Jump to content

yehonatan6597

משתמשים רשומים
    145
  • Last visited

Everything posted by yehonatan6597

1. קומוניסט מזדיין בן שרמוטה אני מקווה מאוד שהוא יהיה בבלומפילד עוד שבועיים לראות אותנו חוגגים לו אליפות מול הפנים , שהבן זונה הזה יזכור תרגע הזה כל החיים שלו.
  2. מסכים איתך בכל מילה , חבל שהוא נשאר שנה הבאה
  3. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שארנוב ללא ספק
  4. סבבה אז אולי לא הבנתי אותך נכון אחי , מסכים איתך בכל מה שכתבת בהודעה הזאת
  5. שחקן כמו דור מיכה חייב להיות על המגרש 90 דקות נקודה. זאת דעתי לפחות במיוחד שאין לנו כל כך הרבה שחקנים יצירתיים על המגרש. נכון שהוא נכנס כחילוף אז הוא יותר טוב ויותר קל לו כי ההגנה השנייה כבר עייפה וזה עובדה אולי. אבל לדעתי הוא חייב לשחק 90 דקות פשוט חייב כמות הכישרון כמו שיש לו ברגליים לא ראינו הרבה זמן בבלומפילד וגדל לנו פה שחקן מפחיד אז למה לייבש אותו על הספסל ולא לתת לפרוח ?
  6. סידי מגזים, מגזים מאוד הוא נהיה כבר חיקוי לחיקוי שלו בבובה וזה שהוא מנסה להיות איש גדר זה בכלל בושה לדעתי לפחות הוא צריך לחזור להיות סידי של תחילת עונה שעברה אחרי גול לצרוח תשם של השחקן בטירוף בלי חפירות לפני ובטח שלא לנסות להתחיל שירים ולהפוך את בלומפילד לנוקיה
  7. איאיאיאיאי איזה הגזמה אחי נכון משחק חלש שלו אבל מכאן ועד למה שאמרת ... מותר לו להיות חלש פעם ב ובמיוחד שהיה משחק חלש מאוד שלנו בכללי
  8. חלש מאוד ומאכזב מאוד לא יודע מה נסגר איתו העונה הזאת אבל ביכולת כזאת גם עונה הבאה אין לו מקום אפילו בסגל לדעתי וזה בלי קשר לפנדל שזה היה כל כך ברור שהוא הולך להחמיץ זה היה אפילו יותר ברור מהפנדל של אלירן בדרבי הראשון עונה שעברה ... חבל חבל מאוד , השחקן הכי מאכזב במכבי בפער
  9. בהחלט היה טוב יחסית לשאר , אבל הוא חייב להפסיק עם העצבים על השטויות בסוף עוד הוא יפגע מזה
  10. כל כך רציתי שפריצה יבעט את זה היה ברור שראדי (החלש והמאכזב מאוד) הולך להחמיץ .. מזל שאלברמן הגיע בסוף
  11. היה כתוב - חיפה אין בכם כלום אהבתי מאוד
  12. ייישששששש מלך !!!! להחתים עד סוף הקריירה
  13. תאכלס מגיע להם לקחת הם כל כך רוצים את זה מזכירים לי אותנו עונה שעברה
  14. אם טורה לא יכול להמשיך נגמר הסיפור של סיטי
  15. וואלה התמכרתי יש מצב אני יסיים את הכל עוד בפסח חח , אחרי שאני יסיים אני יגיד איך היה בינתיים נראלי אש (ואני רק בתחילת העונה השנייה) ...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.