת והוא הקאה את זה בעבר הוא צריך רק לחזור לזה ולא בכוח וטובות של נחמדות
  7. ילד חרא שמור על הפה למה אני אדחוף לך משהו לתוכו שתיחנק. לפני שהיית אוהד מכבי אני אכלתי חרא בכל מגרש בארץ ביקורת אפשר להטיח בכל שחקן הוא לא שוקולד זה שניצחנו לא אומר שאסור לבקר ואם אתה רוצה להגיד משהו תיד אותו בצורה מנומסת כי תקבל בפנים ולא דרך המקלדת
  8. איך בפחות משנה ההגנה שלנו נראית כך? 1. ההבדל בין דוניס לאיביץ שדומיס מנסה להיות נחמד. 2. דוניס סופר את התקשורת... עוד לא הסבירו לו שרובה ככולה נגדנו תן להם לרחרח ולחרחר בלי להקשיב להם? שחקנים שלא נספרים ? כאלו שנדחקו לקצה הרוטציה... היום קיבלנו תשובה פיבן ואלמוג לא שווים להיות ב-18. 3. ייני פרש ולא סיפר לנו, כבד , סגירה גרועה .פשוט גמר את הסוס ולא בושה להיפרד בינואר . 4. פיבן זה לא זה הבלחה של עונה לא תסתיר בינוניות של שחקן. 5. הגנה מייצבים ביסודות טובים. טיבי הרננדז, סבו, וקנדיל עבד לא רע למה לשנות כשאתה אומר שכל משחק הוא גביע ליגה. גנבנו משחק עשו ליו את זה הרבה
  9. צריך להשמיט בצער את כל בשם מההרכב ולא רק את הי׳
  10. ראשית בנימה אישית לפני הכול למרות החזרה מ-2:0 אני מסיכומו של משחק מאוכזב . מצבירת הנקודות שלנו, מזה שנתנו לחיפה להרים עלינו ראש ולראות את עצמם שווים אלינו ( כשההרתעה שלנו על ב״ש אבדה זה הביא למה שהביא) מצורת המשחק שלנו בחלק ההתקפי שהיה שבלוני , מזה שאנחנו משחקים לאט , יותר מידיי כדורים אחורה , מזה שסבוריט לא בכושר ואולי גם לא בסגנון המשחק שמאפיין אותו ויותר במשימות הגנה. מזה שקבוצות מגיעות יותר מידיי בקלות לגול נגדנו ... אבל יש גם לא מעט נקודות אור שאני חושב שיופקו ממשחק במחצית הראשונה ומהשנייה. שירן ייני - מת עליו , מכביסט בדם אבל לא מתאים. לא מתאים לא בתור מגן ששיחק היום
  11. תורם באהבה גדולה למען מכבי זיכוי של שלושה מנויים . כי מכבי זה משפחה ולמשפחה תמיד נותנים כתף.
  12. אין ספק שמחלקת השיווק של מכבי עובדת חזק בקטע של הרטרו... עכשיו זה הרטרו לחולצות השחורות מהשנים של לוני? יפה אבל היה עדיף מבחינתי בכחול כהה.. שחור ועוד כאלו שלא יודעים לקרוא , עוד רחמנא לצלאן יחשבו שאני אוהד בית"ר (ויש להם ברוך השם לא מעט שקריאה לא הקטע החזק ,הם עוד בתמונות בגוף הספר)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.