Jump to content

yoyo80

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

4 Followers

About yoyo80

• Birthday 24/12/1996
  1. +10000 אני בעדוו ממשש אני ממש אוהב את השחקן הזה וזה נורא מדאיג ומרגיז שהעניין יצא משליטתו כבר.. חייבים להפסיק את זה מילא רייכרט,/שחקן ערבי שבא לפני שנייה ... אבל שחקן שנותן את הנשמה שלו כל משחק ואצלנו מלא זמן אז אנלא מסכים עם האוהדים האלה... יאללה מכבי
  2. יש תמונות או וידאו מאתמול? באתר של הפנאטיקס או מקום אחר?
  3. יוזמה קטלנית תבורך באמת שכל הכבוד אני מצדיע לך אחי ,אמן ויתחילו לטפל בעניין הזה.
  4. אחי זה אחד הקטלנייים נשבעעעעעעע איזה יפה זה
  5. אחי נראה לי שאתה צודק במיליון אחוז, כל הכבוד על היוזמה הזאת מקווה שהמועדון יעשה את זה אתה תותח אחי כל הכבוד !
  6. תגידו אנשים מתי האימון פתיחה עם האוהדים כי רשום שמצד אחד יש ביום ראשון שזה 15/6 שרשום שהוא מבדקים שזה עם אוסקר נראה לי ויש אימון פתיחה שזה ביום רביעי הבא 18/6 אבל אני לא יודע אם זה האימון פתיחה עם האוהדים מישהו יכול להגיד לי במדוייק מתי האימון איתנו האוהדים
  7. וואללה אבל אם מראים אז שיראו את האמצעית היא הכי יפה עם הפסים
  8. תגידו מה התאריך של האימון פתיחה?
  9. תגידו מי היה בבאזל חוץ ממני שישלח תמונות וכאלה Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
  10. אה טוב סבבה פשוט כי ראיתי תנושא אז חשהתי שמישהו פירסם כבר אבל תודה בכל מקרה Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
  11. מחפש שני כרטיסים לדרבי בבקשה לשער 11 לנוער או מבוגר אבל זול Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
  12. אני טסתי למשחק וכשנחתתי סובבתי תראש ופתאום אני רואה את מכבי חח
  13. מה באמת הוא נבחר לקפטן? Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.