Jump to content

yehonatan6597

משתמשים רשומים
    145
  • Last visited

Everything posted by yehonatan6597

1. איזה בדיחה , מישהו בכלל הצליח להגיע לעמוד של הכרטיסים ? אני על האתר מ13:00 כוסאמאמא שלהם
  2. שיעשו מה שצריך כדי להשאיר אותו , שיהיה המשתכר הבכיר יחד עם זהבי מצידי. כל שקל שנשקיע עליו עכשיו יחזור אלינו פי 4 אחרי זה בין אם זה בהישגים קבוצתיים ובין אם זה ממכירה עתידית שלו
  3. קהל של מסריחים מה השריקות בוז יעשו בדיוק חוץ מלגמור את השחקן עוד יותר. גם ככה הוא בתקופה לא טובה וגם אני לא רציתי שיאריכו לו חוזה אבל כל עוד הוא שחקן מכבי ובמיוחד בתקופה שהוא חסר ביטחון כשהוא על המגרש הוא צריך לקבל את מלוא התמיכה בדיוק כמו כל השחקנים האחרים.
  4. אחלה זיו ארייההה עוד שבועיים לבוא עם סכינים לסמי עופר זה מלחמת עולם !!!!
  5. רק שיישאר איתנו עד סוף העונה ולא יברח בינואר שייתן לנו אליפות ויילך לכבוש את אירופה
  6. מחפש כרטיס ל11 או החלפה נותן כרטיס ל13 תמורת כרטיס ל11 0526300101
  7. איביץ במסיבת עיתונאים לפנים איזה גבר יא אללה
  8. תגידו מה אתם באים להסתלבט פאריס באו לעשות טיול בסבבה שלהם , מתי שהם רצו לתת גול הם לחצו על הכפתור ועשו את זה ניימאר כל המשחק חושב על הזיון שיש לו בלילה מסי מתעסק רק במונדיאל הכי חשוב שיש לו בקריירה חודש הבא כולם פה מוצצים לחיפה וואלה פאריס מרוב שהם זלזלו ובאו לטייל אם יש להם עכשיו עוד שעה משחק בליגה הם עולים אותו הרכב ונותנים עוד 3 בחייאת רבאק
  9. מחפש החלפה נגד ביתר : נותן כרטיס לשער 13 תמורת כרטיס ל11 0526300101
  10. וואלה אני עד היום הייתי בדעה שאין מה להביא את יוני אבל אחרי שפריצה עזב ובמיוחד אחרי היום אני חושב שחייבים מישהו שיוכל לתת תפוקה מהקו , אי אפשר לבנות כל העונה על ערן ויובאנוביץ, מספיקה פציעה/הרחקה אחת של אחד מהם והלך לנו כל המערך אי אפשר לעבוד ככה.
  11. שרק ייתן לנו את העונה הזאת לפני שהוא הולך לכבוש את אירופה אמאלה איזה שחקן הוא
  12. באלי שלושער של ערן על הראש של כולם והצהרה שלו של באתי לזיין פה את הליגה גם בגיל 35 יא בני זונות
  13. פרץ זאדה סאבוריט ביטון גרלדס גלזר פרץ אוסקר פראפה גבי ערן ויאללה לזיין
  14. אם יש משהו שיצחקי הצליח איתו זה חלוצים זרים פשיץ פריצה ויובאנוביץ כולם זה פגיעה במטרה גם את זה לקחת ממנו זה כבר הסרחה יש לא מעט פאדיחות שהוא עשה אז אין צורך גם לקחת ממנו את הדברים הטובים
  15. בעיטה של אוסקר למשקוף והחוצה בעיטה של המזדיין שלהם למשקוף ופנימה מזל נאחס
  16. מה אתם מזיינים את המוח על דסה אין אופציה בעולם שהוא חותם בחיפה
  17. פשיץ זה גבר אחושרמוטה תגידו מה שתגידו על יצחקי עם חלוצים הוא עם 3/3 בתור מנהל ספורטיבי פשיץ פריצה ויובאנוביץ כולם פגיעות בול
  18. מוכר כרטיס לשער 13 80₪ 0526300101
  19. מחפש החלפה למחר : נותן כרטיס לשער 13 תמורת 7/8 עליון 0526300101
  20. מחפש החלפה למחר : נותן כרטיס לשער 13 תמורת 7/8 עליון 0526300101
  21. שער 11 היה מטורף היום , הדקות שאחרי הגול הכי חזקות שהיו מאז השיפוץ שרק נמשיך ככה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.