Jump to content

ניב כהן

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About ניב כהן

• Birthday 10/09/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. בכלל לא קשור להתקשר לזההה.. זה בשביל איזה משהו
  2. כל אחד פה מזיין במוח.. בקצב הזה היו צריכים למנות אותכם במקום אבי הרי אתם הייתם מביאים את ישראלביץ ב-100 אלף דולר את וארגס ב-500 אלף דולר על יבוריאן הייתם נותנים 50 אלף דולר ובגלל שכפיר אדרי לא שחקן אז הייתם נותנים לו רק משכורת של שקל לחודש.. תפסיקו לחשוב שאתם מנהלים את מכבי
  3. לא רציתי להגיב אבל.. לפני כמה שבועות היה פה אשכול בפורום שפירסמו את כל המספרים של כל שחקני מכביי אז תפסיקו לזיין תמוח.. רציתי את המספר שלו בשביל משהו דחוף לא בשביל להתקשר כמו הדפוקים ולשאול אם זה מאור בוזגלו
  4. עכשיו ברצינות..אני חייב תמספר
  5. אני צריך את המספר של מאור בוזגלו בדחיפות.. תודה לעוזרים
  6. כמו שהוא אמר שהוא קונה את הפועל שדרות בנתיים לא הביא שקל
  7. שחקן שאני קונה לכל קבגוצה שאני מתחיל איתה זה Rene mihelic ממאריבור הופך להיות השחקן הכי טוב בישראל ואחד הקשרים היותר טובים במשחק עוד שחקן ששוה להביא לכל קבוצה בארץ וגם בחו"ל לקבוצות חמודות זה איתי שכטר חלוץ ענק. יש את פאבלו פיאטי מאדטודיאנטס ואת פאבלו לדסמה מבוקה שמסכים לבוא למכבי והוא תותח! יש עוד הרבה שחקנים פשוט לא עולים לי בראש..
  8. פייזר איזה שטויות אתה מדבר.. יניב עזרן היה מלך השערים בעונה הקודמת תראה אותו העונה.. רנאטו שיחק בנבחרת ברזיל הצעירה תראה איך הוא נראה. אמיל אמבמבה הגיע על תקן כוכב ענק ותראה מה ראינו ממנו.. הכל שטויות עד שאני לא רואה אותו משחק אני לא יכול להגיד שהוא רכז טוב או שהוא לא רכש טוב. נגיד כך את קולמה,שהביאו סכנין לליגה הלאומית מישהו ידע שמדובר ברכש טוב? אבל מה אחרי עונה ראו שמדובר בשחקן טוב ושהוא הגיע אפח'ד לא דיבר עליו בכלל. אתה לא יכול להגיד שזה רכש טוב בגלל שהוא שחקן השנה בגאנה!
  9. קיצור אין מצב שתדפיסו לי חולצה משלוח מיוחד למחר לקריית שלום?אני מוכן לשלם 50 שקל..
  10. תגידו שניה אם מחר אני בקריית שלום יש מצב שאתם תביאו לי חולצה אחת מידה S לשם ואני יקנה?אני בא משדרות בבקשה..
  11. בע"ה עם המשחק מול בני יהודה יהיה ביום ראשון אני יקנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.