Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

Recent Profile Visitors

291 profile views
  1. חברים תגובות לא ראויות. עכשיו הוא שחקן מכבי וצריך לכבד, ולגבי היכולת שלו, לא אהבנו אותו כי הוא היה שותף ובורג רציני לקבוצה שלקחה לנו אליפויות במשך שלוש שנים. הוא לא ג'רלדש אבל תחרות טובה בינו לבין קנדיל ( שעד עכשיו מאכזב לדעתי) יכולה להיות סגירה יפה לעמדה. חוץ מזה במצב הכלכלי הנתון אני אישית מעדיף שיביאו אותו על ג'רלדש ואת הכסף שצריך יוסיפו כדי לשמור את גולסה ולחזק עמדות אחרות. יש תקציב שירד משמעותית וצריך גם את גולסה וגם זרים שישדרגו, אם זה יעזור אני מוכן לבלוע את הצפרדע.... ואמר פעם הגאון שגדל משכונת התקווה ומבין משהו או שניים על כיעור " עדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה" זה בכל הקשור ליופי/כיעור של בן ביטון אם הוא יצליח על המגרש הוא יהיה הכי יפה מבחינתי. בהצלחה בן .
  2. מזמין לי ולילד רואה שיש עדיין אפשרות להדפסה של אצילי ומיכה מצד אחד נראה לי סבבה שכמה שיותר יהיו עם השם שלהם, מצד שני אם הם לא נשארים או רחמנא לצלאן עוברים לקופים או לבית"ר .... סתם לשרוף 2 חולצות ?
  3. די עם הנעליים הורוד אדום הזה...
  4. לפי כאן 11 הפרקליטות הורתה להחזיר את התיק למשטרה להשלמות חקירה. יכול להיות שרק במכבי ובצדק לא ממהרים להחליט לפני שיש חותמת סופית?
  5. לא מצליח להיכנס , זה לאייפון או למחשב אם אפשר קישור למחשב , תודה
  6. ראשית גם אני כבעל 3 מנויים מוותר על החזר כלשהו ובכל מצב אעשה שוב מנוי. תביעה ייצוגית לפני שמתבררת בבית משפט דינה להיבדק באם היא מייצגת. מה שאפשר וצריך לעשות זה לפנות במכתב למכבי תל אביב להחתים את המנויים שהם אינם חלק מהתביעה הזו ולדעתי רוב אוהדי מכבי לא מבקשים החזר משכך בית המשפט לא יקבל את התביעה שלהם כתביעה מייצגת , והם יאלצו או להשמיט את מכבי תל אביב מהתובעים/נתבעים או שכל התביעה שלהם תימחק . חשבו ליצור קשר במהרה עם מכבי לפני הדיון שבו כביכול התובעים יציגו את הזכות שלהם כמייצגים ליגיטים. מבחינתנו הם לא לידי טעמים ומייצגים וצריך לשקף את זה לבית המשפט
  7. בכל הפרשה הצבועה הזו יש לא מעט אנשים שאפשר לכעוס עליהם . בכאב שני השחקנים שחשבו מהזי... במקום מהראש . שתי המתחסדות ( שהן בגיל של הבת שלי) שאחרי שהשתרללו שתו וחגגו לא לגילן פתאום מחפשות את הכתף החמה לבכות עליה. ויש כאלו שגם יבינו אותן אני קצת פחות . הכי מציק לי בכל הסיפור הזה זה ההתחסדות והצביעות של ארגוני הנשים , האבא שפתאום איכפת לו מהבת שלו ומאשים את מכבי שפגעו .... כאחד שיוצא לו להגיע לא מעט לדרום בגלל עבודתי הייתי שמח לראות את ארגוני הנשים האלו כשגברים בדואים מגיעים עם ילדות כן ילדות למסעדות ובשביל שווארמה או חולצה בקניון עושים איתם מה שעושים. כשאני שאלתי נערה למה היא מסתובבת עם גבר מבוגר ובדואי ,אמרו לי שתוק על תתערב אתה עלול להסתבך . אז כשזה פרסום וזה מישהו ממכבי השנואה אז ניכנס בהם בכל הכוח ,אבל ביומיום , ניתן שיקחו לנו את הבנות... איפה המדינה המטומטמת בכל הסיפור הזה. שני השחקנים צריכים להענש , אבל את ההורים האלו ואת המדינה המטומטמת שנותנת להם ליפול צריך הרבה יותר להעניש . את אלמוג בוקר או מישהו מכל המתחסדים לא ראיתי מתריע או מספר את הסיפור הזה. בערב ולא להקניט אני אומר הפיירפרייה היא הפח זבל של המדינה . כשהמדינה מזלזלת , להורים לא איכפת הילדים הולכים לאיבוד. אל תחפשו אשמים בכל המצב הזה במכבי. משם כבר לא יהיו סיפורים כאלו , אבל בדרום בכל יום ילדה תלך בשביל ארוחה, חולצה או מנה עם כל אחד ולא ישאלו לגילה...
  8. דרבי במחזור סיום העונה והנפת צלחת על הפנים של הפועל !!!! אימא זה חייב לקרות , התאבדות כדי שזה יתגשם. להגיע לשם כשהאליפות כבר בכיס , ארגזים של שמפניות והרבה וזלין ...לא חושב שהיה דבר כזה מעולם שאליפות תהיה ממש על הראש שלהם.
  9. חברים היו שם אנשים שצילמו, תשאלו חברים שאולי לא בפורום. אני אחרי ניתו בגיד אכילס, הגעתי למשחקים על קביים עם מתקן לרגל , גם מול הפועל ת"א לא התנהגו אלינו ככה. אתמול הייתי זרוק על הרצפה ורק צדיק אחד מבין השוטרים משך אותי פנימה. כשאני עכשיו עם רגל נפוחה ולא יודע מה הנזק שאני עוד אחטוף. אבל אנשים שצריכים לבלות לילה במעצר בכלא (כן כלא לא תא מעצר) ורק בגלל שבאו לראות כדורגל זה לא אנושי.
  10. מי שהיה במגרש אתמול ועמד בכניסה למגרש עבר את הסיוט ומבין מה עברנו והנהלת מכבי צריכה לתת את הדעת ולדאוג לאוהדים שלה. חברים שעמדו איתי בתור נעצרו באופן שרירותי ע״י השוטרים בטענה שדחפו . הם במקום לראות משחק ראו חדר מעצר ל-24 שעות. אנחנו אנשים בני 47 נורמטיביים , שכל חטאנו היה שבאנו לראות משחק בתור אוהדי מכבי . מה שהם עברו אחרי שנדחפו נחנקנו וסבלנו בתור יותר גרוע מכל מה שאפשר לתאר . אשמח אם יש חברים פה בפורום שצילמו את מה שעברנו מבחינת דוחק ומחנק ואת התנהלות השוטרים והסדרנים בכדי להעביר לעו״ד שמטפל בהם.
  11. למה שחור? אני אישית גם אם זה יהיה הכי יפה בעולם לא אקנה חולצה שתברח מהצבעים והזהות שלנו . מה גם שהיא אפילו למראית עין תזהה אותי כזבל של המדינה . מה חסר גוונים של כחול ? מקווה שעוד אוהדים מרגישים כמוני
  12. לא כל כך הבנתי מהפרסום הזה , יציע 13 ישב בין 307-310 ? או ההיפך או שהבחירה ליושבי שערים 2 ו-13 היא בין הרשימה הזו? למה הם לא ברורים עד הסוף , לא בא לי להיות קרוב לזבל של המדינה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.